Tulossa olevat
Kaikki
1t
8t
Tänään
48t
- Suosikit (0)
- Korotetut kertoimet
Australian Open
UEFA Champions League
UEFA Conference League
UEFA Europa League
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
NBA
NHL
NFL
MLB
Rolex Shanghai Masters- Jalkapallo (1816)
- Koripallo (227)
- Tennis (98)
- Pöytätennis (164)
- Jääkiekko (236)
- Lentopallo (36)
- Käsipallo (78)
- Baseball (3)
- Kriketti (35)
- Jenkkifutis (140)
- Darts (19)
- Futsal (18)
- Rugby Union (33)
- Aussifutis (9)
- Nyrkkeily (55)
- Rugby League (4)
- Golf (5)
- Counter-Strike (48)
- League of Legends (8)
- Kamppailulajit (19)
- Pyöräily (18)
- Vesipallo (15)
- Ampumahiihto (2)
- Alppihiihto (2)
- Salibandy (58)
- Formula 1 (1)
- Viihde (1)
- Politiikka (1)
- Shakki (1)
- Valorant (4)
- Dota2 (1)
- Asetuksetdesimaalikerroin 1.50GMT+00:00
09 loka 18:00
10 loka 11:30
10 loka 14:00
10 loka 13:00
10 loka 18:45
09 loka 18:00
10 loka 11:30
10 loka 14:00
10 loka 13:00
10 loka 18:45
09 loka 18:00
10 loka 11:30
10 loka 14:00
10 loka 13:00
10 loka 18:45
09 loka 18:00
10 loka 11:30
- Boosted
Euroleague08 loka•18:15Panathinaikosvs.FenerbahcePanathinaikosYLI 163.5 - Boosted
Euroleague08 loka•16:00BC Dubaivs.Crvena ZvezdaBC Dubai (-9.5) - Boosted
Euroleague08 loka•16:00Maccabi Tel Avivvs.Olimpia MilanoMaccabi Tel AvivYLI 167.5 - Boosted
Primeira Liga09 loka•17:45Moreirensevs.Gil VicenteGil VicenteYLI 1.5 - Boosted
Bundesliiga09 loka•18:30Borussia Dortmundvs.Werder BremenBorussia DortmundSerhou Guirassy - pelaaja tekee maalinYLI 3.5 - Boosted
Bundesliiga09 loka•18:30Borussia Dortmundvs.Werder BremenBorussia DortmundSerhou Guirassy - 1. maalintekijä - Boosted
Ligue 109 loka•18:45Lensvs.LyonMolemmat joukkueet tekevät maalin - KYLLÄYLI 3.5Kulmapotkujen kokonaismäärä YLI 8.5 - Boosted
Primeira Liga09 loka•19:15Bragavs.Sporting LisbonSporting LisbonMolemmat joukkueet tekevät maalin - KYLLÄLuis Suarez Shots on Target OVER 0.5 - Boosted
ATP Tour. Masters Series. Shanghai09 loka•04:00Rei Sakamotovs.Andrey RublevAndrey RublevPelien kokonaismäärä ALLE 24.5 - Boosted
Euroleague09 loka•18:15Olympiacosvs.Anadolu EfesOlympiacos (-9.5)YLI 168.5 - Boosted
Euroleague09 loka•18:15Olympiacosvs.Anadolu EfesOlympiacos (-8.5)Sasha Vezenkov levypalloja YLI 5.5 - Boosted
ATP Tour. Masters Series. Shanghai10 loka•02:00Camilo Ugo Carabellivs.Felix Auger AliassimePelit tasoitus Felix Auger Aliassime (-6.5) - Boosted
Euroleague08 loka•18:15Panathinaikosvs.FenerbahcePanathinaikosYLI 166.51. neljänneksen Fenerbahce kokonaispisteet YLI 18.5 - Boosted
Euroleague08 loka•18:45Real Madridvs.PartizanReal MadridYLI 165.51. neljänneksen Partizan kokonaispisteet YLI 20.5 - Boosted
NHL08 loka•23:00Ottawa Senatorsvs.Philadelphia Flyers1. erä - X - Boosted
NFL09 loka•00:15Dallas Cowboysvs.Tampa Bay BuccaneersTampa Bay Buccaneers (+8.5)YLI 47.5 - Boosted
Serie A09 loka•00:30Palmeiras SPvs.EC BahiaYLI 4.5 - Boosted
2. Bundesliga09 loka•16:30FC Heidenheimvs.1.FC KaiserslauternMathias Honsak - pelaaja tekee maalin - Boosted
2. Bundesliga09 loka•16:30Eintracht Braunschweigvs.Holstein KielPuoliaika/Kokoaika - 1/1 - Boosted
Eredivisie09 loka•18:00PSV Eindhovenvs.HeerenveenMolemmat joukkueet tekevät maalin - KYLLÄGuus Til tekee vähintään kaksi maalia - Boosted
Bundesliiga09 loka•18:30Borussia Dortmundvs.Werder BremenBorussia DortmundYLI 3.5Waldemar Anton Shots Over 0.5 - Boosted
Ligue 109 loka•18:45Lensvs.LyonLensMolemmat joukkueet tekevät maalin - KYLLÄKulmapotkujen kokonaismäärä ALLE 8.5 - Boosted
Championship09 loka•19:00West Hamvs.QPRMaxwell Cornet Shots on Target OVER 0.5YLI 4.5 - Boosted
La Liga09 loka•19:00Malagavs.EspanyolMalagaKulmapotkujen kokonaismäärä YLI 7.5Alex Calatrava Shots on Target OVER 0.5 - Boosted
UEFA Konferenssiliiga15 loka•16:45Hajduk Splitvs.AjaxAjaxYLI 2.5 - Boosted
UEFA Konferenssiliiga15 loka•19:00FC Copenhagenvs.BragaMolemmat joukkueet tekevät maalin - KYLLÄYLI 2.512 - 09 loka 18:30
BarcelonaYLI 173.51. neljänneksen tulos - 1 - 09 loka 18:30
BaskoniaYLI 178.51. neljänneksen tulos - 1 - 09 loka 18:30
Barcelona (varsinainen peliaika)YLI 173.5 - 09 loka 18:30
Baskonia (varsinainen peliaika)YLI 178.5 - 09 loka 18:30
BarcelonaZalgiris (+6.5) - 09 loka 18:30
BarcelonaZalgiris (+6.5) - 09 loka 18:30
BaskoniaBesiktas (+6.5) - 09 loka 18:30
YLI 173.5Zalgiris - 09 loka 18:30
YLI 178.5Besiktas - 15 loka 16:45
Molemmat joukkueet tekevät maalin - KYLLÄ12 - 15 loka 16:45
AC MilanMolemmat joukkueet tekevät maalin - EI - 15 loka 16:45
AC MilanMolemmat joukkueet tekevät maalin - KYLLÄ - 15 loka 16:45
Molemmat joukkueet tekevät maalin - KYLLÄFC Salzburg - 15 loka 16:45
ALLE 2.51X - 15 loka 16:45
ALLE 3.51. puoliajan maali-/pistemäärä YLI 0.5 - 15 loka 16:45
Molemmat joukkueet tekevät maalin - KYLLÄ12 - 15 loka 16:45
AZ AlkmaarMolemmat joukkueet tekevät maalin - EI - 15 loka 16:45
AZ AlkmaarMolemmat joukkueet tekevät maalin - KYLLÄ - 15 loka 16:45
Molemmat joukkueet tekevät maalin - KYLLÄHapoel Be`er Sheva - 15 loka 16:45
ALLE 2.5X2
Live
Suositut vedot
Vielä ehdit

UEFA Konferenssiliiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
15 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
6.50
4.70
1.45
2.51.55
2.52.35
1.72
2.00
16:45
6.35
4.30
1.50
2.51.72
2.52.05
1.80
1.90
16:45
6.00
4.45
1.50
2.51.65
2.52.15
1.75
1.95
16:45
5.90
4.20
1.53
2.51.75
2.52.00
1.85
1.85
16:45
1.70
3.85
4.65
2.51.85
2.51.90
1.85
1.85
16:45
1.47
4.35
6.55
2.51.57
2.52.30
1.72
2.00
19:00
1.20
6.90
11.25
2.51.30
2.53.20
1.75
1.95
19:00
1.34
4.90
8.90
2.51.50
2.52.50
1.80
1.90
19:00

UEFA Mestarien liiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
13 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.15
3.80
3.10
2.51.45
2.52.75
1.42
2.65
19:00

Eredivisie
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
09 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.25
6.90
8.65
2.51.14
2.54.90
1.32
3.10
18:00

Serie A
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
10 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
3.15
3.35
2.30
2.52.00
2.51.80
1.80
1.90
13:00

UEFA Konferenssiliiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
15 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.32
5.00
9.30
2.51.65
2.52.15
2.10
1.67
16:45

Valioliiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
18 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.80
3.60
2.30
2.51.60
2.52.25
1.53
2.35
13:00

UEFA Konferenssiliiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
15 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
3.00
3.10
2.40
2.52.25
2.51.60
1.95
1.75
16:45
1.15
7.60
16.00
2.51.33
2.53.05
2.15
1.63
19:00
1.05
13.50
38.00
2.51.20
2.54.10
2.80
1.38
19:00

UEFA Mestarien liiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
13 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.50
3.70
2.55
2.51.57
2.52.40
1.50
2.45
16:45
1.27
5.50
13.00
2.51.62
2.52.30
2.15
1.63
19:00

UEFA Konferenssiliiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
15 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.35
3.20
3.00
2.51.87
2.51.87
1.70
2.05
19:00

UEFA Mestarien liiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
14 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
10.25
6.40
1.23
2.51.32
2.53.10
1.67
2.10
16:45

UEFA Konferenssiliiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
15 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.30
5.20
9.85
2.51.57
2.52.30
2.00
1.72
16:45

UEFA Mestarien liiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
13 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.29
5.70
10.75
2.51.47
2.52.70
1.85
1.85
19:00

Valioliiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
10 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.40
4.85
7.85
2.51.80
2.52.00
2.10
1.67
11:30

UEFA Mestarien liiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
14 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
3.70
3.90
1.85
2.51.34
2.53.00
1.37
2.85
19:00

Serie A
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
10 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.45
4.80
6.60
2.51.47
2.52.70
1.60
2.20
18:45

UEFA Konferenssiliiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
15 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.37
4.70
8.50
2.51.62
2.52.20
1.95
1.75
19:00

UEFA Mestarien liiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
13 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
3.60
3.70
1.97
2.51.65
2.52.25
1.57
2.25
16:45
8.40
6.20
1.30
2.51.18
2.54.30
1.38
2.80
19:00
20.50
12.75
1.09
2.51.15
2.54.80
1.72
2.00
19:00

Valioliiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
10 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.65
3.45
2.60
2.51.70
2.52.15
1.57
2.25
14:00

UEFA Konferenssiliiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
15 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.80
3.60
2.35
2.51.67
2.52.10
1.57
2.25
16:45

Superliga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
12 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.60
4.35
5.00
2.51.50
2.52.60
1.53
2.35
17:00

UEFA Mestarien liiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
13 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.00
4.00
3.30
2.51.34
2.53.00
1.37
2.85
19:00

Serie A
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
11 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
6.35
3.90
1.57
2.52.00
2.51.80
2.05
1.70
18:45

UEFA Mestarien liiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
14 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.15
3.55
3.10
2.51.67
2.52.10
1.60
2.20
19:00

UEFA Konferenssiliiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
15 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.85
3.60
2.30
2.51.50
2.52.50
1.45
2.55
19:00

UEFA Mestarien liiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
13 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.20
3.50
3.10
2.51.70
2.52.15
1.60
2.20
19:00

Bundesliiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
10 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
12.50
8.70
1.17
2.51.13
2.55.10
1.42
2.65
13:30

Serie A
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
11 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.55
3.60
2.65
2.51.62
2.52.30
1.53
2.35
10:30

2. Bundesliga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
09 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.60
3.80
2.35
2.51.45
2.52.65
1.42
2.65
16:30

K-League 1
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
09 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.20
3.55
2.95
2.51.75
2.52.00
1.63
2.15
05:00

La Liga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
10 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.07
12.25
29.50
2.51.25
2.53.55
2.30
1.55
16:30

MLS
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
11 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.65
3.60
2.45
2.51.57
2.52.30
1.50
2.45
02:30

Serie A
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
10 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.15
8.55
15.25
2.51.32
2.53.10
2.10
1.67
16:00
11 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
4.25
3.75
1.82
2.51.80
2.52.00
1.75
1.95
16:00

La Liga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
09 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.65
3.25
2.70
2.52.05
2.51.77
1.80
1.90
19:00
10 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
4.40
3.75
1.77
2.51.85
2.51.95
1.75
1.95
14:15
1.32
5.85
8.20
2.51.29
2.53.35
1.47
2.50
19:00

UEFA Mestarien liiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
14 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
3.15
3.90
2.05
2.51.34
2.53.00
1.35
2.95
19:00

Valioliiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
10 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
3.10
3.45
2.30
2.51.80
2.52.00
1.65
2.12
14:00
0
Vetokuponki
Pyyhkäise vasemmalle poistaaksesi, oikealle hyväksyäksesi
Vetokuponkisi on tyhjä. Valitse kohde ja klikkaa kerrointa lyödäksesi vetoa.
- Panos6 €Kertoimet80.43Voitot482.61 €Tulos 5:2 HC Fribourg Gotterron - HC Ajoie16.5JYP Jyvaskyla (varsinainen peliaika) SaiPa Lappeenranta - JYP Jyvaskyla2.65X (varsinainen peliaika) Jokerit Helsinki - HIFK4.1Tulos 5:2 Jokp - KeuPa HT15.5
- Panos$ 194.8Kertoimet2.15Voitot$ 418.82Cards total UNDER 4.5Galatasaray - Kasimpasa2.15
- Panos193 €Kertoimet2.07Voitot399.51 €Hynek Barton Max Hans Rehberg - Hynek Barton2.07
- Panos$ 80Kertoimet4.4Voitot$ 3522. puoliajan tulos - X2 Barcelona - Getafe4.4
- Panos100 €Kertoimet2Voitot200 €ALLE 183.5Valencia - Hapoel Tel Aviv2