Športové podujatia
Nadchádzajúce podujatia
Všetky
1h
8h
Dnes
48h
flagÁzia, ASEAN Championship
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
1.42
4.50
7.00
2.51.80
2.51.95
2.05
1.70
28 sep 08:00
flagBhután, Bhutánska Premier League
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
14.75
6.40
1.18
2.51.27
2.53.20
1.90
1.80
28 sep 09:00
flagSvet, Medzinárodné priateľské zápasy U19
Match format rules can be changed
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
4.50
4.00
1.65
2.51.65
2.52.02
1.72
2.00
28 sep 09:30
flagUkrajina, Persha Liga
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
2.00
3.55
3.40
2.51.72
2.52.00
1.67
2.10
28 sep 10:00
flagSvet, Medzinárodné priateľské zápasy
Match format rules can be changed
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
1.29
5.40
11.25
2.51.75
2.52.10
2.30
1.57
28 sep 10:25
flagSvet, Medzinárodné priateľské zápasy
Match format rules can be changed
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
2.45
3.20
3.00
2.52.45
2.51.55
2.05
1.72
28 sep 11:00
flagSvet, Medzinárodné priateľské zápasy
Match format rules can be changed
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
2.90
3.00
2.40
2.52.15
2.51.58
1.90
1.80
28 sep 12:00
flagUruguaj, Rezervná liga
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
3.45
3.60
1.85
2.51.52
2.52.20
1.50
2.30
28 sep 12:00
flagArgentína, Primera Division. Ženy
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
1.97
3.15
3.85
2.52.40
2.51.47
2.15
1.63
28 sep 12:00
flagÁzia, ASEAN Championship
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
5.60
4.25
1.55
2.51.67
2.52.10
1.75
1.95
28 sep 12:30
flagParaguaj, Divízia 2
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
2.55
3.25
2.60
2.51.90
2.51.80
1.75
1.95
28 sep 13:00
flagSrbsko, Prvá liga
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
1.95
3.60
3.40
2.51.72
2.52.00
1.67
2.10
28 sep 13:00
flagGrécko, Superliga 2
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
1.47
3.65
6.15
2.51.97
2.51.70
2.10
1.60
28 sep 13:00
1.60
3.35
5.35
2.52.20
2.51.52
2.20
1.55
28 sep 13:00
flagSvet, Medzinárodné priateľské zápasy U19
Match format rules can be changed
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
9.25
4.70
1.32
2.51.70
2.52.05
2.15
1.63
28 sep 13:30
4.20
3.70
1.75
2.51.70
2.52.05
1.72
2.00
28 sep 13:30
flagSvet, Medzinárodné priateľské zápasy
Match format rules can be changed
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
1.04
11.75
30.00
2.51.27
2.53.20
2.85
1.37
28 sep 14:00
flagSvet, Klubové priateľské zápasy
Match format rules can be changed
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
2.00
3.50
3.25
2.51.58
2.52.15
1.57
2.25
28 sep 14:00
flagUruguaj, Rezervná liga
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
1.87
3.45
3.45
2.51.62
2.52.05
1.60
2.10
28 sep 14:00
flagArgentína, Rezervná liga
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
1.97
3.40
3.20
2.51.95
2.51.72
1.77
1.87
28 sep 14:00
flagSAE, Prezidentský pohár
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
2.15
3.30
3.00
2.51.72
2.52.00
1.65
2.12
28 sep 14:40
4.45
3.70
1.67
2.51.58
2.52.15
1.65
2.12
28 sep 14:40
flagSvet, Klubové priateľské zápasy
Match format rules can be changed
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
1.82
3.40
4.15
2.51.95
2.51.75
1.85
1.85
28 sep 15:00
flagSvet, Medzinárodné priateľské zápasy U19
Match format rules can be changed
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
4.55
3.65
1.72
2.51.85
2.51.85
1.85
1.85
28 sep 15:00
flagSlovensko, 2.Liga
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
2.07
3.65
2.75
2.51.62
2.52.05
1.55
2.20
28 sep 15:00
flagKatar, Pohár hviezd
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
3.90
3.50
1.82
2.51.75
2.51.95
1.72
2.00
28 sep 15:00
flagPortugalsko, (U-23) Liga
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
2.07
3.85
3.00
2.51.67
2.52.10
1.60
2.20
28 sep 15:00
flagIzrael, Liga Leumit
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
1.72
3.80
4.00
2.51.42
2.52.52
1.50
2.45
28 sep 16:00
2.40
3.10
2.85
2.52.00
2.51.72
1.80
1.90
28 sep 16:00
5.15
4.00
1.55
2.51.58
2.52.15
1.70
2.05
28 sep 16:00
flagAfrika, Africký pohár národov
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
9.20
4.55
1.38
2.52.10
2.51.75
2.55
1.47
28 sep 16:00
5.10
3.40
1.77
2.52.60
2.51.50
2.35
1.55
28 sep 16:00
2.00
3.30
4.10
2.52.45
2.51.55
2.15
1.65
28 sep 16:00
flagNórsko, 3. divisjon
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
2.10
3.90
2.60
2.51.18
2.53.70
1.20
3.70
28 sep 16:00
flagEurópa, Liga národov UEFA
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
2.70
3.15
2.75
2.52.15
2.51.70
1.87
1.87
28 sep 16:00
2.65
3.15
2.80
2.52.40
2.51.57
2.05
1.72
28 sep 16:00
2.90
3.30
2.50
2.52.15
2.51.70
1.90
1.85
28 sep 16:00
flagArgentína, Liga mládeže
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
1.77
3.55
3.75
2.51.70
2.51.97
1.67
2.00
28 sep 16:00
flagEurópa, Majstrovstvá Európy UEFA (U-21). Kvalifikácia
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
1.19
6.20
12.00
2.51.50
2.52.30
2.20
1.60
28 sep 16:30
flagIzrael, Liga Leumit
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
2.15
3.30
3.10
2.51.60
2.52.10
1.57
2.25
28 sep 16:45
flagUruguaj, Rezervná liga
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
2.50
3.30
2.40
2.51.62
2.52.05
1.55
2.20
28 sep 17:00
flagSlovinsko, Druhá liga
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
1.57
4.00
5.20
2.51.58
2.52.15
1.70
2.05
28 sep 17:00
flagKatar, Pohár hviezd
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
2.65
3.25
2.50
2.51.65
2.52.02
1.60
2.20
28 sep 17:15
3.90
3.90
1.72
2.51.58
2.52.15
1.63
2.15
28 sep 17:15
flagBrazília, Campeonato Carioca
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
1.60
3.90
5.85
2.51.85
2.51.95
1.90
1.80
28 sep 18:00
flagArgentína, Primera B Metropolitana
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
2.15
3.00
3.45
2.52.60
2.51.40
2.20
1.60
28 sep 18:00
flagArgentína, Primera C Metropolitana
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
1.65
3.40
5.65
2.52.60
2.51.40
2.55
1.45
28 sep 18:00
3.00
2.90
2.45
2.52.80
2.51.35
2.30
1.55
28 sep 18:00
2.55
2.65
3.20
2.53.35
2.51.25
2.85
1.37
28 sep 18:00
flagUruguaj, Rezervná liga
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
1.93
3.55
3.20
2.51.55
2.52.15
1.53
2.25
28 sep 18:00
2.65
3.40
2.25
2.51.60
2.52.07
1.53
2.25
28 sep 18:00
1.53
3.90
4.90
2.51.55
2.52.15
1.65
2.02
28 sep 18:00
1.70
3.80
3.85
2.51.52
2.52.20
1.55
2.20
28 sep 18:00
flagAnglicko, Liga profesionálneho rozvoja
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
1.75
4.45
3.60
2.51.25
2.53.35
1.29
3.35
28 sep 18:00
flagArgentína, Rezervná liga
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
1.35
4.30
7.15
2.51.72
2.51.95
2.00
1.67
28 sep 18:00
flagŠpanielsko, Segunda
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
3.15
3.40
2.25
2.51.80
2.52.00
1.67
2.10
28 sep 18:30
flagAnglicko, Istmická liga
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
5.65
4.80
1.45
2.51.40
2.52.60
1.57
2.25
28 sep 18:45
flagAnglicko, Severná Premier League
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
4.00
4.00
1.72
2.51.42
2.52.52
1.47
2.50
28 sep 18:45
2.30
3.45
2.80
2.51.75
2.51.95
1.65
2.12
28 sep 18:45
flagEurópa, Liga národov UEFA
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
2.15
3.45
3.40
2.52.00
2.51.80
1.80
1.95
28 sep 18:45
2.65
3.70
2.55
2.51.70
2.52.15
1.57
2.25
28 sep 18:45
3.80
4.15
1.87
2.51.50
2.52.60
1.47
2.50
28 sep 18:45
2.80
3.10
2.60
2.52.45
2.51.55
2.05
1.72
28 sep 18:45
2.20
3.80
3.20
2.51.67
2.52.20
1.57
2.25
28 sep 18:45
flagAnglicko, Južná liga
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
2.05
3.80
3.10
2.51.47
2.52.40
1.47
2.50
28 sep 18:45
flagAfrika, Africký pohár národov
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
1.23
5.90
15.50
2.51.90
2.51.90
2.95
1.37
28 sep 19:00
flagSeverná Amerika, Liga národov CONCACAF
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
1.95
3.30
3.85
2.51.90
2.51.80
1.80
1.90
28 sep 19:00
flagParaguaj, Primera
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
2.90
3.25
2.35
2.51.85
2.51.85
1.72
2.00
28 sep 19:30
flagParaguaj, Divízia 2
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
3.20
3.35
2.07
2.51.80
2.51.90
1.70
2.05
28 sep 19:30
flagKolumbia, Primera B
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
2.10
3.00
3.75
2.52.40
2.51.53
2.12
1.65
28 sep 20:30
flagKolumbia, Primera B
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
1.87
3.50
4.00
2.52.00
2.51.75
1.90
1.80
28 sep 21:00
flagSeverná Amerika, Liga národov CONCACAF
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
1.12
7.90
18.25
2.51.40
2.52.60
2.35
1.53
28 sep 21:00
flagMexiko, Liga MX. Ženy
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
6.45
4.70
1.40
2.51.47
2.52.40
28 sep 21:45
flagParaguaj, Primera
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
2.85
3.20
2.40
2.51.90
2.51.80
1.75
1.95
28 sep 22:00
flagUruguaj, Segunda Division
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
2.35
3.00
3.10
2.52.15
2.51.58
1.90
1.80
28 sep 22:00
flagSeverná Amerika, Liga národov CONCACAF
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
1.57
3.80
5.65
2.51.95
2.51.75
2.05
1.70
28 sep 22:00
flagParaguaj, Divízia 2
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
3.20
3.35
2.10
2.51.95
2.51.75
1.80
1.90
28 sep 22:15
flagBrazília, Séria B
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
3.65
3.25
2.07
2.52.20
2.51.62
1.95
1.75
28 sep 22:30
flagUruguaj, Primera Division
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
2.20
3.30
3.15
2.52.05
2.51.70
1.85
1.85
28 sep 23:00
flagMexiko, Liga MX. Ženy
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
9.90
6.40
1.22
2.51.32
2.53.00
28 sep 23:00
0
Stávkový tiket
Potiahnutím doľava vymažete, potiahnutím doprava prijmete
Váš tiket je prázdny. Ak chcete uzavrieť stávku, vyberte udalosť a kliknite na kurz.