Komende evenementen
Alles
1u
8u
Vandaag
48u
- Favorieten (0)
- Quoteringen boost
Australian Open
UEFA Nations League
UEFA Champions League
UEFA Conference League
UEFA Europa League
Friendlies
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
NBA
NHL
NFL
MLB- Voetbal (1377)
- Basketbal (188)
- Tennis (287)
- Tafeltennis (104)
- IJshockey (203)
- Volleybal (18)
- Handbal (61)
- Honkbal (2)
- Cricket (15)
- Amerikaans voetbal (71)
- Darten (30)
- Snooker (10)
- Rugby union (34)
- Boksen (44)
- Rugby league (9)
- Golf (4)
- Counter-Strike (56)
- League of Legends (9)
- Vechtsporten (14)
- Wielrennen (1)
- Biatlon (2)
- Alpineskiën (2)
- Floorball (41)
- Bandy (14)
- Formule 1 (1)
- Politiek (1)
- Schaken (1)
- Valorant (14)
- Dota2 (13)
- InstellingenDecimaal 1.50GMT+00:00
21 okt. 19:00
21 okt. 19:00
21 okt. 16:45
21 okt. 16:45
21 okt. 19:00
21 okt. 19:00
21 okt. 19:00
21 okt. 16:45
21 okt. 16:45
21 okt. 19:00
21 okt. 19:00
21 okt. 19:00
21 okt. 16:45
21 okt. 16:45
21 okt. 19:00
21 okt. 19:00
21 okt. 19:00
- Boosted
UEFA Champions League21 okt.•16:45Lillevs.GalatasarayLilleBeide teams scoren - Ja - Boosted
UEFA Champions League21 okt.•19:00Aston Villavs.VikingAston Villa (-1.5)Beide teams scoren - Ja1e helft resultaat - Aston Villa - Boosted
UEFA Champions League21 okt.•19:00Real Madridvs.RB Leipzig1e helft resultaat - Real MadridBeide teams scoren - JaArda Guler Shots on Target OVER 0.5 - Boosted
UEFA Champions League21 okt.•19:00Real Madridvs.RB LeipzigX2Beide teams scoren - Ja - Boosted
UEFA Champions League21 okt.•19:00Real Betisvs.FeyenoordReal Betis totaal OVER 1.5Feyenoord totaal OVER 1.5 - Boosted
UEFA Champions League21 okt.•19:00Sporting Lissabonvs.LASK Linz1e helft resultaat - Sporting LissabonLuis Suarez - speler zal een doelpunt makenLASK Linz totaal ONDER 1.5 - Boosted
UEFA Champions League21 okt.•19:00Internazionalevs.Shakhtar Donetsk1e helft resultaat - InternazionaleHakan Calhanoglu - speler zal een doelpunt maken - Boosted
UEFA Champions League21 okt.•16:45Lillevs.GalatasarayGalatasaray (+1.5)Hoekschoppen totaal ONDER 9.5Galatasaray totaal OVER 1.5 - Boosted
UEFA Champions League21 okt.•19:00Real Madridvs.RB LeipzigReal Madrid totaal OVER 2.5Real Madrid Hoekschoppen handicap (-3.5) - Boosted
UEFA Champions League21 okt.•19:00Internazionalevs.Shakhtar DonetskTotaal OVER 2.5InternazionaleGele kaarten totaal OVER 3.5 - Boosted
UEFA Champions League21 okt.•19:00Aston Villavs.VikingViking totaal OVER 1.5 - Boosted
UEFA Champions League21 okt.•19:00Real Madridvs.RB LeipzigRB Leipzig om eerste doelpunt te scoren - 22 okt. 16:45
Beide teams scoren - Ja12 - 22 okt. 16:45
Bayer LeverkusenBeide teams scoren - NEE - 22 okt. 16:45
Bayer LeverkusenBeide teams scoren - Ja - 22 okt. 16:45
Beide teams scoren - JaOFI Crete - 22 okt. 16:45
Totaal ONDER 2.51X - 22 okt. 16:45
Totaal ONDER 3.51e helft totaal OVER 0.5 - 22 okt. 16:45
Beide teams scoren - Ja12 - 22 okt. 16:45
MarseilleBeide teams scoren - NEE - 22 okt. 19:00
Beide teams scoren - Ja12 - 22 okt. 19:00
1899 HoffenheimBeide teams scoren - NEE - 22 okt. 19:00
1899 HoffenheimBeide teams scoren - Ja - 22 okt. 19:00
Beide teams scoren - JaLyon - 22 okt. 19:00
Totaal ONDER 2.5X2 - 22 okt. 19:00
Totaal ONDER 3.51e helft totaal OVER 0.5 - 22 okt. 19:00
Beide teams scoren - Ja12 - 22 okt. 19:00
AFC BournemouthBeide teams scoren - NEE - 22 okt. 19:00
AFC BournemouthBeide teams scoren - Ja - 22 okt. 19:00
Beide teams scoren - JaAC Milan - 22 okt. 19:00
Totaal ONDER 2.5X2 - 22 okt. 19:00
Totaal ONDER 3.51e helft totaal OVER 0.5
Live wedden
Populaire weddenschappen
Binnenkort

UEFA Champions League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
21 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
2.10
3.75
3.15
2.51.55
2.52.45
1.47
2.50
16:45
2.10
3.70
3.15
2.51.60
2.52.35
1.53
2.35
16:45
1.23
7.10
10.00
2.51.18
2.54.30
1.42
2.65
19:00
2.10
3.90
3.30
2.51.60
2.52.35
1.53
2.35
19:00
1.19
7.70
12.75
2.51.26
2.53.50
1.65
2.12
19:00
1.18
8.10
13.50
2.51.27
2.53.40
1.70
2.05
19:00
2.00
4.10
3.25
2.51.40
2.52.95
1.38
2.80
19:00
1.22
6.70
12.25
2.51.27
2.53.40
1.63
2.15
19:00

DFB Pokal
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
27 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
12.25
7.10
1.18
2.51.30
2.53.05
1.80
1.90
18:00
28 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
5.80
4.35
1.47
2.51.47
2.52.40
1.63
2.15
18:00

UEFA Europa League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
22 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
3.55
3.65
2.00
2.51.75
2.52.10
1.63
2.15
16:45

UEFA Europa Conference League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
22 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
10.25
5.65
1.29
2.51.50
2.52.60
1.85
1.85
16:45

UEFA Europa League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
22 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
5.85
4.45
1.53
2.51.55
2.52.45
1.63
2.15
16:45
2.05
3.85
3.30
2.51.50
2.52.60
1.45
2.55
19:00

UEFA Champions League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
21 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
1.57
4.70
5.00
2.51.32
2.53.10
1.42
2.65
19:00

UEFA Europa League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
22 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
1.57
4.25
5.50
2.51.75
2.52.10
1.80
1.90
16:45
5.70
4.50
1.53
2.51.65
2.52.25
1.75
1.95
19:00
2.10
3.60
3.35
2.51.75
2.52.10
1.63
2.15
19:00

UEFA Europa Conference League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
22 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
5.55
4.00
1.60
2.51.90
2.51.90
1.90
1.80
16:45

La Liga
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
25 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
1.57
5.30
4.45
2.51.19
2.54.20
1.24
3.65
20:00

UEFA Europa League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
22 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
12.00
6.60
1.23
2.51.32
2.53.10
1.75
1.95
16:45
1.65
4.15
4.80
2.51.55
2.52.45
1.55
2.30
16:45

EFL Cup
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
28 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
3.25
3.45
2.15
2.51.80
2.51.95
1.65
2.12
19:45

UEFA Europa League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
22 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
3.10
3.55
2.20
2.51.75
2.52.10
1.63
2.15
19:00

La Liga
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
24 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
3.35
3.65
2.10
2.51.75
2.52.10
1.63
2.15
16:30

EFL Cup
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
28 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
2.75
3.65
2.35
2.51.45
2.52.65
1.42
2.65
19:45

DFB Pokal
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
27 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
7.30
5.40
1.32
2.51.37
2.52.70
1.63
2.15
18:00
1.42
4.75
5.90
2.51.45
2.52.45
1.63
2.15
19:45
28 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
1.14
8.10
13.50
2.51.18
2.53.95
1.60
2.20
19:45

UEFA Europa League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
22 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
7.60
5.15
1.38
2.51.57
2.52.40
1.80
1.90
19:00

Premier League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
25 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
1.85
3.90
3.90
2.51.57
2.52.40
1.55
2.30
14:00

Premiership
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
25 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
4.10
4.10
1.75
2.51.50
2.52.50
1.50
2.45
12:00

DFB Pokal
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
27 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
4.75
4.10
1.60
2.51.55
2.52.20
1.65
2.12
17:00

UEFA Europa League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
22 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
1.30
5.65
9.50
2.51.47
2.52.70
1.80
1.90
16:45

Premier League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
24 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
1.38
4.80
8.65
2.51.77
2.52.05
2.10
1.67
14:00

Bundesliga
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
25 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
6.80
5.75
1.38
2.51.24
2.53.65
1.40
2.75
16:30

Premier League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
24 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
4.55
4.10
1.70
2.51.50
2.52.60
1.55
2.30
11:30
25 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
4.40
3.85
1.77
2.51.70
2.52.15
1.67
2.10
14:00

UEFA Europa League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
22 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
2.70
3.50
2.55
2.51.80
2.52.00
1.65
2.12
19:00

UEFA Europa Conference League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
22 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
2.20
3.55
3.10
2.51.70
2.52.15
1.60
2.20
19:00

UEFA Europa League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
22 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
2.10
3.75
3.25
2.51.55
2.52.45
1.47
2.50
19:00

UEFA Europa Conference League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
22 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
5.00
3.90
1.67
2.51.85
2.51.95
1.85
1.85
14:30
1.35
5.40
7.70
2.51.45
2.52.75
1.67
2.10
16:45
1.65
4.00
5.20
2.51.77
2.52.05
1.80
1.90
16:45
1.70
3.70
5.10
2.52.10
2.51.75
2.00
1.72
19:00
12.75
6.35
1.23
2.51.42
2.52.85
1.95
1.75
19:00

UEFA Europa League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
22 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
4.80
4.10
1.67
2.51.80
2.52.00
1.80
1.90
16:45
1.50
4.45
6.30
2.51.75
2.52.10
1.85
1.85
19:00

Copa Sudamericana
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
21 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
3.25
3.30
2.25
2.51.85
2.51.95
1.70
2.05
22:00

UEFA Nations League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
12 november
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
4.15
4.10
1.77
2.51.55
2.52.45
1.53
2.35
19:45
0
Bet Slip
Veeg naar links om te verwijderen, naar rechts om te accepteren
Je weddenschapsformulier is leeg...
- Inzet20000 FtQuotering225.52Winst4510598 FtComo Como - Manchester United2.1X Lille - Galatasaray3.7Real Madrid Real Madrid - RB Leipzig1.25X Bayern München - Arsenal3.9Internazionale Internazionale - Shakhtar Donetsk1.19Sporting Lissabon Sporting Lissabon - LASK Linz1.18Club Brugge Club Brugge - RC Lens2Aston Villa Aston Villa - Viking1.22RB Leipzig Rot-Weiss Essen - RB Leipzig1.18VfB Stuttgart Paderborn - VfB Stuttgart1.47
- InzetR$ 600Quotering2.7WinstR$ 1620LASK Linz Hoekschoppen handicap 2.5Sporting Lissabon - LASK Linz2.7
- InzetR$ 585Quotering2.7WinstR$ 1579.5LASK Linz Hoekschoppen handicap 2.5Sporting Lissabon - LASK Linz2.7
- Inzet40 €Quotering20.17Winst807.14 €Totaal OVER 2.5Lille - Galatasaray1.6Sporting Lissabon totaal OVER 2.5Sporting Lissabon - LASK Linz1.6Aston Villa totaal OVER 2.5Aston Villa - Viking1.65Internazionale totaal OVER 2.5Internazionale - Shakhtar Donetsk1.6Totaal OVER 3.5Real Betis - Feyenoord1.9Real Madrid totaal OVER 2.5Real Madrid - RB Leipzig1.57
- InzetR$ 280Quotering2.65WinstR$ 742Buitenspel totaal OVER 3.5Torque - Atletico Mineiro2.65