Nadchádzajúce podujatia
Všetky
1h
8h
Dnes
48h
- Obľúbené stránky (0)
- Zvýšené kurzy
Australian Open
MLB
UEFA Nations League
UEFA Champions League
UEFA Conference League
UEFA Europa League
Friendlies
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
NBA
NHL
NFL- Futbal (1314)
- Basketbal (135)
- Tenis (184)
- Stolný tenis (144)
- Ľadový hokej (162)
- Volejbal (9)
- Hádzaná (66)
- Baseball (10)
- Kriket (17)
- Americký futbal (81)
- Šípky (15)
- Futsal (8)
- Rugby Union (33)
- Box (29)
- Golf (3)
- Counter-Strike (45)
- League of Legends (9)
- Bojové umenia (16)
- Cyklistika (31)
- Florbal (2)
- Formula 1 (1)
- Zábava (1)
- Politika (1)
- Šach (1)
- Valorant (4)
- Dota2 (5)
- NastaveniaDesatinné číslo 1.50GMT+00:00
05 okt 18:45
05 okt 18:45
05 okt 18:45
05 okt 18:45
05 okt 18:45
05 okt 18:45
05 okt 18:45
05 okt 18:45
05 okt 18:45
05 okt 18:45
05 okt 18:45
05 okt 18:45
05 okt 18:45
05 okt 18:45
05 okt 18:45
05 okt 18:45
05 okt 18:45
- Boosted
Liga národov UEFA05 okt•18:45Ukrainevs.HungaryCelkom NAD 1.5Oba tímy skórujú - ÁNO - Super Boost
Liga národov UEFA05 okt•18:45Francevs.BelgiumFranceMichael Olise Shots on Target OVER 1.5 - Boosted
WTA Tour. Peking06 okt•03:00Linda Noskovavs.Ekaterina AlexandrovaHry s hendikepom Linda Noskova (-4.5) - Boosted
Konferenčná liga UEFA Europa15 okt•16:45Hajduk Splitvs.AjaxAjaxCelkom NAD 2.5 - Boosted
Konferenčná liga UEFA Europa15 okt•19:00FC Copenhagenvs.BragaOba tímy skórujú - ÁNOCelkom NAD 2.512 - Boosted
Liga národov UEFA06 okt•18:45Englandvs.CzechiaEngland (-2.5)Oba tímy skórujú - NIE - Boosted
Liga národov UEFA06 okt•18:45Croatiavs.SpainVýsledok 1. polčasu - SpainOba tímy skórujú - ÁNOCelkom NAD 2.5 - Boosted
Liga národov UEFA06 okt•18:45Croatiavs.SpainSpainLamine Yamal - hráč strelí gólLamine Yamal - asistovať pri cieli - Boosted
Liga národov UEFA06 okt•18:45Moldovavs.SlovakiaSlovakiaCelkom NAD 2.5Väčšina rohov - Slovakia - Boosted
Liga národov UEFA06 okt•18:45Scotlandvs.SloveniaScotlandVäčšina rohov - ScotlandOba tímy skórujú - NIE - Boosted
Liga národov UEFA06 okt•18:45Luxembourgvs.BulgariaLuxembourgOba tímy skórujú - NIE - Boosted
Liga národov UEFA06 okt•18:45Englandvs.CzechiaVýsledok 1. polčasu - EnglandHarry Kane - strelec 1. gólu - Boosted
Liga národov UEFA05 okt•18:45Francevs.Belgium1. polčas celkovo NAD 2.5 - Boosted
Liga národov UEFA05 okt•18:45Francevs.BelgiumFrance (-1.5)Rohy spolu POD 10.5Ousmane Dembele - hráč strelí gól - Boosted
Liga národov UEFA05 okt•18:45Romaniavs.SwedenSwedenOba tímy skórujú - ÁNO - Boosted
Liga národov UEFA05 okt•18:45Bosnia and Herzegovinavs.PolandRobert Lewandowski Shots on Target OVER 2.5 - Boosted
Liga národov UEFA05 okt•18:45Northern Irelandvs.GeorgiaNorthern IrelandCelkom NAD 1.5Strely na bránku spolu NAD 7.5 - Boosted
Liga národov UEFA05 okt•18:45Ukrainevs.HungaryUkraineVäčšina rohov - Ukraine - Boosted
Liga národov UEFA05 okt•18:45Italyvs.TurkeyItalyOba tímy skórujú - ÁNOMoise Kean Fouls Committed Over 1.5 - Boosted
Liga národov UEFA06 okt•18:45Englandvs.CzechiaEngland (-2.5)Rohy spolu POD 10.5 - Boosted
Liga národov UEFA06 okt•18:45Croatiavs.SpainSpainSpain (-2.5) - Boosted
Liga národov UEFA06 okt•18:45Scotlandvs.SloveniaScotlandCelkom POD 2.5 - Boosted
Liga národov UEFA06 okt•18:45Croatiavs.SpainVýsledok 1. polčasu - SpainCroatia Rohový hendikep (+4.5)Lamine Yamal - hráč strelí gól - Boosted
Liga národov UEFA06 okt•18:45Switzerlandvs.North MacedoniaSwitzerland (-2.5)Výsledok 1. polčasu - SwitzerlandCelkový počet rohov NAD 9.5 - Boosted
Liga národov UEFA06 okt•18:45Croatiavs.SpainLamine Yamal skóruje dvakrát alebo viac - Boosted
Liga národov UEFA06 okt•18:45Englandvs.CzechiaCzechia na strelenie prvého gólu - Boosted
Liga národov UEFA06 okt•18:45Englandvs.CzechiaEngland (-2.5)Harry Kane - hráč strelí gólEngland Rohový hendikep (-4.5) - 15 okt 16:45
Oba tímy skórujú - ÁNO12 - 15 okt 16:45
Oba tímy skórujú - ÁNO12 - 15 okt 16:45
Oba tímy skórujú - ÁNO12 - 15 okt 16:45
Oba tímy skórujú - ÁNO12 - 15 okt 16:45
Oba tímy skórujú - ÁNO12 - 15 okt 16:45
AC MilanOba tímy skórujú - NIE - 15 okt 16:45
St. GilloiseOba tímy skórujú - NIE - 15 okt 16:45
Sparta PragueOba tímy skórujú - NIE - 15 okt 16:45
LyonOba tímy skórujú - NIE - 15 okt 16:45
NK CeljeOba tímy skórujú - NIE - 15 okt 16:45
AC MilanOba tímy skórujú - ÁNO - 15 okt 16:45
St. GilloiseOba tímy skórujú - ÁNO - 15 okt 16:45
Sparta PragueOba tímy skórujú - ÁNO - 15 okt 16:45
LyonOba tímy skórujú - ÁNO - 15 okt 16:45
NK CeljeOba tímy skórujú - ÁNO - 15 okt 16:45
Oba tímy skórujú - ÁNOFC Salzburg - 15 okt 16:45
Oba tímy skórujú - ÁNOReal Sociedad - 15 okt 16:45
Oba tímy skórujú - ÁNOLillestrom - 15 okt 16:45
Oba tímy skórujú - ÁNOCrystal Palace - 15 okt 16:45
Oba tímy skórujú - ÁNOAC Omonia Nicosia
Naživo
Obľúbené stávky
Nadchádzajúce stávky

Konferenčná liga UEFA Europa
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
15 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
5.75
4.50
1.50
2.51.55
2.52.35
1.67
2.10
16:45
6.40
4.35
1.47
2.51.72
2.52.05
1.85
1.85
16:45
6.00
4.45
1.50
2.51.65
2.52.15
1.75
1.95
16:45
5.90
4.20
1.53
2.51.75
2.52.00
1.85
1.85
16:45
1.47
4.35
6.40
2.51.57
2.52.30
1.72
2.00
19:00
1.20
6.90
11.25
2.51.30
2.53.20
1.75
1.95
19:00
1.35
4.90
8.80
2.51.52
2.52.45
1.80
1.90
19:00

Liga národov UEFA
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
05 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
1.45
4.65
6.90
2.51.60
2.52.35
1.75
2.00
Začína o18:06

Konferenčná liga UEFA Europa
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
15 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
1.70
3.85
4.65
2.51.85
2.51.90
1.85
1.85
16:45

Liga národov UEFA
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
05 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
1.52
4.45
5.85
2.51.57
2.52.40
1.67
2.10
Začína o18:06
3.60
3.65
2.02
2.51.65
2.52.25
1.60
2.25
Začína o18:06

Eredivisie
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
09 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
1.23
6.90
9.10
2.51.15
2.54.80
1.35
2.95
18:00

Liga národov UEFA
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
05 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
3.20
3.30
2.30
2.52.00
2.51.80
1.80
1.95
Začína o18:06

Serie A
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
10 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
3.15
3.35
2.30
2.52.00
2.51.80
1.80
1.95
13:00

Liga majstrov UEFA
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
13 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
2.20
3.75
2.90
2.51.45
2.52.65
1.40
2.75
19:00

Konferenčná liga UEFA Europa
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
15 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
1.34
4.90
8.90
2.51.65
2.52.15
2.10
1.67
16:45
3.00
3.10
2.45
2.52.30
2.51.57
1.95
1.75
16:45

Liga národov UEFA
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
05 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
1.44
4.65
7.10
2.51.70
2.52.15
1.95
1.80
Začína o18:06

Konferenčná liga UEFA Europa
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
15 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
1.15
7.60
16.00
2.51.33
2.53.05
2.15
1.63
19:00
1.05
13.50
38.00
2.51.20
2.54.10
2.80
1.38
19:00

Premier League
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
18 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
2.80
3.60
2.30
2.51.60
2.52.25
1.53
2.35
13:00

Liga majstrov UEFA
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
13 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
2.40
3.70
2.65
2.51.57
2.52.30
1.50
2.45
16:45

Liga národov UEFA
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
05 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
2.40
2.90
3.40
2.52.95
2.51.40
2.35
1.55
Začína o18:06

Liga majstrov UEFA
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
13 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
1.25
5.45
13.00
2.51.57
2.52.30
2.20
1.60
19:00

Konferenčná liga UEFA Europa
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
15 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
2.35
3.20
3.00
2.51.87
2.51.87
1.70
2.05
19:00

Liga národov UEFA
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
05 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
2.80
3.00
2.75
2.52.40
2.51.57
2.00
1.75
Začína o18:06

Liga majstrov UEFA
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
14 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
10.25
6.40
1.23
2.51.32
2.53.10
1.67
2.10
16:45
13 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
1.27
5.65
10.75
2.51.45
2.52.65
1.85
1.85
19:00

Konferenčná liga UEFA Europa
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
15 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
1.30
5.25
9.90
2.51.55
2.52.35
2.00
1.72
16:45
1.37
4.70
8.50
2.51.62
2.52.20
1.95
1.75
19:00

Premier League
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
10 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
1.40
4.85
7.90
2.51.77
2.52.05
2.05
1.72
11:30

Liga národov UEFA
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
06 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
1.11
9.40
24.50
2.51.32
2.53.10
2.30
1.57
18:45

Liga majstrov UEFA
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
14 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
3.45
3.80
1.97
2.51.37
2.52.95
1.37
2.85
19:00
13 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
8.30
6.10
1.29
2.51.18
2.54.30
1.37
2.85
19:00
24.50
10.00
1.09
2.51.17
2.54.40
1.70
2.05
19:00

Liga národov UEFA
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
06 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
9.80
6.00
1.29
2.51.42
2.52.85
1.80
1.95
18:45

Liga majstrov UEFA
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
13 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
3.55
3.65
1.97
2.51.62
2.52.20
1.57
2.25
16:45

Konferenčná liga UEFA Europa
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
15 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
2.80
3.60
2.35
2.51.67
2.52.10
1.57
2.25
16:45

Serie A
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
10 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
1.42
4.85
6.85
2.51.47
2.52.70
1.62
2.20
18:45

Liga majstrov UEFA
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
13 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
1.97
3.90
3.25
2.51.34
2.53.00
1.35
2.95
19:00

Superliga
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
12 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
1.60
4.35
5.00
2.51.50
2.52.60
1.55
2.35
17:00

Konferenčná liga UEFA Europa
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
15 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
2.75
3.60
2.35
2.51.55
2.52.35
1.50
2.45
19:00

Serie A
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
11 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
6.30
3.85
1.55
2.51.95
2.51.80
2.10
1.67
18:45

Liga majstrov UEFA
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
14 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
2.15
3.55
3.10
2.51.67
2.52.10
1.60
2.20
19:00

Liga národov UEFA
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
06 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
7.55
4.70
1.40
2.51.72
2.52.05
1.95
1.75
18:45

Liga majstrov UEFA
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
13 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
2.20
3.50
3.10
2.51.67
2.52.10
1.57
2.25
19:00

Premier League
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
10 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
2.65
3.50
2.60
2.51.67
2.52.20
1.57
2.30
14:00

Segunda
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
05 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
1.82
3.60
3.90
2.51.70
2.52.05
1.67
2.10
Začína o03:06

MLS
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
11 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
2.65
3.65
2.45
2.51.57
2.52.30
1.50
2.45
02:30

Primera Division
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
05 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
1.90
3.15
4.70
2.52.80
2.51.43
2.50
1.50
19:45
0
Stávkový tiket
Potiahnutím doľava vymažete, potiahnutím doprava prijmete
Váš tiket je prázdny. Ak chcete uzavrieť stávku, vyberte udalosť a kliknite na kurz.
- Kolky300 €Kurzy4.31Výhry1295.73 €France France - Belgium1.53Arsenal Arsenal - Leeds United1.4Napoli Napoli - Frosinone1.42Lille Lille - Le Havre1.42
- Kolky57.5 krKurzy20.27Výhry1165.91 krFrance celkom NAD 1.5France - Belgium1.47Sweden celkom NAD 1.5Romania - Sweden1.55Montenegro celkom NAD 1.5Montenegro - Armenia1.47Shots Sweden total Over 12.5Romania - Sweden1.53Italy celkom NAD 1.5Italy - Turkey1.4Belgium Žlté karty NAD 1.5France - Belgium1.53Turkey Žlté karty NAD 2.5Italy - Turkey2.3
- Kolky360 FtKurzy3.2Výhry1152 FtGeorgia Northern Ireland - Georgia3.2
- Kolky562.46 S/Kurzy2Výhry1124.92 S/Hry s hendikepom Max Purcell -5Max Purcell - Filip Peliwo2
- Kolky360 FtKurzy3.1Výhry1116 FtX Ukraine - Hungary3.1