Komende evenementen
Alles
1u
8u
Vandaag
48u
- Favorieten (0)
- Quoteringen boost
Australian Open
UEFA Nations League
UEFA Champions League
UEFA Conference League
UEFA Europa League
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
NBA
NHL
NFL
MLB- Voetbal (1404)
- Basketbal (150)
- Tennis (186)
- Tafeltennis (120)
- IJshockey (199)
- Volleybal (16)
- Handbal (40)
- Honkbal (1)
- Cricket (10)
- Amerikaans voetbal (79)
- Darten (15)
- Zaalvoetbal (1)
- Rugby union (34)
- Australisch voetbal (9)
- Boksen (41)
- Rugby league (9)
- Golf (9)
- Counter-Strike (23)
- League of Legends (6)
- Vechtsporten (18)
- Wielrennen (1)
- Waterpolo (4)
- Biatlon (2)
- Alpineskiën (2)
- Floorball (48)
- Bandy (14)
- Formule 1 (1)
- Politiek (1)
- Schaken (1)
- Valorant (3)
- Dota2 (4)
- InstellingenDecimaal 1.50GMT+00:00
28 okt. 19:45
28 okt. 19:45
28 okt. 20:00
28 okt. 17:00
28 okt. 19:45
28 okt. 19:45
28 okt. 19:45
28 okt. 20:00
28 okt. 17:00
28 okt. 19:45
28 okt. 19:45
28 okt. 19:45
28 okt. 20:00
28 okt. 17:00
28 okt. 19:45
28 okt. 19:45
28 okt. 19:45
- Boosted
ATP Tour - Basel28 okt.•09:00Djokovic, Novak vs.Ugo HumbertDjokovic, NovakWinnaar 1e set - Djokovic, Novak - Boosted
DFB Pokal28 okt.•17:00SC Freiburgvs.VfL WolfsburgSC FreiburgBeide teams scoren - JaTotaal OVER 3.5 - Boosted
Serie A28 okt.•17:30Veneziavs.InternazionaleInternazionale (-1.5)Marcus Thuram - speler zal een doelpunt maken - Boosted
Serie A28 okt.•17:30AC Milanvs.BolognaAC MilanGoncalo Ramos - speler zal een doelpunt makenTotaal OVER 1.5 - Boosted
EFL Cup28 okt.•19:30Manchester Cityvs.Brighton & Hove AlbionManchester CityBeide teams scoren - JaHoekschoppen totaal OVER 8.5 - Boosted
DFB Pokal28 okt.•19:45Bayern Münchenvs.FC MagdeburgBayern München (-3.5)Beide teams scoren - NEE - Boosted
EFL Cup28 okt.•19:45Fulhamvs.Crystal PalaceFulhamDe meeste hoekschoppen - Fulham - Boosted
EFL Cup28 okt.•20:00Liverpoolvs.ChelseaLiverpoolAlexander Isak - speler zal een doelpunt maken - Boosted
EFL Cup28 okt.•20:00Liverpoolvs.ChelseaChelseaJoao Pedro - speler zal een doelpunt maken - Boosted
ATP Tour - Wenen28 okt.•09:00Daniel Merida Aguilarvs.Medvedev, DaniilMedvedev, DaniilTotaal aantal spellen OVER 22.5 - Boosted
DFB Pokal28 okt.•17:00Paderbornvs.VfB StuttgartVfB StuttgartBeide teams scoren - JaDeniz Undav - speler zal een doelpunt maken - Boosted
DFB Pokal28 okt.•17:00SC Freiburgvs.VfL WolfsburgSC Freiburg (-2.5) - Boosted
Serie A28 okt.•17:30Veneziavs.InternazionaleInternazionaleBeide teams scoren - JaFrancesco Pio Esposito - speler zal een doelpunt maken - Boosted
Serie A28 okt.•17:30AC Milanvs.BolognaAC MilanTotaal ONDER 2.5 - Boosted
Serie A28 okt.•19:45Monzavs.NapoliKevin De Bruyne - to Assist A Goal - Boosted
DFB Pokal28 okt.•19:45Bayer Leverkusenvs.1. FC NürnbergTotaal OVER 3.5Bayer Leverkusen Hoekschoppen handicap (-3.5) - Boosted
Serie A28 okt.•19:45Genoavs.JuventusJuventusDe meeste hoekschoppen - JuventusNick Woltemade - speler zal een doelpunt maken - 05 nov. 17:45
Beide teams scoren - Ja12 - 05 nov. 17:45
NEC NijmegenBeide teams scoren - NEE - 05 nov. 17:45
NEC NijmegenBeide teams scoren - Ja - 05 nov. 17:45
Beide teams scoren - JaAC Omonia Nicosia - 05 nov. 17:45
Totaal ONDER 2.5X2 - 05 nov. 17:45
Totaal ONDER 3.51e helft totaal OVER 0.5 - 05 nov. 17:45
Beide teams scoren - Ja12 - 05 nov. 17:45
AFC BournemouthBeide teams scoren - NEE - 05 nov. 17:45
AFC BournemouthBeide teams scoren - Ja - 05 nov. 17:45
Beide teams scoren - JaSparta Praag - 05 nov. 17:45
Totaal ONDER 2.51X - 05 nov. 17:45
Totaal ONDER 3.51e helft totaal OVER 0.5 - 05 nov. 20:00
Beide teams scoren - Ja12 - 05 nov. 20:00
TorreenseBeide teams scoren - NEE - 05 nov. 20:00
TorreenseBeide teams scoren - Ja - 05 nov. 20:00
Beide teams scoren - JaArarat Armenia - 05 nov. 20:00
Totaal ONDER 2.5X2 - 05 nov. 20:00
Totaal ONDER 3.51e helft totaal OVER 0.5 - 05 nov. 20:00
Beide teams scoren - Ja12 - 05 nov. 20:00
Hapoel Be`er ShevaBeide teams scoren - NEE
Live wedden
Populaire weddenschappen
Binnenkort

DFB Pokal
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
28 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
5.45
4.45
1.50
2.51.37
2.52.70
1.53
2.35
17:00
1.15
8.15
13.50
2.51.20
2.54.10
1.60
2.20
19:45

EFL Cup
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
28 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
2.10
3.80
3.00
2.51.42
2.52.75
1.38
2.80
20:00

UEFA Nations League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
15 november
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
1.55
4.50
5.45
2.51.65
2.52.25
1.70
2.05
19:45

EFL Cup
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
28 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
3.45
3.50
2.07
2.51.77
2.52.05
1.67
2.10
19:45

UEFA Nations League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
12 november
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
4.10
4.00
1.80
2.51.55
2.52.45
1.53
2.35
19:45

UEFA Champions League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
04 november
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
8.10
5.75
1.30
2.51.30
2.53.20
1.55
2.30
17:45

La Liga
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
01 november
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
10.00
6.85
1.25
2.51.20
2.54.10
1.45
2.55
15:15

UEFA Nations League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
12 november
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
18.00
6.85
1.18
2.51.47
2.52.70
2.20
1.60
19:45

UEFA Champions League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
03 november
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
4.75
4.55
1.57
2.51.32
2.53.10
1.40
2.75
20:00
1.23
6.45
10.75
2.51.20
2.54.10
1.45
2.55
20:00

Premier League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
31 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
1.60
4.40
4.85
2.51.43
2.52.80
1.50
2.45
15:00

UEFA Champions League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
04 november
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
5.20
4.60
1.53
2.51.32
2.53.10
1.40
2.75
20:00

DFB Pokal
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
28 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
1.50
4.60
5.60
2.51.37
2.52.95
1.47
2.50
17:00
5.90
4.90
1.42
2.51.32
2.53.10
1.45
2.55
19:45

Pro League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
29 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
1.20
6.80
11.75
2.51.32
2.53.10
1.80
1.90
18:00

UEFA Nations League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
13 november
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
9.00
5.65
1.32
2.51.34
2.53.00
1.65
2.12
19:45

UEFA Champions League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
03 november
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
3.20
4.00
1.97
2.51.34
2.53.00
1.35
2.95
20:00

Serie A
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
28 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
8.10
5.85
1.32
2.51.30
2.53.20
1.55
2.30
17:30
1.70
3.85
5.00
2.51.80
2.52.00
1.80
1.90
17:30

UEFA Nations League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
15 november
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
1.38
5.10
7.90
2.51.65
2.52.25
1.90
1.80
19:45
14 november
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
1.40
4.90
7.45
2.51.55
2.52.45
1.72
2.00
19:45

Serie A
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
28 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
4.40
3.90
1.77
2.51.75
2.52.10
1.70
2.05
19:45

DFB Pokal
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
28 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
3.35
3.60
2.05
2.51.62
2.52.20
1.55
2.30
17:00

EFL Cup
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
28 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
1.67
4.30
4.55
2.51.47
2.52.70
1.50
2.45
19:30

UEFA Nations League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
14 november
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
1.29
5.75
10.50
2.51.45
2.52.75
1.80
1.90
17:00

UEFA Champions League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
03 november
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
2.20
3.85
2.80
2.51.37
2.52.95
1.35
2.95
17:45

Superliga
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
07 november
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
1.53
4.25
5.55
2.51.65
2.52.15
1.75
1.95
16:00

UEFA Europa League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
05 november
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
3.55
3.65
1.97
2.51.80
2.51.95
1.67
2.10
20:00

Serie A
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
28 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
2.80
3.15
2.65
2.52.25
2.51.65
1.90
1.80
17:30
5.25
3.70
1.67
2.52.10
2.51.75
2.00
1.72
19:45

DFB Pokal
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
28 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
1.01
16.75
44.00
2.51.12
2.54.85
2.35
1.53
19:45

La Liga
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
31 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
1.14
8.35
19.75
2.51.24
2.53.65
1.90
1.80
20:00

UEFA Nations League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
12 november
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
3.85
3.90
1.87
2.51.50
2.52.60
1.50
2.45
17:00

UEFA Europa League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
05 november
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
2.70
3.75
2.30
2.51.52
2.52.45
1.45
2.55
17:45
1.82
3.90
3.80
2.51.55
2.52.35
1.53
2.35
17:45

Primera División
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
27 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
2.07
3.20
3.90
2.52.35
2.51.60
2.05
1.70
22:00

Portugal League Cup
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
27 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
1.47
4.55
6.50
2.51.62
2.52.30
1.75
1.95
Begint over12:03

UEFA Europa League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
05 november
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
1.70
3.80
4.65
2.52.00
2.51.75
1.95
1.75
20:00

League One
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
31 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
2.25
3.70
2.75
2.51.47
2.52.40
1.45
2.55
12:30

Egyptian Premier
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
29 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
6.25
3.80
1.53
2.52.05
2.51.70
2.15
1.63
14:00
1.42
4.25
7.15
2.51.85
2.51.85
2.10
1.67
17:00

UEFA Champions League - Vrouwen
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
28 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
1.47
4.55
5.30
2.51.37
2.52.70
1.50
2.45
17:45

Bundesliga
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
31 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
1.77
4.40
3.75
2.51.30
2.53.20
1.32
3.10
14:30

Segunda
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
31 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
3.30
3.80
2.00
2.51.57
2.52.30
1.53
2.35
13:00
3.25
3.75
2.00
2.51.42
2.52.75
1.40
2.75
17:30

DFB Pokal
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
28 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
25.00
13.50
1.05
2.51.09
2.55.50
1.85
1.85
17:00
2.25
3.65
2.80
2.51.50
2.52.50
1.45
2.55
19:45

EFL Cup
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
28 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
1.90
3.80
3.85
2.51.65
2.52.25
1.60
2.20
19:45
2.30
3.55
3.00
2.51.70
2.52.15
1.60
2.20
19:45
0
Bet Slip
Veeg naar links om te verwijderen, naar rechts om te accepteren
Je weddenschapsformulier is leeg...
- Inzet₦ 18000Quotering3.05Winst₦ 54900Real Agro Aversa -1.5Real Agro Aversa - L'Aquila3.05
- Inzet749.99 krQuotering57.21Winst42913.07 krLuka Doncic rebounds OVER 7.5Los Angeles Lakers - Portland Trail Blazers1.9Luka Doncic assists OVER 7.5Los Angeles Lakers - Portland Trail Blazers1.8QT1 Rebounds Luka Doncic Over 2.5Los Angeles Lakers - Portland Trail Blazers2.25QT1 Assists Luka Doncic Over 2.5Los Angeles Lakers - Portland Trail Blazers2Jayson Tatum rebounds OVER 8.5Boston Celtics - Brooklyn Nets1.95Jayson Tatum assists OVER 6.5Boston Celtics - Brooklyn Nets1.67QT1 Rebounds Jayson Tatum Over 2.5Boston Celtics - Brooklyn Nets2.15QT1 Assists Jayson Tatum Over 2.5Boston Celtics - Brooklyn Nets2.2
- InzetA$ 115Quotering2.67WinstA$ 307.07New York Knicks New York Knicks - Detroit Pistons1.58Los Angeles Lakers Los Angeles Lakers - Portland Trail Blazers1.69
- InzetA$ 100Quotering1.86WinstA$ 186.44Boston Celtics Boston Celtics - Brooklyn Nets1.18New York Knicks New York Knicks - Detroit Pistons1.58
- Inzet48.75 €Quotering2.4Winst117 €Arizona 1e helft totaal ONDER 36.5Arizona - UCLA2.4