Tulossa olevat
Kaikki
1t
8t
Tänään
48t
- Suosikit (0)
- Korotetut kertoimet
Australian Open
MLB
UEFA Nations League
UEFA Champions League
UEFA Conference League
UEFA Europa League
Friendlies
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
NBA
NHL
NFL- Jalkapallo (1314)
- Koripallo (135)
- Tennis (184)
- Pöytätennis (144)
- Jääkiekko (163)
- Lentopallo (9)
- Käsipallo (66)
- Baseball (10)
- Kriketti (17)
- Jenkkifutis (81)
- Darts (15)
- Futsal (8)
- Rugby Union (33)
- Nyrkkeily (29)
- Golf (3)
- Counter-Strike (45)
- League of Legends (9)
- Kamppailulajit (16)
- Pyöräily (31)
- Salibandy (2)
- Formula 1 (1)
- Viihde (1)
- Politiikka (1)
- Shakki (1)
- Valorant (4)
- Dota2 (5)
- Asetuksetdesimaalikerroin 1.50GMT+00:00
05 loka 18:45
05 loka 18:45
05 loka 18:45
05 loka 18:45
05 loka 18:45
05 loka 18:45
05 loka 18:45
05 loka 18:45
05 loka 18:45
05 loka 18:45
05 loka 18:45
05 loka 18:45
05 loka 18:45
05 loka 18:45
05 loka 18:45
05 loka 18:45
05 loka 18:45
- Boosted
UEFA Kansojen liiga05 loka•18:45Ukrainevs.HungaryYLI 1.5Molemmat joukkueet tekevät maalin - KYLLÄ - Super Boost
UEFA Kansojen liiga05 loka•18:45Ranskavs.BelgiaRanskaMichael Olise Shots on Target OVER 1.5 - Boosted
WTA Tour. Beijing06 loka•03:00Linda Noskovavs.Ekaterina AlexandrovaPelit tasoitus Linda Noskova (-4.5) - Boosted
UEFA Konferenssiliiga15 loka•16:45Hajduk Splitvs.AjaxAjaxYLI 2.5 - Boosted
UEFA Konferenssiliiga15 loka•19:00FC Copenhagenvs.BragaMolemmat joukkueet tekevät maalin - KYLLÄYLI 2.512 - Boosted
UEFA Kansojen liiga06 loka•18:45Englantivs.TšekkiEnglanti (-2.5)Molemmat joukkueet tekevät maalin - EI - Boosted
UEFA Kansojen liiga06 loka•18:45Kroatiavs.Espanja1. puoliajan tulos - EspanjaMolemmat joukkueet tekevät maalin - KYLLÄYLI 2.5 - Boosted
UEFA Kansojen liiga06 loka•18:45Kroatiavs.EspanjaEspanjaLamine Yamal - pelaaja tekee maalinLamine Yamal - to Assist A Goal - Boosted
UEFA Kansojen liiga06 loka•18:45Moldovavs.SlovakiaSlovakiaYLI 2.5Eniten kulmapotkuja - Slovakia - Boosted
UEFA Kansojen liiga06 loka•18:45Skotlantivs.SloveniaSkotlantiEniten kulmapotkuja - SkotlantiMolemmat joukkueet tekevät maalin - EI - Boosted
UEFA Kansojen liiga06 loka•18:45Luxembourgvs.BulgariaLuxembourgMolemmat joukkueet tekevät maalin - EI - Boosted
UEFA Kansojen liiga06 loka•18:45Englantivs.Tšekki1. puoliajan tulos - EnglantiHarry Kane - 1. maalintekijä - Boosted
UEFA Kansojen liiga05 loka•18:45Ranskavs.Belgia1. puoliajan maali-/pistemäärä YLI 2.5 - Boosted
UEFA Kansojen liiga05 loka•18:45Ranskavs.BelgiaRanska (-1.5)Kulmapotkujen kokonaismäärä ALLE 10.5Ousmane Dembele - pelaaja tekee maalin - Boosted
UEFA Kansojen liiga05 loka•18:45Romaniavs.RuotsiRuotsiMolemmat joukkueet tekevät maalin - KYLLÄ - Boosted
UEFA Kansojen liiga05 loka•18:45Bosnia ja Hertsegovinavs.PolandRobert Lewandowski Shots on Target OVER 2.5 - Boosted
UEFA Kansojen liiga05 loka•18:45Northern Irelandvs.GeorgiaNorthern IrelandYLI 1.5Laukaukset kohti maalia kokonaismäärä YLI 7.5 - Boosted
UEFA Kansojen liiga05 loka•18:45Ukrainevs.HungaryUkraineEniten kulmapotkuja - Ukraine - Boosted
UEFA Kansojen liiga05 loka•18:45Italyvs.TurkkiItalyMolemmat joukkueet tekevät maalin - KYLLÄMoise Kean Fouls Committed Over 1.5 - Boosted
UEFA Kansojen liiga06 loka•18:45Englantivs.TšekkiEnglanti (-2.5)Kulmapotkujen kokonaismäärä ALLE 10.5 - Boosted
UEFA Kansojen liiga06 loka•18:45Kroatiavs.EspanjaEspanjaEspanja (-2.5) - Boosted
UEFA Kansojen liiga06 loka•18:45Skotlantivs.SloveniaSkotlantiALLE 2.5 - Boosted
UEFA Kansojen liiga06 loka•18:45Kroatiavs.Espanja1. puoliajan tulos - EspanjaKroatia kulmapotkut tasoitus (+4.5)Lamine Yamal - pelaaja tekee maalin - Boosted
UEFA Kansojen liiga06 loka•18:45Sveitsivs.North MacedoniaSveitsi (-2.5)1. puoliajan tulos - SveitsiKulmapotkujen kokonaismäärä YLI 9.5 - Boosted
UEFA Kansojen liiga06 loka•18:45Kroatiavs.EspanjaLamine Yamal tekee vähintään kaksi maalia - Boosted
UEFA Kansojen liiga06 loka•18:45Englantivs.TšekkiTšekki tekee ensimmäisen maalin - Boosted
UEFA Kansojen liiga06 loka•18:45Englantivs.TšekkiEnglanti (-2.5)Harry Kane - pelaaja tekee maalinEnglanti kulmapotkut tasoitus (-4.5) - 15 loka 16:45
Molemmat joukkueet tekevät maalin - KYLLÄ12 - 15 loka 16:45
Molemmat joukkueet tekevät maalin - KYLLÄ12 - 15 loka 16:45
Molemmat joukkueet tekevät maalin - KYLLÄ12 - 15 loka 16:45
Molemmat joukkueet tekevät maalin - KYLLÄ12 - 15 loka 16:45
Molemmat joukkueet tekevät maalin - KYLLÄ12 - 15 loka 16:45
AC MilanMolemmat joukkueet tekevät maalin - EI - 15 loka 16:45
St. GilloiseMolemmat joukkueet tekevät maalin - EI - 15 loka 16:45
Sparta PragueMolemmat joukkueet tekevät maalin - EI - 15 loka 16:45
LyonMolemmat joukkueet tekevät maalin - EI - 15 loka 16:45
NK CeljeMolemmat joukkueet tekevät maalin - EI - 15 loka 16:45
AC MilanMolemmat joukkueet tekevät maalin - KYLLÄ - 15 loka 16:45
St. GilloiseMolemmat joukkueet tekevät maalin - KYLLÄ - 15 loka 16:45
Sparta PragueMolemmat joukkueet tekevät maalin - KYLLÄ - 15 loka 16:45
LyonMolemmat joukkueet tekevät maalin - KYLLÄ - 15 loka 16:45
NK CeljeMolemmat joukkueet tekevät maalin - KYLLÄ - 15 loka 16:45
Molemmat joukkueet tekevät maalin - KYLLÄFC Salzburg - 15 loka 16:45
Molemmat joukkueet tekevät maalin - KYLLÄReal Sociedad - 15 loka 16:45
Molemmat joukkueet tekevät maalin - KYLLÄLillestrom - 15 loka 16:45
Molemmat joukkueet tekevät maalin - KYLLÄCrystal Palace - 15 loka 16:45
Molemmat joukkueet tekevät maalin - KYLLÄAC Omonia Nicosia
Live
Suositut vedot
Vielä ehdit

UEFA Konferenssiliiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
15 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
5.75
4.50
1.50
2.51.55
2.52.35
1.67
2.10
16:45
6.40
4.35
1.47
2.51.72
2.52.05
1.85
1.85
16:45
6.00
4.45
1.50
2.51.65
2.52.15
1.75
1.95
16:45
5.90
4.20
1.53
2.51.75
2.52.00
1.85
1.85
16:45
1.47
4.35
6.40
2.51.57
2.52.30
1.72
2.00
19:00
1.20
6.90
11.25
2.51.30
2.53.20
1.75
1.95
19:00
1.35
4.90
8.80
2.51.52
2.52.45
1.80
1.90
19:00

UEFA Kansojen liiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
05 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.45
4.65
6.90
2.51.60
2.52.35
1.75
2.00
Alkaa18:04

UEFA Konferenssiliiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
15 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.70
3.85
4.65
2.51.85
2.51.90
1.85
1.85
16:45

UEFA Kansojen liiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
05 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.52
4.45
5.85
2.51.57
2.52.40
1.67
2.10
Alkaa18:04
3.60
3.65
2.02
2.51.65
2.52.25
1.60
2.25
Alkaa18:04

Eredivisie
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
09 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.23
6.90
9.10
2.51.15
2.54.80
1.35
2.95
18:00

UEFA Kansojen liiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
05 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
3.20
3.30
2.30
2.52.00
2.51.80
1.80
1.95
Alkaa18:04

Serie A
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
10 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
3.15
3.35
2.30
2.52.00
2.51.80
1.80
1.95
13:00

UEFA Mestarien liiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
13 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.20
3.75
2.90
2.51.45
2.52.65
1.40
2.75
19:00

UEFA Konferenssiliiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
15 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.34
4.90
8.90
2.51.65
2.52.15
2.10
1.67
16:45
3.00
3.10
2.45
2.52.30
2.51.57
1.95
1.75
16:45

UEFA Kansojen liiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
05 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.44
4.65
7.10
2.51.70
2.52.15
1.95
1.80
Alkaa18:04

UEFA Konferenssiliiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
15 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.15
7.60
16.00
2.51.33
2.53.05
2.15
1.63
19:00
1.05
13.50
38.00
2.51.20
2.54.10
2.80
1.38
19:00

Valioliiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
18 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.80
3.60
2.30
2.51.60
2.52.25
1.53
2.35
13:00

UEFA Mestarien liiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
13 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.40
3.70
2.65
2.51.57
2.52.30
1.50
2.45
16:45

UEFA Kansojen liiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
05 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.40
2.90
3.40
2.52.95
2.51.40
2.35
1.55
Alkaa18:04

UEFA Mestarien liiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
13 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.25
5.45
13.00
2.51.57
2.52.30
2.20
1.60
19:00

UEFA Konferenssiliiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
15 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.35
3.20
3.00
2.51.87
2.51.87
1.70
2.05
19:00

UEFA Kansojen liiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
05 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.80
3.00
2.75
2.52.40
2.51.57
2.00
1.75
Alkaa18:04

UEFA Mestarien liiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
14 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
10.25
6.40
1.23
2.51.32
2.53.10
1.67
2.10
16:45
13 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.27
5.65
10.75
2.51.45
2.52.65
1.85
1.85
19:00

UEFA Konferenssiliiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
15 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.30
5.25
9.90
2.51.55
2.52.35
2.00
1.72
16:45
1.37
4.70
8.50
2.51.62
2.52.20
1.95
1.75
19:00

Valioliiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
10 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.40
4.85
7.90
2.51.77
2.52.05
2.05
1.72
11:30

UEFA Kansojen liiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
06 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.11
9.40
24.50
2.51.32
2.53.10
2.30
1.57
18:45

UEFA Mestarien liiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
14 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
3.45
3.80
1.97
2.51.37
2.52.95
1.37
2.85
19:00
13 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
8.30
6.10
1.29
2.51.18
2.54.30
1.37
2.85
19:00
24.50
10.00
1.09
2.51.17
2.54.40
1.70
2.05
19:00

UEFA Kansojen liiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
06 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
9.80
6.00
1.29
2.51.42
2.52.85
1.80
1.95
18:45

UEFA Mestarien liiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
13 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
3.55
3.65
1.97
2.51.62
2.52.20
1.57
2.25
16:45

UEFA Konferenssiliiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
15 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.80
3.60
2.35
2.51.67
2.52.10
1.57
2.25
16:45

Serie A
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
10 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.42
4.85
6.85
2.51.47
2.52.70
1.62
2.20
18:45

UEFA Mestarien liiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
13 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.97
3.90
3.25
2.51.34
2.53.00
1.35
2.95
19:00

Superliga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
12 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.60
4.35
5.00
2.51.50
2.52.60
1.55
2.35
17:00

UEFA Konferenssiliiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
15 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.75
3.60
2.35
2.51.55
2.52.35
1.50
2.45
19:00

Serie A
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
11 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
6.30
3.85
1.55
2.51.95
2.51.80
2.10
1.67
18:45

UEFA Mestarien liiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
14 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.15
3.55
3.10
2.51.67
2.52.10
1.60
2.20
19:00

UEFA Kansojen liiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
06 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
7.55
4.70
1.40
2.51.72
2.52.05
1.95
1.75
18:45

UEFA Mestarien liiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
13 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.20
3.50
3.10
2.51.67
2.52.10
1.57
2.25
19:00

Valioliiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
10 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.65
3.50
2.60
2.51.67
2.52.20
1.57
2.30
14:00

Segunda
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
05 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.82
3.60
3.90
2.51.70
2.52.05
1.67
2.10
Alkaa03:04

MLS
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
11 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.65
3.65
2.45
2.51.57
2.52.30
1.50
2.45
02:30

Primera Division
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
05 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.90
3.15
4.70
2.52.80
2.51.43
2.50
1.50
19:45
0
Vetokuponki
Pyyhkäise vasemmalle poistaaksesi, oikealle hyväksyäksesi
Vetokuponkisi on tyhjä. Valitse kohde ja klikkaa kerrointa lyödäksesi vetoa.
- Panos300 €Kertoimet4.31Voitot1295.73 €Ranska Ranska - Belgia1.53Arsenal Arsenal - Leeds United1.4Napoli Napoli - Frosinone1.42Lille Lille - Le Havre1.42
- Panos57.5 krKertoimet20.27Voitot1165.91 krRanska YLI 1.5Ranska - Belgia1.47Ruotsi maali-/pistemäärä YLI 1.5Romania - Ruotsi1.55Montenegro YLI 1.5Montenegro - Armenia1.47Shots Ruotsi total Over 12.5Romania - Ruotsi1.53Italy YLI 1.5Italy - Turkki1.4Belgia Keltaisten korttien määrä YLI 1.5Ranska - Belgia1.53Turkki Keltaisten korttien määrä YLI 2.5Italy - Turkki2.3
- Panos360 FtKertoimet3.2Voitot1152 FtGeorgia Northern Ireland - Georgia3.2
- Panos562.46 S/Kertoimet2Voitot1124.92 S/Pelit tasoitus Max Purcell -5Max Purcell - Filip Peliwo2
- Panos360 FtKertoimet3.1Voitot1116 FtX Ukraine - Hungary3.1