Tulossa olevat
Kaikki
1t
8t
Tänään
48t
- Suosikit (0)
- Korotetut kertoimet
Australian Open
UEFA Nations League
UEFA Champions League
UEFA Conference League
UEFA Europa League
Friendlies
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
NBA
NHL
NFL
MLB- Jalkapallo (1363)
- Koripallo (191)
- Tennis (274)
- Pöytätennis (113)
- Jääkiekko (210)
- Lentopallo (19)
- Käsipallo (56)
- Baseball (2)
- Kriketti (16)
- Jenkkifutis (71)
- Darts (30)
- Snooker (5)
- Futsal (1)
- Rugby Union (34)
- Nyrkkeily (44)
- Rugby League (9)
- Golf (4)
- Counter-Strike (54)
- League of Legends (9)
- Kamppailulajit (14)
- Pyöräily (1)
- Ampumahiihto (2)
- Alppihiihto (2)
- Salibandy (41)
- Jääpallo (14)
- Formula 1 (1)
- Politiikka (1)
- Shakki (1)
- Valorant (14)
- Dota2 (13)
- Asetuksetdesimaalikerroin 1.50GMT+00:00
21 loka 19:00
21 loka 19:00
21 loka 16:45
21 loka 16:45
21 loka 19:00
21 loka 19:00
21 loka 19:00
21 loka 16:45
21 loka 16:45
21 loka 19:00
21 loka 19:00
21 loka 19:00
21 loka 16:45
21 loka 16:45
21 loka 19:00
21 loka 19:00
21 loka 19:00
- Boosted
UEFA Mestarien liiga21 loka•16:45Lillevs.GalatasarayLilleMolemmat joukkueet tekevät maalin - KYLLÄ - Boosted
UEFA Mestarien liiga21 loka•19:00Aston Villavs.Viking FKAston Villa (-1.5)Molemmat joukkueet tekevät maalin - KYLLÄ1. puoliajan tulos - Aston Villa - Boosted
UEFA Mestarien liiga21 loka•19:00Real Madridvs.RB Leipzig1. puoliajan tulos - Real MadridMolemmat joukkueet tekevät maalin - KYLLÄArda Guler Shots on Target OVER 0.5 - Boosted
UEFA Mestarien liiga21 loka•19:00Real Madridvs.RB LeipzigX2Molemmat joukkueet tekevät maalin - KYLLÄ - Boosted
UEFA Mestarien liiga21 loka•19:00Real Betisvs.FeyenoordReal Betis YLI 1.5Feyenoord maali-/pistemäärä YLI 1.5 - Boosted
UEFA Mestarien liiga21 loka•19:00Sporting Lisbonvs.LASK Linz1. puoliajan tulos - Sporting LisbonLuis Suarez - pelaaja tekee maalinLASK Linz maali-/pistemäärä ALLE 1.5 - Boosted
UEFA Mestarien liiga21 loka•19:00Inter Milanvs.Shakhtar Donetsk1. puoliajan tulos - Inter MilanHakan Calhanoglu - pelaaja tekee maalin - Boosted
UEFA Mestarien liiga21 loka•16:45Lillevs.GalatasarayGalatasaray (+1.5)Kulmapotkujen kokonaismäärä ALLE 9.5Galatasaray maali-/pistemäärä YLI 1.5 - Boosted
UEFA Mestarien liiga21 loka•19:00Real Madridvs.RB LeipzigReal Madrid YLI 2.5Real Madrid kulmapotkut tasoitus (-3.5) - Boosted
UEFA Mestarien liiga21 loka•19:00Inter Milanvs.Shakhtar DonetskYLI 2.5Inter MilanKeltaisten korttien kokonaismäärä YLI 3.5 - Boosted
UEFA Mestarien liiga21 loka•19:00Aston Villavs.Viking FKViking FK maali-/pistemäärä YLI 1.5 - Boosted
UEFA Mestarien liiga21 loka•19:00Real Madridvs.RB LeipzigRB Leipzig tekee ensimmäisen maalin - 22 loka 16:45
Molemmat joukkueet tekevät maalin - KYLLÄ12 - 22 loka 16:45
Bayer LeverkusenMolemmat joukkueet tekevät maalin - EI - 22 loka 16:45
Bayer LeverkusenMolemmat joukkueet tekevät maalin - KYLLÄ - 22 loka 16:45
Molemmat joukkueet tekevät maalin - KYLLÄOFI Crete - 22 loka 16:45
ALLE 2.51X - 22 loka 16:45
ALLE 3.51. puoliajan maali-/pistemäärä YLI 0.5 - 22 loka 16:45
Molemmat joukkueet tekevät maalin - KYLLÄ12 - 22 loka 16:45
MarseilleMolemmat joukkueet tekevät maalin - EI - 22 loka 19:00
Molemmat joukkueet tekevät maalin - KYLLÄ12 - 22 loka 19:00
TSG HoffenheimMolemmat joukkueet tekevät maalin - EI - 22 loka 19:00
TSG HoffenheimMolemmat joukkueet tekevät maalin - KYLLÄ - 22 loka 19:00
Molemmat joukkueet tekevät maalin - KYLLÄLyon - 22 loka 19:00
ALLE 2.5X2 - 22 loka 19:00
ALLE 3.51. puoliajan maali-/pistemäärä YLI 0.5 - 22 loka 19:00
Molemmat joukkueet tekevät maalin - KYLLÄ12 - 22 loka 19:00
BournemouthMolemmat joukkueet tekevät maalin - EI - 22 loka 19:00
BournemouthMolemmat joukkueet tekevät maalin - KYLLÄ - 22 loka 19:00
Molemmat joukkueet tekevät maalin - KYLLÄAC Milan - 22 loka 19:00
ALLE 2.5X2 - 22 loka 19:00
ALLE 3.51. puoliajan maali-/pistemäärä YLI 0.5
Live
Suositut vedot
Vielä ehdit

UEFA Mestarien liiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
21 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.10
3.80
3.10
2.51.50
2.52.60
1.47
2.50
16:45
2.10
3.70
3.15
2.51.60
2.52.35
1.53
2.35
16:45
1.25
6.80
9.75
2.51.20
2.54.10
1.45
2.55
19:00
2.10
3.90
3.30
2.51.60
2.52.35
1.53
2.35
19:00
1.19
7.70
12.75
2.51.26
2.53.50
1.65
2.12
19:00
1.18
8.10
13.50
2.51.27
2.53.40
1.70
2.05
19:00
2.00
4.10
3.25
2.51.40
2.52.95
1.38
2.80
19:00
1.22
6.70
12.25
2.51.27
2.53.40
1.63
2.15
19:00

DFB Pokal. Saksan cup
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
12.25
7.10
1.18
2.51.30
2.53.05
1.80
1.90
18:00
28 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
5.80
4.35
1.47
2.51.47
2.52.40
1.63
2.15
18:00

UEFA Eurooppa-liiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
22 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
3.55
3.65
2.00
2.51.75
2.52.10
1.63
2.15
16:45

UEFA Konferenssiliiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
22 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
10.25
5.65
1.29
2.51.50
2.52.60
1.85
1.85
16:45

UEFA Eurooppa-liiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
22 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
5.85
4.45
1.53
2.51.55
2.52.45
1.63
2.15
16:45
2.05
3.85
3.30
2.51.50
2.52.60
1.45
2.55
19:00
5.70
4.50
1.53
2.51.65
2.52.25
1.75
1.95
19:00

UEFA Mestarien liiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
21 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.57
4.70
5.00
2.51.32
2.53.10
1.42
2.65
19:00

UEFA Eurooppa-liiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
22 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.57
4.25
5.50
2.51.75
2.52.10
1.80
1.90
16:45
2.10
3.60
3.35
2.51.75
2.52.10
1.63
2.15
19:00

UEFA Konferenssiliiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
22 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
5.55
4.00
1.60
2.51.90
2.51.90
1.90
1.80
16:45

La Liga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
25 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.57
5.20
4.50
2.51.19
2.54.20
1.24
3.65
20:00

UEFA Eurooppa-liiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
22 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
12.00
6.60
1.23
2.51.32
2.53.10
1.75
1.95
16:45
1.65
4.15
4.80
2.51.55
2.52.45
1.55
2.30
16:45

EFL Cup
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
28 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
3.25
3.45
2.15
2.51.80
2.51.95
1.65
2.12
19:45

UEFA Eurooppa-liiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
22 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
3.10
3.55
2.20
2.51.75
2.52.10
1.63
2.15
19:00

La Liga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
24 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
3.35
3.65
2.10
2.51.75
2.52.10
1.63
2.15
16:30

EFL Cup
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
28 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.75
3.65
2.35
2.51.45
2.52.65
1.42
2.65
19:45

DFB Pokal. Saksan cup
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
7.30
5.40
1.32
2.51.37
2.52.70
1.63
2.15
18:00
1.42
4.75
5.90
2.51.45
2.52.45
1.63
2.15
19:45
28 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.14
8.10
13.50
2.51.18
2.53.95
1.60
2.20
19:45

UEFA Eurooppa-liiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
22 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
7.60
5.15
1.38
2.51.57
2.52.40
1.80
1.90
19:00

Valioliiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
25 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.85
3.90
3.90
2.51.57
2.52.40
1.55
2.30
14:00

Premiership
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
25 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
4.10
4.10
1.75
2.51.50
2.52.50
1.50
2.45
12:00

DFB Pokal. Saksan cup
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
4.75
4.10
1.60
2.51.55
2.52.20
1.65
2.12
17:00

UEFA Eurooppa-liiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
22 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.30
5.65
9.50
2.51.47
2.52.70
1.80
1.90
16:45

Valioliiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
24 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.38
4.80
8.65
2.51.77
2.52.05
2.10
1.67
14:00

Bundesliiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
25 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
6.80
5.75
1.38
2.51.24
2.53.65
1.40
2.75
16:30

Valioliiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
24 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
4.55
4.10
1.70
2.51.50
2.52.60
1.55
2.30
11:30
25 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
4.40
3.85
1.77
2.51.70
2.52.15
1.67
2.10
14:00

UEFA Eurooppa-liiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
22 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.70
3.50
2.55
2.51.80
2.52.00
1.65
2.12
19:00

UEFA Konferenssiliiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
22 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.20
3.55
3.10
2.51.70
2.52.15
1.60
2.20
19:00

UEFA Eurooppa-liiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
22 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.10
3.75
3.25
2.51.55
2.52.45
1.47
2.50
19:00

UEFA Konferenssiliiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
22 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
5.00
3.90
1.67
2.51.85
2.51.95
1.85
1.85
14:30
1.35
5.40
7.70
2.51.45
2.52.75
1.67
2.10
16:45
1.70
3.70
5.10
2.52.10
2.51.75
2.00
1.72
19:00

Liga MX
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
21 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.35
3.35
2.85
2.51.72
2.52.00
1.63
2.15
Alkaa10:11

UEFA Konferenssiliiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
22 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.65
4.00
5.20
2.51.77
2.52.05
1.80
1.90
16:45
12.75
6.35
1.23
2.51.42
2.52.85
1.95
1.75
19:00

UEFA Eurooppa-liiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
22 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
4.80
4.10
1.67
2.51.80
2.52.00
1.80
1.90
16:45
1.50
4.45
6.30
2.51.75
2.52.10
1.85
1.85
19:00

Liga MX
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
21 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
3.20
3.45
2.10
2.51.72
2.52.00
1.65
2.12
Alkaa10:11
0
Vetokuponki
Pyyhkäise vasemmalle poistaaksesi, oikealle hyväksyäksesi
Vetokuponkisi on tyhjä. Valitse kohde ja klikkaa kerrointa lyödäksesi vetoa.
- Panos20000 FtKertoimet225.52Voitot4510598 FtComo Como - Manchester United2.1X Lille - Galatasaray3.7Real Madrid Real Madrid - RB Leipzig1.25X Bayern Munich - Arsenal3.9Inter Milan Inter Milan - Shakhtar Donetsk1.19Sporting Lisbon Sporting Lisbon - LASK Linz1.18Club Brugge Club Brugge - Lens2Aston Villa Aston Villa - Viking FK1.22RB Leipzig Rot-Weiss Essen - RB Leipzig1.18VfB Stuttgart Paderborn - VfB Stuttgart1.47
- PanosR$ 600Kertoimet2.7VoitotR$ 1620LASK Linz kulmapotkut tasoitus 2.5Sporting Lisbon - LASK Linz2.7
- PanosR$ 585Kertoimet2.7VoitotR$ 1579.5LASK Linz kulmapotkut tasoitus 2.5Sporting Lisbon - LASK Linz2.7
- Panos40 €Kertoimet20.17Voitot807.14 €YLI 2.5Lille - Galatasaray1.6Sporting Lisbon YLI 2.5Sporting Lisbon - LASK Linz1.6Aston Villa YLI 2.5Aston Villa - Viking FK1.65Inter Milan YLI 2.5Inter Milan - Shakhtar Donetsk1.6YLI 3.5Real Betis - Feyenoord1.9Real Madrid YLI 2.5Real Madrid - RB Leipzig1.57
- PanosR$ 280Kertoimet2.65VoitotR$ 742Paitsioiden kokonaismäärä YLI 3.5Torque - Atletico Mineiro2.65