Prihajajoči dogodki
Vse
1 ura
8 ur
Danes
48 ur
- Favoriti (0)
- Povečanje kvot
Australian Open
MLB
UEFA Nations League
UEFA Champions League
UEFA Conference League
UEFA Europa League
Friendlies
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
NBA
NHL
NFL- Nogomet (1307)
- Košarka (138)
- Tenis (197)
- Namizni tenis (132)
- Hokej na ledu (166)
- Odbojka (9)
- Rokomet (65)
- Bejzbol (10)
- Kriket (17)
- Ameriški nogomet (81)
- Pikado (15)
- Futsal (7)
- Ragbi zveza (33)
- Boks (29)
- Golf (3)
- Counter-Strike (47)
- League of Legends (9)
- Borilne veščine (16)
- Kolesarstvo (31)
- Floorball (3)
- Formula 1 (1)
- Razvedrilo (1)
- Politika (1)
- Šah (1)
- Valorant (4)
- Dota2 (5)
- NastavitveDecimalka 1.50GMT+00:00
- Nazaj
- Hokej na ledu
- Severna Amerika
- NHL
Prebuilds
- 05 okt. 23:00
Tampa Bay Lightning (redni čas)Skupaj NAD 5.5 - 05 okt. 23:00
Tampa Bay Lightning (redni čas)1. obdobje - 1 - 05 okt. 23:30
Ottawa Senators (redni čas)Skupaj NAD 5.5 - 05 okt. 23:30
Pittsburgh Penguins (redni čas)Skupaj NAD 6.5 - 05 okt. 23:30
Pittsburgh Penguins (redni čas)1. obdobje - 1 - 06 okt. 00:00
Dallas Stars (redni čas)Skupaj NAD 6.5 - 06 okt. 00:00
Dallas Stars (redni čas)1. obdobje - 1 - 06 okt. 23:00
Detroit Red Wings (redni čas)Skupaj NAD 6.5 - 06 okt. 23:00
Detroit Red Wings (redni čas)1. obdobje - 1 - 06 okt. 23:00
Carolina Hurricanes (redni čas)Skupaj NAD 6.5 - 06 okt. 23:00
Toronto Maple Leafs (redni čas)Skupaj NAD 6.5 - 06 okt. 23:00
Toronto Maple Leafs (redni čas)1. obdobje - 1 - 06 okt. 23:00
New Jersey Devils (redni čas)Skupaj NAD 5.5 - 06 okt. 23:00
New Jersey Devils (redni čas)1. obdobje - 1 - 06 okt. 23:00
Minnesota Wild (redni čas)Skupaj NAD 6.5 - 06 okt. 23:00
Buffalo Sabres (redni čas)1. obdobje - 1 - 06 okt. 23:30
New York Rangers (redni čas)Skupaj NAD 5.5 - 06 okt. 23:30
New York Rangers (redni čas)1. obdobje - 1 - 07 okt. 00:00
St. Louis Blues (redni čas)Skupaj NAD 5.5 - 07 okt. 01:40
Vegas Golden Knights (redni čas)Skupaj NAD 6.5 - 07 okt. 02:00
Florida Panthers (redni čas)Skupaj NAD 5.5 - 07 okt. 23:30
Washington Capitals (redni čas)Skupaj NAD 6.5 - 07 okt. 23:30
Washington Capitals (redni čas)1. obdobje - 1 - 07 okt. 23:30
Colorado Avalanche (redni čas)Skupaj NAD 6.5 - 08 okt. 02:00
Edmonton Oilers (redni čas)Skupaj NAD 6.5 - 08 okt. 23:00
Ottawa Senators (redni čas)1. obdobje - 1 - 08 okt. 23:00
Ottawa Senators (redni čas)Skupaj NAD 5.5 - 09 okt. 00:00
San Jose Sharks (redni čas)Skupaj NAD 5.5
Severna Amerika, NHLMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
1.70
4.50
3.90
5.51.80
5.52.00
(-1.0)1.90
(+1.0)1.90
05 okt. 23:00
2.55
4.10
2.35
5.51.90
5.51.90
(0.0)1.95
(0.0)1.85
05 okt. 23:30
1.87
4.55
3.25
6.01.85
6.01.95
(-1.0)2.10
(+1.0)1.75
05 okt. 23:30
1.80
4.55
3.50
6.01.90
6.01.90
(-1.0)2.00
(+1.0)1.80
06 okt. 00:00
2.40
4.25
2.40
6.02.05
6.01.77
(0.0)1.90
(0.0)1.90
06 okt. 23:00
2.45
4.35
2.35
6.01.90
6.01.90
(0.0)1.95
(0.0)1.85
06 okt. 23:00
1.97
4.35
3.00
6.02.05
6.01.77
(-1.0)2.25
(+1.0)1.65
06 okt. 23:00
2.15
4.25
2.75
5.51.77
5.52.05
(0.0)1.70
(0.0)2.15
06 okt. 23:00
2.45
4.35
2.35
6.01.95
6.01.85
(0.0)1.90
(0.0)1.90
06 okt. 23:00
2.15
4.15
2.75
5.51.90
5.51.90
(0.0)1.70
(0.0)2.15
06 okt. 23:30
2.60
4.10
2.30
5.51.90
5.51.90
(0.0)2.00
(0.0)1.80
07 okt. 00:00
3.20
4.40
1.90
6.02.05
6.01.77
(+1.0)1.70
(-1.0)2.15
07 okt. 01:40
2.55
4.20
2.30
5.51.80
5.52.00
(0.0)1.95
(0.0)1.85
07 okt. 02:00
1.90
4.45
3.20
6.01.95
6.01.85
(-1.0)2.15
(+1.0)1.70
07 okt. 23:30
3.30
4.55
1.85
6.01.85
6.01.95
(+1.0)1.75
(-1.0)2.10
07 okt. 23:30
2.90
4.60
2.00
6.52.00
6.51.80
(+1.0)1.65
(-1.0)2.25
08 okt. 02:00
2.25
4.10
2.65
5.51.90
5.51.90
(0.0)1.77
(0.0)2.05
08 okt. 23:00
2.60
4.10
2.25
5.51.90
5.51.90
(0.0)2.00
(0.0)1.80
09 okt. 00:00
0
Stavni listek
Podrsajte levo za brisanje, desno za sprejemanje
Vaš stavni listek je prazen. Če želite skleniti stavo, izberite dogodek in kliknite na kvote.
- Vložek562.46 S/Kvote2Dobitki1124.92 S/Hendikep iger Max Purcell -5Max Purcell - Filip Peliwo2
- Vložek272.73 €Kvote2.1Dobitki572.73 €Scotland Hendikep kornerjev -1.5Scotland - Slovenia2.1
- Vložek10 €Kvote47.49Dobitki474.91 €Finland Belarus - Finland1.95Iceland Estonia - Iceland1.57Luxembourg Luxembourg - Bulgaria2.07Scotland Scotland - Slovenia1.77Slovakia Moldova - Slovakia1.4Spain Croatia - Spain1.28Kazakhstan Kazakhstan - Faroe Islands2.35
- Vložek6 €Kvote55.8Dobitki334.85 €X (redni čas) HIFK - TPS3.85X (redni čas) Jukurit - Assat Pori3.85X (redni čas) Karpat - K-Espoo3.9Pravilni rezultat 2:5 Sport Vaasa - Ilves25
- Vložek6 €Kvote35.83Dobitki215 €X (redni čas) Dallas Stars - San Jose Sharks4.5Pittsburgh Penguins -1.5Pittsburgh Penguins - Winnipeg Jets2.35X (redni čas) Boston Bruins - Ottawa Senators4.15Pravilni rezultat 5:2 Tampa Bay Lightning - Philadelphia Flyers16