Nadchodzące
Wszystkie
1h
8h
24h
48h
- Ulubione (0)
- Powiększone Kursy
UEFA Nations League
Liga Mistrzów UEFA
Liga Konferencji UEFA
Liga Europy UEFA
Towarzyskie
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
NFL
MLB- Piłka nożna (1248)
- Koszykówka (105)
- Tenis (187)
- Tenis stołowy (146)
- Hokej na lodzie (172)
- Siatkówka (15)
- Piłka ręczna (62)
- Baseball (12)
- Krykiet (20)
- Futbol Amerykański (77)
- Rzutki (24)
- Snooker (7)
- Futsal (14)
- Rugby Union (28)
- Futbol Australijski (9)
- Boks (44)
- Rugby League (2)
- Golf (8)
- Counter-Strike (28)
- League of Legends (2)
- Sztuki walki (17)
- Kolarstwo (1)
- Water Polo (3)
- Unihokej (6)
- Formuła 1 (1)
- Rozrywka (1)
- Polityka (1)
- Szachy (1)
- Valorant (5)
- Dota2 (8)
- UstawieniaDziesiętne 1.50GMT+00:00
- Back
- Hokej na lodzie
- Ameryka północna
- NHL
Kreator Zakładów
- 29 wrz 21:00
Carolina Hurricanes (regulaminowy czas gry)suma powyżej 6.5 - 29 wrz 21:00
Carolina Hurricanes (regulaminowy czas gry)1. tercja - 1 - 29 wrz 23:00
Montreal Canadiens (regulaminowy czas gry)suma powyżej 6.5 - 30 wrz 00:00
Boston Bruins (regulaminowy czas gry)suma powyżej 5.5 - 30 wrz 00:00
Boston Bruins (regulaminowy czas gry)1. tercja - 1 - 30 wrz 02:00
Edmonton Oilers (regulaminowy czas gry)suma powyżej 6.5 - 30 wrz 02:00
Edmonton Oilers (regulaminowy czas gry)1. tercja - 1 - 30 wrz 02:30
Vegas Golden Knights (regulaminowy czas gry)suma powyżej 6.5 - 30 wrz 02:30
Vegas Golden Knights (regulaminowy czas gry)1. tercja - 1 - 30 wrz 23:30
Philadelphia Flyers (regulaminowy czas gry)suma powyżej 6.5 - 30 wrz 23:30
Philadelphia Flyers (regulaminowy czas gry)1. tercja - 1 - 30 wrz 23:30
Toronto Maple Leafs (regulaminowy czas gry)1. tercja - 1 - 30 wrz 23:30
Toronto Maple Leafs (regulaminowy czas gry)suma powyżej 5.5 - 01 paź 02:00
Colorado Avalanche (regulaminowy czas gry)suma powyżej 6.5 - 01 paź 02:00
Colorado Avalanche (regulaminowy czas gry)1. tercja - 1 - 01 paź 20:00
New Jersey Devils (regulaminowy czas gry)suma powyżej 5.5 - 01 paź 20:00
Calgary Flames (regulaminowy czas gry)suma powyżej 5.5 - 01 paź 20:00
New Jersey Devils (regulaminowy czas gry)1. tercja - 1 - 01 paź 20:00
Calgary Flames (regulaminowy czas gry)1. tercja - 1 - 01 paź 23:00
Columbus Blue Jackets (regulaminowy czas gry)suma powyżej 6.5 - 01 paź 23:00
Columbus Blue Jackets (regulaminowy czas gry)1. tercja - 1 - 02 paź 00:00
Minnesota Wild (regulaminowy czas gry)suma powyżej 6.5 - 02 paź 01:30
Utah Mammoth (regulaminowy czas gry)suma powyżej 5.5 - 02 paź 01:30
Utah Mammoth (regulaminowy czas gry)1. tercja - 1 - 02 paź 02:00
Florida Panthers (regulaminowy czas gry)suma powyżej 6.5 - 02 paź 02:00
Edmonton Oilers (regulaminowy czas gry)suma powyżej 6.5 - 02 paź 22:30
Detroit Red Wings (regulaminowy czas gry)suma powyżej 5.5 - 02 paź 22:30
Detroit Red Wings (regulaminowy czas gry)1. tercja - 1 - 03 paź 00:00
Boston Bruins (regulaminowy czas gry)suma powyżej 5.5 - 03 paź 01:00
Dallas Stars (regulaminowy czas gry)suma powyżej 5.5 - 03 paź 01:00
Dallas Stars (regulaminowy czas gry)1. tercja - 1 - 03 paź 20:00
Buffalo Sabres (regulaminowy czas gry)suma powyżej 5.5 - 03 paź 20:00
Tampa Bay Lightning (regulaminowy czas gry)suma powyżej 6.5 - 03 paź 20:00
Buffalo Sabres (regulaminowy czas gry)1. tercja - 1 - 03 paź 20:00
Tampa Bay Lightning (regulaminowy czas gry)1. tercja - 1 - 03 paź 23:00
Pittsburgh Penguins (regulaminowy czas gry)suma powyżej 6.5 - 03 paź 23:00
Pittsburgh Penguins (regulaminowy czas gry)1. tercja - 1 - 03 paź 23:30
New York Islanders (regulaminowy czas gry)suma powyżej 6.5 - 03 paź 23:30
New York Islanders (regulaminowy czas gry)1. tercja - 1 - 04 paź 00:00
Minnesota Wild (regulaminowy czas gry)1. tercja - 1 - 04 paź 00:00
Minnesota Wild (regulaminowy czas gry)suma powyżej 5.5 - 05 paź 00:00
Seattle Kraken (regulaminowy czas gry)suma powyżej 5.5 - 05 paź 00:00
Seattle Kraken (regulaminowy czas gry)1. tercja - 1 - 06 paź 20:00
Florida Panthers (regulaminowy czas gry)suma powyżej 5.5 - 07 paź 00:00
St. Louis Blues (regulaminowy czas gry)suma powyżej 5.5 - 07 paź 00:00
Chicago Blackhawks (regulaminowy czas gry)1. tercja - 1 - 08 paź 20:00
San Jose Sharks (regulaminowy czas gry)suma powyżej 5.5 - 08 paź 20:00
Ottawa Senators (regulaminowy czas gry)suma powyżej 5.5 - 08 paź 20:00
Ottawa Senators (regulaminowy czas gry)1. tercja - 1
Ameryka północna, NHL1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
2.20
4.35
2.60
6.01.95
6.01.85
(0.0)1.77
(0.0)2.05
29 wrz 21:00
2.40
4.40
2.35
6.01.80
6.02.00
(0.0)1.90
(0.0)1.90
29 wrz 23:00
2.40
4.20
2.40
5.51.80
5.52.00
(0.0)1.90
(0.0)1.90
30 wrz 00:00
1.50
5.25
4.90
6.52.05
6.51.77
(-1.5)1.80
(+1.5)2.00
30 wrz 02:00
1.63
4.75
4.25
6.02.05
6.01.77
(-1.0)1.80
(+1.0)2.00
30 wrz 02:30
2.10
4.30
2.75
6.02.00
6.01.80
(0.0)1.70
(0.0)2.15
30 wrz 23:30
2.25
4.20
2.60
5.51.77
5.52.05
(0.0)1.77
(0.0)2.05
30 wrz 23:30
1.87
4.45
3.25
6.01.95
6.01.85
(-1.0)2.15
(+1.0)1.70
01 paź 02:00
2.10
4.20
2.80
5.51.85
5.51.95
(0.0)1.67
(0.0)2.20
01 paź 20:00
2.40
4.10
2.45
5.51.90
5.51.90
(0.0)1.90
(0.0)1.90
01 paź 20:00
2.70
4.30
2.15
6.02.10
6.01.75
(0.0)2.15
(0.0)1.70
01 paź 23:00
2.40
4.30
2.40
6.01.95
6.01.85
(0.0)1.90
(0.0)1.90
01 paź 23:00
2.70
4.35
2.15
6.01.95
6.01.85
(0.0)2.15
(0.0)1.70
02 paź 00:00
1.77
4.35
3.65
5.51.85
5.51.95
(-1.0)2.00
(+1.0)1.80
02 paź 01:30
2.70
4.35
2.15
6.01.95
6.01.85
(0.0)2.15
(0.0)1.70
02 paź 02:00
3.45
4.65
1.80
6.01.77
6.02.05
(+1.0)1.80
(-1.0)2.00
02 paź 02:00
2.20
4.20
2.70
5.51.77
5.52.05
(0.0)1.75
(0.0)2.10
02 paź 22:30
2.45
4.15
2.40
5.51.80
5.52.00
(0.0)1.90
(0.0)1.90
03 paź 00:00
1.72
4.40
3.90
5.51.90
5.51.90
(-1.0)1.95
(+1.0)1.85
03 paź 01:00
1.72
4.50
3.90
5.51.77
5.52.05
(-1.0)1.90
(+1.0)1.90
03 paź 20:00
2.15
4.30
2.70
6.02.05
6.01.77
(0.0)1.70
(0.0)2.15
03 paź 20:00
2.40
4.45
2.40
6.01.77
6.02.05
(0.0)1.90
(0.0)1.90
03 paź 23:00
2.30
4.30
2.50
6.02.00
6.01.80
(0.0)1.85
(0.0)1.95
03 paź 23:30
1.95
4.30
3.15
5.51.77
5.52.05
(-1.0)2.20
(+1.0)1.67
04 paź 00:00
2.20
4.10
2.70
5.51.90
5.51.90
(0.0)1.75
(0.0)2.10
05 paź 00:00
2.55
4.20
2.30
5.51.77
5.52.05
(0.0)2.00
(0.0)1.80
06 paź 20:00
2.45
4.10
2.40
5.51.95
5.51.85
(0.0)1.90
(0.0)1.90
07 paź 00:00
2.55
4.10
2.30
5.51.90
5.51.90
(0.0)2.00
(0.0)1.80
08 paź 20:00
2.30
4.10
2.60
5.51.90
5.51.90
(0.0)1.80
(0.0)2.00
08 paź 20:00
0
Kupon
Przesuń w lewo, aby usunąć, w prawo, aby zaakceptować
Twój kupon jest pusty. W celu postawienia zakładu wybierz wydarzenie i kliknij na kursy.
- Stawka1817.53 KčKurs2.45Wygrana4452.94 KčTVB Stuttgart (regulaminowy czas gry) ThSV Eisenach - TVB Stuttgart2.45
- Stawka1682.47 KčKurs2.45Wygrana4122.05 KčTVB Stuttgart (regulaminowy czas gry) ThSV Eisenach - TVB Stuttgart2.45
- Stawka40 krKurs75.1Wygrana3004.22 krNiemcy Niemcy - Serbia1.25Portugalia Dania - Portugalia2.05Norwegia Walia - Norwegia1.53Holandia Grecja - Holandia2.15X Izrael - Kosowo3.3Austria Irlandia - Austria2.1Malta Malta - Gibraltar1.28
- Stawka1500 KčKurs1.85Wygrana2775 KčHBW Balingen-Weilstetten (regulaminowy czas gry) HBW Balingen-Weilstetten - Bergischer HC1.85
- Stawka1370.09 KčKurs1.85Wygrana2534.66 KčHBW Balingen-Weilstetten (regulaminowy czas gry) HBW Balingen-Weilstetten - Bergischer HC1.85