Nadcházející události
Vše
1h
8h
Dnes
48h
- Oblíbené (0)
- Zvýšené kurzy
UEFA Champions League
UEFA Conference League
UEFA Europa League
Friendlies
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
NFL
MLB- Fotbal (1232)
- Basketbal (106)
- Tenis (144)
- Stolní tenis (148)
- Lední hokej (135)
- Volejbal (15)
- Házená (67)
- Baseball (37)
- Kriket (4)
- Americký fotbal (110)
- Šipky (32)
- Futsal (7)
- Ragbyový svaz (23)
- Australský fotbal (11)
- Box (51)
- Ragbyová liga (4)
- Golf (8)
- Counter-Strike (73)
- League of Legends (9)
- Bojová umění (18)
- Cyklistika (32)
- Vodní pólo (1)
- Florbal (25)
- Formule 1 (1)
- Zábava (1)
- Politika (1)
- Šachy (1)
- Valorant (10)
- Dota2 (1)
- NastaveníDesetinné 1.50GMT+00:00
Live
Populární sázky
Nadcházející sázky

UEFA Europa Conference League. Futures
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
15 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
3.40
3.75
2.00
2.51.80
2.51.95
1.67
2.10
16:45
4.90
3.85
1.67
2.51.80
2.51.95
1.80
1.90
16:45
6.50
4.60
1.45
2.51.62
2.52.20
1.80
1.90
16:45

UEFA Europa League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
16 září
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
5.25
4.15
1.67
2.51.67
2.52.20
1.70
2.05
16:45
2.10
3.65
3.50
2.51.70
2.52.15
1.60
2.20
19:00
1.60
4.30
5.60
2.51.70
2.52.15
1.75
1.95
19:00

Serie A
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
19 září
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
2.30
3.30
3.15
2.51.90
2.51.90
1.75
2.00
20:00
20 září
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
1.97
3.45
3.90
2.52.10
2.51.75
1.90
1.85
00:00
2.10
3.45
3.40
2.51.90
2.51.90
1.75
2.00
22:30

UEFA Europa League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
16 září
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
3.70
3.85
1.97
2.51.65
2.52.25
1.60
2.20
19:00
17 září
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
7.80
4.80
1.40
2.51.60
2.52.35
1.85
1.90
16:45

Serie A
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
20 září
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
2.85
3.25
2.50
2.52.05
2.51.77
1.80
1.95
19:00

UEFA Europa Conference League. Futures
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
15 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
4.90
4.00
1.63
2.51.80
2.51.95
1.80
1.90
16:45

UEFA Europa League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
16 září
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
2.95
3.65
2.35
2.51.67
2.52.20
1.55
2.30
19:00
1.41
4.90
8.65
2.51.65
2.52.25
1.90
1.80
19:00

UEFA Europa Conference League. Futures
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
15 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
3.75
3.60
1.93
2.51.80
2.51.95
1.70
2.05
16:45
1.23
6.45
11.25
2.51.40
2.52.80
1.90
1.80
19:00

UEFA Europa League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
17 září
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
1.23
6.45
12.00
2.51.43
2.52.80
1.95
1.80
19:00

Serie B
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
15 září
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
1.82
3.45
4.45
2.52.00
2.51.75
1.90
1.80
22:30

UEFA Europa Conference League. Futures
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
15 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
1.35
5.10
8.45
2.51.65
2.52.15
2.00
1.72
19:00

UEFA Europa League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
16 září
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
3.85
3.40
2.07
2.52.10
2.51.75
1.90
1.80
16:45

La Liga
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
16 září
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
2.60
3.00
3.00
2.52.30
2.51.62
1.95
1.80
17:00

Serie B
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
15 září
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
1.32
5.15
9.35
2.51.72
2.52.05
2.15
1.63
22:30

La Liga
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
17 září
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
3.60
3.75
1.97
2.51.65
2.52.25
1.60
2.25
19:30

Serie B
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
16 září
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
1.87
3.60
4.00
2.51.62
2.52.20
1.60
2.20
00:00

UEFA Europa League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
16 září
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
3.75
4.00
1.95
2.51.62
2.52.30
1.55
2.30
19:00

La Liga
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
16 září
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
3.40
3.30
2.15
2.51.80
2.52.00
1.67
2.10
19:30

AFC Champions League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
16 září
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
4.40
3.90
1.67
2.51.72
2.52.00
1.75
1.95
12:15

Premier League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
19 září
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
2.00
3.65
3.65
2.51.80
2.52.00
1.67
2.10
11:30

Pohár EFL
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
16 září
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
3.15
3.60
2.20
2.51.65
2.52.25
1.57
2.30
19:00

Serie A
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
19 září
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
2.70
3.40
2.55
2.51.90
2.51.90
1.72
2.05
21:30

UEFA Europa League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
16 září
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
1.17
8.80
17.25
2.51.25
2.53.55
1.85
1.85
19:00

Premier League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
18 září
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
2.90
3.75
2.30
2.51.45
2.52.75
1.40
2.80
19:00
19 září
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
1.77
3.80
4.45
2.51.75
2.52.10
1.72
2.05
14:00
1.57
4.40
5.40
2.51.62
2.52.30
1.72
2.05
14:00
4.65
3.90
1.72
2.51.77
2.52.05
1.75
2.00
14:00
1.65
3.90
5.20
2.51.77
2.52.05
1.80
1.95
16:30

La Liga
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
17 září
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
1.67
3.75
5.45
2.52.20
2.51.67
2.10
1.67
17:00

Pohár EFL
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
16 září
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
1.53
4.20
6.30
2.51.75
2.52.10
1.85
1.90
18:45

AFC Champions League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
16 září
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
3.20
3.30
2.15
2.51.90
2.51.80
1.75
1.95
10:00

Veikkausliiga
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
18 září
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
1.55
4.25
5.50
2.51.67
2.52.10
1.75
1.95
15:00
1.75
3.80
4.40
2.51.65
2.52.15
1.65
2.12
15:00
3.70
3.85
1.87
2.51.50
2.52.50
1.47
2.50
16:00
4.10
3.45
1.90
2.52.05
2.51.72
1.90
1.80
16:00
19 září
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
2.60
3.60
2.50
2.51.65
2.52.15
1.55
2.30
12:00
3.15
3.35
2.25
2.51.90
2.51.85
1.72
2.00
14:00

UEFA Europa Conference League. Futures
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
15 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
1.53
4.15
6.10
2.51.75
2.52.00
1.85
1.85
16:45
1.29
5.70
9.40
2.51.55
2.52.35
1.95
1.75
19:00

UEFA Europa League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
17 září
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
1.75
4.00
4.40
2.51.55
2.52.45
1.53
2.40
19:00

La Liga
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
16 září
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
1.07
13.50
28.00
2.51.11
2.55.55
1.75
2.00
19:30
0
Tiket
Přejeďte doleva pro smazání, doprava pro potvrzení
Váš sázkový lístek je prázdný. Pro sázení vyberte událost a klikněte na kurzy.
- Sázka₦ 30000Kurzy1.53Výhry₦ 45900Brazil handicap setů -2.5Brazil - Chile1.53
- Sázka₦ 17600Kurzy1.67Výhry₦ 293921X Bylis - Beselidhja Lezhe1.67
- Sázka5 €Kurzy1261.52Výhry6307.62 €X SJK Akatemia - KaPa3.7X PK-35 - KTP3.55X JaPS - EIF3.55Správné skóre 3:1 Haka - Klubi 0410.75Správné skóre 1:3 MIKKELIN PALLOILIJAT - Jippo12.5
- Sázka6 €Kurzy699.95Výhry4199.75 €X Lahti - FF Jaro4.3X SJK - IFK Mariehamn3.85HJK Helsinki -1.5IF Gnistan - HJK Helsinki3.1X AC Oulu - Inter Turku3.4X TPS - Ilves Tampere3.6KuPS -1.5VPS - KuPS4.1
- Sázka15 €Kurzy189.75Výhry2846.33 €X Lahti - FF Jaro4.3X SJK - IFK Mariehamn3.85HJK Helsinki -1.5IF Gnistan - HJK Helsinki3.1X AC Oulu - Inter Turku3.4X TPS - Ilves Tampere3.6KuPS -1.5VPS - KuPS4.1