Kommende hendelser
Alle
1t
8t
I dag
48t
- Favoritter (0)
- Boostet odds
Australian Open
UEFA Nations League
UEFA Champions League
UEFA Conference League
UEFA Europa League
Friendlies
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
NBA
NHL
NFL
MLB- Fotball (1364)
Verden(2)
Europa(89)
England(106)
Italia(63)
Tyskland(55)
Spania(62)
Frankrike(36)Ligue 1Ligue 2NationalLigue 1. Futures
Nederland(29)
Tyrkia(42)
Australia(24)
Argentina(62)
Armenia(2)
Østerrike(22)
Aserbajdsjan(8)
Asia(3)
Bulgaria(17)
Belgia(18)
Bahrain(4)
Brasil(42)
Chile(9)
Kina(8)
Kypros(9)
Tsjekkia(17)
Costa Rica(5)
Canada(4)
Colombia(16)
Kroatia(5)
Danmark(18)
Egypt(16)
El Salvador(1)
Estland(12)
Finland(3)
Hellas(30)
Guatemala(9)
Ungarn(14)
Island(6)
India(4)
Israel(8)
Indonesia(6)
Japan(30)
Nord-Amerika(2)
Polen(30)
Latvia(5)
Litauen(4)
Malta(4)
Mexico(28)
Norge(19)
Nord-Irland(7)
Slovakia(16)
Portugal(18)
Paraguay(6)
Slovenia(5)
Peru(10)
Russland(33)
Irland(7)
Romania(14)
Skottland(32)
Saudi Arabia(13)
Sør-Korea(14)
Singapore(1)
Sør-Amerika(9)
Sverige(20)
Sveits(14)
USA(41)
Uruguay(10)
Ukraina(8)
Usbekistan(1)
Venezuela(6)
Wales(24)
Bolivia(3)
Ecuador(10)
Irak(2)
Jordan(7)
Liberia(1)
Maldivene(1)
Montenegro(5)
Oman(1)
Panama(4)
Qatar(5)
Serbia(7)
Solomonøyene(1) - Basketball (191)
- Tennis (274)
- Bordtennis (113)
- Ishockey (210)
- Volleyball (19)
- Håndball (57)
- Baseball (2)
- Cricket (16)
- Amerikansk fotball (71)
- Dart (30)
- Snooker (8)
- Futsal (1)
- Rugby union (34)
- Boksing (44)
- Rugby league (9)
- Golf (4)
- Counter-Strike (54)
- League of Legends (9)
- Kampsport (14)
- Sykling (1)
- Skiskyting (2)
- Alpint (2)
- Innebandy (41)
- Bandy (14)
- Formel 1 (1)
- Politikk (1)
- Sjakk (1)
- Valorant (14)
- Dota 2 (13)
- InnstillingerDesimal 1.50GMT+00:00
Kjappe builds
- 23 okt. 18:45
Stade BrestBegge lag scorer - NEI - 23 okt. 18:45
Stade BrestBegge lag scorer - JA - 23 okt. 18:45
1. omgang totalt OVER 0.5Stade Brest2. omgang totalt UNDER 1.5 - 23 okt. 18:45
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 23 okt. 18:45
Begge lag scorer - JANice - 23 okt. 18:45
Totalt OVER 2.5Ludovic Ajorque - spiller skal score et målStade Brest - 23 okt. 18:45
Begge lag scorer - JATotalt OVER 2.5Hjørnespark totalt OVER 9.5 - 24 okt. 15:15
ToulouseBegge lag scorer - NEI - 24 okt. 15:15
ToulouseBegge lag scorer - JA - 24 okt. 15:15
1. omgang totalt OVER 0.5Toulouse2. omgang totalt UNDER 1.5 - 24 okt. 15:15
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 24 okt. 15:15
Begge lag scorer - JATroyes - 24 okt. 15:15
Totalt OVER 2.5Casper Tengstedt - spiller skal score et målToulouse - 24 okt. 18:45
LensBegge lag scorer - NEI - 24 okt. 18:45
LensBegge lag scorer - JA - 24 okt. 18:45
1. omgang totalt OVER 0.5Lens2. omgang totalt UNDER 1.5 - 24 okt. 18:45
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 24 okt. 18:45
Begge lag scorer - JAParis FC - 24 okt. 18:45
Totalt OVER 2.5Franjo Ivanovic - spiller skal score et målLens - 24 okt. 18:45
Begge lag scorer - JATotalt OVER 2.5Hjørnespark totalt OVER 9.5 - 24 okt. 18:45
Begge lag scorer - NEIFlest hjørnespark - LensTotalt OVER 1.5 - 25 okt. 14:00
MonacoBegge lag scorer - NEI - 25 okt. 14:00
MonacoBegge lag scorer - JA - 25 okt. 14:00
1. omgang totalt OVER 0.5Monaco2. omgang totalt UNDER 1.5 - 25 okt. 14:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 25 okt. 14:00
Begge lag scorer - JALille - 25 okt. 14:00
Totalt OVER 2.5Folarin Balogun - spiller skal score et målMonaco - 25 okt. 14:00
Begge lag scorer - JATotalt OVER 2.5Hjørnespark totalt OVER 9.5 - 25 okt. 14:00
Begge lag scorer - NEIFlest hjørnespark - MonacoTotalt OVER 1.5 - 25 okt. 16:15
LorientBegge lag scorer - NEI - 25 okt. 16:15
LorientBegge lag scorer - JA - 25 okt. 16:15
1. omgang totalt OVER 0.5Lorient2. omgang totalt UNDER 1.5 - 25 okt. 16:15
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 25 okt. 16:15
Begge lag scorer - JAAngers - 25 okt. 16:15
AuxerreBegge lag scorer - NEI - 25 okt. 16:15
AuxerreBegge lag scorer - JA - 25 okt. 16:15
1. omgang totalt OVER 0.5Auxerre2. omgang totalt UNDER 1.5 - 25 okt. 16:15
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 25 okt. 16:15
Begge lag scorer - JALe Mans - 25 okt. 16:15
RennesBegge lag scorer - NEI - 25 okt. 16:15
RennesBegge lag scorer - JA - 25 okt. 16:15
1. omgang totalt OVER 0.5Rennes2. omgang totalt UNDER 1.5 - 25 okt. 16:15
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 25 okt. 16:15
Begge lag scorer - JAStrasbourg - 25 okt. 16:15
Totalt OVER 3.5Esteban Lepaul - spiller skal score et målRennes - 25 okt. 16:15
Totalt OVER 2.5Cameron Archer - spiller skal score et målAuxerre - 25 okt. 16:15
Begge lag scorer - JATotalt OVER 2.5Hjørnespark totalt OVER 9.5 - 25 okt. 16:15
Begge lag scorer - JATotalt OVER 2.5Hjørnespark totalt OVER 9.5 - 25 okt. 16:15
Begge lag scorer - NEIFlest hjørnespark - RennesTotalt OVER 1.5 - 25 okt. 16:15
Totalt OVER 2.5Ibrahima Balde - spiller skal score et målLorient - 25 okt. 16:15
MarseilleBegge lag scorer - NEI - 25 okt. 16:15
MarseilleBegge lag scorer - JA - 25 okt. 16:15
1. omgang totalt OVER 0.5Marseille2. omgang totalt UNDER 1.5 - 25 okt. 16:15
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 25 okt. 16:15
Begge lag scorer - JALe Havre - 25 okt. 16:15
Totalt OVER 2.5Amine Gouiri - spiller skal score et målMarseille - 25 okt. 16:15
Begge lag scorer - JATotalt OVER 2.5Hjørnespark totalt OVER 9.5 - 25 okt. 16:15
Begge lag scorer - NEIFlest hjørnespark - MarseilleTotalt OVER 1.5 - 25 okt. 19:45
PSGBegge lag scorer - NEI - 25 okt. 19:45
PSGBegge lag scorer - JA - 25 okt. 19:45
1. omgang totalt OVER 0.5PSG2. omgang totalt UNDER 1.5 - 25 okt. 19:45
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 25 okt. 19:45
Begge lag scorer - JALyon - 25 okt. 19:45
Totalt OVER 3.5Ousmane Dembele - spiller skal score et målPSG - 25 okt. 19:45
Begge lag scorer - JATotalt OVER 2.5Hjørnespark totalt OVER 9.5 - 25 okt. 19:45
Begge lag scorer - NEIFlest hjørnespark - PSGTotalt OVER 1.5 - 30 okt. 18:00
PSGBegge lag scorer - NEI - 30 okt. 18:00
PSGBegge lag scorer - JA - 30 okt. 18:00
1. omgang totalt OVER 0.5PSG2. omgang totalt UNDER 1.5 - 30 okt. 18:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 30 okt. 18:00
Begge lag scorer - JALe Havre - 30 okt. 20:05
LilleBegge lag scorer - NEI - 30 okt. 20:05
LilleBegge lag scorer - JA - 30 okt. 20:05
1. omgang totalt OVER 0.5Lille2. omgang totalt UNDER 1.5 - 30 okt. 20:05
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 30 okt. 20:05
Begge lag scorer - JALens - 31 okt. 16:15
RennesBegge lag scorer - JA - 31 okt. 16:15
1. omgang totalt OVER 0.5Rennes2. omgang totalt UNDER 1.5 - 31 okt. 16:15
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 31 okt. 16:15
Begge lag scorer - JANice - 31 okt. 19:45
LyonBegge lag scorer - NEI - 31 okt. 19:45
LyonBegge lag scorer - JA - 31 okt. 19:45
1. omgang totalt OVER 0.5Lyon2. omgang totalt UNDER 1.5 - 31 okt. 19:45
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 31 okt. 19:45
Begge lag scorer - JAAngers - 31 okt. 19:45
Stade BrestBegge lag scorer - NEI - 31 okt. 19:45
Stade BrestBegge lag scorer - JA - 31 okt. 19:45
1. omgang totalt OVER 0.5Stade Brest2. omgang totalt UNDER 1.5 - 31 okt. 19:45
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 31 okt. 19:45
Begge lag scorer - JALorient - 31 okt. 19:45
TroyesBegge lag scorer - NEI - 31 okt. 19:45
TroyesBegge lag scorer - JA - 31 okt. 19:45
1. omgang totalt OVER 0.5Troyes2. omgang totalt UNDER 1.5 - 31 okt. 19:45
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 31 okt. 19:45
Begge lag scorer - JALe Mans - 01 nov. 14:00
StrasbourgBegge lag scorer - NEI - 01 nov. 14:00
StrasbourgBegge lag scorer - JA - 01 nov. 14:00
1. omgang totalt OVER 0.5Strasbourg2. omgang totalt UNDER 1.5 - 01 nov. 14:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 01 nov. 14:00
Begge lag scorer - JAAuxerre - 01 nov. 16:15
Paris FCBegge lag scorer - NEI - 01 nov. 16:15
Paris FCBegge lag scorer - JA - 01 nov. 16:15
1. omgang totalt OVER 0.5Paris FC2. omgang totalt UNDER 1.5 - 01 nov. 16:15
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 01 nov. 16:15
Begge lag scorer - JAMonaco - 01 nov. 19:45
MarseilleBegge lag scorer - NEI - 01 nov. 19:45
MarseilleBegge lag scorer - JA - 01 nov. 19:45
1. omgang totalt OVER 0.5Marseille2. omgang totalt UNDER 1.5 - 01 nov. 19:45
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 01 nov. 19:45
Begge lag scorer - JAToulouse - 23 okt. 18:45
Stade BrestTotalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 23 okt. 18:45
Totalt UNDER 2.5X2 - 23 okt. 18:45
Begge lag scorer - JA12 - 24 okt. 15:15
ToulouseTotalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 24 okt. 15:15
Totalt UNDER 2.5X2 - 24 okt. 15:15
Begge lag scorer - JA12 - 24 okt. 15:15
1. omgang resultat - Toulouse2. omgang resultat - ToulouseCasper Tengstedt - player will score a goal in both halves - 24 okt. 18:45
LensTotalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 24 okt. 18:45
Totalt UNDER 2.5X2 - 24 okt. 18:45
Begge lag scorer - JA12 - 25 okt. 14:00
MonacoTotalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 25 okt. 14:00
Totalt UNDER 2.5X2 - 25 okt. 14:00
Begge lag scorer - JA12 - 25 okt. 16:15
LorientTotalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 25 okt. 16:15
Totalt UNDER 2.51X - 25 okt. 16:15
Begge lag scorer - JA12 - 25 okt. 16:15
AuxerreTotalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 25 okt. 16:15
Totalt UNDER 2.5X2 - 25 okt. 16:15
Begge lag scorer - JA12 - 25 okt. 16:15
RennesTotalt OVER 3.5Begge lag scorer - JA - 25 okt. 16:15
1. omgang resultat - Rennes2. omgang resultat - RennesEsteban Lepaul - player will score a goal in both halves - 25 okt. 16:15
Totalt UNDER 2.5X2 - 25 okt. 16:15
Begge lag scorer - JA12 - 25 okt. 16:15
MarseilleTotalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 25 okt. 16:15
1. omgang resultat - Marseille2. omgang resultat - MarseilleAmine Gouiri - player will score a goal in both halves - 25 okt. 16:15
Totalt UNDER 2.5X2 - 25 okt. 16:15
Begge lag scorer - JA12 - 25 okt. 19:45
PSGTotalt OVER 3.5Begge lag scorer - JA - 25 okt. 19:45
Totalt UNDER 2.5X2 - 25 okt. 19:45
Begge lag scorer - JA12 - 25 okt. 19:45
1. omgang resultat - PSG2. omgang resultat - PSGOusmane Dembele - player will score a goal in both halves - 30 okt. 18:00
PSGTotalt OVER 3.5Begge lag scorer - JA - 30 okt. 18:00
Totalt UNDER 2.51X - 30 okt. 18:00
Begge lag scorer - JA12 - 30 okt. 20:05
LilleTotalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 30 okt. 20:05
Totalt UNDER 2.5X2 - 30 okt. 20:05
Begge lag scorer - JA12 - 31 okt. 16:15
RennesTotalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 31 okt. 16:15
Totalt UNDER 2.51X - 31 okt. 16:15
Begge lag scorer - JA12 - 31 okt. 19:45
LyonTotalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 31 okt. 19:45
Totalt UNDER 2.5X2 - 31 okt. 19:45
Begge lag scorer - JA12 - 31 okt. 19:45
Stade BrestTotalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 31 okt. 19:45
Totalt UNDER 2.51X - 31 okt. 19:45
Begge lag scorer - JA12 - 31 okt. 19:45
TroyesTotalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 31 okt. 19:45
Totalt UNDER 2.5X2 - 31 okt. 19:45
Begge lag scorer - JA12 - 01 nov. 14:00
StrasbourgTotalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 01 nov. 14:00
Totalt UNDER 2.5X2 - 01 nov. 14:00
Begge lag scorer - JA12 - 01 nov. 16:15
Paris FCTotalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 01 nov. 16:15
Totalt UNDER 2.5X2 - 01 nov. 16:15
Begge lag scorer - JA12 - 01 nov. 19:45
MarseilleTotalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 01 nov. 19:45
Totalt UNDER 2.5X2 - 01 nov. 19:45
Begge lag scorer - JA12
Frankrike, Ligue 1Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.25
3.35
3.20
2.51.70
2.52.15
1.60
2.20
23 okt. 18:45
1.65
4.10
4.90
2.51.62
2.52.30
1.65
2.12
24 okt. 15:15
2.30
3.70
2.90
2.51.65
2.52.25
1.55
2.30
24 okt. 18:45
2.15
3.30
3.55
2.51.80
2.52.00
1.67
2.10
25 okt. 14:00
2.15
3.60
3.25
2.51.75
2.52.10
1.60
2.20
25 okt. 16:15
2.85
3.25
2.50
2.52.00
2.51.80
1.80
1.90
25 okt. 16:15
1.72
4.25
4.20
2.51.40
2.52.95
1.42
2.65
25 okt. 16:15
1.55
4.55
5.25
2.51.60
2.52.35
1.65
2.12
25 okt. 16:15
1.42
5.10
6.65
2.51.33
2.53.05
1.53
2.35
25 okt. 19:45
10.25
6.65
1.23
2.51.30
2.53.20
1.65
2.12
30 okt. 18:00
2.30
3.50
2.85
2.51.65
2.52.15
1.57
2.25
30 okt. 20:05
2.65
3.70
2.40
2.51.57
2.52.30
1.50
2.45
31 okt. 16:15
2.10
3.50
3.30
2.51.80
2.51.95
1.65
2.12
31 okt. 19:45
1.38
5.00
7.35
2.51.55
2.52.35
1.80
1.90
31 okt. 19:45
2.60
3.45
2.55
2.51.87
2.51.87
1.70
2.05
31 okt. 19:45
1.80
3.90
3.90
2.51.57
2.52.30
1.55
2.30
01 nov. 14:00
2.25
3.65
2.85
2.51.65
2.52.15
1.57
2.25
01 nov. 16:15
1.82
3.85
3.85
2.51.62
2.52.20
1.57
2.25
01 nov. 19:45
0
Spillkupong
Sveip til venstre for å slette, til høyre for å godta
Kupongen din er tom. For å plassere et spill, velg et arrangement og klikk på oddsen.
- Innsats20000 FtOdds225.52Gevinster4510598 FtComo Como - Manchester United2.1X Lille - Galatasaray3.7Real Madrid Real Madrid - RB Leipzig1.25X Bayern Munich - Arsenal3.9Inter Milan Inter Milan - Shakhtar Donetsk1.19Sporting Lisbon Sporting Lisbon - LASK Linz1.18Club Brugge Club Brugge - Lens2Aston Villa Aston Villa - Viking FK1.22RB Leipzig Rot-Weiss Essen - RB Leipzig1.18VfB Stuttgart Paderborn - VfB Stuttgart1.47
- InnsatsR$ 600Odds2.7GevinsterR$ 1620LASK Linz Hjørnespark handicap 2.5Sporting Lisbon - LASK Linz2.7
- InnsatsR$ 585Odds2.7GevinsterR$ 1579.5LASK Linz Hjørnespark handicap 2.5Sporting Lisbon - LASK Linz2.7
- Innsats40 €Odds20.17Gevinster807.14 €Totalt OVER 2.5Lille - Galatasaray1.6Sporting Lisbon totalt OVER 2.5Sporting Lisbon - LASK Linz1.6Aston Villa totalt OVER 2.5Aston Villa - Viking FK1.65Inter Milan totalt OVER 2.5Inter Milan - Shakhtar Donetsk1.6Totalt OVER 3.5Real Betis - Feyenoord1.9Real Madrid totalt OVER 2.5Real Madrid - RB Leipzig1.57
- InnsatsR$ 280Odds2.65GevinsterR$ 742Offside totalt OVER 3.5Torque - Atletico Mineiro2.65