Nadchádzajúce podujatia
Všetky
1h
8h
Dnes
48h
- Obľúbené stránky (0)
- Zvýšené kurzy
Australian Open
UEFA Champions League
UEFA Conference League
UEFA Europa League
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
NBA
NHL
NFL
MLB
Rolex Shanghai Masters- Futbal (1592)
- Basketbal (219)
- Tenis (130)
- Stolný tenis (181)
- Ľadový hokej (228)
- Volejbal (42)
- Hádzaná (109)
- Baseball (11)
- Kriket (26)
- Americký futbal (133)
- Futsal (16)
- Rugby Union (33)
- Pravidlá Aussie (9)
- Box (41)
- Rugby League (4)
- Golf (10)
- Counter-Strike (54)
- League of Legends (8)
- Bojové umenia (16)
- Cyklistika (1)
- Vodné pólo (6)
- Florbal (40)
- Formula 1 (1)
- Zábava (1)
- Politika (1)
- Šach (1)
- Valorant (3)
- Dota2 (3)
- NastaveniaDesatinné číslo 1.50GMT+00:00
07 okt 16:00
10 okt 11:30
10 okt 14:00
10 okt 13:00
09 okt 18:00
07 okt 16:00
10 okt 11:30
10 okt 14:00
10 okt 13:00
09 okt 18:00
07 okt 16:00
10 okt 11:30
10 okt 14:00
10 okt 13:00
09 okt 18:00
07 okt 16:00
10 okt 11:30
- Boosted
Euroliga07 okt•18:45Parisvs.Asvel VilleurbanneParisCelkom NAD 173.5 - Boosted
ATP Tour. Séria Masters. Šanghaj08 okt•04:00Jaume Munarvs.Jenson BrooksbyJaume MunarVíťaz 1. setu - Jaume Munar - Boosted
ATP Tour. Séria Masters. Šanghaj08 okt•05:30Adolfo Daniel Vallejovs.Valentin RoyerAdolfo Daniel VallejoCelkový počet hier NAD 21.5 - Boosted
ATP Tour. Séria Masters. Šanghaj08 okt•07:00Martin Landalucevs.Jan-Lennard StruffMartin LandaluceVíťaz 1. setu - Martin Landaluce - Boosted
Euroliga08 okt•16:00BC Dubaivs.Crvena ZvezdaBC Dubai (-9.5) - Boosted
Euroliga08 okt•16:00Maccabi Tel Avivvs.Olimpia MilanoMaccabi Tel AvivCelkom NAD 167.5 - Boosted
Serie A07 okt•22:30Internacional RSvs.Corinthians PaulistaOba tímy skórujú - ÁNOVäčšina rohov - Internacional RS - Boosted
Serie A07 okt•23:30Botafogo FR RJvs.Vasco da GamaVasco da GamaCelkom NAD 2.5 - Boosted
NBA. Predsezónne08 okt•00:05Chicago Bullsvs.Phoenix SunsPhoenix SunsCelkom NAD 226.5 - Boosted
Euroliga08 okt•18:45Real Madridvs.PartizanReal Madrid (-5.5)Celkom NAD 173.5 - Boosted
Euroliga09 okt•18:15Olympiacosvs.Anadolu EfesOlympiacos (-9.5)Celkom NAD 168.5 - Boosted
ATP Tour. Séria Masters. Šanghaj08 okt•04:00Nuno Borgesvs.Facundo Diaz Acosta1. set celkovo POD 10.5Hry s hendikepom Facundo Diaz Acosta (+3.5) - Boosted
ATP Tour. Séria Masters. Šanghaj08 okt•05:30Hubert Hurkaczvs.James DuckworthVíťaz 1. setu - Hubert HurkaczCelkový počet hier POD 23.5 - Boosted
Euroliga08 okt•18:00Bayern Munichvs.Virtus BolognaBayern MunichCelkom NAD 166.5Výsledok 1. štvrtiny - 1 (3 way) - Boosted
Euroliga08 okt•18:15Panathinaikosvs.FenerbahcePanathinaikosCelkom NAD 166.51. štvrtina Fenerbahce spolu NAD 18.5 - Boosted
Euroliga08 okt•18:45Real Madridvs.PartizanReal MadridCelkom NAD 165.51. štvrtina Partizan spolu NAD 20.5 - Boosted
NHL08 okt•23:00Ottawa Senatorsvs.Philadelphia Flyers1. obdobie - X - Boosted
NFL09 okt•00:15Dallas Cowboysvs.Tampa Bay BuccaneersTampa Bay Buccaneers (+8.5)Celkom NAD 47.5 - Boosted
Serie A09 okt•00:30Palmeiras SPvs.EC BahiaCelkom NAD 4.5 - Boosted
Konferenčná liga UEFA Europa15 okt•16:45Hajduk Splitvs.AjaxAjaxCelkom NAD 2.5 - Boosted
Konferenčná liga UEFA Europa15 okt•19:00FC Copenhagenvs.BragaOba tímy skórujú - ÁNOCelkom NAD 2.512 - 07 okt 18:45
ParisCelkom NAD 173.5Výsledok 1. štvrtiny - 1 (3 way) - 07 okt 18:45
Paris (bežný čas)Celkom NAD 173.5 - 08 okt 16:00
BC DubaiCelkom NAD 167.5Výsledok 1. štvrtiny - 1 (3 way) - 08 okt 16:00
Maccabi Tel AvivCelkom NAD 172.5Výsledok 1. štvrtiny - 1 (3 way) - 08 okt 16:00
BC Dubai (bežný čas)Celkom NAD 167.5 - 08 okt 16:00
Maccabi Tel Aviv (bežný čas)Celkom NAD 172.5 - 08 okt 16:00
BC DubaiCrvena Zvezda (+6.5) - 08 okt 18:00
Bayern MunichCelkom NAD 170.5Výsledok 1. štvrtiny - 1 (3 way) - 08 okt 18:00
Bayern Munich (bežný čas)Celkom NAD 170.5 - 08 okt 18:15
PanathinaikosCelkom NAD 162.5Výsledok 1. štvrtiny - 1 (3 way) - 08 okt 18:15
Panathinaikos (bežný čas)Celkom NAD 162.5 - 08 okt 18:30
ValenciaCelkom NAD 180.5Výsledok 1. štvrtiny - 1 (3 way) - 08 okt 18:30
Valencia (bežný čas)Celkom NAD 180.5 - 08 okt 18:45
Real MadridCelkom NAD 174.5Výsledok 1. štvrtiny - 1 (3 way) - 08 okt 18:45
Real Madrid (bežný čas)Celkom NAD 174.5 - 09 okt 18:15
OlympiacosCelkom NAD 172.5Výsledok 1. štvrtiny - 1 (3 way) - 09 okt 18:30
BarcelonaCelkom NAD 172.5Výsledok 1. štvrtiny - 1 (3 way) - 09 okt 18:30
BaskoniaCelkom NAD 178.5Výsledok 1. štvrtiny - 1 (3 way) - 09 okt 18:30
Barcelona (bežný čas)Celkom NAD 172.5 - 09 okt 18:30
Baskonia (bežný čas)Celkom NAD 178.5
Naživo
Obľúbené stávky
Nadchádzajúce stávky

Konferenčná liga UEFA Europa
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
15 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
6.50
4.70
1.45
2.51.55
2.52.35
1.72
2.00
16:45
6.40
4.35
1.47
2.51.72
2.52.05
1.85
1.85
16:45
6.00
4.45
1.50
2.51.65
2.52.15
1.75
1.95
16:45
5.90
4.20
1.53
2.51.75
2.52.00
1.85
1.85
16:45
1.70
3.85
4.65
2.51.85
2.51.90
1.85
1.85
16:45
1.47
4.35
6.40
2.51.60
2.52.25
1.75
1.95
19:00
1.20
6.90
11.25
2.51.30
2.53.20
1.75
1.95
19:00
1.32
5.10
9.45
2.51.50
2.52.50
1.85
1.85
19:00

Liga majstrov UEFA
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
13 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
2.15
3.80
3.10
2.51.45
2.52.75
1.42
2.65
19:00

Eredivisie
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
09 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
1.25
6.90
8.65
2.51.14
2.54.90
1.32
3.10
18:00

Serie A
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
10 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
3.15
3.35
2.30
2.52.00
2.51.80
1.80
1.90
13:00

Konferenčná liga UEFA Europa
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
15 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
1.34
4.90
8.90
2.51.65
2.52.15
2.05
1.70
16:45

Premier League
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
18 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
2.80
3.60
2.30
2.51.60
2.52.25
1.53
2.35
13:00

Konferenčná liga UEFA Europa
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
15 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
3.00
3.10
2.45
2.52.30
2.51.57
1.95
1.75
16:45
1.15
7.60
16.00
2.51.33
2.53.05
2.15
1.63
19:00
1.05
13.50
38.00
2.51.20
2.54.10
2.80
1.38
19:00

Liga majstrov UEFA
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
13 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
2.50
3.70
2.55
2.51.55
2.52.35
1.47
2.50
16:45
1.25
5.45
13.00
2.51.57
2.52.30
2.20
1.60
19:00

Konferenčná liga UEFA Europa
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
15 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
2.35
3.20
3.00
2.51.87
2.51.87
1.70
2.05
19:00

Liga majstrov UEFA
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
14 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
10.25
6.40
1.23
2.51.32
2.53.10
1.67
2.10
16:45

Konferenčná liga UEFA Europa
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
15 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
1.30
5.20
9.85
2.51.57
2.52.30
2.00
1.72
16:45

Liga majstrov UEFA
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
13 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
1.27
5.65
10.75
2.51.45
2.52.65
1.85
1.85
19:00

Premier League
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
10 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
1.40
4.85
7.90
2.51.77
2.52.05
2.00
1.72
11:30

Liga majstrov UEFA
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
14 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
3.60
3.85
1.90
2.51.37
2.52.95
1.37
2.85
19:00

Konferenčná liga UEFA Europa
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
15 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
1.37
4.70
8.50
2.51.62
2.52.20
1.95
1.75
19:00

Serie A
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
10 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
1.42
4.85
6.85
2.51.47
2.52.70
1.63
2.15
18:45

Liga majstrov UEFA
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
13 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
3.55
3.65
1.97
2.51.62
2.52.20
1.57
2.25
16:45
8.30
6.10
1.29
2.51.18
2.54.30
1.37
2.85
19:00
20.50
12.75
1.08
2.51.15
2.54.80
1.72
2.00
19:00

Konferenčná liga UEFA Europa
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
15 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
2.80
3.60
2.35
2.51.67
2.52.10
1.57
2.25
16:45

Liga majstrov UEFA
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
13 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
1.97
3.90
3.25
2.51.34
2.53.00
1.35
2.95
19:00

Superliga
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
12 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
1.60
4.35
5.00
2.51.50
2.52.60
1.53
2.35
17:00

Premier League
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
10 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
2.65
3.50
2.60
2.51.70
2.52.15
1.57
2.25
14:00

Serie A
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
11 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
6.35
3.90
1.57
2.52.00
2.51.80
2.05
1.70
18:45

Liga majstrov UEFA
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
14 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
2.15
3.55
3.10
2.51.67
2.52.10
1.60
2.20
19:00

Veikkausliiga
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
07 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
4.45
4.00
1.72
2.51.65
2.52.25
1.65
2.12
16:00

Konferenčná liga UEFA Europa
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
15 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
2.85
3.60
2.30
2.51.50
2.52.50
1.45
2.55
19:00

Liga majstrov UEFA
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
13 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
2.20
3.50
3.10
2.51.67
2.52.10
1.57
2.25
19:00

Serie A
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
11 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
2.55
3.60
2.65
2.51.62
2.52.30
1.53
2.35
10:30

Bundesliga
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
10 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
11.25
8.35
1.19
2.51.14
2.54.90
1.40
2.75
13:30

La Liga
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
10 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
1.07
13.00
31.50
2.51.24
2.53.65
2.25
1.57
16:30

K-League 1
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
09 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
2.20
3.55
2.95
2.51.75
2.52.00
1.63
2.15
05:00

MLS
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
11 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
2.65
3.60
2.45
2.51.57
2.52.30
1.50
2.45
02:30

Liga majstrov UEFA
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
14 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
3.15
3.90
2.05
2.51.34
2.53.00
1.35
2.95
19:00

Serie A
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
10 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
1.14
8.70
17.25
2.51.32
2.53.10
2.10
1.67
16:00
11 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
4.25
3.75
1.82
2.51.80
2.52.00
1.75
1.95
16:00

La Liga
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
09 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
2.65
3.25
2.75
2.52.05
2.51.77
1.80
1.90
19:00
10 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
4.15
3.70
1.85
2.51.85
2.51.95
1.75
1.95
14:15
1.32
5.85
8.20
2.51.29
2.53.35
1.47
2.50
19:00

Serie A
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
07 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
2.95
3.45
2.35
2.51.77
2.52.05
1.63
2.15
23:30
0
Stávkový tiket
Potiahnutím doľava vymažete, potiahnutím doprava prijmete
Váš tiket je prázdny. Ak chcete uzavrieť stávku, vyberte udalosť a kliknite na kurz.
- Kolky5 €Kurzy208.03Výhry1040.19 €X (pravidelný čas) Vaxjo Lakers - Linkopings HC4.4Frolunda HC -1.5Timra IK - Frolunda HC2.5X (pravidelný čas) Djurgardens IF - Orebro HK4X (pravidelný čas) Lulea HF - Malmo IF4.2X (pravidelný čas) Skelleftea AIK - Farjestad BK4.15
- Kolky250 krKurzy2.44Výhry612 krComet (bežný čas) Comet - Gruner1.53Manglerud Star (bežný čas) Manglerud Star - Ski Elite1.6
- Kolky48 €Kurzy11.78Výhry565.66 €Atalanta Atalanta - Venezia1.57X2 Lecce - Bologna1.18Bayern Munich Augsburg - Bayern Munich1.1912 Mainz - Bayer Leverkusen1.23Remíza bez stávky - Chelsea Chelsea - Bournemouth1.32X2 Troyes - Marseille1.23Galatasaray Galatasaray - Kasimpasa1.3PSV Eindhoven PSV Eindhoven - Heerenveen1.25X2 Alaves - Atletico Madrid1.212 Real Betis - Osasuna1.2Inter Milan Inter Milan - Parma1.14
- Kolky10 €Kurzy55.62Výhry556.29 €X (pravidelný čas) Vaxjo Lakers - Linkopings HC4.4Frolunda HC -1.5Timra IK - Frolunda HC2.5X (pravidelný čas) Djurgardens IF - Orebro HK4X (pravidelný čas) Lulea HF - Malmo IF4.2X (pravidelný čas) Skelleftea AIK - Farjestad BK4.15
- Kolky174 €Kurzy2.7Výhry469.8 €Celkom NAD 3.5IF Gnistan - Inter Turku2.7