Nadchodzące
Wszystkie
1h
8h
24h
48h
- Ulubione (0)
- Powiększone Kursy
Australian Open
UEFA Nations League
Liga Mistrzów UEFA
Liga Konferencji UEFA
Liga Europy UEFA
Towarzyskie
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
NBA
NHL
NFL
MLB- Piłka nożna (1377)
Międzynarodowe(2)
Europa(89)
Anglia(106)
Włochy(63)Serie ASerie BSerie CCoppa Italia Serie DSerie A. FuturesSerie B. Futures
Niemcy(55)
Hiszpania(62)
Francja(36)
Holandia(29)
Turcja(42)
Afryka(1)
Australia(25)
Argentyna(62)
Armenia(2)
Austria(22)
Azerbejdżan(8)
Azja(3)
Bułgaria(17)
Belgia(18)
Bahrajn(6)
Brazylia(42)
Chile(9)
Chiny(8)
Cypr(9)
Republika Czeska(17)
Kostaryka(5)
Kanada(4)
Kolumbia(15)
Chorwacja(5)
Dania(18)
Egipt(22)
Salwador(1)
Estonia(12)
Finlandia(3)
Grecja(30)
Gwatemala(8)
Węgry(14)
Islandia(6)
Iran(1)
Indie(4)
Izrael(12)
Indonezja(6)
Japonia(30)
Ameryka północna(1)
Polska(30)
Łotwa(5)
Litwa(4)
Malta(4)
Meksyk(25)
Norwegia(19)
Północ. Irlandia(7)
Słowacja(16)
Portugalia(18)
Paragwaj(6)
Słowenia(5)
Peru(10)
Rosja(33)
Rep. Irlandii(7)
Rumunia(14)
Szkocja(32)
Arabia Saudyjska(13)
Korea Południowa(14)
Singapur(1)
Ameryka Południowa(9)
Szwecja(20)
Szwajcaria(14)
USA(41)
Urugwaj(10)
Ukraina(8)
Uzbekistan(1)
Wenezuela(6)
Walia(24)
Boliwia(3)
Czarnogóra(5)
Ekwador(10)
Irak(6)
Jordania(7)
Katar(5)
Liberia(1)
Malediwy(1)
Oman(1)
Panama(2)
Serbia(7)
Solomon Islands(1)
ZEA(2) - Koszykówka (188)
- Tenis (287)
- Tenis stołowy (104)
- Hokej na lodzie (203)
- Siatkówka (18)
- Piłka ręczna (60)
- Baseball (2)
- Krykiet (15)
- Futbol Amerykański (71)
- Rzutki (30)
- Snooker (10)
- Rugby Union (34)
- Boks (44)
- Rugby League (9)
- Golf (4)
- Counter-Strike (56)
- League of Legends (9)
- Sztuki walki (14)
- Kolarstwo (1)
- Biathlon (2)
- Narciarstwo alpejskie (2)
- Unihokej (41)
- Bandy (14)
- Formuła 1 (1)
- Polityka (1)
- Szachy (1)
- Valorant (14)
- Dota2 (13)
- UstawieniaDziesiętne 1.50GMT+00:00
- Back
- Piłka nożna
- Włochy
- Serie A
Kreator Zakładów
- 23 paź 18:45
Torinopowyżej 2.5Obie drużyny strzelą - TAK - 24 paź 13:00
Comopowyżej 3.5Obie drużyny strzelą - TAK - 24 paź 13:00
Bolognapowyżej 2.5Obie drużyny strzelą - TAK - 24 paź 16:00
AS Romapowyżej 2.5Obie drużyny strzelą - TAK - 24 paź 18:45
Laziopowyżej 2.5Obie drużyny strzelą - TAK - 25 paź 11:30
Inter Milanpowyżej 3.5Obie drużyny strzelą - TAK - 25 paź 14:00
Genoapowyżej 2.5Obie drużyny strzelą - TAK - 25 paź 14:00
Atalantapowyżej 3.5Obie drużyny strzelą - TAK - 25 paź 17:00
Juventuspowyżej 2.5Obie drużyny strzelą - TAK - 25 paź 19:45
AC Milanpowyżej 2.5Obie drużyny strzelą - TAK - 27 paź 17:30
Laziopowyżej 2.5Obie drużyny strzelą - TAK - 27 paź 19:45
Comopowyżej 2.5Obie drużyny strzelą - TAK - 27 paź 19:45
AS Romapowyżej 2.5Obie drużyny strzelą - TAK - 28 paź 17:30
Udinesepowyżej 2.5Obie drużyny strzelą - TAK - 28 paź 17:30
AC Milanpowyżej 2.5Obie drużyny strzelą - TAK - 28 paź 17:30
Inter Milanpowyżej 3.5Obie drużyny strzelą - TAK - 28 paź 19:45
Juventuspowyżej 2.5Obie drużyny strzelą - TAK - 28 paź 19:45
Napolipowyżej 2.5Obie drużyny strzelą - TAK - 29 paź 17:30
Frosinonepowyżej 2.5Obie drużyny strzelą - TAK - 29 paź 19:45
Fiorentinapowyżej 2.5Obie drużyny strzelą - TAK - 23 paź 18:45
poniżej 3.51. połowa powyżej 0.5 - 23 paź 18:45
TorinoObie drużyny strzelą - TAK - 23 paź 18:45
Obie drużyny strzelą - TAKMonza - 23 paź 18:45
powyżej 2.5Giovanni Simeone - strzeli golaTorino - 23 paź 18:45
Obie drużyny strzelą - TAKpowyżej 2.5Rzuty rożne powyżej 8.5 - 24 paź 13:00
poniżej 3.51. połowa powyżej 0.5 - 24 paź 13:00
ComoObie drużyny strzelą - TAK - 24 paź 13:00
Obie drużyny strzelą - TAKSassuolo - 24 paź 13:00
1. połowa - Como2. połowa - ComoAnastasios Douvikas - strzeli w obu połowach - 24 paź 13:00
powyżej 3.5Anastasios Douvikas - strzeli golaComo - 24 paź 13:00
Obie drużyny strzelą - TAKpowyżej 2.5Rzuty rożne powyżej 9.5 - 24 paź 13:00
poniżej 3.51. połowa powyżej 0.5 - 24 paź 13:00
BolognaObie drużyny strzelą - TAK - 24 paź 13:00
Obie drużyny strzelą - TAKCagliari - 24 paź 13:00
powyżej 2.5Artem Dovbyk - strzeli golaBologna - 24 paź 13:00
Obie drużyny strzelą - TAKpowyżej 2.5Rzuty rożne powyżej 8.5 - 24 paź 16:00
poniżej 3.51. połowa powyżej 0.5 - 24 paź 16:00
AS RomaObie drużyny strzelą - TAK - 24 paź 16:00
Obie drużyny strzelą - TAKNapoli - 24 paź 16:00
powyżej 2.5Donyell Malen - strzeli golaAS Roma - 24 paź 16:00
Obie drużyny strzelą - TAKpowyżej 2.5Rzuty rożne powyżej 8.5 - 24 paź 18:45
poniżej 3.51. połowa powyżej 0.5 - 24 paź 18:45
LazioObie drużyny strzelą - TAK - 24 paź 18:45
Obie drużyny strzelą - TAKParma - 24 paź 18:45
Obie drużyny strzelą - TAKpowyżej 2.5Rzuty rożne powyżej 9.5 - 24 paź 18:45
1. połowa - Lazio2. połowa - LazioAndrea Pinamonti - strzeli w obu połowach - 24 paź 18:45
powyżej 2.5Andrea Pinamonti - strzeli golaLazio - 25 paź 11:30
poniżej 3.51. połowa powyżej 0.5 - 25 paź 11:30
Inter MilanObie drużyny strzelą - TAK - 25 paź 11:30
Obie drużyny strzelą - TAKFiorentina - 25 paź 11:30
1. połowa - Inter Milan2. połowa - Inter MilanMarcus Thuram - strzeli w obu połowach - 25 paź 11:30
powyżej 3.5Marcus Thuram - strzeli golaInter Milan - 25 paź 11:30
Obie drużyny strzelą - TAKpowyżej 2.5Rzuty rożne powyżej 9.5 - 25 paź 14:00
poniżej 3.51. połowa powyżej 0.5 - 25 paź 14:00
GenoaObie drużyny strzelą - TAK - 25 paź 14:00
Obie drużyny strzelą - TAKVenezia - 25 paź 14:00
poniżej 3.51. połowa powyżej 0.5 - 25 paź 14:00
AtalantaObie drużyny strzelą - TAK - 25 paź 14:00
Obie drużyny strzelą - TAKFrosinone - 25 paź 14:00
1. połowa - Atalanta2. połowa - AtalantaGianluca Scamacca - strzeli w obu połowach - 25 paź 14:00
powyżej 3.5Gianluca Scamacca - strzeli golaAtalanta - 25 paź 14:00
powyżej 2.5Milutin Osmajic - strzeli golaGenoa - 25 paź 17:00
poniżej 3.51. połowa powyżej 0.5 - 25 paź 17:00
JuventusObie drużyny strzelą - TAK - 25 paź 17:00
Obie drużyny strzelą - TAKLecce - 25 paź 17:00
1. połowa - Juventus2. połowa - JuventusRandal Kolo Muani - strzeli w obu połowach - 25 paź 17:00
powyżej 2.5Randal Kolo Muani - strzeli golaJuventus - 25 paź 17:00
Obie drużyny strzelą - TAKpowyżej 2.5Rzuty rożne powyżej 9.5 - 25 paź 19:45
poniżej 3.51. połowa powyżej 0.5 - 25 paź 19:45
AC MilanObie drużyny strzelą - TAK - 25 paź 19:45
Obie drużyny strzelą - TAKUdinese - 25 paź 19:45
1. połowa - AC Milan2. połowa - AC MilanGoncalo Ramos - strzeli w obu połowach - 25 paź 19:45
powyżej 2.5Goncalo Ramos - strzeli golaAC Milan - 25 paź 19:45
Obie drużyny strzelą - TAKpowyżej 2.5Rzuty rożne powyżej 8.5 - 27 paź 17:30
poniżej 3.51. połowa powyżej 0.5 - 27 paź 17:30
LazioObie drużyny strzelą - TAK - 27 paź 17:30
Obie drużyny strzelą - TAKSassuolo - 27 paź 19:45
poniżej 3.51. połowa powyżej 0.5 - 27 paź 19:45
ComoObie drużyny strzelą - TAK - 27 paź 19:45
Obie drużyny strzelą - TAKTorino - 27 paź 19:45
poniżej 3.51. połowa powyżej 0.5 - 27 paź 19:45
AS RomaObie drużyny strzelą - TAK - 27 paź 19:45
Obie drużyny strzelą - TAKCagliari - 28 paź 17:30
poniżej 3.51. połowa powyżej 0.5 - 28 paź 17:30
UdineseObie drużyny strzelą - TAK - 28 paź 17:30
Obie drużyny strzelą - TAKParma - 28 paź 17:30
poniżej 3.51. połowa powyżej 0.5 - 28 paź 17:30
AC MilanObie drużyny strzelą - TAK - 28 paź 17:30
Obie drużyny strzelą - TAKBologna - 28 paź 17:30
poniżej 3.51. połowa powyżej 0.5 - 28 paź 17:30
Inter MilanObie drużyny strzelą - TAK - 28 paź 17:30
Obie drużyny strzelą - TAKVenezia - 28 paź 19:45
poniżej 3.51. połowa powyżej 0.5 - 28 paź 19:45
JuventusObie drużyny strzelą - TAK - 28 paź 19:45
Obie drużyny strzelą - TAKGenoa - 28 paź 19:45
poniżej 3.51. połowa powyżej 0.5 - 28 paź 19:45
NapoliObie drużyny strzelą - TAK - 28 paź 19:45
Obie drużyny strzelą - TAKMonza - 29 paź 17:30
poniżej 3.51. połowa powyżej 0.5 - 29 paź 17:30
FrosinoneObie drużyny strzelą - TAK - 29 paź 17:30
Obie drużyny strzelą - TAKLecce - 29 paź 19:45
poniżej 3.51. połowa powyżej 0.5 - 29 paź 19:45
FiorentinaObie drużyny strzelą - TAK - 29 paź 19:45
Obie drużyny strzelą - TAKAtalanta
Włochy, Serie A1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
2.10
3.45
3.35
2.51.95
2.51.85
1.75
1.95
23 paź 18:45
1.50
4.50
6.00
2.51.43
2.52.80
1.55
2.30
24 paź 13:00
3.25
3.00
2.40
2.52.15
2.51.70
1.85
1.85
24 paź 13:00
2.80
3.40
2.50
2.51.90
2.51.90
1.70
2.05
24 paź 16:00
1.45
4.40
7.30
2.51.90
2.51.90
2.10
1.67
24 paź 18:45
1.37
5.35
7.60
2.51.42
2.52.85
1.63
2.15
25 paź 11:30
1.75
4.15
4.25
2.51.40
2.52.95
1.42
2.65
25 paź 14:00
2.07
3.30
3.75
2.51.90
2.51.90
1.75
1.95
25 paź 14:00
7.40
4.35
1.45
2.51.85
2.51.95
2.05
1.70
25 paź 17:00
5.20
4.00
1.65
2.51.85
2.51.95
1.85
1.85
25 paź 19:45
2.80
3.35
2.40
2.51.72
2.52.05
1.60
2.20
27 paź 17:30
4.55
3.70
1.75
2.51.72
2.52.05
1.70
2.05
27 paź 19:45
1.34
4.90
8.90
2.51.67
2.52.10
2.10
1.67
27 paź 19:45
2.95
3.25
2.35
2.52.10
2.51.67
1.85
1.85
28 paź 17:30
8.10
5.90
1.30
2.51.30
2.53.20
1.50
2.45
28 paź 17:30
1.57
4.10
5.45
2.51.80
2.51.95
1.85
1.85
28 paź 17:30
3.85
3.75
1.87
2.51.72
2.52.05
1.65
2.12
28 paź 19:45
5.35
3.85
1.63
2.52.00
2.51.75
2.00
1.72
28 paź 19:45
1.93
3.70
3.70
2.51.60
2.52.25
1.55
2.30
29 paź 17:30
2.30
3.50
2.90
2.51.67
2.52.10
1.57
2.25
29 paź 19:45
0
Kupon
Przesuń w lewo, aby usunąć, w prawo, aby zaakceptować
Twój kupon jest pusty. W celu postawienia zakładu wybierz wydarzenie i kliknij na kursy.
- Stawka20000 FtKurs225.52Wygrana4510598 FtComo Como - Manchester United2.1X Lille - Galatasaray3.7Real Madrid Real Madrid - RB Leipzig1.25X Bayern - Arsenal3.9Inter Milan Inter Milan - Madrid CCF1.19Sporting Lisbon Sporting Lisbon - LASK Linz1.18Club Brugge Club Brugge - Lens2Aston Villa Aston Villa - Viking FK1.22RB Leipzig Rot-Weiss Essen - RB Leipzig1.18Stuttgart Paderborn - Stuttgart1.47
- StawkaR$ 600Kurs2.7WygranaR$ 1620LASK Linz rzuty rożne handicap 2.5Sporting Lisbon - LASK Linz2.7
- StawkaR$ 585Kurs2.7WygranaR$ 1579.5LASK Linz rzuty rożne handicap 2.5Sporting Lisbon - LASK Linz2.7
- Stawka40 €Kurs20.17Wygrana807.14 €powyżej 2.5Lille - Galatasaray1.6Sporting Lisbon powyżej 2.5Sporting Lisbon - LASK Linz1.6Aston Villa powyżej 2.5Aston Villa - Viking FK1.65Inter Milan powyżej 2.5Inter Milan - Madrid CCF1.6powyżej 3.5R. Betis - Feyenoord1.9Real Madrid powyżej 2.5Real Madrid - RB Leipzig1.57
- StawkaR$ 280Kurs2.65WygranaR$ 742Spalone powyżej 3.5Torque - Atletico Mineiro2.65