Kommende hendelser
Alle
1t
8t
I dag
48t
- Favoritter (0)
- Boostet odds
Australian Open
UEFA Nations League
UEFA Champions League
UEFA Conference League
UEFA Europa League
Friendlies
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
NBA
NHL
NFL
MLB- Fotball (1377)
Verden(2)
Europa(89)
England(106)
Italia(63)
Tyskland(55)BundesligaDFB Pokal2. Bundesliga3. Liga2. Bundesliga. FuturesBundesliga. Futures
Spania(62)
Frankrike(36)
Nederland(29)
Tyrkia(42)
Afrika(1)
Australia(25)
Argentina(62)
Armenia(2)
Østerrike(22)
Aserbajdsjan(8)
Asia(3)
Bulgaria(17)
Belgia(18)
Bahrain(6)
Brasil(42)
Chile(9)
Kina(8)
Kypros(9)
Tsjekkia(17)
Costa Rica(5)
Canada(4)
Colombia(15)
Kroatia(5)
Danmark(18)
Egypt(21)
El Salvador(1)
Estland(12)
Finland(3)
Hellas(30)
Guatemala(8)
Ungarn(14)
Island(6)
Iran(1)
India(4)
Israel(12)
Indonesia(6)
Japan(30)
Nord-Amerika(1)
Polen(30)
Latvia(5)
Litauen(4)
Malta(4)
Mexico(26)
Norge(19)
Nord-Irland(7)
Slovakia(16)
Portugal(18)
Paraguay(6)
Slovenia(5)
Peru(10)
Russland(33)
Irland(7)
Romania(14)
Skottland(32)
Saudi Arabia(13)
Sør-Korea(14)
Singapore(1)
Sør-Amerika(9)
Sverige(20)
Sveits(14)
USA(41)
Uruguay(10)
Ukraina(8)
Usbekistan(1)
Venezuela(6)
Wales(24)
Bolivia(3)
De forente arabiske emirater(2)
Ecuador(10)
Irak(6)
Jordan(7)
Liberia(1)
Maldivene(1)
Montenegro(5)
Oman(1)
Panama(2)
Qatar(5)
Serbia(7)
Solomonøyene(1) - Basketball (188)
- Tennis (286)
- Bordtennis (102)
- Ishockey (203)
- Volleyball (18)
- Håndball (60)
- Baseball (2)
- Cricket (16)
- Amerikansk fotball (71)
- Dart (30)
- Snooker (10)
- Rugby union (34)
- Boksing (44)
- Rugby league (9)
- Golf (4)
- Counter-Strike (56)
- League of Legends (9)
- Kampsport (14)
- Sykling (1)
- Skiskyting (2)
- Alpint (2)
- Innebandy (41)
- Bandy (14)
- Formel 1 (1)
- Politikk (1)
- Sjakk (1)
- Valorant (14)
- Dota 2 (13)
- InnstillingerDesimal 1.50GMT+00:00
Kjappe builds
- 23 okt. 18:30
VfB StuttgartTotalt OVER 3.5Begge lag scorer - JA - 23 okt. 18:30
VfB StuttgartBegge lag scorer - NEI - 23 okt. 18:30
VfB StuttgartBegge lag scorer - JA - 23 okt. 18:30
1. omgang totalt OVER 0.5VfB Stuttgart2. omgang totalt UNDER 1.5 - 23 okt. 18:30
Begge lag scorer - JABorussia Monchengladbach - 23 okt. 18:30
Begge lag scorer - JATotalt OVER 2.5Hjørnespark totalt OVER 10.5 - 24 okt. 13:30
SC PaderbornBegge lag scorer - NEI - 24 okt. 13:30
SC PaderbornBegge lag scorer - JA - 24 okt. 13:30
1. omgang totalt OVER 0.5SC Paderborn2. omgang totalt UNDER 1.5 - 24 okt. 13:30
Begge lag scorer - JAHamburger SV - 24 okt. 13:30
FC KolnBegge lag scorer - NEI - 24 okt. 13:30
FC KolnBegge lag scorer - JA - 24 okt. 13:30
1. omgang totalt OVER 0.5FC Koln2. omgang totalt UNDER 1.5 - 24 okt. 13:30
Begge lag scorer - JASchalke - 24 okt. 13:30
FC AugsburgBegge lag scorer - NEI - 24 okt. 13:30
FC AugsburgBegge lag scorer - JA - 24 okt. 13:30
1. omgang totalt OVER 0.5FC Augsburg2. omgang totalt UNDER 1.5 - 24 okt. 13:30
Begge lag scorer - JAUnion Berlin - 24 okt. 13:30
FC AugsburgTotalt OVER 3.5Begge lag scorer - JA - 24 okt. 13:30
SC PaderbornTotalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 24 okt. 13:30
FC KolnTotalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 24 okt. 13:30
RB LeipzigTotalt OVER 3.5Begge lag scorer - JA - 24 okt. 13:30
RB LeipzigBegge lag scorer - NEI - 24 okt. 13:30
RB LeipzigBegge lag scorer - JA - 24 okt. 13:30
1. omgang totalt OVER 0.5RB Leipzig2. omgang totalt UNDER 1.5 - 24 okt. 13:30
Begge lag scorer - JASV Elversberg - 24 okt. 13:30
Begge lag scorer - JATotalt OVER 2.5Hjørnespark totalt OVER 10.5 - 24 okt. 13:30
MainzTotalt OVER 3.5Begge lag scorer - JA - 24 okt. 13:30
Begge lag scorer - JATotalt OVER 2.5Hjørnespark totalt OVER 9.5 - 24 okt. 13:30
MainzBegge lag scorer - NEI - 24 okt. 13:30
MainzBegge lag scorer - JA - 24 okt. 13:30
1. omgang totalt OVER 0.5Mainz2. omgang totalt UNDER 1.5 - 24 okt. 13:30
Begge lag scorer - JAWerder Bremen - 24 okt. 16:30
Borussia DortmundTotalt OVER 3.5Begge lag scorer - JA - 24 okt. 16:30
Borussia DortmundBegge lag scorer - NEI - 24 okt. 16:30
Borussia DortmundBegge lag scorer - JA - 24 okt. 16:30
1. omgang totalt OVER 0.5Borussia Dortmund2. omgang totalt UNDER 1.5 - 24 okt. 16:30
Begge lag scorer - JAEintracht Frankfurt - 24 okt. 16:30
Begge lag scorer - JATotalt OVER 2.5Hjørnespark totalt OVER 9.5 - 25 okt. 14:30
Bayer LeverkusenTotalt OVER 3.5Begge lag scorer - JA - 25 okt. 14:30
Bayer LeverkusenBegge lag scorer - JA - 25 okt. 14:30
1. omgang totalt OVER 0.5Bayer Leverkusen2. omgang totalt UNDER 1.5 - 25 okt. 14:30
Begge lag scorer - JATSG Hoffenheim - 25 okt. 14:30
Begge lag scorer - JATotalt OVER 2.5Hjørnespark totalt OVER 10.5 - 25 okt. 16:30
Bayern MunichTotalt OVER 3.5Begge lag scorer - JA - 25 okt. 16:30
Bayern MunichBegge lag scorer - NEI - 25 okt. 16:30
Bayern MunichBegge lag scorer - JA - 25 okt. 16:30
1. omgang totalt OVER 0.5Bayern Munich2. omgang totalt UNDER 1.5 - 25 okt. 16:30
Begge lag scorer - JASC Freiburg - 25 okt. 16:30
Begge lag scorer - JATotalt OVER 2.5Hjørnespark totalt OVER 9.5 - 30 okt. 19:30
MainzBegge lag scorer - NEI - 30 okt. 19:30
MainzBegge lag scorer - JA - 30 okt. 19:30
1. omgang totalt OVER 0.5Mainz2. omgang totalt UNDER 1.5 - 30 okt. 19:30
Begge lag scorer - JASV Elversberg - 30 okt. 19:30
MainzTotalt OVER 3.5Begge lag scorer - JA - 31 okt. 14:30
SC FreiburgBegge lag scorer - NEI - 31 okt. 14:30
SC FreiburgBegge lag scorer - JA - 31 okt. 14:30
1. omgang totalt OVER 0.5SC Freiburg2. omgang totalt UNDER 1.5 - 31 okt. 14:30
Begge lag scorer - JAFC Augsburg - 31 okt. 14:30
TSG HoffenheimBegge lag scorer - JA - 31 okt. 14:30
1. omgang totalt OVER 0.5TSG Hoffenheim2. omgang totalt UNDER 1.5 - 31 okt. 14:30
Begge lag scorer - JAWerder Bremen - 31 okt. 14:30
Bayer LeverkusenBegge lag scorer - NEI - 31 okt. 14:30
Bayer LeverkusenBegge lag scorer - JA - 31 okt. 14:30
1. omgang totalt OVER 0.5Bayer Leverkusen2. omgang totalt UNDER 1.5 - 31 okt. 14:30
Begge lag scorer - JAVfB Stuttgart - 31 okt. 14:30
RB LeipzigBegge lag scorer - NEI - 31 okt. 14:30
RB LeipzigBegge lag scorer - JA - 31 okt. 14:30
1. omgang totalt OVER 0.5RB Leipzig2. omgang totalt UNDER 1.5 - 31 okt. 14:30
Begge lag scorer - JASchalke - 31 okt. 14:30
Borussia MonchengladbachBegge lag scorer - NEI - 31 okt. 14:30
Borussia MonchengladbachBegge lag scorer - JA - 31 okt. 14:30
1. omgang totalt OVER 0.5Borussia Monchengladbach2. omgang totalt UNDER 1.5 - 31 okt. 14:30
Begge lag scorer - JASC Paderborn - 31 okt. 14:30
SC FreiburgTotalt OVER 3.5Begge lag scorer - JA - 31 okt. 14:30
Borussia MonchengladbachTotalt OVER 3.5Begge lag scorer - JA - 31 okt. 14:30
TSG HoffenheimTotalt OVER 3.5Begge lag scorer - JA - 31 okt. 14:30
RB LeipzigTotalt OVER 3.5Begge lag scorer - JA - 31 okt. 14:30
Bayer LeverkusenTotalt OVER 3.5Begge lag scorer - JA - 31 okt. 17:30
Bayern MunichBegge lag scorer - NEI - 31 okt. 17:30
Bayern MunichBegge lag scorer - JA - 31 okt. 17:30
1. omgang totalt OVER 0.5Bayern Munich2. omgang totalt UNDER 1.5 - 31 okt. 17:30
Begge lag scorer - JABorussia Dortmund - 31 okt. 17:30
Bayern MunichTotalt OVER 4.5Begge lag scorer - JA - 01 nov. 14:30
Union BerlinBegge lag scorer - NEI - 01 nov. 14:30
Union BerlinBegge lag scorer - JA - 01 nov. 14:30
1. omgang totalt OVER 0.5Union Berlin2. omgang totalt UNDER 1.5 - 01 nov. 14:30
Begge lag scorer - JAFC Koln - 01 nov. 16:30
Eintracht FrankfurtBegge lag scorer - NEI - 01 nov. 16:30
Eintracht FrankfurtBegge lag scorer - JA - 01 nov. 16:30
1. omgang totalt OVER 0.5Eintracht Frankfurt2. omgang totalt UNDER 1.5 - 01 nov. 16:30
Begge lag scorer - JAHamburger SV - 23 okt. 18:30
Begge lag vil score i 1. halvdel - JABegge lag vil score i 2. halvdel - JA - 23 okt. 18:30
Totalt UNDER 2.5X2 - 23 okt. 18:30
Begge lag scorer - JA12 - 23 okt. 18:30
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 23 okt. 18:30
Begge lag scorer - JATotalt OVER 2.5Hjørnespark totalt OVER 10.5 - 23 okt. 18:30
Begge lag scorer - NEIFlest hjørnespark - VfB StuttgartTotalt OVER 1.5 - 23 okt. 18:30
1. omgang resultat - VfB Stuttgart2. omgang resultat - VfB StuttgartDeniz Undav - player will score a goal in both halves - 23 okt. 18:30
Totalt OVER 3.5Deniz Undav - spiller skal score et målVfB Stuttgart - 24 okt. 13:30
Totalt UNDER 2.5X2 - 24 okt. 13:30
Begge lag scorer - JA12 - 24 okt. 13:30
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 24 okt. 13:30
Totalt UNDER 2.5X2 - 24 okt. 13:30
Begge lag scorer - JA12 - 24 okt. 13:30
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 24 okt. 13:30
Totalt UNDER 2.5X2 - 24 okt. 13:30
Begge lag scorer - JA12 - 24 okt. 13:30
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 24 okt. 13:30
Begge lag vil score i 1. halvdel - JABegge lag vil score i 2. halvdel - JA - 24 okt. 13:30
Begge lag vil score i 1. halvdel - JABegge lag vil score i 2. halvdel - JA - 24 okt. 13:30
Begge lag vil score i 1. halvdel - JABegge lag vil score i 2. halvdel - JA - 24 okt. 13:30
Begge lag vil score i 1. halvdel - JABegge lag vil score i 2. halvdel - JA - 24 okt. 13:30
Totalt UNDER 2.5X2 - 24 okt. 13:30
Begge lag scorer - JA12 - 24 okt. 13:30
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 24 okt. 13:30
1. omgang resultat - FC Augsburg2. omgang resultat - FC AugsburgMichael Gregoritsch - player will score a goal in both halves - 24 okt. 13:30
Begge lag scorer - JATotalt OVER 2.5Hjørnespark totalt OVER 10.5 - 24 okt. 13:30
Totalt OVER 3.5Michael Gregoritsch - spiller skal score et målFC Augsburg - 24 okt. 13:30
Begge lag scorer - NEIFlest hjørnespark - FC AugsburgTotalt OVER 1.5 - 24 okt. 13:30
1. omgang resultat - RB Leipzig2. omgang resultat - RB LeipzigChristopher Nkunku - player will score a goal in both halves - 24 okt. 13:30
Totalt OVER 3.5Christopher Nkunku - spiller skal score et målRB Leipzig - 24 okt. 13:30
Totalt OVER 2.5Marvin Pieringer - spiller skal score et målSC Paderborn - 24 okt. 13:30
Begge lag vil score i 1. halvdel - JABegge lag vil score i 2. halvdel - JA - 24 okt. 13:30
1. omgang resultat - Mainz2. omgang resultat - MainzPhillip Tietz - player will score a goal in both halves - 24 okt. 13:30
Begge lag scorer - JATotalt OVER 2.5Hjørnespark totalt OVER 9.5 - 24 okt. 13:30
Totalt OVER 3.5Phillip Tietz - spiller skal score et målMainz - 24 okt. 13:30
Begge lag scorer - NEIFlest hjørnespark - MainzTotalt OVER 1.5 - 24 okt. 13:30
Totalt UNDER 2.5X2 - 24 okt. 13:30
Begge lag scorer - JA12 - 24 okt. 13:30
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 24 okt. 13:30
Totalt OVER 2.5Said El Mala - spiller skal score et målFC Koln - 24 okt. 16:30
Begge lag vil score i 1. halvdel - JABegge lag vil score i 2. halvdel - JA - 24 okt. 16:30
Totalt UNDER 2.5X2 - 24 okt. 16:30
Begge lag scorer - JA12 - 24 okt. 16:30
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 24 okt. 16:30
Begge lag scorer - JATotalt OVER 2.5Hjørnespark totalt OVER 9.5 - 24 okt. 16:30
Begge lag scorer - NEIFlest hjørnespark - Borussia DortmundTotalt OVER 1.5 - 24 okt. 16:30
1. omgang resultat - Borussia Dortmund2. omgang resultat - Borussia DortmundSerhou Guirassy - player will score a goal in both halves - 24 okt. 16:30
Totalt OVER 3.5Serhou Guirassy - spiller skal score et målBorussia Dortmund - 25 okt. 14:30
Begge lag vil score i 1. halvdel - JABegge lag vil score i 2. halvdel - JA - 25 okt. 14:30
Totalt UNDER 2.51X - 25 okt. 14:30
Begge lag scorer - JA12 - 25 okt. 14:30
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 25 okt. 14:30
Begge lag scorer - JATotalt OVER 2.5Hjørnespark totalt OVER 10.5 - 25 okt. 14:30
Totalt OVER 3.5Patrik Schick - spiller skal score et målBayer Leverkusen - 25 okt. 16:30
Begge lag vil score i 1. halvdel - JABegge lag vil score i 2. halvdel - JA - 25 okt. 16:30
Totalt UNDER 2.51X - 25 okt. 16:30
Begge lag scorer - JA12 - 25 okt. 16:30
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 25 okt. 16:30
Begge lag scorer - JATotalt OVER 2.5Hjørnespark totalt OVER 9.5 - 25 okt. 16:30
Begge lag scorer - NEIFlest hjørnespark - Bayern MunichTotalt OVER 1.5 - 25 okt. 16:30
1. omgang resultat - Bayern Munich2. omgang resultat - Bayern MunichHarry Kane - player will score a goal in both halves - 25 okt. 16:30
Totalt OVER 3.5Harry Kane - spiller skal score et målBayern Munich - 30 okt. 19:30
Totalt UNDER 2.51X - 30 okt. 19:30
Begge lag scorer - JA12 - 30 okt. 19:30
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 30 okt. 19:30
Begge lag vil score i 1. halvdel - JABegge lag vil score i 2. halvdel - JA - 31 okt. 14:30
Totalt UNDER 2.51X - 31 okt. 14:30
Begge lag scorer - JA12 - 31 okt. 14:30
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 31 okt. 14:30
Totalt UNDER 2.51X - 31 okt. 14:30
Begge lag scorer - JA12 - 31 okt. 14:30
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 31 okt. 14:30
Totalt UNDER 2.5X2 - 31 okt. 14:30
Begge lag scorer - JA12 - 31 okt. 14:30
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 31 okt. 14:30
Totalt UNDER 2.51X - 31 okt. 14:30
Begge lag scorer - JA12 - 31 okt. 14:30
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 31 okt. 14:30
Totalt UNDER 2.5X2 - 31 okt. 14:30
Begge lag scorer - JA12 - 31 okt. 14:30
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 31 okt. 14:30
Begge lag vil score i 1. halvdel - JABegge lag vil score i 2. halvdel - JA - 31 okt. 14:30
Begge lag vil score i 1. halvdel - JABegge lag vil score i 2. halvdel - JA - 31 okt. 14:30
Begge lag vil score i 1. halvdel - JABegge lag vil score i 2. halvdel - JA - 31 okt. 14:30
Begge lag vil score i 1. halvdel - JABegge lag vil score i 2. halvdel - JA - 31 okt. 14:30
Begge lag vil score i 1. halvdel - JABegge lag vil score i 2. halvdel - JA - 31 okt. 17:30
Totalt UNDER 2.5X2 - 31 okt. 17:30
Begge lag scorer - JA12 - 31 okt. 17:30
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 31 okt. 17:30
Begge lag vil score i 1. halvdel - JABegge lag vil score i 2. halvdel - JA - 01 nov. 14:30
Totalt UNDER 2.5X2 - 01 nov. 14:30
Begge lag scorer - JA12 - 01 nov. 14:30
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 01 nov. 16:30
Totalt UNDER 2.5X2 - 01 nov. 16:30
Begge lag scorer - JA12 - 01 nov. 16:30
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5
Tyskland, BundesligaMoneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.38
5.65
6.80
2.51.27
2.53.40
1.42
2.65
23 okt. 18:30
1.82
4.10
3.80
2.51.50
2.52.60
1.47
2.50
24 okt. 13:30
1.38
5.65
6.80
2.51.29
2.53.35
1.42
2.65
24 okt. 13:30
2.25
3.75
2.95
2.51.57
2.52.40
1.50
2.45
24 okt. 13:30
1.72
4.15
4.25
2.51.50
2.52.60
1.53
2.35
24 okt. 13:30
2.07
3.80
3.25
2.51.57
2.52.40
1.53
2.35
24 okt. 13:30
1.42
5.25
6.25
2.51.30
2.53.20
1.45
2.55
24 okt. 16:30
2.65
4.15
2.30
2.51.32
2.53.10
1.33
3.05
25 okt. 14:30
6.80
5.75
1.38
2.51.24
2.53.65
1.40
2.75
25 okt. 16:30
3.20
3.85
2.05
2.51.47
2.52.55
1.42
2.65
30 okt. 19:30
2.95
3.85
2.10
2.51.42
2.52.75
1.40
2.75
31 okt. 14:30
1.80
4.20
3.75
2.51.40
2.52.80
1.40
2.75
31 okt. 14:30
2.90
4.00
2.10
2.51.37
2.52.95
1.35
2.95
31 okt. 14:30
3.60
4.15
1.85
2.51.37
2.52.95
1.38
2.80
31 okt. 14:30
1.72
4.45
3.85
2.51.30
2.53.20
1.32
3.10
31 okt. 14:30
1.32
6.00
7.35
2.51.20
2.54.10
1.35
2.95
31 okt. 17:30
2.45
3.70
2.60
2.51.62
2.52.20
1.53
2.35
01 nov. 14:30
1.65
4.40
4.40
2.51.37
2.52.95
1.42
2.65
01 nov. 16:30
0
Spillkupong
Sveip til venstre for å slette, til høyre for å godta
Kupongen din er tom. For å plassere et spill, velg et arrangement og klikk på oddsen.
- Innsats20000 FtOdds225.52Gevinster4510598 FtComo Como - Manchester United2.1X Lille - Galatasaray3.7Real Madrid Real Madrid - RB Leipzig1.25X Bayern Munich - Arsenal3.9Inter Milan Inter Milan - Shakhtar Donetsk1.19Sporting Lisbon Sporting Lisbon - LASK Linz1.18Club Brugge Club Brugge - Lens2Aston Villa Aston Villa - Viking FK1.22RB Leipzig Rot-Weiss Essen - RB Leipzig1.18VfB Stuttgart Paderborn - VfB Stuttgart1.47
- InnsatsR$ 600Odds2.7GevinsterR$ 1620LASK Linz Hjørnespark handicap 2.5Sporting Lisbon - LASK Linz2.7
- InnsatsR$ 585Odds2.7GevinsterR$ 1579.5LASK Linz Hjørnespark handicap 2.5Sporting Lisbon - LASK Linz2.7
- Innsats40 €Odds20.17Gevinster807.14 €Totalt OVER 2.5Lille - Galatasaray1.6Sporting Lisbon totalt OVER 2.5Sporting Lisbon - LASK Linz1.6Aston Villa totalt OVER 2.5Aston Villa - Viking FK1.65Inter Milan totalt OVER 2.5Inter Milan - Shakhtar Donetsk1.6Totalt OVER 3.5Real Betis - Feyenoord1.9Real Madrid totalt OVER 2.5Real Madrid - RB Leipzig1.57
- InnsatsR$ 280Odds2.65GevinsterR$ 742Offside totalt OVER 3.5Torque - Atletico Mineiro2.65