Prihajajoči dogodki
Vse
1 ura
8 ur
Danes
48 ur
- Favoriti (0)
- Povečanje kvot
Australian Open
UEFA Nations League
UEFA Champions League
UEFA Conference League
UEFA Europa League
Friendlies
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
NBA
NHL
NFL
MLB- Nogomet (1362)
Svet(2)
Evropa(89)
Anglija(106)
Italija(63)
Nemčija(55)
Španija(62)
Francija(36)Ligue 1Ligue 2NationalLigue 1. Futures
Nizozemska(29)
Turčija(42)
Avstralija(24)
Argentina(62)
Armenia(2)
Avstrija(22)
Azerbaijan(8)
Asia(3)
Bolgarija(17)
Belgija(18)
Bahrain(4)
Brazilija(42)
Chile(9)
China(8)
Cyprus(9)
Češka republika(17)
Costa Rica(5)
Canada(4)
Kolumbija(16)
Croatia(5)
Danska(18)
Egypt(15)
El Salvador(1)
Estonia(12)
Finland(3)
Grčija(30)
Guatemala(9)
Hungary(14)
Iceland(6)
India(4)
Israel(8)
Indonesia(6)
Japan(30)
Severna Amerika(2)
Poland(30)
Latvia(5)
Litva(4)
Malta(4)
Mexico(28)
Norveška(19)
Northern Ireland(7)
Slovakia(16)
Portugal(18)
Paraguay(6)
Slovenia(5)
Peru(10)
Russia(33)
Rep. of Ireland(7)
Romania(14)
Škotska(32)
Saudi Arabia(13)
South Korea(14)
Singapore(1)
Južna Amerika(9)
Sweden(20)
Switzerland(14)
ZDA(41)
Uruguay(10)
Ukraine(8)
Uzbekistan(1)
Venezuela(6)
Wales(24)
Bolivia(3)
Ecuador(10)
Iraq(2)
Jordan(6)
Liberia(1)
Maldives(1)
Montenegro(5)
Oman(1)
Panama(4)
Qatar(5)
Serbia(7)
Solomon Islands(1) - Košarka (191)
- Tenis (274)
- Namizni tenis (113)
- Hokej na ledu (210)
- Odbojka (19)
- Rokomet (57)
- Bejzbol (2)
- Kriket (16)
- Ameriški nogomet (71)
- Pikado (30)
- Snooker (5)
- Futsal (1)
- Ragbi zveza (34)
- Boks (44)
- Liga ragbija (9)
- Golf (4)
- Counter-Strike (54)
- League of Legends (9)
- Borilne veščine (14)
- Kolesarstvo (1)
- Biatlon (2)
- Alpsko smučanje (2)
- Floorball (39)
- Bandy (14)
- Formula 1 (1)
- Politika (1)
- Šah (1)
- Valorant (14)
- Dota2 (13)
- NastavitveDecimalka 1.50GMT+00:00
Prebuilds
- 23 okt. 18:45
Stade BrestObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 23 okt. 18:45
Stade BrestObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 23 okt. 18:45
Skupaj za 1. polčas NAD 0.5Stade BrestSkupaj za 2. polčas POD 1.5 - 23 okt. 18:45
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 23 okt. 18:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DANice - 23 okt. 18:45
Skupaj NAD 2.5Ludovic Ajorque - igralec bo dosegel golStade Brest - 23 okt. 18:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DASkupaj NAD 2.5Skupno število kornerjev NAD 9.5 - 24 okt. 15:15
ToulouseObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 24 okt. 15:15
ToulouseObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 24 okt. 15:15
Skupaj za 1. polčas NAD 0.5ToulouseSkupaj za 2. polčas POD 1.5 - 24 okt. 15:15
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 24 okt. 15:15
Obe ekipi morata doseči zadetek - DATroyes - 24 okt. 15:15
Skupaj NAD 2.5Casper Tengstedt - igralec bo dosegel golToulouse - 24 okt. 18:45
LensObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 24 okt. 18:45
LensObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 24 okt. 18:45
Skupaj za 1. polčas NAD 0.5LensSkupaj za 2. polčas POD 1.5 - 24 okt. 18:45
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 24 okt. 18:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAParis FC - 24 okt. 18:45
Skupaj NAD 2.5Franjo Ivanovic - igralec bo dosegel golLens - 24 okt. 18:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DASkupaj NAD 2.5Skupno število kornerjev NAD 9.5 - 24 okt. 18:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - NENajveč kornerjev - LensSkupaj NAD 1.5 - 25 okt. 14:00
MonacoObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 25 okt. 14:00
MonacoObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 25 okt. 14:00
Skupaj za 1. polčas NAD 0.5MonacoSkupaj za 2. polčas POD 1.5 - 25 okt. 14:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 25 okt. 14:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DALille - 25 okt. 14:00
Skupaj NAD 2.5Folarin Balogun - igralec bo dosegel golMonaco - 25 okt. 14:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DASkupaj NAD 2.5Skupno število kornerjev NAD 9.5 - 25 okt. 14:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - NENajveč kornerjev - MonacoSkupaj NAD 1.5 - 25 okt. 16:15
LorientObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 25 okt. 16:15
LorientObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 25 okt. 16:15
Skupaj za 1. polčas NAD 0.5LorientSkupaj za 2. polčas POD 1.5 - 25 okt. 16:15
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 25 okt. 16:15
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAAngers - 25 okt. 16:15
AuxerreObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 25 okt. 16:15
AuxerreObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 25 okt. 16:15
Skupaj za 1. polčas NAD 0.5AuxerreSkupaj za 2. polčas POD 1.5 - 25 okt. 16:15
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 25 okt. 16:15
Obe ekipi morata doseči zadetek - DALe Mans - 25 okt. 16:15
RennesObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 25 okt. 16:15
RennesObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 25 okt. 16:15
Skupaj za 1. polčas NAD 0.5RennesSkupaj za 2. polčas POD 1.5 - 25 okt. 16:15
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 25 okt. 16:15
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAStrasbourg - 25 okt. 16:15
Skupaj NAD 3.5Esteban Lepaul - igralec bo dosegel golRennes - 25 okt. 16:15
Skupaj NAD 2.5Cameron Archer - igralec bo dosegel golAuxerre - 25 okt. 16:15
Obe ekipi morata doseči zadetek - DASkupaj NAD 2.5Skupno število kornerjev NAD 9.5 - 25 okt. 16:15
Obe ekipi morata doseči zadetek - DASkupaj NAD 2.5Skupno število kornerjev NAD 9.5 - 25 okt. 16:15
Obe ekipi morata doseči zadetek - NENajveč kornerjev - RennesSkupaj NAD 1.5 - 25 okt. 16:15
Skupaj NAD 2.5Ibrahima Balde - igralec bo dosegel golLorient - 25 okt. 16:15
MarseilleObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 25 okt. 16:15
MarseilleObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 25 okt. 16:15
Skupaj za 1. polčas NAD 0.5MarseilleSkupaj za 2. polčas POD 1.5 - 25 okt. 16:15
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 25 okt. 16:15
Obe ekipi morata doseči zadetek - DALe Havre - 25 okt. 16:15
Skupaj NAD 2.5Amine Gouiri - igralec bo dosegel golMarseille - 25 okt. 16:15
Obe ekipi morata doseči zadetek - DASkupaj NAD 2.5Skupno število kornerjev NAD 9.5 - 25 okt. 16:15
Obe ekipi morata doseči zadetek - NENajveč kornerjev - MarseilleSkupaj NAD 1.5 - 25 okt. 19:45
PSGObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 25 okt. 19:45
PSGObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 25 okt. 19:45
Skupaj za 1. polčas NAD 0.5PSGSkupaj za 2. polčas POD 1.5 - 25 okt. 19:45
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 25 okt. 19:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DALyon - 25 okt. 19:45
Skupaj NAD 3.5Ousmane Dembele - igralec bo dosegel golPSG - 25 okt. 19:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DASkupaj NAD 2.5Skupno število kornerjev NAD 9.5 - 25 okt. 19:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - NENajveč kornerjev - PSGSkupaj NAD 1.5 - 30 okt. 18:00
PSGObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 30 okt. 18:00
PSGObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 30 okt. 18:00
Skupaj za 1. polčas NAD 0.5PSGSkupaj za 2. polčas POD 1.5 - 30 okt. 18:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 30 okt. 18:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DALe Havre - 30 okt. 20:05
LilleObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 30 okt. 20:05
LilleObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 30 okt. 20:05
Skupaj za 1. polčas NAD 0.5LilleSkupaj za 2. polčas POD 1.5 - 30 okt. 20:05
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 30 okt. 20:05
Obe ekipi morata doseči zadetek - DALens - 31 okt. 16:15
RennesObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 31 okt. 16:15
Skupaj za 1. polčas NAD 0.5RennesSkupaj za 2. polčas POD 1.5 - 31 okt. 16:15
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 31 okt. 16:15
Obe ekipi morata doseči zadetek - DANice - 31 okt. 19:45
LyonObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 31 okt. 19:45
LyonObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 31 okt. 19:45
Skupaj za 1. polčas NAD 0.5LyonSkupaj za 2. polčas POD 1.5 - 31 okt. 19:45
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 31 okt. 19:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAAngers - 31 okt. 19:45
Stade BrestObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 31 okt. 19:45
Stade BrestObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 31 okt. 19:45
Skupaj za 1. polčas NAD 0.5Stade BrestSkupaj za 2. polčas POD 1.5 - 31 okt. 19:45
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 31 okt. 19:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DALorient - 31 okt. 19:45
TroyesObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 31 okt. 19:45
TroyesObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 31 okt. 19:45
Skupaj za 1. polčas NAD 0.5TroyesSkupaj za 2. polčas POD 1.5 - 31 okt. 19:45
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 31 okt. 19:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DALe Mans - 01 nov. 14:00
StrasbourgObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 01 nov. 14:00
StrasbourgObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 01 nov. 14:00
Skupaj za 1. polčas NAD 0.5StrasbourgSkupaj za 2. polčas POD 1.5 - 01 nov. 14:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 01 nov. 14:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAAuxerre - 01 nov. 16:15
Paris FCObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 01 nov. 16:15
Paris FCObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 01 nov. 16:15
Skupaj za 1. polčas NAD 0.5Paris FCSkupaj za 2. polčas POD 1.5 - 01 nov. 16:15
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 01 nov. 16:15
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAMonaco - 01 nov. 19:45
MarseilleObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 01 nov. 19:45
MarseilleObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 01 nov. 19:45
Skupaj za 1. polčas NAD 0.5MarseilleSkupaj za 2. polčas POD 1.5 - 01 nov. 19:45
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 01 nov. 19:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAToulouse - 23 okt. 18:45
Stade BrestSkupaj NAD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 23 okt. 18:45
Skupaj POD 2.5X2 - 23 okt. 18:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 24 okt. 15:15
ToulouseSkupaj NAD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 24 okt. 15:15
Skupaj POD 2.5X2 - 24 okt. 15:15
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 24 okt. 15:15
Rezultat 1. polčasa - ToulouseRezultat 2. polčasa - ToulouseCasper Tengstedt - igralec bo dosegel gol v obeh polčasih - 24 okt. 18:45
LensSkupaj NAD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 24 okt. 18:45
Skupaj POD 2.5X2 - 24 okt. 18:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 25 okt. 14:00
MonacoSkupaj NAD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 25 okt. 14:00
Skupaj POD 2.5X2 - 25 okt. 14:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 25 okt. 16:15
LorientSkupaj NAD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 25 okt. 16:15
Skupaj POD 2.51X - 25 okt. 16:15
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 25 okt. 16:15
AuxerreSkupaj NAD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 25 okt. 16:15
Skupaj POD 2.5X2 - 25 okt. 16:15
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 25 okt. 16:15
RennesSkupaj NAD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 25 okt. 16:15
Rezultat 1. polčasa - RennesRezultat 2. polčasa - RennesEsteban Lepaul - igralec bo dosegel gol v obeh polčasih - 25 okt. 16:15
Skupaj POD 2.5X2 - 25 okt. 16:15
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 25 okt. 16:15
MarseilleSkupaj NAD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 25 okt. 16:15
Rezultat 1. polčasa - MarseilleRezultat 2. polčasa - MarseilleAmine Gouiri - igralec bo dosegel gol v obeh polčasih - 25 okt. 16:15
Skupaj POD 2.5X2 - 25 okt. 16:15
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 25 okt. 19:45
PSGSkupaj NAD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 25 okt. 19:45
Skupaj POD 2.5X2 - 25 okt. 19:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 25 okt. 19:45
Rezultat 1. polčasa - PSGRezultat 2. polčasa - PSGOusmane Dembele - igralec bo dosegel gol v obeh polčasih - 30 okt. 18:00
PSGSkupaj NAD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 30 okt. 18:00
Skupaj POD 2.51X - 30 okt. 18:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 30 okt. 20:05
LilleSkupaj NAD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 30 okt. 20:05
Skupaj POD 2.5X2 - 30 okt. 20:05
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 31 okt. 16:15
RennesSkupaj NAD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 31 okt. 16:15
Skupaj POD 2.51X - 31 okt. 16:15
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 31 okt. 19:45
LyonSkupaj NAD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 31 okt. 19:45
Skupaj POD 2.5X2 - 31 okt. 19:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 31 okt. 19:45
Stade BrestSkupaj NAD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 31 okt. 19:45
Skupaj POD 2.51X - 31 okt. 19:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 31 okt. 19:45
TroyesSkupaj NAD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 31 okt. 19:45
Skupaj POD 2.5X2 - 31 okt. 19:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 01 nov. 14:00
StrasbourgSkupaj NAD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 01 nov. 14:00
Skupaj POD 2.5X2 - 01 nov. 14:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 01 nov. 16:15
Paris FCSkupaj NAD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 01 nov. 16:15
Skupaj POD 2.5X2 - 01 nov. 16:15
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 01 nov. 19:45
MarseilleSkupaj NAD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 01 nov. 19:45
Skupaj POD 2.5X2 - 01 nov. 19:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12
France, Ligue 1Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.25
3.35
3.20
2.51.70
2.52.15
1.60
2.20
23 okt. 18:45
1.65
4.10
4.90
2.51.62
2.52.30
1.65
2.12
24 okt. 15:15
2.30
3.70
2.90
2.51.65
2.52.25
1.55
2.30
24 okt. 18:45
2.15
3.30
3.55
2.51.80
2.52.00
1.67
2.10
25 okt. 14:00
2.15
3.60
3.25
2.51.75
2.52.10
1.60
2.20
25 okt. 16:15
2.85
3.25
2.50
2.52.00
2.51.80
1.80
1.90
25 okt. 16:15
1.72
4.25
4.20
2.51.40
2.52.95
1.42
2.65
25 okt. 16:15
1.55
4.55
5.25
2.51.60
2.52.35
1.65
2.12
25 okt. 16:15
1.42
5.10
6.65
2.51.33
2.53.05
1.53
2.35
25 okt. 19:45
10.25
6.65
1.23
2.51.30
2.53.20
1.65
2.12
30 okt. 18:00
2.30
3.50
2.85
2.51.65
2.52.15
1.57
2.25
30 okt. 20:05
2.65
3.70
2.40
2.51.57
2.52.30
1.50
2.45
31 okt. 16:15
2.10
3.50
3.30
2.51.80
2.51.95
1.65
2.12
31 okt. 19:45
1.38
5.00
7.35
2.51.55
2.52.35
1.80
1.90
31 okt. 19:45
2.60
3.45
2.55
2.51.87
2.51.87
1.70
2.05
31 okt. 19:45
1.80
3.90
3.90
2.51.57
2.52.30
1.55
2.30
01 nov. 14:00
2.25
3.65
2.85
2.51.65
2.52.15
1.57
2.25
01 nov. 16:15
1.82
3.85
3.85
2.51.62
2.52.20
1.57
2.25
01 nov. 19:45
0
Stavni listek
Podrsajte levo za brisanje, desno za sprejemanje
Vaš stavni listek je prazen. Če želite skleniti stavo, izberite dogodek in kliknite na kvote.
- Vložek20000 FtKvote225.52Dobitki4510598 FtComo Como - Manchester United2.1X Lille - Galatasaray3.7Real Madrid Real Madrid - RB Leipzig1.25X Bayern Munich - Arsenal3.9Inter Milan Inter Milan - Shakhtar Donetsk1.19Sporting Lisbon Sporting Lisbon - LASK Linz1.18Club Brugge Club Brugge - Lens2Aston Villa Aston Villa - Viking FK1.22RB Leipzig Rot-Weiss Essen - RB Leipzig1.18VfB Stuttgart Paderborn - VfB Stuttgart1.47
- VložekR$ 600Kvote2.7DobitkiR$ 1620LASK Linz Hendikep kornerjev 2.5Sporting Lisbon - LASK Linz2.7
- VložekR$ 585Kvote2.7DobitkiR$ 1579.5LASK Linz Hendikep kornerjev 2.5Sporting Lisbon - LASK Linz2.7
- Vložek40 €Kvote20.17Dobitki807.14 €Skupaj NAD 2.5Lille - Galatasaray1.6Sporting Lisbon skupaj NAD 2.5Sporting Lisbon - LASK Linz1.6Aston Villa skupaj NAD 2.5Aston Villa - Viking FK1.65Inter Milan skupaj NAD 2.5Inter Milan - Shakhtar Donetsk1.6Skupaj NAD 3.5Real Betis - Feyenoord1.9Real Madrid skupaj NAD 2.5Real Madrid - RB Leipzig1.57
- VložekR$ 280Kvote2.65DobitkiR$ 742Ofsajdi skupaj NAD 3.5Torque - Atletico Mineiro2.65