Kommende hendelser
Alle
1t
8t
I dag
48t
- Favoritter (0)
- Boostet odds
Australian Open
UEFA Nations League
UEFA Champions League
UEFA Conference League
UEFA Europa League
Friendlies
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
NFL
MLB- Fotball (1190)
- Basketball (104)
- Tennis (170)
- Bordtennis (84)
- Ishockey (151)
- Volleyball (1)
- Håndball (57)
- Baseball (8)
- Cricket (10)
- Amerikansk fotball (81)
- Dart (12)
- Futsal (6)
- Rugby union (13)
- Boksing (29)
- Golf (3)
- Counter-Strike (55)
- League of Legends (1)
- Kampsport (16)
- Sykling (12)
- Innebandy (1)
- Formel 1 (1)
- Underholdning (1)
- Politikk (1)
- Sjakk (1)
- Valorant (4)
- Dota 2 (5)
- InnstillingerDesimal 1.50GMT+00:00
05 okt. 18:45
05 okt. 18:45
05 okt. 18:45
06 okt. 18:45
05 okt. 18:45
05 okt. 18:45
05 okt. 18:45
05 okt. 18:45
06 okt. 18:45
05 okt. 18:45
05 okt. 18:45
05 okt. 18:45
05 okt. 18:45
06 okt. 18:45
05 okt. 18:45
05 okt. 18:45
05 okt. 18:45
- Boosted
WTA Tour. Beijing05 okt.•09:05Maria Sakkarivs.Elina Svitolina1. set handicap Elina Svitolina (-2.5) - Boosted
UEFA Nations League05 okt.•18:45Ukrainevs.UngarnTotalt OVER 1.5Begge lag scorer - JA - Boosted
05 okt.•23:05Philadelphia 76ersvs.New York KnicksPhiladelphia 76ers (-2.5) - Boosted
06 okt.•02:05Sacramento Kingsvs.Los Angeles LakersLos Angeles LakersTotalt OVER 224.5 - Boosted
WTA Tour. Beijing06 okt.•03:00Linda Noskovavs.Ekaterina AlexandrovaSpill handicap Linda Noskova (-4.5) - Boosted
UEFA Nations League06 okt.•18:45Englandvs.Tsjekkia1. omgang resultat - EnglandHarry Kane - 1. Målscorer - Boosted
UEFA Nations League06 okt.•18:45Englandvs.TsjekkiaEngland (-2.5)Begge lag scorer - NEI - Boosted
UEFA Nations League06 okt.•18:45Kroatiavs.Spania1. omgang resultat - SpaniaBegge lag scorer - JATotalt OVER 2.5 - Boosted
UEFA Nations League06 okt.•18:45Kroatiavs.SpaniaSpaniaLamine Yamal - spiller skal score et målLamine Yamal - to Assist A Goal - Boosted
UEFA Nations League06 okt.•18:45Moldovavs.SlovakiaSlovakiaTotalt OVER 2.5Flest hjørnespark - Slovakia - Boosted
UEFA Nations League06 okt.•18:45Skottlandvs.SloveniaSkottlandFlest hjørnespark - SkottlandBegge lag scorer - NEI - Boosted
UEFA Nations League06 okt.•18:45Luxembourgvs.BulgariaLuxembourgBegge lag scorer - NEI - Boosted
UEFA Europa Conference League15 okt.•16:45Hajduk Splitvs.AjaxAjaxTotalt OVER 2.5 - Boosted
UEFA Europa Conference League15 okt.•19:00FC Copenhagenvs.BragaBegge lag scorer - JATotalt OVER 2.512 - Boosted
UEFA Nations League05 okt.•18:45Italiavs.TyrkiaItaliaBegge lag scorer - JAMoise Kean Fouls Committed Over 1.5 - Boosted
UEFA Nations League05 okt.•18:45Italiavs.TyrkiaTotalt OVER 2.5Sebastiano Esposito - spiller skal score et mål - Boosted
UEFA Nations League05 okt.•18:45Frankrikevs.Belgia1. omgang totalt OVER 2.5 - Boosted
UEFA Nations League05 okt.•18:45Romaniavs.SverigeSverigeBegge lag scorer - JA - Boosted
UEFA Nations League05 okt.•18:45Bosnia-Hercegovinavs.PolenRobert Lewandowski Shots on Target OVER 2.5 - Boosted
UEFA Nations League05 okt.•18:45Northern Irelandvs.GeorgiaNorthern IrelandTotalt OVER 1.5Skudd på mål totalt OVER 7.5 - Boosted
UEFA Nations League05 okt.•18:45Ukrainevs.UngarnUkraineFlest hjørnespark - Ukraine - Boosted
UEFA Nations League05 okt.•18:45Frankrikevs.BelgiaFrankrike (-1.5)Hjørnespark totalt UNDER 10.5Ousmane Dembele - spiller skal score et mål - 15 okt. 16:45
Begge lag scorer - JA12 - 15 okt. 16:45
Begge lag scorer - JA12 - 15 okt. 16:45
Begge lag scorer - JA12 - 15 okt. 16:45
Begge lag scorer - JA12 - 15 okt. 16:45
Begge lag scorer - JA12 - 15 okt. 16:45
AC MilanBegge lag scorer - NEI - 15 okt. 16:45
St. GilloiseBegge lag scorer - NEI - 15 okt. 16:45
Sparta PragueBegge lag scorer - NEI - 15 okt. 16:45
LyonBegge lag scorer - NEI - 15 okt. 16:45
NK CeljeBegge lag scorer - NEI - 15 okt. 16:45
AC MilanBegge lag scorer - JA - 15 okt. 16:45
St. GilloiseBegge lag scorer - JA - 15 okt. 16:45
Sparta PragueBegge lag scorer - JA - 15 okt. 16:45
LyonBegge lag scorer - JA
Live
Populære spill
Kommende spill

UEFA Europa Conference League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
5.75
4.50
1.50
2.51.55
2.52.35
1.67
2.10
16:45
6.40
4.35
1.47
2.51.72
2.52.05
1.85
1.85
16:45
6.00
4.45
1.50
2.51.65
2.52.15
1.75
1.95
16:45
5.90
4.20
1.53
2.51.75
2.52.00
1.85
1.85
16:45
1.70
3.85
4.65
2.51.85
2.51.90
1.85
1.85
16:45
1.45
4.40
6.75
2.51.60
2.52.25
1.75
1.95
19:00
1.20
6.90
11.25
2.51.30
2.53.20
1.75
1.95
19:00
1.35
4.90
8.65
2.51.52
2.52.45
1.80
1.90
19:00

Eredivisie
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
09 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.23
6.90
9.10
2.51.15
2.54.80
1.35
2.95
18:00

UEFA Champions League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
13 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.20
3.75
2.90
2.51.45
2.52.65
1.40
2.75
19:00

Serie A
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
10 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.15
3.35
2.30
2.52.00
2.51.80
1.80
1.95
13:00

UEFA Europa Conference League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.32
5.10
9.45
2.51.65
2.52.15
2.10
1.67
16:45
3.00
3.10
2.45
2.52.30
2.51.57
1.95
1.75
16:45
1.15
7.60
16.00
2.51.33
2.53.05
2.15
1.63
19:00
1.05
13.50
38.00
2.51.20
2.54.10
2.80
1.38
19:00

Premier League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
18 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.80
3.60
2.30
2.51.60
2.52.25
1.53
2.35
13:00

UEFA Champions League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
13 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.40
3.70
2.65
2.51.57
2.52.30
1.50
2.45
16:45

UEFA Europa Conference League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.35
3.20
3.00
2.51.87
2.51.87
1.70
2.05
19:00

UEFA Champions League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
13 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.25
5.45
13.00
2.51.57
2.52.30
2.20
1.60
19:00
1.27
5.65
10.75
2.51.45
2.52.65
1.85
1.85
19:00
14 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
10.25
6.40
1.23
2.51.32
2.53.10
1.67
2.10
16:45

UEFA Europa Conference League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.30
5.25
9.90
2.51.55
2.52.35
2.00
1.72
16:45
1.37
4.70
8.50
2.51.62
2.52.20
1.95
1.75
19:00

UEFA Champions League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
14 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.45
3.80
1.97
2.51.37
2.52.95
1.37
2.85
19:00

Premier League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
10 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.40
4.85
7.90
2.51.77
2.52.05
2.05
1.72
11:30

UEFA Champions League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
13 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.55
3.65
1.97
2.51.62
2.52.20
1.57
2.25
16:45
8.30
6.10
1.29
2.51.18
2.54.30
1.37
2.85
19:00
24.50
10.00
1.09
2.51.17
2.54.40
1.70
2.05
19:00

UEFA Europa Conference League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.70
3.55
2.45
2.51.67
2.52.10
1.57
2.25
16:45

UEFA Nations League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
05 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.49
4.90
6.55
2.51.47
2.52.70
1.60
2.20
18:45

UEFA Champions League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
13 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.97
3.90
3.25
2.51.34
2.53.00
1.35
2.95
19:00

Serie A
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
10 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.42
4.85
6.85
2.51.47
2.52.70
1.62
2.20
18:45

UEFA Nations League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
05 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
4.15
4.15
1.84
2.51.60
2.52.35
1.57
2.25
18:45
06 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.12
9.30
23.50
2.51.32
2.53.10
2.30
1.57
18:45
05 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.00
3.35
2.40
2.51.90
2.51.90
1.72
2.05
18:45

Superliga
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
12 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.60
4.35
5.00
2.51.50
2.52.60
1.55
2.35
17:00

UEFA Nations League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
05 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.42
5.15
7.50
2.51.50
2.52.60
1.70
2.05
18:45
1.55
4.30
5.75
2.51.75
2.52.10
1.85
1.90
18:45
2.40
3.10
3.25
2.52.75
2.51.45
2.25
1.60
18:45
2.60
3.10
2.90
2.52.35
2.51.60
2.00
1.75
18:45
06 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
9.85
6.00
1.29
2.51.42
2.52.85
1.75
2.00
18:45

UEFA Europa Conference League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.75
3.60
2.35
2.51.55
2.52.35
1.50
2.45
19:00

Serie A
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
11 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
6.30
3.85
1.55
2.51.95
2.51.80
2.10
1.67
18:45

UEFA Champions League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
14 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.15
3.55
3.10
2.51.67
2.52.10
1.60
2.20
19:00
13 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.20
3.50
3.10
2.51.67
2.52.10
1.57
2.25
19:00

UEFA Nations League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
05 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.62
3.85
5.75
2.52.05
2.51.77
2.10
1.67
16:00

Premier League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
10 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.65
3.50
2.60
2.51.67
2.52.20
1.57
2.30
14:00

MLS
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
11 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.65
3.65
2.45
2.51.57
2.52.30
1.50
2.45
02:30

UEFA Nations League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
06 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.40
3.00
3.10
2.52.35
2.51.55
2.05
1.70
14:00
7.55
4.70
1.40
2.51.72
2.52.05
1.95
1.75
18:45
0
Spillkupong
Sveip til venstre for å slette, til høyre for å godta
Kupongen din er tom. For å plassere et spill, velg et arrangement og klikk på oddsen.
- Innsats300 €Odds4.31Gevinster1295.73 €Frankrike Frankrike - Belgia1.53Arsenal Arsenal - Leeds United1.4Napoli Napoli - Frosinone1.42Lille Lille - Le Havre1.42
- Innsats567.89 S/Odds1.85Gevinster1050.59 S/Skudd på mål totalt UNDER 9.5Skottland - Slovenia1.85
- Innsats5 €Odds181.64Gevinster908.2 €Frankrike Frankrike - Belgia1.49Sverige Romania - Sverige1.84England England - Tsjekkia1.12Italia Italia - Tyrkia1.42X Bosnia-Hercegovina - Polen3.35Montenegro Montenegro - Armenia1.55Northern Ireland Northern Ireland - Georgia2.4Ukraine Ukraine - Ungarn2.6Spania Kroatia - Spania1.28
- Innsats513.95 S/Odds1.72Gevinster883.99 S/Skudd på mål Slovenia total UNDER 4.5Skottland - Slovenia1.72
- Innsats272.73 €Odds2.1Gevinster572.73 €Skottland Hjørnespark handicap -1.5Skottland - Slovenia2.1