Nadchádzajúce podujatia
Všetky
1h
8h
Dnes
48h
  • Futbal (1377)
    flag
    Nemecko(55)
    Bundesliga
    DFB Pokal
    2. Bundesliga
    3. Liga
    2. Bundesliga. Futures
    Bundesliga. Futures
  1. Späť
  2. Futbal
flagNemecko, Bundesliga
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
1.38
5.65
6.80
2.51.27
2.53.40
1.42
2.65
23 okt 18:30
1.82
4.10
3.80
2.51.50
2.52.60
1.47
2.50
24 okt 13:30
1.38
5.65
6.80
2.51.29
2.53.35
1.42
2.65
24 okt 13:30
2.25
3.75
2.95
2.51.57
2.52.40
1.50
2.45
24 okt 13:30
1.72
4.15
4.25
2.51.50
2.52.60
1.53
2.35
24 okt 13:30
2.07
3.80
3.25
2.51.57
2.52.40
1.53
2.35
24 okt 13:30
1.42
5.25
6.25
2.51.30
2.53.20
1.45
2.55
24 okt 16:30
2.65
4.15
2.30
2.51.32
2.53.10
1.33
3.05
25 okt 14:30
6.80
5.75
1.38
2.51.24
2.53.65
1.40
2.75
25 okt 16:30
3.20
3.85
2.05
2.51.47
2.52.55
1.42
2.65
30 okt 19:30
2.95
3.85
2.10
2.51.42
2.52.75
1.40
2.75
31 okt 14:30
1.80
4.20
3.75
2.51.40
2.52.80
1.40
2.75
31 okt 14:30
2.90
4.00
2.10
2.51.37
2.52.95
1.35
2.95
31 okt 14:30
3.60
4.15
1.85
2.51.37
2.52.95
1.38
2.80
31 okt 14:30
1.72
4.45
3.85
2.51.30
2.53.20
1.32
3.10
31 okt 14:30
1.32
6.00
7.35
2.51.20
2.54.10
1.35
2.95
31 okt 17:30
2.45
3.70
2.60
2.51.62
2.52.20
1.53
2.35
01 nov 14:30
1.65
4.40
4.40
2.51.37
2.52.95
1.42
2.65
01 nov 16:30
0
Stávkový tiket
Potiahnutím doľava vymažete, potiahnutím doprava prijmete
Váš tiket je prázdny. Ak chcete uzavrieť stávku, vyberte udalosť a kliknite na kurz.