Kommende hendelser
Alle
1t
8t
I dag
48t
- Favoritter (0)
- Boostet odds
Australian Open
UEFA Champions League
UEFA Conference League
UEFA Europa League
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
NBA
NHL
NFL
MLB
Rolex Shanghai Masters- Fotball (1592)
- Basketball (219)
- Tennis (135)
- Bordtennis (184)
- Ishockey (226)
- Volleyball (42)
- Håndball (109)
- Baseball (11)
- Cricket (26)
- Amerikansk fotball (133)
- Futsal (17)
- Rugby union (33)
- Australsk fotball (9)
- Boksing (41)
- Rugby league (4)
- Golf (10)
- Counter-Strike (55)
- League of Legends (7)
- Kampsport (16)
- Sykling (1)
- Vannpolo (6)
- Innebandy (40)
- Formel 1 (1)
- Underholdning (1)
- Politikk (1)
- Sjakk (1)
- Valorant (3)
- Dota 2 (3)
- InnstillingerDesimal 1.50GMT+00:00
07 okt. 16:00
10 okt. 11:30
10 okt. 14:00
10 okt. 13:00
09 okt. 18:00
07 okt. 16:00
10 okt. 11:30
10 okt. 14:00
10 okt. 13:00
09 okt. 18:00
07 okt. 16:00
10 okt. 11:30
10 okt. 14:00
10 okt. 13:00
09 okt. 18:00
07 okt. 16:00
10 okt. 11:30
- Boosted
Euroleague07 okt.•18:45Parisvs.Asvel VilleurbanneParisTotalt OVER 173.5 - Boosted
ATP Tour. Masters Series. Shanghai08 okt.•02:00Adolfo Daniel Vallejovs.Valentin RoyerAdolfo Daniel VallejoSpill totalt OVER 21.5 - Boosted
ATP Tour. Masters Series. Shanghai08 okt.•02:00Martin Landalucevs.Jan-Lennard StruffMartin Landaluce1. set vinner - Martin Landaluce - Boosted
ATP Tour. Masters Series. Shanghai08 okt.•02:00Jaume Munarvs.Jenson BrooksbyJaume Munar1. set vinner - Jaume Munar - Boosted
Euroleague08 okt.•16:00BC Dubaivs.Crvena ZvezdaBC Dubai (-9.5) - Boosted
Euroleague08 okt.•16:00Maccabi Tel Avivvs.Olimpia MilanoMaccabi Tel AvivTotalt OVER 167.5 - Boosted
Serie A07 okt.•22:30Internacional RSvs.Corinthians PaulistaBegge lag scorer - JAFlest hjørnespark - Internacional RS - Boosted
Serie A07 okt.•23:30Botafogo FR RJvs.Vasco da GamaVasco da GamaTotalt OVER 2.5 - Boosted
NBA. Preseason08 okt.•00:05Chicago Bullsvs.Phoenix SunsPhoenix SunsTotalt OVER 226.5 - Boosted
Euroleague08 okt.•18:45Real Madridvs.PartizanReal Madrid (-5.5)Totalt OVER 173.5 - Boosted
Euroleague09 okt.•18:15Olympiacosvs.Anadolu EfesOlympiacos (-9.5)Totalt OVER 168.5 - Boosted
ATP Tour. Masters Series. Shanghai08 okt.•02:00Hubert Hurkaczvs.James Duckworth1. set vinner - Hubert HurkaczSpill totalt UNDER 23.5 - Boosted
ATP Tour. Masters Series. Shanghai08 okt.•02:00Nuno Borgesvs.Facundo Diaz Acosta1. set totalt UNDER 10.5Spill handicap Facundo Diaz Acosta (+3.5) - Boosted
Euroleague08 okt.•18:00Bayern Munichvs.Virtus BolognaBayern MunichTotalt OVER 166.51. omgang resultat - 1 - Boosted
Euroleague08 okt.•18:15Panathinaikosvs.FenerbahcePanathinaikosTotalt OVER 166.51. omgang Fenerbahce totatl OVER 18.5 - Boosted
Euroleague08 okt.•18:45Real Madridvs.PartizanReal MadridTotalt OVER 165.51. omgang Partizan totatl OVER 20.5 - Boosted
NHL08 okt.•23:00Ottawa Senatorsvs.Philadelphia Flyers1. periode - X - Boosted
NFL09 okt.•00:15Dallas Cowboysvs.Tampa Bay BuccaneersTampa Bay Buccaneers (+8.5)Totalt OVER 47.5 - Boosted
Serie A09 okt.•00:30Palmeiras SPvs.EC BahiaTotalt OVER 4.5 - Boosted
UEFA Europa Conference League15 okt.•16:45Hajduk Splitvs.AjaxAjaxTotalt OVER 2.5 - Boosted
UEFA Europa Conference League15 okt.•19:00FC Copenhagenvs.BragaBegge lag scorer - JATotalt OVER 2.512 - 07 okt. 18:45
ParisTotalt OVER 173.51. omgang resultat - 1 - 07 okt. 18:45
Paris (vanlig tid)Totalt OVER 173.5 - 08 okt. 16:00
BC DubaiTotalt OVER 167.51. omgang resultat - 1 - 08 okt. 16:00
Maccabi Tel AvivTotalt OVER 172.51. omgang resultat - 1 - 08 okt. 16:00
BC Dubai (vanlig tid)Totalt OVER 167.5 - 08 okt. 16:00
Maccabi Tel Aviv (vanlig tid)Totalt OVER 172.5 - 08 okt. 16:00
BC DubaiCrvena Zvezda (+6.5) - 08 okt. 18:00
Bayern MunichTotalt OVER 170.51. omgang resultat - 1 - 08 okt. 18:00
Bayern Munich (vanlig tid)Totalt OVER 170.5 - 08 okt. 18:15
PanathinaikosTotalt OVER 162.51. omgang resultat - 1 - 08 okt. 18:15
Panathinaikos (vanlig tid)Totalt OVER 162.5 - 08 okt. 18:30
ValenciaTotalt OVER 180.51. omgang resultat - 1 - 08 okt. 18:30
Valencia (vanlig tid)Totalt OVER 180.5 - 08 okt. 18:45
Real MadridTotalt OVER 174.51. omgang resultat - 1 - 08 okt. 18:45
Real Madrid (vanlig tid)Totalt OVER 174.5 - 09 okt. 18:15
OlympiacosTotalt OVER 172.51. omgang resultat - 1 - 09 okt. 18:30
BarcelonaTotalt OVER 172.51. omgang resultat - 1 - 09 okt. 18:30
BaskoniaTotalt OVER 178.51. omgang resultat - 1 - 09 okt. 18:30
Barcelona (vanlig tid)Totalt OVER 172.5 - 09 okt. 18:30
Baskonia (vanlig tid)Totalt OVER 178.5
Live
Populære spill
Kommende spill

UEFA Europa Conference League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
6.50
4.70
1.45
2.51.55
2.52.35
1.72
2.00
16:45
6.40
4.35
1.47
2.51.72
2.52.05
1.85
1.85
16:45
6.00
4.45
1.50
2.51.65
2.52.15
1.75
1.95
16:45
5.90
4.20
1.53
2.51.75
2.52.00
1.85
1.85
16:45
1.70
3.85
4.65
2.51.85
2.51.90
1.85
1.85
16:45
1.47
4.35
6.40
2.51.60
2.52.25
1.75
1.95
19:00
1.20
6.90
11.25
2.51.30
2.53.20
1.75
1.95
19:00
1.32
5.10
9.45
2.51.50
2.52.50
1.85
1.85
19:00

UEFA Champions League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
13 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.15
3.80
3.10
2.51.45
2.52.75
1.42
2.65
19:00

Eredivisie
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
09 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.25
6.90
8.65
2.51.14
2.54.90
1.32
3.10
18:00

Serie A
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
10 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.15
3.35
2.30
2.52.00
2.51.80
1.80
1.90
13:00

UEFA Europa Conference League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.34
4.90
8.90
2.51.65
2.52.15
2.05
1.70
16:45

Premier League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
18 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.80
3.60
2.30
2.51.60
2.52.25
1.53
2.35
13:00

UEFA Europa Conference League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.00
3.10
2.45
2.52.30
2.51.57
1.95
1.75
16:45
1.15
7.60
16.00
2.51.33
2.53.05
2.15
1.63
19:00
1.05
13.50
38.00
2.51.20
2.54.10
2.80
1.38
19:00

UEFA Champions League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
13 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.50
3.70
2.55
2.51.55
2.52.35
1.47
2.50
16:45
1.25
5.45
13.00
2.51.57
2.52.30
2.20
1.60
19:00

UEFA Europa Conference League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.35
3.20
3.00
2.51.87
2.51.87
1.70
2.05
19:00

UEFA Champions League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
14 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
10.25
6.40
1.23
2.51.32
2.53.10
1.67
2.10
16:45

UEFA Europa Conference League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.30
5.20
9.85
2.51.57
2.52.30
2.00
1.72
16:45

UEFA Champions League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
13 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.27
5.65
10.75
2.51.45
2.52.65
1.85
1.85
19:00

Premier League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
10 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.40
4.85
7.90
2.51.77
2.52.05
2.00
1.72
11:30

UEFA Champions League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
14 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.60
3.85
1.90
2.51.37
2.52.95
1.37
2.85
19:00

UEFA Europa Conference League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.37
4.70
8.50
2.51.62
2.52.20
1.95
1.75
19:00

Serie A
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
10 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.42
4.85
6.85
2.51.47
2.52.70
1.63
2.15
18:45

UEFA Champions League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
13 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.55
3.65
1.97
2.51.62
2.52.20
1.57
2.25
16:45
8.30
6.10
1.29
2.51.18
2.54.30
1.37
2.85
19:00
20.50
12.75
1.08
2.51.15
2.54.80
1.72
2.00
19:00

UEFA Europa Conference League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.80
3.60
2.35
2.51.67
2.52.10
1.57
2.25
16:45

UEFA Champions League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
13 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.97
3.90
3.25
2.51.34
2.53.00
1.35
2.95
19:00

Superliga
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
12 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.60
4.35
5.00
2.51.50
2.52.60
1.53
2.35
17:00

Premier League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
10 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.65
3.50
2.60
2.51.70
2.52.15
1.57
2.25
14:00

Serie A
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
11 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
6.35
3.90
1.57
2.52.00
2.51.80
2.05
1.70
18:45

UEFA Champions League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
14 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.15
3.55
3.10
2.51.67
2.52.10
1.60
2.20
19:00

Veikkausliiga
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
07 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
4.45
4.00
1.72
2.51.65
2.52.25
1.65
2.12
16:00

UEFA Europa Conference League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.85
3.60
2.30
2.51.50
2.52.50
1.45
2.55
19:00

UEFA Champions League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
13 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.20
3.50
3.10
2.51.67
2.52.10
1.57
2.25
19:00

Serie A
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
11 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.55
3.60
2.65
2.51.62
2.52.30
1.53
2.35
10:30

Bundesliga
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
10 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
11.25
8.35
1.19
2.51.14
2.54.90
1.40
2.75
13:30

La Liga
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
10 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.07
13.00
31.50
2.51.24
2.53.65
2.25
1.57
16:30

K-League 1
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
09 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.20
3.55
2.95
2.51.75
2.52.00
1.63
2.15
05:00

MLS
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
11 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.65
3.60
2.45
2.51.57
2.52.30
1.50
2.45
02:30

UEFA Champions League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
14 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.15
3.90
2.05
2.51.34
2.53.00
1.35
2.95
19:00

Serie A
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
10 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.14
8.70
17.25
2.51.32
2.53.10
2.10
1.67
16:00
11 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
4.25
3.75
1.82
2.51.80
2.52.00
1.75
1.95
16:00

La Liga
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
09 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.65
3.25
2.75
2.52.05
2.51.77
1.80
1.90
19:00
10 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
4.15
3.70
1.85
2.51.85
2.51.95
1.75
1.95
14:15
1.32
5.85
8.20
2.51.29
2.53.35
1.47
2.50
19:00

Serie A
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
07 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.95
3.45
2.35
2.51.77
2.52.05
1.63
2.15
23:30
0
Spillkupong
Sveip til venstre for å slette, til høyre for å godta
Kupongen din er tom. For å plassere et spill, velg et arrangement og klikk på oddsen.
- Innsats5 €Odds208.03Gevinster1040.19 €X (vanlig tid) Vaxjo Lakers - Linkopings HC4.4Frolunda HC -1.5Timra IK - Frolunda HC2.5X (vanlig tid) Djurgardens IF - Orebro HK4X (vanlig tid) Lulea HF - Malmo IF4.2X (vanlig tid) Skelleftea AIK - Farjestad BK4.15
- Innsats250 krOdds2.44Gevinster612 krComet (vanlig tid) Comet - Gruner1.53Manglerud Star (vanlig tid) Manglerud Star - Ski Elite1.6
- Innsats48 €Odds11.78Gevinster565.66 €Atalanta Atalanta - Venezia1.57X2 Lecce - Bologna1.18Bayern Munich Augsburg - Bayern Munich1.1912 Mainz - Bayer Leverkusen1.23Uavgjort NEI Tipp - Chelsea Chelsea - Bournemouth1.32X2 Troyes - Marseille1.23Galatasaray Galatasaray - Kasimpasa1.3PSV Eindhoven PSV Eindhoven - Heerenveen1.25X2 Alaves - Atletico Madrid1.212 Real Betis - Osasuna1.2Inter Milan Inter Milan - Parma1.14
- Innsats10 €Odds55.62Gevinster556.29 €X (vanlig tid) Vaxjo Lakers - Linkopings HC4.4Frolunda HC -1.5Timra IK - Frolunda HC2.5X (vanlig tid) Djurgardens IF - Orebro HK4X (vanlig tid) Lulea HF - Malmo IF4.2X (vanlig tid) Skelleftea AIK - Farjestad BK4.15
- Innsats174 €Odds2.7Gevinster469.8 €Totalt OVER 3.5IF Gnistan - Inter Turku2.7