Kommende hendelser
Alle
1t
8t
I dag
48t
- Favoritter (0)
- Boostet odds
Australian Open
UEFA Champions League
UEFA Conference League
UEFA Europa League
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
NBA
NHL
NFL
MLB
Rolex Shanghai Masters- Fotball (1833)
- Basketball (227)
- Tennis (100)
- Bordtennis (165)
- Ishockey (236)
- Volleyball (36)
- Håndball (82)
- Baseball (3)
- Cricket (35)
- Amerikansk fotball (140)
- Dart (18)
- Futsal (18)
- Rugby union (33)
- Australsk fotball (9)
- Boksing (55)
- Rugby league (4)
- Golf (5)
- Counter-Strike (48)
- League of Legends (8)
- Kampsport (19)
- Sykling (18)
- Vannpolo (15)
- Skiskyting (2)
- Alpint (2)
- Innebandy (58)
- Formel 1 (1)
- Underholdning (1)
- Politikk (1)
- Sjakk (1)
- Valorant (4)
- Dota 2 (1)
- InnstillingerDesimal 1.50GMT+00:00
- Boosted
Euroleague08 okt.•18:15Panathinaikosvs.FenerbahcePanathinaikosTotalt OVER 163.5 - Boosted
Euroleague08 okt.•16:00BC Dubaivs.Crvena ZvezdaHandicapBC Dubai (-9.5) - Boosted
Euroleague08 okt.•16:00Maccabi Tel Avivvs.Olimpia MilanoMaccabi Tel AvivTotalt OVER 167.5 - Boosted
Euroleague09 okt.•18:15Olympiacosvs.Anadolu EfesOlympiacos (-9.5)Totalt OVER 168.5 - Boosted
Euroleague09 okt.•18:15Olympiacosvs.Anadolu EfesOlympiacos (-8.5)Sasha Vezenkov returer OVER 5.5 - Boosted
Euroleague08 okt.•18:15Panathinaikosvs.FenerbahcePanathinaikosTotalt OVER 166.51. omgang Fenerbahce totatl OVER 18.5 - Boosted
Euroleague08 okt.•18:45Real Madridvs.PartizanReal MadridTotalt OVER 165.51. omgang Partizan totatl OVER 20.5
- 08 okt. 16:00
BC DubaiTotalt OVER 167.51. omgang resultat - 1 - 08 okt. 16:00
BC DubaiCrvena Zvezda (+6.5) - 08 okt. 16:00
BC Dubai (vanlig tid)Totalt OVER 167.5 - 08 okt. 16:00
Totalt OVER 167.5Crvena Zvezda - 08 okt. 16:00
Maccabi Tel AvivTotalt OVER 173.51. omgang resultat - 1 - 08 okt. 16:00
Maccabi Tel AvivOlimpia Milano (+6.5) - 08 okt. 16:00
Maccabi Tel Aviv (vanlig tid)Totalt OVER 173.5 - 08 okt. 16:00
Totalt OVER 173.5Olimpia Milano - 08 okt. 18:00
Bayern MunichTotalt OVER 172.51. omgang resultat - 1 - 08 okt. 18:00
Bayern MunichVirtus Bologna (+6.5) - 08 okt. 18:00
Bayern Munich (vanlig tid)Totalt OVER 172.5 - 08 okt. 18:00
Totalt OVER 172.5Virtus Bologna - 08 okt. 18:15
PanathinaikosTotalt OVER 162.51. omgang resultat - 1 - 08 okt. 18:15
PanathinaikosFenerbahce (+6.5) - 08 okt. 18:15
Panathinaikos (vanlig tid)Totalt OVER 162.5 - 08 okt. 18:15
Totalt OVER 162.5Fenerbahce - 08 okt. 18:30
ValenciaTotalt OVER 183.51. omgang resultat - 1 - 08 okt. 18:30
ValenciaHapoel Tel Aviv (+6.5) - 08 okt. 18:30
Valencia (vanlig tid)Totalt OVER 183.5 - 08 okt. 18:30
Totalt OVER 183.5Hapoel Tel Aviv - 08 okt. 18:45
Real MadridTotalt OVER 174.51. omgang resultat - 1 - 08 okt. 18:45
Partizan (+14.5)Totalt UNDER 174.5 - 08 okt. 18:45
Real MadridPartizan (+6.5) - 08 okt. 18:45
Real Madrid (vanlig tid)Totalt OVER 174.5 - 08 okt. 18:45
Totalt OVER 174.5Partizan - 09 okt. 18:15
OlympiacosTotalt OVER 172.51. omgang resultat - 1 - 09 okt. 18:15
Anadolu Efes (+14.5)Totalt UNDER 172.5 - 09 okt. 18:15
Olympiacos (vanlig tid)Totalt OVER 172.5 - 09 okt. 18:30
BarcelonaTotalt OVER 173.51. omgang resultat - 1 - 09 okt. 18:30
BaskoniaTotalt OVER 178.51. omgang resultat - 1 - 09 okt. 18:30
Barcelona (vanlig tid)Totalt OVER 173.5 - 09 okt. 18:30
Baskonia (vanlig tid)Totalt OVER 178.5 - 09 okt. 18:30
BarcelonaZalgiris (+6.5) - 09 okt. 18:30
BarcelonaZalgiris (+6.5) - 09 okt. 18:30
BaskoniaBesiktas (+6.5) - 09 okt. 18:30
Totalt OVER 173.5Zalgiris - 09 okt. 18:30
Totalt OVER 178.5Besiktas - 08 okt. 16:00
1. omgang resultat - 1Totalt OVER 157.5 - 08 okt. 16:00
Halftime/Fulltime - 1/11. omgang totalt OVER 81.5 - 08 okt. 16:00
1. omgang resultat - 1Totalt OVER 163.5 - 08 okt. 16:00
Halftime/Fulltime - 1/11. omgang totalt OVER 84.5 - 08 okt. 18:00
1. omgang resultat - 1Totalt OVER 162.5 - 08 okt. 18:00
Halftime/Fulltime - 1/11. omgang totalt OVER 84.5 - 08 okt. 18:15
1. omgang resultat - 1Totalt OVER 152.5 - 08 okt. 18:15
Halftime/Fulltime - 1/11. omgang totalt OVER 79.5 - 08 okt. 18:30
1. omgang resultat - 1Totalt OVER 173.5 - 08 okt. 18:30
Halftime/Fulltime - 1/11. omgang totalt OVER 89.5 - 08 okt. 18:45
1. omgang resultat - 1Totalt OVER 164.5 - 08 okt. 18:45
Halftime/Fulltime - 1/11. omgang totalt OVER 85.5 - 09 okt. 18:15
Halftime/Fulltime - 1/11. omgang totalt OVER 83.5 - 09 okt. 18:30
Halftime/Fulltime - 1/11. omgang totalt OVER 84.5 - 09 okt. 18:30
Halftime/Fulltime - 1/11. omgang totalt OVER 87.5
Europa, EuroleagueMoneyline
Handicap
Totaler
1
2
1
2
Over
Under
1.32
3.40
(-7.0)1.90
(+7.0)1.90
167.01.90
167.01.90
08 okt. 16:00
1.57
2.40
(-4.0)1.90
(+4.0)1.90
173.51.90
173.51.90
08 okt. 16:00
1.39
3.00
(-6.0)1.90
(+6.0)1.90
172.51.90
172.51.90
08 okt. 18:00
1.50
2.60
(-4.5)1.90
(+4.5)1.90
162.51.90
162.51.90
08 okt. 18:15
1.70
2.15
(-2.5)1.90
(+2.5)1.90
183.01.90
183.01.90
08 okt. 18:30
1.20
4.55
(-9.5)1.90
(+9.5)1.90
174.01.90
174.01.90
08 okt. 18:45
1.17
5.10
(-10.5)1.90
(+10.5)1.90
172.01.90
172.01.90
09 okt. 18:15
1.77
2.05
(-2.0)1.90
(+2.0)1.90
173.01.90
173.01.90
09 okt. 18:30
1.77
2.05
(-2.0)1.90
(+2.0)1.90
178.51.90
178.51.90
09 okt. 18:30
1.95
1.75
(+1.5)1.85
(-1.5)1.85
13 okt. 18:00
2.15
1.63
(+2.5)1.85
(-2.5)1.85
13 okt. 18:30
1.22
3.85
(-8.0)1.85
(+8.0)1.85
13 okt. 18:30
2.95
1.35
(+6.0)1.85
(-6.0)1.85
13 okt. 18:30
2.50
1.47
(+4.5)1.85
(-4.5)1.85
13 okt. 18:30
1.95
1.75
(+1.5)1.85
(-1.5)1.85
13 okt. 19:00
1.30
3.20
(-6.5)1.85
(+6.5)1.85
13 okt. 20:45
1.35
2.95
(-6.0)1.85
(+6.0)1.85
14 okt. 16:00
14 okt. 17:30
14 okt. 18:45
1.17
4.40
(-9.5)1.85
(+9.5)1.85
15 okt. 17:45
1.95
1.75
(+1.5)1.85
(-1.5)1.85
15 okt. 18:30
1.37
2.85
(-5.5)1.85
(+5.5)1.85
15 okt. 18:30
1.10
5.85
(-12.5)1.85
(+12.5)1.85
15 okt. 19:00
1.37
2.85
(-5.5)1.85
(+5.5)1.85
16 okt. 17:00
0
Spillkupong
Sveip til venstre for å slette, til høyre for å godta
Kupongen din er tom. For å plassere et spill, velg et arrangement og klikk på oddsen.
- Innsats6 €Odds80.43Gevinster482.61 €Riktig resultat 5:2 HC Fribourg Gotterron - HC Ajoie16.5JYP Jyvaskyla (vanlig tid) SaiPa Lappeenranta - JYP Jyvaskyla2.65X (vanlig tid) Jokerit Helsinki - HIFK4.1Riktig resultat 5:2 Jokp - KeuPa HT15.5
- Innsats$ 194.8Odds2.15Gevinster$ 418.82Cards total UNDER 4.5Galatasaray - Kasimpasa2.15
- Innsats193 €Odds2.07Gevinster399.51 €Hynek Barton Max Hans Rehberg - Hynek Barton2.07
- Innsats$ 80Odds4.4Gevinster$ 3522. omgang resultat - X2 Barcelona - Getafe4.4
- Innsats100 €Odds2Gevinster200 €Totalt UNDER 183.5Valencia - Hapoel Tel Aviv2