Prihajajoči dogodki
Vse
1 ura
8 ur
Danes
48 ur
- Favoriti (0)
- Povečanje kvot
Australian Open
UEFA Champions League
UEFA Conference League
UEFA Europa League
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
NBA
NHL
NFL
MLB
Rolex Shanghai Masters- Nogomet (1816)
- Košarka (227)
- Tenis (100)
- Namizni tenis (165)
- Hokej na ledu (236)
- Odbojka (36)
- Rokomet (82)
- Bejzbol (3)
- Kriket (35)
- Ameriški nogomet (140)
- Pikado (18)
- Futsal (18)
- Ragbi zveza (33)
- Avstralska pravila (9)
- Boks (55)
- Liga ragbija (4)
- Golf (5)
- Counter-Strike (48)
- League of Legends (8)
- Borilne veščine (19)
- Kolesarstvo (18)
- Vaterpolo (15)
- Biatlon (2)
- Alpsko smučanje (2)
- Floorball (58)
- Formula 1 (1)
- Razvedrilo (1)
- Politika (1)
- Šah (1)
- Valorant (4)
- Dota2 (1)
- NastavitveDecimalka 1.50GMT+00:00
- Boosted
Evroliga08 okt.•18:15Panathinaikosvs.FenerbahcePanathinaikosSkupaj NAD 163.5 - Boosted
Evroliga08 okt.•16:00BC Dubaivs.Crvena ZvezdaRazponiBC Dubai (-9.5) - Boosted
Evroliga08 okt.•16:00Maccabi Tel Avivvs.Olimpia MilanoMaccabi Tel AvivSkupaj NAD 167.5 - Boosted
Evroliga09 okt.•18:15Olympiacosvs.Anadolu EfesOlympiacos (-9.5)Skupaj NAD 168.5 - Boosted
Evroliga09 okt.•18:15Olympiacosvs.Anadolu EfesOlympiacos (-8.5)Sasha Vezenkov odbite žoge NAD 5.5 - Boosted
Evroliga08 okt.•18:15Panathinaikosvs.FenerbahcePanathinaikosSkupaj NAD 166.51. četrtina Fenerbahce skupaj NAD 18.5 - Boosted
Evroliga08 okt.•18:45Real Madridvs.PartizanReal MadridSkupaj NAD 165.51. četrtina Partizan skupaj NAD 20.5
- 08 okt. 16:00
BC DubaiSkupaj NAD 167.5Rezultat 1. četrtine - 1 (3 smeri) - 08 okt. 16:00
BC DubaiCrvena Zvezda (+6.5) - 08 okt. 16:00
BC Dubai (redni čas)Skupaj NAD 167.5 - 08 okt. 16:00
Skupaj NAD 167.5Crvena Zvezda - 08 okt. 16:00
Maccabi Tel AvivSkupaj NAD 173.5Rezultat 1. četrtine - 1 (3 smeri) - 08 okt. 16:00
Maccabi Tel AvivOlimpia Milano (+6.5) - 08 okt. 16:00
Maccabi Tel Aviv (redni čas)Skupaj NAD 173.5 - 08 okt. 16:00
Skupaj NAD 173.5Olimpia Milano - 08 okt. 18:00
Bayern MunichSkupaj NAD 172.5Rezultat 1. četrtine - 1 (3 smeri) - 08 okt. 18:00
Bayern MunichVirtus Bologna (+6.5) - 08 okt. 18:00
Bayern Munich (redni čas)Skupaj NAD 172.5 - 08 okt. 18:00
Skupaj NAD 172.5Virtus Bologna - 08 okt. 18:15
PanathinaikosSkupaj NAD 162.5Rezultat 1. četrtine - 1 (3 smeri) - 08 okt. 18:15
PanathinaikosFenerbahce (+6.5) - 08 okt. 18:15
Panathinaikos (redni čas)Skupaj NAD 162.5 - 08 okt. 18:15
Skupaj NAD 162.5Fenerbahce - 08 okt. 18:30
ValenciaSkupaj NAD 183.5Rezultat 1. četrtine - 1 (3 smeri) - 08 okt. 18:30
ValenciaHapoel Tel Aviv (+6.5) - 08 okt. 18:30
Valencia (redni čas)Skupaj NAD 183.5 - 08 okt. 18:30
Skupaj NAD 183.5Hapoel Tel Aviv - 08 okt. 18:45
Real MadridSkupaj NAD 174.5Rezultat 1. četrtine - 1 (3 smeri) - 08 okt. 18:45
Partizan (+14.5)Skupaj POD 174.5 - 08 okt. 18:45
Real MadridPartizan (+6.5) - 08 okt. 18:45
Real Madrid (redni čas)Skupaj NAD 174.5 - 08 okt. 18:45
Skupaj NAD 174.5Partizan - 09 okt. 18:15
OlympiacosSkupaj NAD 172.5Rezultat 1. četrtine - 1 (3 smeri) - 09 okt. 18:15
Anadolu Efes (+14.5)Skupaj POD 172.5 - 09 okt. 18:15
Olympiacos (redni čas)Skupaj NAD 172.5 - 09 okt. 18:30
BarcelonaSkupaj NAD 173.5Rezultat 1. četrtine - 1 (3 smeri) - 09 okt. 18:30
BaskoniaSkupaj NAD 178.5Rezultat 1. četrtine - 1 (3 smeri) - 09 okt. 18:30
Barcelona (redni čas)Skupaj NAD 173.5 - 09 okt. 18:30
Baskonia (redni čas)Skupaj NAD 178.5 - 09 okt. 18:30
BarcelonaZalgiris (+6.5) - 09 okt. 18:30
BarcelonaZalgiris (+6.5) - 09 okt. 18:30
BaskoniaBesiktas (+6.5) - 09 okt. 18:30
Skupaj NAD 173.5Zalgiris - 09 okt. 18:30
Skupaj NAD 178.5Besiktas - 08 okt. 16:00
Rezultat 1. četrtine - 1 (3 smeri)Skupaj NAD 157.5 - 08 okt. 16:00
Polčas/polni čas - 1/1Skupaj za 1. polčas NAD 81.5 - 08 okt. 16:00
Rezultat 1. četrtine - 1 (3 smeri)Skupaj NAD 163.5 - 08 okt. 16:00
Polčas/polni čas - 1/1Skupaj za 1. polčas NAD 84.5 - 08 okt. 18:00
Rezultat 1. četrtine - 1 (3 smeri)Skupaj NAD 162.5 - 08 okt. 18:00
Polčas/polni čas - 1/1Skupaj za 1. polčas NAD 84.5 - 08 okt. 18:15
Rezultat 1. četrtine - 1 (3 smeri)Skupaj NAD 152.5 - 08 okt. 18:15
Polčas/polni čas - 1/1Skupaj za 1. polčas NAD 79.5 - 08 okt. 18:30
Rezultat 1. četrtine - 1 (3 smeri)Skupaj NAD 173.5 - 08 okt. 18:30
Polčas/polni čas - 1/1Skupaj za 1. polčas NAD 89.5 - 08 okt. 18:45
Rezultat 1. četrtine - 1 (3 smeri)Skupaj NAD 164.5 - 08 okt. 18:45
Polčas/polni čas - 1/1Skupaj za 1. polčas NAD 85.5 - 09 okt. 18:15
Polčas/polni čas - 1/1Skupaj za 1. polčas NAD 83.5 - 09 okt. 18:30
Polčas/polni čas - 1/1Skupaj za 1. polčas NAD 84.5 - 09 okt. 18:30
Polčas/polni čas - 1/1Skupaj za 1. polčas NAD 87.5
Evropa, EvroligaMoney Line
Razponi
Skupni seštevki
1
2
1
2
Nad
Pod
1.32
3.40
(-7.0)1.90
(+7.0)1.90
167.01.90
167.01.90
08 okt. 16:00
1.57
2.40
(-4.0)1.90
(+4.0)1.90
173.51.90
173.51.90
08 okt. 16:00
1.39
3.00
(-6.0)1.90
(+6.0)1.90
172.51.90
172.51.90
08 okt. 18:00
1.50
2.60
(-4.5)1.90
(+4.5)1.90
162.51.90
162.51.90
08 okt. 18:15
1.70
2.15
(-2.5)1.90
(+2.5)1.90
183.01.90
183.01.90
08 okt. 18:30
1.20
4.55
(-9.5)1.90
(+9.5)1.90
174.01.90
174.01.90
08 okt. 18:45
1.17
5.10
(-10.5)1.90
(+10.5)1.90
172.01.90
172.01.90
09 okt. 18:15
1.77
2.05
(-2.0)1.90
(+2.0)1.90
173.01.90
173.01.90
09 okt. 18:30
1.77
2.05
(-2.0)1.90
(+2.0)1.90
178.51.90
178.51.90
09 okt. 18:30
1.95
1.75
(+1.5)1.85
(-1.5)1.85
13 okt. 18:00
2.15
1.63
(+2.5)1.85
(-2.5)1.85
13 okt. 18:30
1.22
3.85
(-8.0)1.85
(+8.0)1.85
13 okt. 18:30
2.95
1.35
(+6.0)1.85
(-6.0)1.85
13 okt. 18:30
2.50
1.47
(+4.5)1.85
(-4.5)1.85
13 okt. 18:30
1.95
1.75
(+1.5)1.85
(-1.5)1.85
13 okt. 19:00
1.30
3.20
(-6.5)1.85
(+6.5)1.85
13 okt. 20:45
1.35
2.95
(-6.0)1.85
(+6.0)1.85
14 okt. 16:00
14 okt. 17:30
14 okt. 18:45
1.17
4.40
(-9.5)1.85
(+9.5)1.85
15 okt. 17:45
1.95
1.75
(+1.5)1.85
(-1.5)1.85
15 okt. 18:30
1.37
2.85
(-5.5)1.85
(+5.5)1.85
15 okt. 18:30
1.10
5.85
(-12.5)1.85
(+12.5)1.85
15 okt. 19:00
1.37
2.85
(-5.5)1.85
(+5.5)1.85
16 okt. 17:00
0
Stavni listek
Podrsajte levo za brisanje, desno za sprejemanje
Vaš stavni listek je prazen. Če želite skleniti stavo, izberite dogodek in kliknite na kvote.
- Vložek6 €Kvote80.43Dobitki482.61 €Pravilni rezultat 5:2 HC Fribourg Gotterron - HC Ajoie16.5JYP Jyvaskyla (redni čas) SaiPa Lappeenranta - JYP Jyvaskyla2.65X (redni čas) Jokerit Helsinki - HIFK4.1Pravilni rezultat 5:2 Jokp - KeuPa HT15.5
- Vložek$ 194.8Kvote2.15Dobitki$ 418.82Cards total UNDER 4.5Galatasaray - Kasimpasa2.15
- Vložek193 €Kvote2.07Dobitki399.51 €Hynek Barton Max Hans Rehberg - Hynek Barton2.07
- Vložek$ 80Kvote4.4Dobitki$ 352Rezultat 2. polčasa - X2 Barcelona - Getafe4.4
- Vložek100 €Kvote2Dobitki200 €Skupaj POD 183.5Valencia - Hapoel Tel Aviv2