Prihajajoči dogodki
Vse
1 ura
8 ur
Danes
48 ur
- Favoriti (0)
- Povečanje kvot
Australian Open
MLB
UEFA Nations League
UEFA Champions League
UEFA Conference League
UEFA Europa League
Friendlies
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
NBA
NHL
NFL- Nogomet (1305)
- Košarka (139)
- Tenis (289)
- Namizni tenis (109)
- Hokej na ledu (164)
- Odbojka (9)
- Rokomet (67)
- Bejzbol (8)
- Kriket (23)
- Ameriški nogomet (79)
- Pikado (15)
- Futsal (6)
- Ragbi zveza (33)
- Boks (29)
- Liga ragbija (3)
- Golf (3)
- Counter-Strike (54)
- League of Legends (9)
- Borilne veščine (16)
- Kolesarstvo (32)
- Floorball (3)
- Formula 1 (1)
- Razvedrilo (1)
- Politika (1)
- Šah (1)
- Valorant (4)
- Dota2 (5)
- NastavitveDecimalka 1.50GMT+00:00
Prebuilds
- 15 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 15 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 15 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 15 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 15 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 15 okt. 16:45
AC MilanObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 15 okt. 16:45
St. GilloiseObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 15 okt. 16:45
Sparta PragueObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 15 okt. 16:45
LyonObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 15 okt. 16:45
NK CeljeObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 15 okt. 16:45
AC MilanObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 15 okt. 16:45
St. GilloiseObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 15 okt. 16:45
Sparta PragueObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 15 okt. 16:45
LyonObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 15 okt. 16:45
NK CeljeObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 15 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAFC Salzburg - 15 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAReal Sociedad - 15 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DALillestrom - 15 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DACrystal Palace - 15 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAAC Omonia Nicosia - 15 okt. 16:45
Skupaj POD 2.51X - 15 okt. 16:45
Skupaj POD 2.5X2 - 15 okt. 16:45
Skupaj POD 2.5X2 - 15 okt. 16:45
Skupaj POD 2.5X2 - 15 okt. 16:45
Skupaj POD 2.5X2 - 15 okt. 16:45
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 15 okt. 16:45
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 15 okt. 16:45
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 15 okt. 16:45
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 15 okt. 16:45
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 15 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 15 okt. 16:45
SunderlandObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 15 okt. 16:45
SunderlandObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 15 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DATorreense - 15 okt. 16:45
Skupaj POD 2.51X - 15 okt. 16:45
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 15 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 15 okt. 16:45
AZ AlkmaarObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 15 okt. 16:45
AZ AlkmaarObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 15 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAHapoel Be`er Sheva - 15 okt. 16:45
Skupaj POD 2.5X2 - 15 okt. 16:45
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 15 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 15 okt. 16:45
Bayer LeverkusenObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 15 okt. 16:45
Bayer LeverkusenObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 15 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DALech Poznan - 15 okt. 16:45
Skupaj POD 2.51X - 15 okt. 16:45
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 15 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 15 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 15 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 15 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 15 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 15 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 15 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 15 okt. 19:00
JuventusObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 15 okt. 19:00
BournemouthObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 15 okt. 19:00
TSG HoffenheimObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 15 okt. 19:00
BenficaObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 15 okt. 19:00
RennesObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 15 okt. 19:00
Dinamo ZagrebObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 15 okt. 19:00
NEC NijmegenObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 15 okt. 19:00
JuventusObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 15 okt. 19:00
BournemouthObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 15 okt. 19:00
TSG HoffenheimObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 15 okt. 19:00
BenficaObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 15 okt. 19:00
RennesObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 15 okt. 19:00
Dinamo ZagrebObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 15 okt. 19:00
NEC NijmegenObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 15 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DACelta Vigo - 15 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DASturm Graz - 15 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DABesiktas - 15 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DACeltic - 15 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAOFI Crete - 15 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAAnderlecht - 15 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DALevski Sofia - 15 okt. 19:00
Skupaj POD 2.51X - 15 okt. 19:00
Skupaj POD 2.5X2 - 15 okt. 19:00
Skupaj POD 2.5X2 - 15 okt. 19:00
Skupaj POD 2.5X2 - 15 okt. 19:00
Skupaj POD 2.5X2 - 15 okt. 19:00
Skupaj POD 2.5X2 - 15 okt. 19:00
Skupaj POD 2.5X2 - 15 okt. 19:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 15 okt. 19:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 15 okt. 19:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 15 okt. 19:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 15 okt. 19:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 15 okt. 19:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 15 okt. 19:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 15 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 15 okt. 19:00
FerencvarosiObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 15 okt. 19:00
FerencvarosiObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 15 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAViktoria Plzen - 15 okt. 19:00
Skupaj POD 2.5X2 - 15 okt. 19:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 15 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 15 okt. 19:00
Jagiellonia BialystokObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 15 okt. 19:00
Jagiellonia BialystokObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 15 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAArarat Armenia - 15 okt. 19:00
Skupaj POD 2.5X2 - 15 okt. 19:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 15 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 15 okt. 19:00
MarseilleObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 15 okt. 19:00
MarseilleObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 15 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAOlympiacos - 15 okt. 19:00
Skupaj POD 2.5X2 - 15 okt. 19:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5
Evropa, Evropska liga UEFAMoney Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
6.65
4.85
1.42
2.51.45
2.52.65
1.60
2.20
15 okt. 16:45
3.90
3.85
1.82
2.51.60
2.52.25
1.60
2.20
15 okt. 16:45
1.29
5.60
9.40
2.51.45
2.52.65
1.80
1.90
15 okt. 16:45
2.30
3.50
2.90
2.51.67
2.52.10
1.60
2.20
15 okt. 16:45
1.34
5.15
8.55
2.51.55
2.52.35
1.90
1.80
15 okt. 16:45
4.60
4.35
1.63
2.51.45
2.52.65
1.50
2.45
15 okt. 16:45
2.15
3.60
3.10
2.51.62
2.52.20
1.55
2.30
15 okt. 16:45
2.40
3.35
2.85
2.51.80
2.51.95
1.65
2.12
15 okt. 16:45
2.07
3.60
3.25
2.51.65
2.52.15
1.57
2.25
15 okt. 19:00
1.87
3.80
3.70
2.51.65
2.52.15
1.60
2.20
15 okt. 19:00
1.38
4.90
7.50
2.51.60
2.52.25
1.85
1.85
15 okt. 19:00
3.45
3.50
2.05
2.51.95
2.51.80
1.75
1.95
15 okt. 19:00
1.18
7.40
13.00
2.51.34
2.53.00
1.90
1.80
15 okt. 19:00
1.90
3.90
3.50
2.51.42
2.52.75
1.42
2.65
15 okt. 19:00
1.25
5.80
10.75
2.51.45
2.52.65
1.85
1.85
15 okt. 19:00
1.32
5.40
8.90
2.51.55
2.52.35
1.90
1.80
15 okt. 19:00
1.85
3.65
4.00
2.51.75
2.52.00
1.70
2.05
15 okt. 19:00
1.85
3.70
3.90
2.51.72
2.52.05
1.67
2.10
15 okt. 19:00
0
Stavni listek
Podrsajte levo za brisanje, desno za sprejemanje
Vaš stavni listek je prazen. Če želite skleniti stavo, izberite dogodek in kliknite na kvote.
- Vložek50 krKvote853.38Dobitki42669.16 krSouth Korea South Korea - Uzbekistan1.72Start Raufoss - Start1.5Norway (U-21) Norway (U-21) - Israel (U-21)1.57England (U-21) Ireland (U-21) - England (U-21)1.57France (U-21) France (U-21) - Switzerland (U-21)1.57Doncaster Doncaster - Liverpool U-211.47Milton Keynes Dons Milton Keynes Dons - Brentford (U-21)1.77Sheffield Wednesday Sheffield Wednesday - Sunderland (U-21)1.38Saudi Arabia Saudi Arabia - UAE2.3Hornchurch Hornchurch - Fulham (U-21)1.93Spain Croatia - Spain1.28Scotland Scotland - Slovenia1.77Skupaj NAD 5.5Argentina - Benin2.35
- Vložek5 €Kvote460.77Dobitki2303.86 €Pravilni rezultat 3:1 England - Czechia11.25Kazakhstan -1.5Kazakhstan - Faroe Islands4.4X Scotland - Slovenia3.55X Luxembourg - Bulgaria3.3X Belarus - Finland3.3
- Vložek838 €Kvote1.57Dobitki1316.83 €Iceland Estonia - Iceland1.57
- Vložek562.46 S/Kvote2Dobitki1124.92 S/Hendikep iger Max Purcell -5Max Purcell - Filip Peliwo2
- Vložek10 €Kvote107.81Dobitki1078.19 €Pravilni rezultat 3:1 England - Czechia11.25Kazakhstan -1.5Kazakhstan - Faroe Islands4.4X Scotland - Slovenia3.55X Luxembourg - Bulgaria3.3X Belarus - Finland3.3