Prihajajoči dogodki
Vse
1 ura
8 ur
Danes
48 ur
- Favoriti (0)
- Povečanje kvot
UEFA Nations League
UEFA Champions League
UEFA Conference League
UEFA Europa League
Friendlies
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
NFL
MLB- Nogomet (1594)
- Košarka (197)
- Tenis (190)
- Namizni tenis (93)
- Hokej na ledu (237)
- Odbojka (6)
- Rokomet (66)
- Bejzbol (12)
- Kriket (13)
- Ameriški nogomet (90)
- Pikado (24)
- Snooker (3)
- Futsal (11)
- Ragbi zveza (27)
- Avstralska pravila (9)
- Boks (44)
- Liga ragbija (2)
- Golf (6)
- Counter-Strike (79)
- League of Legends (8)
- Borilne veščine (17)
- Kolesarstvo (1)
- Vaterpolo (5)
- Floorball (31)
- Formula 1 (1)
- Razvedrilo (1)
- Politika (1)
- Šah (1)
- Valorant (2)
- Dota2 (7)
- NastavitveDecimalka 1.50GMT+00:00
01 okt. 18:45
03 okt. 01:00
01 okt. 18:45
01 okt. 18:45
01 okt. 18:45
01 okt. 18:45
03 okt. 01:00
01 okt. 18:45
01 okt. 18:45
01 okt. 18:45
01 okt. 18:45
03 okt. 01:00
01 okt. 18:45
01 okt. 18:45
01 okt. 18:45
01 okt. 18:45
03 okt. 01:00
- Boosted
ATP Tour. Peking01 okt.•08:20Tallon Griekspoorvs.Andrey RublevHendikep iger Andrey Rublev (-2.5) - Boosted
ATP Tour. Tokio01 okt.•09:10Alejandro Davidovich Fokinavs.Matteo BerrettiniSkupno število odigranih nizov NAD 2.5 - Boosted
ATP Tour. Peking01 okt.•11:00Learner Tienvs.Hubert HurkaczAli bo rezultat 2:0? DA - Boosted
Liga narodov UEFA01 okt.•18:45Denmarkvs.PortugalPortugalJoao Felix Shots on Target OVER 0.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - Boosted
Liga narodov UEFA01 okt.•18:45Denmarkvs.Portugal1XSkupaj NAD 2.5 - Boosted
Liga narodov UEFA01 okt.•18:45Germanyvs.SerbiaRezultat 1. polčasa - GermanyObe ekipi morata doseči zadetek - NEGermany skupaj NAD 1.5 - Boosted
Liga narodov UEFA01 okt.•18:45Germanyvs.SerbiaGermany (-2.5) - Boosted
Liga narodov UEFA01 okt.•18:45Irelandvs.AustriaAustriaObe ekipi morata doseči zadetek - NE - Boosted
Liga narodov UEFA01 okt.•18:45Israelvs.KosovoObe ekipi morata doseči zadetek - DASkupaj NAD 2.5 - Boosted
Liga narodov UEFA01 okt.•18:45Walesvs.NorwayNorwayErling Haaland - igralec bo dosegel golObe ekipi morata doseči zadetek - DA - Boosted
Liga narodov UEFA01 okt.•18:45Walesvs.NorwayRezultat 1. polčasa - NorwayErling Haaland Shots on Target OVER 2.5 - Boosted
Liga narodov UEFA01 okt.•18:45Denmarkvs.PortugalPortugalSkupaj NAD 2.5Skupno število strelov na gol Portugal NAD 3.5 - Boosted
Liga narodov UEFA01 okt.•18:45Denmarkvs.PortugalXSkupaj NAD 3.5Denmark do prvega gola - Boosted
Liga narodov UEFA01 okt.•18:45Germanyvs.SerbiaGermany (-1.5)Skupaj NAD 3.5Germany Hendikep kornerjev (-4.5) - Boosted
Liga narodov UEFA01 okt.•18:45Germanyvs.SerbiaGermany (-2.5)Skupaj NAD 3.5Skupno število kornerjev POD 9.5 - Boosted
Liga narodov UEFA01 okt.•18:45Germanyvs.SerbiaSerbia (+1.5)Skupaj POD 2.5Germany Hendikep kornerjev (-3.5) - Boosted
Liga narodov UEFA01 okt.•18:45Greecevs.NetherlandsNetherlandsSkupaj POD 3.5Netherlands do zadnjega gola - Boosted
Liga narodov UEFA01 okt.•18:45Greecevs.NetherlandsNetherlands (-1.5)Skupaj NAD 2.5Skupno število kornerjev POD 8.5 - Boosted
Liga narodov UEFA01 okt.•18:45Greecevs.NetherlandsXSkupaj NAD 3.5Skupno število kornerjev POD 9.5 - Boosted
Liga narodov UEFA01 okt.•18:45Walesvs.NorwayNorway (-1.5)Skupaj NAD 2.5Skupno število strelov na gol POD 10.5 - Boosted
Liga narodov UEFA01 okt.•18:45Denmarkvs.PortugalPortugal (-1.5)Skupaj NAD 2.5Skupno število strelov na gol POD 9.5 - Boosted
ATP Tour. Peking02 okt.•03:00Daniil Medvedevvs.Pablo Carreno-BustaHendikep iger Daniil Medvedev (-4.5) - Boosted
Liga narodov UEFA02 okt.•14:00Kazakhstanvs.MoldovaKazakhstanSkupaj NAD 2.5 - Boosted
Liga narodov UEFA02 okt.•14:00Kazakhstanvs.MoldovaX2Obe ekipi morata doseči zadetek - NE - Boosted
Liga narodov UEFA02 okt.•16:00Cyprusvs.ArmeniaCyprusSkupaj POD 2.5 - Boosted
Liga narodov UEFA02 okt.•18:45Belgiumvs.TurkeyBelgiumRomelu Lukaku - igralec bo dosegel golObe ekipi morata doseči zadetek - DA - Boosted
Liga narodov UEFA02 okt.•18:45Belgiumvs.TurkeyObe ekipi morata doseči zadetek - DAKevin de Bruyne Shots on Target OVER 0.5Arda Guler Shots on Target OVER 0.5Skupaj NAD 2.5 - Boosted
Liga narodov UEFA02 okt.•18:45Bosnia and Herzegovinavs.Sweden12Obe ekipi morata doseči zadetek - DASkupaj NAD 2.5 - Boosted
Konferenčna liga UEFA Europa15 okt.•16:45Hajduk Splitvs.AjaxAjaxSkupaj NAD 2.5 - Boosted
Konferenčna liga UEFA Europa15 okt.•19:00FC Copenhagenvs.BragaObe ekipi morata doseči zadetek - DASkupaj NAD 2.512 - 13 okt. 19:00
VillarrealSkupaj NAD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 13 okt. 19:00
VillarrealObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 13 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DANapoli - 13 okt. 19:00
BarcelonaSkupaj NAD 4.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 13 okt. 19:00
BarcelonaObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 13 okt. 19:00
ArsenalSkupaj NAD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 16:45
LiverpoolSkupaj NAD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 16:45
LiverpoolObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 16:45
ComoSkupaj NAD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 16:45
ComoObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAFeyenoord - 14 okt. 19:00
Manchester CitySkupaj NAD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 19:00
Manchester CityObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAPSG - 14 okt. 19:00
Real BetisSkupaj NAD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 19:00
Real BetisObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAFC Porto - 14 okt. 19:00
Borussia DortmundSkupaj NAD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 19:00
Borussia DortmundObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DABodo/Glimt
V igri
Priljubljene stave
Prihajajoče stave

Konferenčna liga UEFA Europa
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
5.90
4.50
1.50
2.51.55
2.52.35
1.67
2.10
16:45
6.65
4.35
1.47
2.51.72
2.52.05
1.85
1.85
16:45
6.30
4.40
1.47
2.51.65
2.52.15
1.80
1.90
16:45
5.90
4.20
1.53
2.51.75
2.52.00
1.85
1.85
16:45
1.65
3.90
4.90
2.51.85
2.51.90
1.85
1.85
16:45
1.45
4.45
6.80
2.51.60
2.52.25
1.80
1.90
19:00
1.20
6.90
11.25
2.51.30
2.53.20
1.75
1.95
19:00
1.32
5.10
9.10
2.51.57
2.52.30
1.90
1.80
19:00

Liga narodov UEFA
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
01 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
3.50
3.70
2.10
2.51.67
2.52.20
1.57
2.25
18:45
3.70
3.70
2.00
2.51.70
2.52.15
1.60
2.20
18:45
6.65
4.85
1.48
2.51.50
2.52.60
1.67
2.10
18:45

Serija A
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
10 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
3.10
3.30
2.25
2.51.95
2.51.80
1.75
1.95
13:00

Eredivisie
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
09 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.23
6.90
9.10
2.51.15
2.54.80
1.35
2.95
18:00

Liga prvakov UEFA
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
13 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.20
3.75
2.90
2.51.45
2.52.65
1.40
2.75
19:00

Liga narodov UEFA
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
01 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.23
6.90
14.75
2.51.30
2.53.20
1.80
1.90
18:45

Konferenčna liga UEFA Europa
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
3.00
3.10
2.45
2.52.30
2.51.57
1.95
1.75
16:45
1.30
5.30
9.65
2.51.65
2.52.15
2.12
1.65
16:45
1.15
7.60
16.00
2.51.33
2.53.05
2.15
1.63
19:00
1.05
13.00
43.00
2.51.19
2.54.20
2.85
1.37
19:00

Premier liga
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
18 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.80
3.60
2.30
2.51.60
2.52.25
1.53
2.35
13:00

Liga narodov UEFA
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
01 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
3.55
3.20
2.20
2.52.20
2.51.67
1.95
1.80
18:45

Liga prvakov UEFA
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
13 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.40
3.70
2.65
2.51.57
2.52.30
1.50
2.45
16:45

Konferenčna liga UEFA Europa
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.45
3.15
2.95
2.51.87
2.51.87
1.70
2.05
19:00

Liga narodov UEFA
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
01 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
3.15
3.30
2.30
2.51.90
2.51.90
1.75
2.00
18:45

Liga prvakov UEFA
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
13 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.25
5.45
13.00
2.51.57
2.52.30
2.20
1.60
19:00

Liga narodov UEFA
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
01 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.33
4.85
11.00
2.52.15
2.51.70
2.80
1.40
18:45

Liga de Expansion
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
03 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
3.55
3.90
1.85
2.51.60
2.52.10
1.63
2.15
01:00

Konferenčna liga UEFA Europa
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.27
5.50
11.00
2.51.50
2.52.50
1.95
1.75
16:45

Liga narodov UEFA
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
01 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.14
7.90
24.50
2.51.70
2.52.15
3.50
1.27
16:00

Liga prvakov UEFA
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
13 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.27
5.65
10.75
2.51.45
2.52.65
1.85
1.85
19:00

Konferenčna liga UEFA Europa
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.37
4.75
8.30
2.51.62
2.52.20
1.95
1.75
19:00

Liga prvakov UEFA
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
14 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
9.35
6.15
1.27
2.51.33
2.53.05
1.65
2.12
16:45

Konferenčna liga UEFA Europa
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.70
3.55
2.45
2.51.67
2.52.10
1.57
2.25
16:45

Liga prvakov UEFA
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
14 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
3.25
3.80
2.05
2.51.37
2.52.95
1.35
2.95
19:00
13 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
3.55
3.65
1.97
2.51.62
2.52.20
1.57
2.25
16:45

Premier liga
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
10 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.38
4.80
7.85
2.51.72
2.52.05
2.05
1.70
11:30

Liga prvakov UEFA
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
13 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.97
3.90
3.25
2.51.34
2.53.00
1.35
2.95
19:00
8.80
5.85
1.29
2.51.18
2.54.30
1.37
2.85
19:00
18.50
11.75
1.09
2.51.15
2.54.60
1.65
2.12
19:00

Serija A
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
10 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.42
4.65
6.75
2.51.50
2.52.50
1.67
2.10
18:45

Superliga
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
12 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.60
4.35
5.00
2.51.50
2.52.60
1.55
2.35
17:00

Liga narodov UEFA
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
02 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.41
5.10
6.70
2.51.43
2.52.80
1.62
2.20
18:45
04 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
3.40
3.70
2.05
2.51.70
2.52.15
1.62
2.20
18:45

Konferenčna liga UEFA Europa
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.75
3.60
2.35
2.51.55
2.52.35
1.50
2.45
19:00

Serija A
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
11 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
6.30
3.85
1.55
2.51.95
2.51.80
2.10
1.67
18:45

Liga prvakov UEFA
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
13 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.20
3.50
3.10
2.51.67
2.52.10
1.57
2.25
19:00
14 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.07
3.60
3.30
2.51.67
2.52.10
1.60
2.20
19:00

MLS
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
11 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.65
3.65
2.45
2.51.57
2.52.30
1.50
2.45
02:30

Liga prvakov UEFA. Ženske
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
01 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.67
4.10
4.30
2.51.42
2.52.52
1.53
2.35
19:00

Premier liga
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
10 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.50
3.50
2.65
2.51.65
2.52.15
1.55
2.30
14:00
0
Stavni listek
Podrsajte levo za brisanje, desno za sprejemanje
Vaš stavni listek je prazen. Če želite skleniti stavo, izberite dogodek in kliknite na kvote.
- Vložek₦ 25000Kvote2.35Dobitki₦ 58750Skupaj POD 168.5Pinar Karsiyaka - Galatasaray2.35
- Vložek₦ 20900Kvote2.65Dobitki₦ 55385Shots Denmark total Over 13.5Denmark - Portugal2.65
- Vložek1000 €Kvote55.09Dobitki55093.5 €Netherlands Greece - Netherlands2.12Denmark Denmark - Portugal3.75Austria Ireland - Austria2.2Israel Israel - Kosovo3.15
- Vložek2803.74 €Kvote2.07Dobitki5803.74 €Netherlands Greece - Netherlands2.07
- Vložek2062.52 €Kvote2.07Dobitki4269.41 €Netherlands Greece - Netherlands2.07