Kommende hendelser
Alle
1t
8t
I dag
48t
- Favoritter (0)
- Boostet odds
Australian Open
UEFA Nations League
UEFA Champions League
UEFA Conference League
UEFA Europa League
Friendlies
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
NBA
NHL
NFL
MLB- Fotball (1377)
Verden(2)
Europa(89)
England(106)
Italia(63)Serie ASerie BSerie CCoppa Italia Serie DSerie A. FuturesSerie B. Futures
Tyskland(55)
Spania(62)
Frankrike(36)
Nederland(29)
Tyrkia(42)
Afrika(1)
Australia(25)
Argentina(62)
Armenia(2)
Østerrike(22)
Aserbajdsjan(8)
Asia(3)
Bulgaria(17)
Belgia(18)
Bahrain(6)
Brasil(42)
Chile(9)
Kina(8)
Kypros(9)
Tsjekkia(17)
Costa Rica(5)
Canada(4)
Colombia(15)
Kroatia(5)
Danmark(18)
Egypt(21)
El Salvador(1)
Estland(12)
Finland(3)
Hellas(30)
Guatemala(8)
Ungarn(14)
Island(6)
Iran(1)
India(4)
Israel(12)
Indonesia(6)
Japan(30)
Nord-Amerika(1)
Polen(30)
Latvia(5)
Litauen(4)
Malta(4)
Mexico(26)
Norge(19)
Nord-Irland(7)
Slovakia(16)
Portugal(18)
Paraguay(6)
Slovenia(5)
Peru(10)
Russland(33)
Irland(7)
Romania(14)
Skottland(32)
Saudi Arabia(13)
Sør-Korea(14)
Singapore(1)
Sør-Amerika(9)
Sverige(20)
Sveits(14)
USA(41)
Uruguay(10)
Ukraina(8)
Usbekistan(1)
Venezuela(6)
Wales(24)
Bolivia(3)
De forente arabiske emirater(2)
Ecuador(10)
Irak(6)
Jordan(7)
Liberia(1)
Maldivene(1)
Montenegro(5)
Oman(1)
Panama(2)
Qatar(5)
Serbia(7)
Solomonøyene(1) - Basketball (188)
- Tennis (286)
- Bordtennis (102)
- Ishockey (203)
- Volleyball (18)
- Håndball (60)
- Baseball (2)
- Cricket (16)
- Amerikansk fotball (71)
- Dart (30)
- Snooker (10)
- Rugby union (34)
- Boksing (44)
- Rugby league (9)
- Golf (4)
- Counter-Strike (56)
- League of Legends (9)
- Kampsport (14)
- Sykling (1)
- Skiskyting (2)
- Alpint (2)
- Innebandy (41)
- Bandy (14)
- Formel 1 (1)
- Politikk (1)
- Sjakk (1)
- Valorant (14)
- Dota 2 (13)
- InnstillingerDesimal 1.50GMT+00:00
Kjappe builds
- 23 okt. 18:45
TorinoTotalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 24 okt. 13:00
ComoTotalt OVER 3.5Begge lag scorer - JA - 24 okt. 13:00
BolognaTotalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 24 okt. 16:00
AS RomaTotalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 24 okt. 18:45
LazioTotalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 25 okt. 11:30
Inter MilanTotalt OVER 3.5Begge lag scorer - JA - 25 okt. 14:00
GenoaTotalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 25 okt. 14:00
AtalantaTotalt OVER 3.5Begge lag scorer - JA - 25 okt. 17:00
JuventusTotalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 25 okt. 19:45
AC MilanTotalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 27 okt. 17:30
LazioTotalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 27 okt. 19:45
ComoTotalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 27 okt. 19:45
AS RomaTotalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 28 okt. 17:30
UdineseTotalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 28 okt. 17:30
AC MilanTotalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 28 okt. 17:30
Inter MilanTotalt OVER 3.5Begge lag scorer - JA - 28 okt. 19:45
JuventusTotalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 28 okt. 19:45
NapoliTotalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 29 okt. 17:30
FrosinoneTotalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 29 okt. 19:45
FiorentinaTotalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 23 okt. 18:45
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 23 okt. 18:45
TorinoBegge lag scorer - JA - 23 okt. 18:45
Begge lag scorer - JAMonza - 23 okt. 18:45
Totalt OVER 2.5Giovanni Simeone - spiller skal score et målTorino - 23 okt. 18:45
Begge lag scorer - JATotalt OVER 2.5Hjørnespark totalt OVER 8.5 - 24 okt. 13:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 24 okt. 13:00
ComoBegge lag scorer - JA - 24 okt. 13:00
Begge lag scorer - JASassuolo - 24 okt. 13:00
1. omgang resultat - Como2. omgang resultat - ComoAnastasios Douvikas - player will score a goal in both halves - 24 okt. 13:00
Totalt OVER 3.5Anastasios Douvikas - spiller skal score et målComo - 24 okt. 13:00
Begge lag scorer - JATotalt OVER 2.5Hjørnespark totalt OVER 9.5 - 24 okt. 13:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 24 okt. 13:00
BolognaBegge lag scorer - JA - 24 okt. 13:00
Begge lag scorer - JACagliari - 24 okt. 13:00
Totalt OVER 2.5Artem Dovbyk - spiller skal score et målBologna - 24 okt. 13:00
Begge lag scorer - JATotalt OVER 2.5Hjørnespark totalt OVER 8.5 - 24 okt. 16:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 24 okt. 16:00
AS RomaBegge lag scorer - JA - 24 okt. 16:00
Begge lag scorer - JANapoli - 24 okt. 16:00
Totalt OVER 2.5Donyell Malen - spiller skal score et målAS Roma - 24 okt. 16:00
Begge lag scorer - JATotalt OVER 2.5Hjørnespark totalt OVER 8.5 - 24 okt. 18:45
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 24 okt. 18:45
LazioBegge lag scorer - JA - 24 okt. 18:45
Begge lag scorer - JAParma - 24 okt. 18:45
Begge lag scorer - JATotalt OVER 2.5Hjørnespark totalt OVER 9.5 - 24 okt. 18:45
1. omgang resultat - Lazio2. omgang resultat - LazioAndrea Pinamonti - player will score a goal in both halves - 24 okt. 18:45
Totalt OVER 2.5Andrea Pinamonti - spiller skal score et målLazio - 25 okt. 11:30
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 25 okt. 11:30
Inter MilanBegge lag scorer - JA - 25 okt. 11:30
Begge lag scorer - JAFiorentina - 25 okt. 11:30
1. omgang resultat - Inter Milan2. omgang resultat - Inter MilanMarcus Thuram - player will score a goal in both halves - 25 okt. 11:30
Totalt OVER 3.5Marcus Thuram - spiller skal score et målInter Milan - 25 okt. 11:30
Begge lag scorer - JATotalt OVER 2.5Hjørnespark totalt OVER 9.5 - 25 okt. 14:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 25 okt. 14:00
GenoaBegge lag scorer - JA - 25 okt. 14:00
Begge lag scorer - JAVenezia - 25 okt. 14:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 25 okt. 14:00
AtalantaBegge lag scorer - JA - 25 okt. 14:00
Begge lag scorer - JAFrosinone - 25 okt. 14:00
1. omgang resultat - Atalanta2. omgang resultat - AtalantaGianluca Scamacca - player will score a goal in both halves - 25 okt. 14:00
Totalt OVER 3.5Gianluca Scamacca - spiller skal score et målAtalanta - 25 okt. 14:00
Totalt OVER 2.5Milutin Osmajic - spiller skal score et målGenoa - 25 okt. 17:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 25 okt. 17:00
JuventusBegge lag scorer - JA - 25 okt. 17:00
Begge lag scorer - JALecce - 25 okt. 17:00
1. omgang resultat - Juventus2. omgang resultat - JuventusRandal Kolo Muani - player will score a goal in both halves - 25 okt. 17:00
Totalt OVER 2.5Randal Kolo Muani - spiller skal score et målJuventus - 25 okt. 17:00
Begge lag scorer - JATotalt OVER 2.5Hjørnespark totalt OVER 9.5 - 25 okt. 19:45
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 25 okt. 19:45
AC MilanBegge lag scorer - JA - 25 okt. 19:45
Begge lag scorer - JAUdinese - 25 okt. 19:45
1. omgang resultat - AC Milan2. omgang resultat - AC MilanGoncalo Ramos - player will score a goal in both halves - 25 okt. 19:45
Totalt OVER 2.5Goncalo Ramos - spiller skal score et målAC Milan - 25 okt. 19:45
Begge lag scorer - JATotalt OVER 2.5Hjørnespark totalt OVER 8.5 - 27 okt. 17:30
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 27 okt. 17:30
LazioBegge lag scorer - JA - 27 okt. 17:30
Begge lag scorer - JASassuolo - 27 okt. 19:45
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 27 okt. 19:45
ComoBegge lag scorer - JA - 27 okt. 19:45
Begge lag scorer - JATorino - 27 okt. 19:45
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 27 okt. 19:45
AS RomaBegge lag scorer - JA - 27 okt. 19:45
Begge lag scorer - JACagliari - 28 okt. 17:30
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 28 okt. 17:30
UdineseBegge lag scorer - JA - 28 okt. 17:30
Begge lag scorer - JAParma - 28 okt. 17:30
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 28 okt. 17:30
AC MilanBegge lag scorer - JA - 28 okt. 17:30
Begge lag scorer - JABologna - 28 okt. 17:30
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 28 okt. 17:30
Inter MilanBegge lag scorer - JA - 28 okt. 17:30
Begge lag scorer - JAVenezia - 28 okt. 19:45
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 28 okt. 19:45
JuventusBegge lag scorer - JA - 28 okt. 19:45
Begge lag scorer - JAGenoa - 28 okt. 19:45
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 28 okt. 19:45
NapoliBegge lag scorer - JA - 28 okt. 19:45
Begge lag scorer - JAMonza - 29 okt. 17:30
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 29 okt. 17:30
FrosinoneBegge lag scorer - JA - 29 okt. 17:30
Begge lag scorer - JALecce - 29 okt. 19:45
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 29 okt. 19:45
FiorentinaBegge lag scorer - JA - 29 okt. 19:45
Begge lag scorer - JAAtalanta
Italia, Serie AMoneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.10
3.45
3.35
2.51.95
2.51.85
1.75
1.95
23 okt. 18:45
1.50
4.50
6.00
2.51.43
2.52.80
1.55
2.30
24 okt. 13:00
3.25
3.00
2.40
2.52.15
2.51.70
1.85
1.85
24 okt. 13:00
2.80
3.40
2.50
2.51.90
2.51.90
1.70
2.05
24 okt. 16:00
1.45
4.40
7.30
2.51.90
2.51.90
2.10
1.67
24 okt. 18:45
1.37
5.35
7.60
2.51.42
2.52.85
1.63
2.15
25 okt. 11:30
1.75
4.15
4.25
2.51.40
2.52.95
1.42
2.65
25 okt. 14:00
2.07
3.30
3.75
2.51.90
2.51.90
1.75
1.95
25 okt. 14:00
7.40
4.35
1.45
2.51.85
2.51.95
2.05
1.70
25 okt. 17:00
5.20
4.00
1.65
2.51.85
2.51.95
1.85
1.85
25 okt. 19:45
2.80
3.35
2.40
2.51.72
2.52.05
1.60
2.20
27 okt. 17:30
4.55
3.70
1.75
2.51.72
2.52.05
1.70
2.05
27 okt. 19:45
1.34
4.90
8.90
2.51.67
2.52.10
2.10
1.67
27 okt. 19:45
2.95
3.25
2.35
2.52.10
2.51.67
1.85
1.85
28 okt. 17:30
8.10
5.90
1.30
2.51.30
2.53.20
1.50
2.45
28 okt. 17:30
1.57
4.10
5.45
2.51.80
2.51.95
1.85
1.85
28 okt. 17:30
3.85
3.75
1.87
2.51.72
2.52.05
1.65
2.12
28 okt. 19:45
5.35
3.85
1.63
2.52.00
2.51.75
2.00
1.72
28 okt. 19:45
1.93
3.70
3.70
2.51.60
2.52.25
1.55
2.30
29 okt. 17:30
2.30
3.50
2.90
2.51.67
2.52.10
1.57
2.25
29 okt. 19:45
0
Spillkupong
Sveip til venstre for å slette, til høyre for å godta
Kupongen din er tom. For å plassere et spill, velg et arrangement og klikk på oddsen.
- Innsats20000 FtOdds225.52Gevinster4510598 FtComo Como - Manchester United2.1X Lille - Galatasaray3.7Real Madrid Real Madrid - RB Leipzig1.25X Bayern Munich - Arsenal3.9Inter Milan Inter Milan - Shakhtar Donetsk1.19Sporting Lisbon Sporting Lisbon - LASK Linz1.18Club Brugge Club Brugge - Lens2Aston Villa Aston Villa - Viking FK1.22RB Leipzig Rot-Weiss Essen - RB Leipzig1.18VfB Stuttgart Paderborn - VfB Stuttgart1.47
- InnsatsR$ 600Odds2.7GevinsterR$ 1620LASK Linz Hjørnespark handicap 2.5Sporting Lisbon - LASK Linz2.7
- InnsatsR$ 585Odds2.7GevinsterR$ 1579.5LASK Linz Hjørnespark handicap 2.5Sporting Lisbon - LASK Linz2.7
- Innsats40 €Odds20.17Gevinster807.14 €Totalt OVER 2.5Lille - Galatasaray1.6Sporting Lisbon totalt OVER 2.5Sporting Lisbon - LASK Linz1.6Aston Villa totalt OVER 2.5Aston Villa - Viking FK1.65Inter Milan totalt OVER 2.5Inter Milan - Shakhtar Donetsk1.6Totalt OVER 3.5Real Betis - Feyenoord1.9Real Madrid totalt OVER 2.5Real Madrid - RB Leipzig1.57
- InnsatsR$ 280Odds2.65GevinsterR$ 742Offside totalt OVER 3.5Torque - Atletico Mineiro2.65