Kommende hendelser
Alle
1t
8t
I dag
48t
- Favoritter (0)
- Boostet odds
Australian Open
UEFA Nations League
UEFA Champions League
UEFA Conference League
UEFA Europa League
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
NBA
NHL
NFL
MLB- Fotball (1188)
- Basketball (167)
- Tennis (167)
- Bordtennis (129)
- Ishockey (178)
- Volleyball (10)
- Håndball (20)
- Baseball (3)
- Cricket (16)
- Amerikansk fotball (71)
- Dart (30)
- Snooker (16)
- Futsal (2)
- Rugby union (31)
- Boksing (44)
- Rugby league (6)
- Golf (4)
- Counter-Strike (37)
- League of Legends (9)
- Kampsport (14)
- Sykling (1)
- Vannpolo (1)
- Skiskyting (2)
- Alpint (2)
- Innebandy (9)
- Bandy (7)
- Formel 1 (1)
- Politikk (1)
- Sjakk (1)
- Valorant (6)
- Dota 2 (12)
- InnstillingerDesimal 1.50GMT+00:00
20 okt. 19:00
19 okt. 19:00
19 okt. 18:45
19 okt. 19:00
20 okt. 19:00
20 okt. 19:00
19 okt. 19:00
19 okt. 18:45
19 okt. 19:00
20 okt. 19:00
20 okt. 19:00
19 okt. 19:00
19 okt. 18:45
19 okt. 19:00
20 okt. 19:00
20 okt. 19:00
19 okt. 19:00
- Super Boost
UEFA Champions League20 okt.•19:00PSGvs.BarcelonaOusmane Dembele Shots on Target OVER 0.5Lamine Yamal Shots on Target OVER 0.5 - Boosted
UEFA Champions League20 okt.•16:45Fenerbahcevs.Slavia PragueFenerbahceVedat Muriqi - spiller skal score et mål - Boosted
UEFA Champions League20 okt.•16:45Sabah FCvs.Borussia Dortmund1. omgang resultat - Borussia DortmundBegge lag scorer - JASerhou Guirassy Shots on Target OVER 1.5 - Boosted
UEFA Champions League20 okt.•19:00FC Portovs.PSV EindhovenFC PortoFlest hjørnespark - FC PortoTotalt OVER 2.5 - Boosted
UEFA Champions League20 okt.•19:00FC Portovs.PSV EindhovenX2Begge lag scorer - JA - Boosted
UEFA Champions League20 okt.•19:00Liverpoolvs.VillarrealFlest hjørnespark - LiverpoolLiverpool (-1.5) - Boosted
UEFA Champions League20 okt.•19:00Napolivs.Bodo/GlimtNapoliTotalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - Boosted
UEFA Champions League20 okt.•19:00PSGvs.BarcelonaPSGOusmane Dembele Shots on Target OVER 0.5Khvicha Kvaratskhelia Shots on Target OVER 0.5 - Boosted
UEFA Champions League20 okt.•19:00VfB Stuttgartvs.Atletico Madrid1XBegge lag scorer - JATotalt OVER 2.5 - Boosted
UEFA Champions League20 okt.•19:00VfB Stuttgartvs.Atletico MadridAtletico MadridJulian Alvarez Shots on Target OVER 1.5 - Boosted
UEFA Champions League20 okt.•19:00AS Romavs.Slovan BratislavaAS Roma (-1.5)Donyell Malen - spiller skal score et målBegge lag scorer - NEI - Boosted
UEFA Champions League20 okt.•19:00Manchester Cityvs.AEK Athens1. omgang resultat - Manchester CityBegge lag scorer - NEIErling Haaland vil score to ganger eller mer - Boosted
UEFA Champions League20 okt.•19:00PSGvs.Barcelona1. omgang totalt OVER 1.52. omgang totalt OVER 1.5Hjørnespark totalt OVER 9.5 - Boosted
UEFA Champions League20 okt.•19:00PSGvs.BarcelonaBarcelonaLamine Yamal Shots on Target OVER 0.5Ferran Torres Shots on Target OVER 0.5 - Boosted
UEFA Champions League21 okt.•16:45Comovs.Manchester UnitedComoBegge lag scorer - JATotalt OVER 2.5 - Boosted
UEFA Champions League21 okt.•16:45Comovs.Manchester UnitedManchester UnitedLucas Da Cunha Shots on Target OVER 0.5 - Boosted
Serie A19 okt.•18:45Parmavs.TorinoTorinoBegge lag scorer - NEI - Boosted
La Liga19 okt.•19:00Getafevs.Rayo VallecanoBegge lag scorer - NEITotalt UNDER 2.5Flest hjørnespark - Getafe - Boosted
Premier League19 okt.•19:00Tottenhamvs.CoventryTottenhamTotalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - Boosted
Serie A19 okt.•18:45Parmavs.TorinoTorinoGiovanni Simeone - spiller skal score et mål - Boosted
Premier League19 okt.•19:00Tottenhamvs.CoventryTottenham vil vinne uten å slippe inn mål - JA - Boosted
La Liga19 okt.•19:00Getafevs.Rayo VallecanoRayo VallecanoTotalt OVER 1.5Borja Mayoral Shots Over 2.5 - Boosted
NHL19 okt.•23:00New York Rangersvs.Anaheim DucksNew York RangersTotal OVER 5.51. periode - 1 - Boosted
UEFA Champions League20 okt.•16:45Sabah FCvs.Borussia DortmundBorussia Dortmund Hjørnespark handicap (-2.5)1. omgang totalt OVER 1.5 - Boosted
UEFA Champions League20 okt.•16:45Sabah FCvs.Borussia DortmundSabah FC 1. omgang totalt OVER 0.5 - Boosted
UEFA Champions League20 okt.•19:00PSGvs.BarcelonaPSGTotalt OVER 2.5Hjørnespark totalt OVER 8.5 - Boosted
UEFA Champions League20 okt.•19:00PSGvs.BarcelonaBarcelonaTotalt OVER 3.5 - Boosted
UEFA Champions League20 okt.•19:00Liverpoolvs.VillarrealLiverpoolLiverpool Hjørnespark handicap (-1.5)Totalt OVER 2.5 - Boosted
UEFA Champions League20 okt.•19:00Manchester Cityvs.AEK AthensManchester City (-2.5)Manchester City Hjørnespark handicap (-4.5)1. omgang totalt OVER 1.5 - Boosted
UEFA Champions League20 okt.•19:00AS Romavs.Slovan BratislavaAS Roma (-2.5)AS Roma Hjørnespark handicap (-3.5) - Boosted
UEFA Champions League20 okt.•19:00PSGvs.BarcelonaLamine Yamal - 1. Målscorer - 22 okt. 16:45
Begge lag scorer - JA12 - 22 okt. 16:45
Bayer LeverkusenBegge lag scorer - NEI - 22 okt. 16:45
Bayer LeverkusenBegge lag scorer - JA - 22 okt. 16:45
Begge lag scorer - JAOFI Crete - 22 okt. 16:45
Totalt UNDER 2.51X - 22 okt. 16:45
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 22 okt. 19:00
Begge lag scorer - JA12 - 22 okt. 19:00
TSG HoffenheimBegge lag scorer - NEI - 22 okt. 19:00
TSG HoffenheimBegge lag scorer - JA - 22 okt. 19:00
Begge lag scorer - JALyon - 22 okt. 19:00
Totalt UNDER 2.5X2 - 22 okt. 19:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 22 okt. 19:00
Begge lag scorer - JA12 - 22 okt. 19:00
BournemouthBegge lag scorer - NEI - 22 okt. 19:00
BournemouthBegge lag scorer - JA - 22 okt. 19:00
Begge lag scorer - JAAC Milan - 22 okt. 19:00
Totalt UNDER 2.5X2
Live
Populære spill
Kommende spill

Premier League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
19 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.53
4.45
5.80
2.51.55
2.52.45
1.65
2.12
Starter om28:37

UEFA Champions League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
20 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.40
4.45
2.40
2.51.15
2.54.60
1.17
4.40
19:00

Serie A
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
19 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.35
3.10
2.30
2.52.40
2.51.57
2.00
1.72
Starter om13:37

La Liga
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
19 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.75
2.90
2.85
2.52.80
2.51.43
2.25
1.57
Starter om28:37

UEFA Champions League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
20 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
10.00
6.20
1.27
2.51.34
2.53.00
1.70
2.05
16:45
1.50
4.65
5.80
2.51.42
2.52.85
1.53
2.35
19:00
21 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.19
7.60
12.75
2.51.29
2.53.35
1.72
2.00
19:00
1.25
6.80
9.70
2.51.20
2.54.10
1.45
2.55
19:00

DFB Pokal
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
27 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
12.25
7.10
1.18
2.51.30
2.53.05
1.80
1.90
18:00

UEFA Champions League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
21 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.15
3.75
3.15
2.51.60
2.52.35
1.53
2.35
16:45
1.22
7.25
11.25
2.51.30
2.53.20
1.70
2.05
19:00

DFB Pokal
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
28 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
5.80
4.35
1.47
2.51.47
2.52.40
1.63
2.15
18:00

UEFA Champions League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
21 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.20
3.80
3.00
2.51.62
2.52.30
1.53
2.35
16:45
2.07
3.80
3.25
2.51.60
2.52.35
1.53
2.35
19:00
2.05
3.85
3.25
2.51.47
2.52.70
1.45
2.55
19:00
20 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.08
11.75
25.50
2.51.27
2.53.40
2.20
1.60
19:00
3.25
3.75
2.10
2.51.45
2.52.75
1.42
2.65
19:00
1.15
8.20
15.25
2.51.29
2.53.35
1.90
1.80
19:00
21 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.22
6.10
12.00
2.51.30
2.53.20
1.67
2.10
19:00

UEFA Europa Conference League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
22 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
9.10
5.25
1.34
2.51.50
2.52.60
1.80
1.90
16:45

UEFA Europa League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
22 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.55
3.65
2.00
2.51.75
2.52.10
1.63
2.15
16:45
5.85
4.45
1.53
2.51.55
2.52.45
1.63
2.15
16:45
5.70
4.50
1.53
2.51.65
2.52.25
1.75
1.95
19:00

UEFA Champions League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
20 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.65
4.25
4.75
2.51.57
2.52.40
1.60
2.20
16:45
1.60
4.55
4.90
2.51.42
2.52.85
1.47
2.50
19:00
1.57
4.65
5.00
2.51.50
2.52.60
1.55
2.30
19:00

UEFA Europa Conference League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
22 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
5.55
4.00
1.60
2.51.90
2.51.90
1.90
1.80
16:45

UEFA Europa League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
22 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.72
4.10
4.50
2.51.57
2.52.40
1.60
2.20
16:45

La Liga
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
25 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.55
5.15
4.80
2.51.20
2.54.10
1.27
3.40
20:00

Copa Sudamericana
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
21 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.65
3.00
2.80
2.52.25
2.51.60
1.95
1.75
00:30

DFB Pokal
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
27 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
7.30
5.40
1.32
2.51.37
2.52.70
1.63
2.15
18:00
1.42
4.75
5.90
2.51.45
2.52.45
1.63
2.15
19:45
28 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.14
8.10
13.50
2.51.18
2.53.95
1.60
2.20
19:45

UEFA Europa League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
22 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
12.00
6.60
1.23
2.51.32
2.53.10
1.75
1.95
16:45
1.57
4.25
5.50
2.51.75
2.52.10
1.80
1.90
16:45
7.60
5.15
1.38
2.51.57
2.52.40
1.80
1.90
19:00
3.10
3.55
2.20
2.51.75
2.52.10
1.63
2.15
19:00

Premier League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
24 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
4.55
4.10
1.70
2.51.50
2.52.60
1.55
2.30
11:30
25 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
4.40
3.85
1.77
2.51.70
2.52.15
1.67
2.10
14:00

Bundesliga
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
25 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
6.80
5.75
1.38
2.51.24
2.53.65
1.40
2.75
16:30

Premiership
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
25 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
4.10
4.10
1.75
2.51.50
2.52.50
1.50
2.45
12:00

DFB Pokal
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
27 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
4.75
4.10
1.60
2.51.55
2.52.20
1.65
2.12
17:00

EFL Cup
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
28 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.25
3.45
2.15
2.51.80
2.51.95
1.65
2.12
19:45
2.75
3.60
2.35
2.51.50
2.52.50
1.45
2.55
19:45

La Liga
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
24 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.35
3.65
2.10
2.51.75
2.52.10
1.63
2.15
16:30

Premier
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
19 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.65
4.20
4.60
2.51.50
2.52.50
1.53
2.35
Starter om13:36

Ligue 2
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
19 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.95
3.60
2.20
2.51.60
2.52.25
1.53
2.35
Starter om13:36

Primeira Liga
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
19 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.82
3.50
4.65
2.52.20
2.51.67
2.10
1.67
Starter om43:36

UEFA Champions League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
21 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.57
4.70
5.00
2.51.32
2.53.10
1.42
2.65
19:00

UEFA Europa League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
22 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.05
3.85
3.30
2.51.50
2.52.60
1.45
2.55
19:00
0
Spillkupong
Sveip til venstre for å slette, til høyre for å godta
Kupongen din er tom. For å plassere et spill, velg et arrangement og klikk på oddsen.
- Innsats4500 krOdds2.24Gevinster10111.95 krTotalt OVER 1.5Getafe - Rayo Vallecano1.57Totalt OVER 1.5Parma - Torino1.43
- Innsats400 €Odds19.88Gevinster7953.08 €Tottenham Tottenham - Coventry1.52Borussia Dortmund Sabah FC - Borussia Dortmund1.28Roma Roma - Slovan Bratislava1.18Inter Milan Inter Milan - Shakhtar Donetsk1.19X2 VfB Stuttgart - Atletico Madrid1.31X Fenerbahce - Slavia Prague1.151X Napoli - Bodo/Glimt1.151X Bayern Munich - Arsenal1.3Sporting Lisbon Sporting Lisbon - LASK Linz1.22Bayer Leverkusen OFI Crete - Bayer Leverkusen1.23Real Sociedad Lillestrom - Real Sociedad1.53Benfica AC Omonia Nicosia - Benfica1.4
- InnsatsR$ 750Odds2.25GevinsterR$ 1687.5Shots total Over 28.5Sporting Lisbon - LASK Linz2.25
- InnsatsR$ 610Odds2.35GevinsterR$ 1433.5Shots total Over 31.5PSG - Barcelona2.35
- Innsats5 €Odds281.83Gevinster1409.17 €Borussia Dortmund Sabah FC - Borussia Dortmund1.27Totalt OVER 3.5Roma - Slovan Bratislava1.75Napoli totalt OVER 1.5Napoli - Bodo/Glimt1.471X PSG - Barcelona1.5PSV Eindhoven totalt OVER 1.5FC Porto - PSV Eindhoven3Manchester City totalt OVER 3.5Manchester City - AEK Athens2.15X2 Lille - Galatasaray1.65Aston Villa Aston Villa - Viking FK1.22Inter Milan totalt OVER 1.5Inter Milan - Shakhtar Donetsk1.15Real Madrid totalt OVER 1.5Real Madrid - RB Leipzig1.13Bayer Leverkusen totalt OVER 1.5OFI Crete - Bayer Leverkusen1.21X Juventus - Rennes1.12X2 Lillestrom - Real Sociedad1.12Totalt OVER 1.5TSG Hoffenheim - Lyon1.14Brighton & Hove Albion Jablonec - Brighton & Hove Albion1.34Totalt OVER 1.5Ajax - Atalanta1.2Totalt OVER 1.5Monaco - SC Freiburg1.22