Kommende hendelser
Alle
1t
8t
I dag
48t
- Favoritter (0)
- Boostet odds
Australian Open
UEFA Champions League
UEFA Conference League
UEFA Europa League
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
NBA
NHL
NFL
MLB
Rolex Shanghai Masters- Fotball (1592)
- Basketball (219)
- Tennis (137)
- Bordtennis (181)
- Ishockey (223)
- Volleyball (42)
- Håndball (109)
- Baseball (11)
- Cricket (26)
- Amerikansk fotball (133)
- Futsal (16)
- Rugby union (33)
- Australsk fotball (9)
- Boksing (41)
- Rugby league (4)
- Golf (10)
- Counter-Strike (54)
- League of Legends (8)
- Kampsport (16)
- Sykling (1)
- Vannpolo (6)
- Innebandy (40)
- Formel 1 (1)
- Underholdning (1)
- Politikk (1)
- Sjakk (1)
- Valorant (3)
- Dota 2 (3)
- InnstillingerDesimal 1.50GMT+00:00
Kjappe builds
- 10 okt. 11:30
Begge lag scorer - JATotalt OVER 2.5Hjørnespark totalt OVER 9.5 - 10 okt. 11:30
1. omgang totalt OVER 0.5Arsenal2. omgang totalt UNDER 1.5 - 10 okt. 11:30
ArsenalTotalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 10 okt. 11:30
Begge lag scorer - JATotalt OVER 2.5Hjørnespark totalt OVER 9.5 - 10 okt. 11:30
ArsenalBegge lag scorer - NEI - 10 okt. 11:30
ArsenalBegge lag scorer - JA - 10 okt. 11:30
Begge lag scorer - NEIFlest hjørnespark - ArsenalTotalt OVER 1.5 - 10 okt. 11:30
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 10 okt. 11:30
Begge lag scorer - JALeeds United - 10 okt. 14:00
Begge lag scorer - JATotalt OVER 2.5Hjørnespark totalt OVER 9.5 - 10 okt. 14:00
1. omgang totalt OVER 0.5Brentford2. omgang totalt UNDER 1.5 - 10 okt. 14:00
BrentfordTotalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 10 okt. 14:00
Begge lag scorer - JATotalt OVER 2.5Hjørnespark totalt OVER 9.5 - 10 okt. 14:00
BrentfordBegge lag scorer - NEI - 10 okt. 14:00
BrentfordBegge lag scorer - JA - 10 okt. 14:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 10 okt. 14:00
Begge lag scorer - JAAston Villa - 10 okt. 14:00
Begge lag scorer - JATotalt OVER 2.5Hjørnespark totalt OVER 9.5 - 10 okt. 14:00
1. omgang totalt OVER 0.5Brighton & Hove Albion2. omgang totalt UNDER 1.5 - 10 okt. 14:00
Brighton & Hove AlbionTotalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 10 okt. 14:00
Begge lag scorer - JATotalt OVER 2.5Hjørnespark totalt OVER 9.5 - 10 okt. 14:00
Brighton & Hove AlbionBegge lag scorer - NEI - 10 okt. 14:00
Brighton & Hove AlbionBegge lag scorer - JA - 10 okt. 14:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 10 okt. 14:00
Begge lag scorer - JASunderland - 10 okt. 14:00
Begge lag scorer - JATotalt OVER 2.5Hjørnespark totalt OVER 10.5 - 10 okt. 14:00
1. omgang totalt OVER 0.5Chelsea2. omgang totalt UNDER 1.5 - 10 okt. 14:00
ChelseaTotalt OVER 3.5Begge lag scorer - JA - 10 okt. 14:00
Begge lag scorer - JATotalt OVER 2.5Hjørnespark totalt OVER 10.5 - 10 okt. 14:00
ChelseaBegge lag scorer - NEI - 10 okt. 14:00
ChelseaBegge lag scorer - JA - 10 okt. 14:00
Begge lag scorer - NEIFlest hjørnespark - ChelseaTotalt OVER 1.5 - 10 okt. 14:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 10 okt. 14:00
Begge lag scorer - JABournemouth - 10 okt. 14:00
1. omgang totalt OVER 0.5Fulham2. omgang totalt UNDER 1.5 - 10 okt. 14:00
FulhamTotalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 10 okt. 14:00
FulhamBegge lag scorer - NEI - 10 okt. 14:00
FulhamBegge lag scorer - JA - 10 okt. 14:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 10 okt. 14:00
Begge lag scorer - JAIpswich - 10 okt. 14:00
Begge lag scorer - JATotalt OVER 2.5Hjørnespark totalt OVER 9.5 - 10 okt. 14:00
Begge lag scorer - JATotalt OVER 2.5Hjørnespark totalt OVER 9.5 - 10 okt. 16:30
Begge lag scorer - JATotalt OVER 2.5Hjørnespark totalt OVER 10.5 - 10 okt. 16:30
1. omgang totalt OVER 0.5Manchester United2. omgang totalt UNDER 1.5 - 10 okt. 16:30
Manchester UnitedTotalt OVER 3.5Begge lag scorer - JA - 10 okt. 16:30
Begge lag scorer - JATotalt OVER 2.5Hjørnespark totalt OVER 10.5 - 10 okt. 16:30
Manchester UnitedBegge lag scorer - NEI - 10 okt. 16:30
Manchester UnitedBegge lag scorer - JA - 10 okt. 16:30
Begge lag scorer - NEIFlest hjørnespark - Manchester UnitedTotalt OVER 1.5 - 10 okt. 16:30
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 10 okt. 16:30
Begge lag scorer - JATottenham - 11 okt. 13:00
Begge lag scorer - JATotalt OVER 2.5Hjørnespark totalt OVER 9.5 - 11 okt. 13:00
1. omgang totalt OVER 0.5Crystal Palace2. omgang totalt UNDER 1.5 - 11 okt. 13:00
Crystal PalaceTotalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 11 okt. 13:00
Begge lag scorer - JATotalt OVER 2.5Hjørnespark totalt OVER 9.5 - 11 okt. 13:00
Crystal PalaceBegge lag scorer - NEI - 11 okt. 13:00
Crystal PalaceBegge lag scorer - JA - 11 okt. 13:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 11 okt. 13:00
Begge lag scorer - JANottingham Forest - 11 okt. 13:00
1. omgang totalt OVER 0.5Everton2. omgang totalt UNDER 1.5 - 11 okt. 13:00
EvertonTotalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 11 okt. 13:00
EvertonBegge lag scorer - NEI - 11 okt. 13:00
EvertonBegge lag scorer - JA - 11 okt. 13:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 11 okt. 13:00
Begge lag scorer - JAHull City - 11 okt. 15:30
Begge lag scorer - JATotalt OVER 2.5Hjørnespark totalt OVER 9.5 - 11 okt. 15:30
1. omgang totalt OVER 0.5Liverpool2. omgang totalt UNDER 1.5 - 11 okt. 15:30
LiverpoolTotalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 11 okt. 15:30
Begge lag scorer - JATotalt OVER 2.5Hjørnespark totalt OVER 9.5 - 11 okt. 15:30
LiverpoolBegge lag scorer - JA - 11 okt. 15:30
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 11 okt. 15:30
Begge lag scorer - JAManchester City - 12 okt. 19:00
1. omgang totalt OVER 0.5Newcastle United2. omgang totalt UNDER 1.5 - 12 okt. 19:00
Newcastle UnitedTotalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 12 okt. 19:00
Newcastle UnitedBegge lag scorer - NEI - 12 okt. 19:00
Newcastle UnitedBegge lag scorer - JA - 12 okt. 19:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 12 okt. 19:00
Begge lag scorer - JACoventry - 17 okt. 11:30
1. omgang totalt OVER 0.5Chelsea2. omgang totalt UNDER 1.5 - 17 okt. 11:30
ChelseaTotalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 17 okt. 11:30
ChelseaBegge lag scorer - NEI - 17 okt. 11:30
ChelseaBegge lag scorer - JA - 17 okt. 11:30
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 17 okt. 11:30
Begge lag scorer - JAEverton - 17 okt. 14:00
1. omgang totalt OVER 0.5Fulham2. omgang totalt UNDER 1.5 - 17 okt. 14:00
FulhamTotalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 17 okt. 14:00
FulhamBegge lag scorer - NEI - 17 okt. 14:00
FulhamBegge lag scorer - JA - 17 okt. 14:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 17 okt. 14:00
Begge lag scorer - JAHull City - 17 okt. 14:00
1. omgang totalt OVER 0.5Manchester City2. omgang totalt UNDER 1.5 - 17 okt. 14:00
Manchester CityTotalt OVER 3.5Begge lag scorer - JA - 17 okt. 14:00
Manchester CityBegge lag scorer - NEI - 17 okt. 14:00
Manchester CityBegge lag scorer - JA - 17 okt. 14:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 17 okt. 14:00
Begge lag scorer - JAIpswich - 17 okt. 14:00
1. omgang totalt OVER 0.5Liverpool2. omgang totalt UNDER 1.5 - 17 okt. 14:00
LiverpoolTotalt OVER 3.5Begge lag scorer - JA - 17 okt. 14:00
LiverpoolBegge lag scorer - JA - 17 okt. 14:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 17 okt. 14:00
Begge lag scorer - JABrentford - 17 okt. 16:30
1. omgang totalt OVER 0.5Newcastle United2. omgang totalt UNDER 1.5 - 17 okt. 16:30
Newcastle UnitedTotalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 17 okt. 16:30
Newcastle UnitedBegge lag scorer - NEI - 17 okt. 16:30
Newcastle UnitedBegge lag scorer - JA - 17 okt. 16:30
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 17 okt. 16:30
Begge lag scorer - JAAston Villa - 18 okt. 13:00
1. omgang totalt OVER 0.5Brighton & Hove Albion2. omgang totalt UNDER 1.5 - 18 okt. 13:00
Brighton & Hove AlbionBegge lag scorer - NEI - 18 okt. 13:00
Brighton & Hove AlbionBegge lag scorer - JA - 18 okt. 13:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 18 okt. 13:00
Begge lag scorer - JACrystal Palace - 18 okt. 13:00
1. omgang totalt OVER 0.5Bournemouth2. omgang totalt UNDER 1.5 - 18 okt. 13:00
BournemouthBegge lag scorer - NEI - 18 okt. 13:00
BournemouthBegge lag scorer - JA - 18 okt. 13:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 18 okt. 13:00
Begge lag scorer - JASunderland - 18 okt. 13:00
1. omgang totalt OVER 0.5Manchester United2. omgang totalt UNDER 1.5 - 18 okt. 13:00
Manchester UnitedBegge lag scorer - NEI - 18 okt. 13:00
Manchester UnitedBegge lag scorer - JA - 18 okt. 13:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 18 okt. 13:00
Begge lag scorer - JALeeds United - 18 okt. 15:30
1. omgang totalt OVER 0.5Arsenal2. omgang totalt UNDER 1.5 - 18 okt. 15:30
ArsenalBegge lag scorer - NEI - 18 okt. 15:30
ArsenalBegge lag scorer - JA - 18 okt. 15:30
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 18 okt. 15:30
Begge lag scorer - JANottingham Forest - 19 okt. 19:00
1. omgang totalt OVER 0.5Tottenham2. omgang totalt UNDER 1.5 - 19 okt. 19:00
TottenhamBegge lag scorer - NEI - 19 okt. 19:00
TottenhamBegge lag scorer - JA - 19 okt. 19:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 19 okt. 19:00
Begge lag scorer - JACoventry - 10 okt. 11:30
1. omgang resultat - Arsenal2. omgang resultat - ArsenalKai Havertz - player will score a goal in both halves - 10 okt. 11:30
Totalt OVER 2.5Kai Havertz - spiller skal score et målArsenal - 10 okt. 11:30
Kai Havertz - spiller skal score et målArsenalHjørnespark totalt OVER 9.5Eberechi Eze Shots Over 1.5 - 10 okt. 11:30
Totalt UNDER 2.5X2 - 10 okt. 11:30
Begge lag scorer - JA12 - 10 okt. 14:00
Begge lag vil score i 1. halvdel - JABegge lag vil score i 2. halvdel - JA - 10 okt. 14:00
Igor Thiago - spiller skal score et målBrentfordHjørnespark totalt OVER 9.5Johan Manzambi Shots Over 1.5 - 10 okt. 14:00
Totalt UNDER 2.51X - 10 okt. 14:00
Begge lag scorer - JA12 - 10 okt. 14:00
Totalt OVER 2.5Charalampos Kostoulas - spiller skal score et målBrighton & Hove Albion - 10 okt. 14:00
Charalampos Kostoulas - spiller skal score et målBrighton & Hove AlbionHjørnespark totalt OVER 9.5Nilson Angulo Shots Over 0.5 - 10 okt. 14:00
Totalt UNDER 2.51X - 10 okt. 14:00
Begge lag scorer - JA12 - 10 okt. 14:00
Begge lag vil score i 1. halvdel - JABegge lag vil score i 2. halvdel - JA - 10 okt. 14:00
1. omgang resultat - Chelsea2. omgang resultat - ChelseaJoao Pedro - player will score a goal in both halves - 10 okt. 14:00
Totalt OVER 3.5Joao Pedro - spiller skal score et målChelsea - 10 okt. 14:00
Joao Pedro - spiller skal score et målChelseaHjørnespark totalt OVER 10.5Pedro Neto Shots Over 0.5 - 10 okt. 14:00
Totalt UNDER 2.5X2 - 10 okt. 14:00
Begge lag scorer - JA12 - 10 okt. 14:00
Totalt OVER 2.5Gonzalo Garcia Torres - spiller skal score et målFulham - 10 okt. 14:00
Totalt UNDER 2.51X - 10 okt. 14:00
Begge lag scorer - JA12 - 10 okt. 14:00
Gonzalo Garcia Torres - spiller skal score et målFulhamHjørnespark totalt OVER 9.5Daizen Maeda Shots Over 0.5 - 10 okt. 16:30
Begge lag vil score i 1. halvdel - JABegge lag vil score i 2. halvdel - JA - 10 okt. 16:30
1. omgang resultat - Manchester United2. omgang resultat - Manchester UnitedBenjamin Sesko - player will score a goal in both halves - 10 okt. 16:30
Totalt OVER 3.5Benjamin Sesko - spiller skal score et målManchester United - 10 okt. 16:30
Totalt UNDER 2.5X2 - 10 okt. 16:30
Begge lag scorer - JA12 - 11 okt. 13:00
Totalt UNDER 2.51X - 11 okt. 13:00
Begge lag scorer - JA12 - 11 okt. 13:00
Totalt OVER 2.5Thierno Barry - spiller skal score et målEverton - 11 okt. 13:00
Totalt UNDER 2.51X - 11 okt. 13:00
Begge lag scorer - JA12 - 11 okt. 15:30
Begge lag vil score i 1. halvdel - JABegge lag vil score i 2. halvdel - JA - 11 okt. 15:30
Totalt UNDER 2.5X2 - 11 okt. 15:30
Begge lag scorer - JA12 - 12 okt. 19:00
Begge lag vil score i 1. halvdel - JABegge lag vil score i 2. halvdel - JA - 12 okt. 19:00
Totalt OVER 2.5William Osula - spiller skal score et målNewcastle United - 12 okt. 19:00
Totalt UNDER 2.51X - 12 okt. 19:00
Begge lag scorer - JA12 - 17 okt. 11:30
Begge lag vil score i 1. halvdel - JABegge lag vil score i 2. halvdel - JA - 17 okt. 11:30
Totalt UNDER 2.51X - 17 okt. 11:30
Begge lag scorer - JA12 - 17 okt. 14:00
Totalt UNDER 2.5X2 - 17 okt. 14:00
Begge lag scorer - JA12 - 17 okt. 14:00
Begge lag vil score i 1. halvdel - JABegge lag vil score i 2. halvdel - JA - 17 okt. 14:00
Totalt UNDER 2.5X2 - 17 okt. 14:00
Begge lag scorer - JA12 - 17 okt. 14:00
Begge lag vil score i 1. halvdel - JABegge lag vil score i 2. halvdel - JA - 17 okt. 14:00
Totalt UNDER 2.51X - 17 okt. 14:00
Begge lag scorer - JA12 - 17 okt. 16:30
Begge lag vil score i 1. halvdel - JABegge lag vil score i 2. halvdel - JA - 17 okt. 16:30
Totalt UNDER 2.5X2 - 17 okt. 16:30
Begge lag scorer - JA12 - 18 okt. 13:00
Totalt UNDER 2.5X2 - 18 okt. 13:00
Begge lag scorer - JA12 - 18 okt. 13:00
Totalt UNDER 2.5X2 - 18 okt. 13:00
Begge lag scorer - JA12 - 18 okt. 13:00
Totalt UNDER 2.51X - 18 okt. 13:00
Begge lag scorer - JA12 - 18 okt. 15:30
Totalt UNDER 2.51X - 18 okt. 15:30
Begge lag scorer - JA12 - 19 okt. 19:00
Totalt UNDER 2.5X2 - 19 okt. 19:00
Begge lag scorer - JA12
England, Premier LeagueMoneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.40
4.85
7.90
2.51.77
2.52.05
2.00
1.72
10 okt. 11:30
2.65
3.50
2.60
2.51.70
2.52.15
1.57
2.25
10 okt. 14:00
2.90
3.45
2.40
2.51.80
2.52.00
1.65
2.12
10 okt. 14:00
1.72
4.10
4.35
2.51.43
2.52.80
1.47
2.50
10 okt. 14:00
2.80
3.50
2.45
2.51.75
2.52.10
1.60
2.20
10 okt. 14:00
1.70
4.15
4.50
2.51.47
2.52.70
1.50
2.45
10 okt. 16:30
2.65
3.30
2.70
2.51.95
2.51.85
1.75
1.95
11 okt. 13:00
3.65
3.45
2.05
2.52.00
2.51.80
1.80
1.90
11 okt. 13:00
2.55
3.65
2.60
2.51.57
2.52.40
1.50
2.45
11 okt. 15:30
3.35
3.65
2.10
2.51.67
2.52.20
1.57
2.25
12 okt. 19:00
2.75
3.70
2.30
2.51.62
2.52.20
1.53
2.35
17 okt. 11:30
1.65
3.90
4.90
2.51.72
2.52.05
1.72
2.00
17 okt. 14:00
1.22
6.70
11.00
2.51.32
2.53.10
1.72
2.00
17 okt. 14:00
2.75
3.60
2.35
2.51.50
2.52.50
1.45
2.55
17 okt. 14:00
2.07
3.75
3.20
2.51.57
2.52.30
1.50
2.45
17 okt. 16:30
1.60
4.25
4.90
2.51.57
2.52.30
1.63
2.15
18 okt. 13:00
1.97
3.55
3.65
2.51.80
2.51.95
1.67
2.10
18 okt. 13:00
2.80
3.60
2.30
2.51.60
2.52.25
1.53
2.35
18 okt. 13:00
5.80
3.75
1.60
2.51.87
2.51.87
1.90
1.80
18 okt. 15:30
1.47
4.50
6.20
2.51.55
2.52.35
1.67
2.10
19 okt. 19:00
0
Spillkupong
Sveip til venstre for å slette, til høyre for å godta
Kupongen din er tom. For å plassere et spill, velg et arrangement og klikk på oddsen.
- Innsats5 €Odds208.03Gevinster1040.19 €X (vanlig tid) Vaxjo Lakers - Linkopings HC4.4Frolunda HC -1.5Timra IK - Frolunda HC2.5X (vanlig tid) Djurgardens IF - Orebro HK4X (vanlig tid) Lulea HF - Malmo IF4.2X (vanlig tid) Skelleftea AIK - Farjestad BK4.15
- Innsats250 krOdds2.44Gevinster612 krComet (vanlig tid) Comet - Gruner1.53Manglerud Star (vanlig tid) Manglerud Star - Ski Elite1.6
- Innsats48 €Odds11.78Gevinster565.66 €Atalanta Atalanta - Venezia1.57X2 Lecce - Bologna1.18Bayern Munich Augsburg - Bayern Munich1.1912 Mainz - Bayer Leverkusen1.23Uavgjort NEI Tipp - Chelsea Chelsea - Bournemouth1.32X2 Troyes - Marseille1.23Galatasaray Galatasaray - Kasimpasa1.3PSV Eindhoven PSV Eindhoven - Heerenveen1.25X2 Alaves - Atletico Madrid1.212 Real Betis - Osasuna1.2Inter Milan Inter Milan - Parma1.14
- Innsats10 €Odds55.62Gevinster556.29 €X (vanlig tid) Vaxjo Lakers - Linkopings HC4.4Frolunda HC -1.5Timra IK - Frolunda HC2.5X (vanlig tid) Djurgardens IF - Orebro HK4X (vanlig tid) Lulea HF - Malmo IF4.2X (vanlig tid) Skelleftea AIK - Farjestad BK4.15
- Innsats174 €Odds2.7Gevinster469.8 €Totalt OVER 3.5IF Gnistan - Inter Turku2.7