Nadchodzące
Wszystkie
1h
8h
24h
48h
- Ulubione (0)
- Powiększone Kursy
Australian Open
UEFA Nations League
Liga Mistrzów UEFA
Liga Konferencji UEFA
Liga Europy UEFA
Towarzyskie
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
NBA
NHL
NFL
MLB- Piłka nożna (1377)
Międzynarodowe(2)
Europa(89)
Anglia(106)
Włochy(63)
Niemcy(55)BundesligaDFB Pokal2. Bundesliga3. Liga2. Bundesliga. FuturesBundesliga. Futures
Hiszpania(62)
Francja(36)
Holandia(29)
Turcja(42)
Afryka(1)
Australia(25)
Argentyna(62)
Armenia(2)
Austria(22)
Azerbejdżan(8)
Azja(3)
Bułgaria(17)
Belgia(18)
Bahrajn(6)
Brazylia(42)
Chile(9)
Chiny(8)
Cypr(9)
Republika Czeska(17)
Kostaryka(5)
Kanada(4)
Kolumbia(15)
Chorwacja(5)
Dania(18)
Egipt(21)
Salwador(1)
Estonia(12)
Finlandia(3)
Grecja(30)
Gwatemala(8)
Węgry(14)
Islandia(6)
Iran(1)
Indie(4)
Izrael(12)
Indonezja(6)
Japonia(30)
Ameryka północna(1)
Polska(30)
Łotwa(5)
Litwa(4)
Malta(4)
Meksyk(26)
Norwegia(19)
Północ. Irlandia(7)
Słowacja(16)
Portugalia(18)
Paragwaj(6)
Słowenia(5)
Peru(10)
Rosja(33)
Rep. Irlandii(7)
Rumunia(14)
Szkocja(32)
Arabia Saudyjska(13)
Korea Południowa(14)
Singapur(1)
Ameryka Południowa(9)
Szwecja(20)
Szwajcaria(14)
USA(41)
Urugwaj(10)
Ukraina(8)
Uzbekistan(1)
Wenezuela(6)
Walia(24)
Boliwia(3)
Czarnogóra(5)
Ekwador(10)
Irak(6)
Jordania(7)
Katar(5)
Liberia(1)
Malediwy(1)
Oman(1)
Panama(2)
Serbia(7)
Solomon Islands(1)
ZEA(2) - Koszykówka (188)
- Tenis (286)
- Tenis stołowy (102)
- Hokej na lodzie (203)
- Siatkówka (18)
- Piłka ręczna (61)
- Baseball (2)
- Krykiet (16)
- Futbol Amerykański (71)
- Rzutki (30)
- Snooker (10)
- Rugby Union (34)
- Boks (44)
- Rugby League (9)
- Golf (4)
- Counter-Strike (56)
- League of Legends (9)
- Sztuki walki (14)
- Kolarstwo (1)
- Biathlon (2)
- Narciarstwo alpejskie (2)
- Unihokej (39)
- Bandy (14)
- Formuła 1 (1)
- Polityka (1)
- Szachy (1)
- Valorant (14)
- Dota2 (13)
- UstawieniaDziesiętne 1.50GMT+00:00
- Back
- Piłka nożna
- Niemcy
- Bundesliga
Kreator Zakładów
- 23 paź 18:30
VfB Stuttgartpowyżej 3.5Obie drużyny strzelą - TAK - 23 paź 18:30
VfB StuttgartObie drużyny strzelą - NIE - 23 paź 18:30
VfB StuttgartObie drużyny strzelą - TAK - 23 paź 18:30
1. połowa powyżej 0.5VfB Stuttgart2. połowa poniżej 1.5 - 23 paź 18:30
Obie drużyny strzelą - TAKBorussia Monchengladbach - 23 paź 18:30
Obie drużyny strzelą - TAKpowyżej 2.5Rzuty rożne powyżej 10.5 - 24 paź 13:30
SC PaderbornObie drużyny strzelą - NIE - 24 paź 13:30
SC PaderbornObie drużyny strzelą - TAK - 24 paź 13:30
1. połowa powyżej 0.5SC Paderborn2. połowa poniżej 1.5 - 24 paź 13:30
Obie drużyny strzelą - TAKHamburger SV - 24 paź 13:30
FC KolnObie drużyny strzelą - NIE - 24 paź 13:30
FC KolnObie drużyny strzelą - TAK - 24 paź 13:30
1. połowa powyżej 0.5FC Koln2. połowa poniżej 1.5 - 24 paź 13:30
Obie drużyny strzelą - TAKSchalke - 24 paź 13:30
FC AugsburgObie drużyny strzelą - NIE - 24 paź 13:30
FC AugsburgObie drużyny strzelą - TAK - 24 paź 13:30
1. połowa powyżej 0.5FC Augsburg2. połowa poniżej 1.5 - 24 paź 13:30
Obie drużyny strzelą - TAKUnion Berlin - 24 paź 13:30
FC Augsburgpowyżej 3.5Obie drużyny strzelą - TAK - 24 paź 13:30
SC Paderbornpowyżej 2.5Obie drużyny strzelą - TAK - 24 paź 13:30
FC Kolnpowyżej 2.5Obie drużyny strzelą - TAK - 24 paź 13:30
RB Leipzigpowyżej 3.5Obie drużyny strzelą - TAK - 24 paź 13:30
RB LeipzigObie drużyny strzelą - NIE - 24 paź 13:30
RB LeipzigObie drużyny strzelą - TAK - 24 paź 13:30
1. połowa powyżej 0.5RB Leipzig2. połowa poniżej 1.5 - 24 paź 13:30
Obie drużyny strzelą - TAKSV Elversberg - 24 paź 13:30
Obie drużyny strzelą - TAKpowyżej 2.5Rzuty rożne powyżej 10.5 - 24 paź 13:30
Mainzpowyżej 3.5Obie drużyny strzelą - TAK - 24 paź 13:30
Obie drużyny strzelą - TAKpowyżej 2.5Rzuty rożne powyżej 9.5 - 24 paź 13:30
MainzObie drużyny strzelą - NIE - 24 paź 13:30
MainzObie drużyny strzelą - TAK - 24 paź 13:30
1. połowa powyżej 0.5Mainz2. połowa poniżej 1.5 - 24 paź 13:30
Obie drużyny strzelą - TAKWerder Bremen - 24 paź 16:30
Borussia Dortmundpowyżej 3.5Obie drużyny strzelą - TAK - 24 paź 16:30
Borussia DortmundObie drużyny strzelą - NIE - 24 paź 16:30
Borussia DortmundObie drużyny strzelą - TAK - 24 paź 16:30
1. połowa powyżej 0.5Borussia Dortmund2. połowa poniżej 1.5 - 24 paź 16:30
Obie drużyny strzelą - TAKEintracht Frankfurt - 24 paź 16:30
Obie drużyny strzelą - TAKpowyżej 2.5Rzuty rożne powyżej 9.5 - 25 paź 14:30
Bayer Leverkusenpowyżej 3.5Obie drużyny strzelą - TAK - 25 paź 14:30
Bayer LeverkusenObie drużyny strzelą - TAK - 25 paź 14:30
1. połowa powyżej 0.5Bayer Leverkusen2. połowa poniżej 1.5 - 25 paź 14:30
Obie drużyny strzelą - TAKTSG Hoffenheim - 25 paź 14:30
Obie drużyny strzelą - TAKpowyżej 2.5Rzuty rożne powyżej 10.5 - 25 paź 16:30
Bayern Munchenpowyżej 3.5Obie drużyny strzelą - TAK - 25 paź 16:30
Bayern MunchenObie drużyny strzelą - NIE - 25 paź 16:30
Bayern MunchenObie drużyny strzelą - TAK - 25 paź 16:30
1. połowa powyżej 0.5Bayern Munchen2. połowa poniżej 1.5 - 25 paź 16:30
Obie drużyny strzelą - TAKSC Freiburg - 25 paź 16:30
Obie drużyny strzelą - TAKpowyżej 2.5Rzuty rożne powyżej 9.5 - 30 paź 19:30
MainzObie drużyny strzelą - NIE - 30 paź 19:30
MainzObie drużyny strzelą - TAK - 30 paź 19:30
1. połowa powyżej 0.5Mainz2. połowa poniżej 1.5 - 30 paź 19:30
Obie drużyny strzelą - TAKSV Elversberg - 30 paź 19:30
Mainzpowyżej 3.5Obie drużyny strzelą - TAK - 31 paź 14:30
SC FreiburgObie drużyny strzelą - NIE - 31 paź 14:30
SC FreiburgObie drużyny strzelą - TAK - 31 paź 14:30
1. połowa powyżej 0.5SC Freiburg2. połowa poniżej 1.5 - 31 paź 14:30
Obie drużyny strzelą - TAKFC Augsburg - 31 paź 14:30
TSG HoffenheimObie drużyny strzelą - TAK - 31 paź 14:30
1. połowa powyżej 0.5TSG Hoffenheim2. połowa poniżej 1.5 - 31 paź 14:30
Obie drużyny strzelą - TAKWerder Bremen - 31 paź 14:30
Bayer LeverkusenObie drużyny strzelą - NIE - 31 paź 14:30
Bayer LeverkusenObie drużyny strzelą - TAK - 31 paź 14:30
1. połowa powyżej 0.5Bayer Leverkusen2. połowa poniżej 1.5 - 31 paź 14:30
Obie drużyny strzelą - TAKVfB Stuttgart - 31 paź 14:30
RB LeipzigObie drużyny strzelą - NIE - 31 paź 14:30
RB LeipzigObie drużyny strzelą - TAK - 31 paź 14:30
1. połowa powyżej 0.5RB Leipzig2. połowa poniżej 1.5 - 31 paź 14:30
Obie drużyny strzelą - TAKSchalke - 31 paź 14:30
Borussia MonchengladbachObie drużyny strzelą - NIE - 31 paź 14:30
Borussia MonchengladbachObie drużyny strzelą - TAK - 31 paź 14:30
1. połowa powyżej 0.5Borussia Monchengladbach2. połowa poniżej 1.5 - 31 paź 14:30
Obie drużyny strzelą - TAKSC Paderborn - 31 paź 14:30
SC Freiburgpowyżej 3.5Obie drużyny strzelą - TAK - 31 paź 14:30
Borussia Monchengladbachpowyżej 3.5Obie drużyny strzelą - TAK - 31 paź 14:30
TSG Hoffenheimpowyżej 3.5Obie drużyny strzelą - TAK - 31 paź 14:30
RB Leipzigpowyżej 3.5Obie drużyny strzelą - TAK - 31 paź 14:30
Bayer Leverkusenpowyżej 3.5Obie drużyny strzelą - TAK - 31 paź 17:30
Bayern MunchenObie drużyny strzelą - NIE - 31 paź 17:30
Bayern MunchenObie drużyny strzelą - TAK - 31 paź 17:30
1. połowa powyżej 0.5Bayern Munchen2. połowa poniżej 1.5 - 31 paź 17:30
Obie drużyny strzelą - TAKBorussia Dortmund - 31 paź 17:30
Bayern Munchenpowyżej 4.5Obie drużyny strzelą - TAK - 01 lis 14:30
Union BerlinObie drużyny strzelą - NIE - 01 lis 14:30
Union BerlinObie drużyny strzelą - TAK - 01 lis 14:30
1. połowa powyżej 0.5Union Berlin2. połowa poniżej 1.5 - 01 lis 14:30
Obie drużyny strzelą - TAKFC Koln - 01 lis 16:30
Eintracht FrankfurtObie drużyny strzelą - NIE - 01 lis 16:30
Eintracht FrankfurtObie drużyny strzelą - TAK - 01 lis 16:30
1. połowa powyżej 0.5Eintracht Frankfurt2. połowa poniżej 1.5 - 01 lis 16:30
Obie drużyny strzelą - TAKHamburger SV - 23 paź 18:30
Obie drużyny strzelą w 1. połowie - TAKObie drużyny strzelą w 2. połowie - TAK - 23 paź 18:30
poniżej 2.5X2 - 23 paź 18:30
Obie drużyny strzelą - TAK12 - 23 paź 18:30
poniżej 3.51. połowa powyżej 0.5 - 23 paź 18:30
Obie drużyny strzelą - TAKpowyżej 2.5Rzuty rożne powyżej 10.5 - 23 paź 18:30
Obie drużyny strzelą - NIEWięcej rzutów rożnych - VfB Stuttgartpowyżej 1.5 - 23 paź 18:30
1. połowa - VfB Stuttgart2. połowa - VfB StuttgartDeniz Undav - strzeli w obu połowach - 23 paź 18:30
powyżej 3.5Deniz Undav - strzeli golaVfB Stuttgart - 24 paź 13:30
poniżej 2.5X2 - 24 paź 13:30
Obie drużyny strzelą - TAK12 - 24 paź 13:30
poniżej 3.51. połowa powyżej 0.5 - 24 paź 13:30
poniżej 2.5X2 - 24 paź 13:30
Obie drużyny strzelą - TAK12 - 24 paź 13:30
poniżej 3.51. połowa powyżej 0.5 - 24 paź 13:30
poniżej 2.5X2 - 24 paź 13:30
Obie drużyny strzelą - TAK12 - 24 paź 13:30
poniżej 3.51. połowa powyżej 0.5 - 24 paź 13:30
Obie drużyny strzelą w 1. połowie - TAKObie drużyny strzelą w 2. połowie - TAK - 24 paź 13:30
Obie drużyny strzelą w 1. połowie - TAKObie drużyny strzelą w 2. połowie - TAK - 24 paź 13:30
Obie drużyny strzelą w 1. połowie - TAKObie drużyny strzelą w 2. połowie - TAK - 24 paź 13:30
Obie drużyny strzelą w 1. połowie - TAKObie drużyny strzelą w 2. połowie - TAK - 24 paź 13:30
poniżej 2.5X2 - 24 paź 13:30
Obie drużyny strzelą - TAK12 - 24 paź 13:30
poniżej 3.51. połowa powyżej 0.5 - 24 paź 13:30
1. połowa - FC Augsburg2. połowa - FC AugsburgMichael Gregoritsch - strzeli w obu połowach - 24 paź 13:30
Obie drużyny strzelą - TAKpowyżej 2.5Rzuty rożne powyżej 10.5 - 24 paź 13:30
powyżej 3.5Michael Gregoritsch - strzeli golaFC Augsburg - 24 paź 13:30
Obie drużyny strzelą - NIEWięcej rzutów rożnych - FC Augsburgpowyżej 1.5 - 24 paź 13:30
1. połowa - RB Leipzig2. połowa - RB LeipzigChristopher Nkunku - strzeli w obu połowach - 24 paź 13:30
powyżej 3.5Christopher Nkunku - strzeli golaRB Leipzig - 24 paź 13:30
powyżej 2.5Marvin Pieringer - strzeli golaSC Paderborn - 24 paź 13:30
Obie drużyny strzelą w 1. połowie - TAKObie drużyny strzelą w 2. połowie - TAK - 24 paź 13:30
1. połowa - Mainz2. połowa - MainzPhillip Tietz - strzeli w obu połowach - 24 paź 13:30
Obie drużyny strzelą - TAKpowyżej 2.5Rzuty rożne powyżej 9.5 - 24 paź 13:30
powyżej 3.5Phillip Tietz - strzeli golaMainz - 24 paź 13:30
Obie drużyny strzelą - NIEWięcej rzutów rożnych - Mainzpowyżej 1.5 - 24 paź 13:30
poniżej 2.5X2 - 24 paź 13:30
Obie drużyny strzelą - TAK12 - 24 paź 13:30
poniżej 3.51. połowa powyżej 0.5 - 24 paź 13:30
powyżej 2.5Said El Mala - strzeli golaFC Koln - 24 paź 16:30
Obie drużyny strzelą w 1. połowie - TAKObie drużyny strzelą w 2. połowie - TAK - 24 paź 16:30
poniżej 2.5X2 - 24 paź 16:30
Obie drużyny strzelą - TAK12 - 24 paź 16:30
poniżej 3.51. połowa powyżej 0.5 - 24 paź 16:30
Obie drużyny strzelą - TAKpowyżej 2.5Rzuty rożne powyżej 9.5 - 24 paź 16:30
Obie drużyny strzelą - NIEWięcej rzutów rożnych - Borussia Dortmundpowyżej 1.5 - 24 paź 16:30
1. połowa - Borussia Dortmund2. połowa - Borussia DortmundSerhou Guirassy - strzeli w obu połowach - 24 paź 16:30
powyżej 3.5Serhou Guirassy - strzeli golaBorussia Dortmund - 25 paź 14:30
Obie drużyny strzelą w 1. połowie - TAKObie drużyny strzelą w 2. połowie - TAK - 25 paź 14:30
poniżej 2.51X - 25 paź 14:30
Obie drużyny strzelą - TAK12 - 25 paź 14:30
poniżej 3.51. połowa powyżej 0.5 - 25 paź 14:30
Obie drużyny strzelą - TAKpowyżej 2.5Rzuty rożne powyżej 10.5 - 25 paź 14:30
powyżej 3.5Patrik Schick - strzeli golaBayer Leverkusen - 25 paź 16:30
Obie drużyny strzelą w 1. połowie - TAKObie drużyny strzelą w 2. połowie - TAK - 25 paź 16:30
poniżej 2.51X - 25 paź 16:30
Obie drużyny strzelą - TAK12 - 25 paź 16:30
poniżej 3.51. połowa powyżej 0.5 - 25 paź 16:30
Obie drużyny strzelą - TAKpowyżej 2.5Rzuty rożne powyżej 9.5 - 25 paź 16:30
Obie drużyny strzelą - NIEWięcej rzutów rożnych - Bayern Munchenpowyżej 1.5 - 25 paź 16:30
1. połowa - Bayern Munchen2. połowa - Bayern MunchenHarry Kane - strzeli w obu połowach - 25 paź 16:30
powyżej 3.5Harry Kane - strzeli golaBayern Munchen - 30 paź 19:30
poniżej 2.51X - 30 paź 19:30
Obie drużyny strzelą - TAK12 - 30 paź 19:30
poniżej 3.51. połowa powyżej 0.5 - 30 paź 19:30
Obie drużyny strzelą w 1. połowie - TAKObie drużyny strzelą w 2. połowie - TAK - 31 paź 14:30
poniżej 2.51X - 31 paź 14:30
Obie drużyny strzelą - TAK12 - 31 paź 14:30
poniżej 3.51. połowa powyżej 0.5 - 31 paź 14:30
poniżej 2.51X - 31 paź 14:30
Obie drużyny strzelą - TAK12 - 31 paź 14:30
poniżej 3.51. połowa powyżej 0.5 - 31 paź 14:30
poniżej 2.5X2 - 31 paź 14:30
Obie drużyny strzelą - TAK12 - 31 paź 14:30
poniżej 3.51. połowa powyżej 0.5 - 31 paź 14:30
poniżej 2.51X - 31 paź 14:30
Obie drużyny strzelą - TAK12 - 31 paź 14:30
poniżej 3.51. połowa powyżej 0.5 - 31 paź 14:30
poniżej 2.5X2 - 31 paź 14:30
Obie drużyny strzelą - TAK12 - 31 paź 14:30
poniżej 3.51. połowa powyżej 0.5 - 31 paź 14:30
Obie drużyny strzelą w 1. połowie - TAKObie drużyny strzelą w 2. połowie - TAK - 31 paź 14:30
Obie drużyny strzelą w 1. połowie - TAKObie drużyny strzelą w 2. połowie - TAK - 31 paź 14:30
Obie drużyny strzelą w 1. połowie - TAKObie drużyny strzelą w 2. połowie - TAK - 31 paź 14:30
Obie drużyny strzelą w 1. połowie - TAKObie drużyny strzelą w 2. połowie - TAK - 31 paź 14:30
Obie drużyny strzelą w 1. połowie - TAKObie drużyny strzelą w 2. połowie - TAK - 31 paź 17:30
poniżej 2.5X2 - 31 paź 17:30
Obie drużyny strzelą - TAK12 - 31 paź 17:30
poniżej 3.51. połowa powyżej 0.5 - 31 paź 17:30
Obie drużyny strzelą w 1. połowie - TAKObie drużyny strzelą w 2. połowie - TAK - 01 lis 14:30
poniżej 2.5X2 - 01 lis 14:30
Obie drużyny strzelą - TAK12 - 01 lis 14:30
poniżej 3.51. połowa powyżej 0.5 - 01 lis 16:30
poniżej 2.5X2 - 01 lis 16:30
Obie drużyny strzelą - TAK12 - 01 lis 16:30
poniżej 3.51. połowa powyżej 0.5
Niemcy, Bundesliga1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
1.38
5.65
6.80
2.51.27
2.53.40
1.42
2.65
23 paź 18:30
1.82
4.10
3.80
2.51.50
2.52.60
1.47
2.50
24 paź 13:30
1.38
5.65
6.80
2.51.29
2.53.35
1.42
2.65
24 paź 13:30
2.25
3.75
2.95
2.51.57
2.52.40
1.50
2.45
24 paź 13:30
1.72
4.15
4.25
2.51.50
2.52.60
1.53
2.35
24 paź 13:30
2.07
3.80
3.25
2.51.57
2.52.40
1.53
2.35
24 paź 13:30
1.42
5.25
6.25
2.51.30
2.53.20
1.45
2.55
24 paź 16:30
2.65
4.15
2.30
2.51.32
2.53.10
1.33
3.05
25 paź 14:30
6.80
5.75
1.38
2.51.24
2.53.65
1.40
2.75
25 paź 16:30
3.20
3.85
2.05
2.51.47
2.52.55
1.42
2.65
30 paź 19:30
2.95
3.85
2.10
2.51.42
2.52.75
1.40
2.75
31 paź 14:30
1.80
4.20
3.75
2.51.40
2.52.80
1.40
2.75
31 paź 14:30
2.90
4.00
2.10
2.51.37
2.52.95
1.35
2.95
31 paź 14:30
3.60
4.15
1.85
2.51.37
2.52.95
1.38
2.80
31 paź 14:30
1.72
4.45
3.85
2.51.30
2.53.20
1.32
3.10
31 paź 14:30
1.32
6.00
7.35
2.51.20
2.54.10
1.35
2.95
31 paź 17:30
2.45
3.70
2.60
2.51.62
2.52.20
1.53
2.35
01 lis 14:30
1.65
4.40
4.40
2.51.37
2.52.95
1.42
2.65
01 lis 16:30
0
Kupon
Przesuń w lewo, aby usunąć, w prawo, aby zaakceptować
Twój kupon jest pusty. W celu postawienia zakładu wybierz wydarzenie i kliknij na kursy.
- Stawka20000 FtKurs225.52Wygrana4510598 FtComo Como - Manchester United2.1X Lille - Galatasaray3.7Real Madrid Real Madrid - RB Leipzig1.25X Bayern - Arsenal3.9Inter Milan Inter Milan - Madrid CCF1.19Sporting Lisbon Sporting Lisbon - LASK Linz1.18Club Brugge Club Brugge - Lens2Aston Villa Aston Villa - Viking FK1.22RB Leipzig Rot-Weiss Essen - RB Leipzig1.18Stuttgart Paderborn - Stuttgart1.47
- StawkaR$ 600Kurs2.7WygranaR$ 1620LASK Linz rzuty rożne handicap 2.5Sporting Lisbon - LASK Linz2.7
- StawkaR$ 585Kurs2.7WygranaR$ 1579.5LASK Linz rzuty rożne handicap 2.5Sporting Lisbon - LASK Linz2.7
- Stawka40 €Kurs20.17Wygrana807.14 €powyżej 2.5Lille - Galatasaray1.6Sporting Lisbon powyżej 2.5Sporting Lisbon - LASK Linz1.6Aston Villa powyżej 2.5Aston Villa - Viking FK1.65Inter Milan powyżej 2.5Inter Milan - Madrid CCF1.6powyżej 3.5R. Betis - Feyenoord1.9Real Madrid powyżej 2.5Real Madrid - RB Leipzig1.57
- StawkaR$ 280Kurs2.65WygranaR$ 742Spalone powyżej 3.5Torque - Atletico Mineiro2.65