Komende evenementen
Alles
1u
8u
Vandaag
48u
- Favorieten (0)
- Quoteringen boost
Australian Open
MLB
UEFA Nations League
UEFA Champions League
UEFA Conference League
UEFA Europa League
Friendlies
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
NBA
NHL
NFL- Voetbal (1314)
- Basketbal (135)
- Tennis (184)
- Tafeltennis (144)
- IJshockey (162)
- Volleybal (9)
- Handbal (66)
- Honkbal (10)
- Cricket (17)
- Amerikaans voetbal (81)
- Darten (15)
- Zaalvoetbal (8)
- Rugby union (33)
- Boksen (29)
- Golf (3)
- Counter-Strike (45)
- League of Legends (9)
- Vechtsporten (16)
- Wielrennen (31)
- Floorball (2)
- Formule 1 (1)
- Entertainment (1)
- Politiek (1)
- Schaken (1)
- Valorant (4)
- Dota2 (5)
- InstellingenDecimaal 1.50GMT+00:00
05 okt. 18:45
05 okt. 18:45
05 okt. 18:45
05 okt. 18:45
05 okt. 18:45
05 okt. 18:45
05 okt. 18:45
05 okt. 18:45
05 okt. 18:45
05 okt. 18:45
05 okt. 18:45
05 okt. 18:45
05 okt. 18:45
05 okt. 18:45
05 okt. 18:45
05 okt. 18:45
05 okt. 18:45
- Boosted
UEFA Nations League05 okt.•18:45Oekraïne vs.HongarijeTotaal OVER 1.5Beide teams scoren - Ja - Super Boost
UEFA Nations League05 okt.•18:45Frankrijkvs.BelgiëFrankrijkMichael Olise Shots on Target OVER 1.5 - Boosted
WTA Tour - Beijing06 okt.•03:00Linda Noskovavs.Alexandrova, EkaterinaSpelhandicap Linda Noskova (-4.5) - Boosted
UEFA Europa Conference League15 okt.•16:45Hajduk Splitvs.AjaxAjaxTotaal OVER 2.5 - Boosted
UEFA Europa Conference League15 okt.•19:00FC Copenhagenvs.Sporting BragaBeide teams scoren - JaTotaal OVER 2.512 - Boosted
UEFA Nations League06 okt.•18:45Engelandvs.TsjechiëEngeland (-2.5)Beide teams scoren - NEE - Boosted
UEFA Nations League06 okt.•18:45Kroatiëvs.Spanje1e helft resultaat - SpanjeBeide teams scoren - JaTotaal OVER 2.5 - Boosted
UEFA Nations League06 okt.•18:45Kroatiëvs.SpanjeSpanjeLamine Yamal - speler zal een doelpunt makenLamine Yamal - to Assist A Goal - Boosted
UEFA Nations League06 okt.•18:45Moldaviëvs.SlowakijeSlowakijeTotaal OVER 2.5De meeste hoekschoppen - Slowakije - Boosted
UEFA Nations League06 okt.•18:45Schotlandvs.SloveniëSchotlandDe meeste hoekschoppen - SchotlandBeide teams scoren - NEE - Boosted
UEFA Nations League06 okt.•18:45Luxemburgvs.BulgarijeLuxemburgBeide teams scoren - NEE - Boosted
UEFA Nations League06 okt.•18:45Engelandvs.Tsjechië1e helft resultaat - EngelandHarry Kane - 1e doelpuntenmaker - Boosted
UEFA Nations League05 okt.•18:45Frankrijkvs.België1e helft totaal OVER 2.5 - Boosted
UEFA Nations League05 okt.•18:45Frankrijkvs.BelgiëFrankrijk (-1.5)Hoekschoppen totaal ONDER 10.5Ousmane Dembele - speler zal een doelpunt maken - Boosted
UEFA Nations League05 okt.•18:45Roemeniëvs.ZwedenZwedenBeide teams scoren - Ja - Boosted
UEFA Nations League05 okt.•18:45Bosnië en Herzegovinavs.PolenRobert Lewandowski Shots on Target OVER 2.5 - Boosted
UEFA Nations League05 okt.•18:45Noord-Ierlandvs.GeorgiëNoord-IerlandTotaal OVER 1.5Schoten op doel totaal OVER 7.5 - Boosted
UEFA Nations League05 okt.•18:45Oekraïne vs.HongarijeOekraïneDe meeste hoekschoppen - Oekraïne - Boosted
UEFA Nations League05 okt.•18:45Italyvs.TurkijeItalyBeide teams scoren - JaMoise Kean Fouls Committed Over 1.5 - Boosted
UEFA Nations League06 okt.•18:45Engelandvs.TsjechiëEngeland (-2.5)Hoekschoppen totaal ONDER 10.5 - Boosted
UEFA Nations League06 okt.•18:45Kroatiëvs.SpanjeSpanjeSpanje (-2.5) - Boosted
UEFA Nations League06 okt.•18:45Schotlandvs.SloveniëSchotlandTotaal ONDER 2.5 - Boosted
UEFA Nations League06 okt.•18:45Kroatiëvs.Spanje1e helft resultaat - SpanjeKroatië Hoekschoppen handicap (+4.5)Lamine Yamal - speler zal een doelpunt maken - Boosted
UEFA Nations League06 okt.•18:45Zwitserlandvs.MacedoniëZwitserland (-2.5)1e helft resultaat - ZwitserlandHoekschoppen totaal OVER 9.5 - Boosted
UEFA Nations League06 okt.•18:45Kroatiëvs.SpanjeLamine Yamal scoort twee keer of meer - Boosted
UEFA Nations League06 okt.•18:45Engelandvs.TsjechiëTsjechië om eerste doelpunt te scoren - Boosted
UEFA Nations League06 okt.•18:45Engelandvs.TsjechiëEngeland (-2.5)Harry Kane - speler zal een doelpunt makenEngeland Hoekschoppen handicap (-4.5) - 15 okt. 16:45
Beide teams scoren - Ja12 - 15 okt. 16:45
Beide teams scoren - Ja12 - 15 okt. 16:45
Beide teams scoren - Ja12 - 15 okt. 16:45
Beide teams scoren - Ja12 - 15 okt. 16:45
Beide teams scoren - Ja12 - 15 okt. 16:45
AC MilanBeide teams scoren - NEE - 15 okt. 16:45
St. GilloiseBeide teams scoren - NEE - 15 okt. 16:45
Sparta PraagBeide teams scoren - NEE - 15 okt. 16:45
LyonBeide teams scoren - NEE - 15 okt. 16:45
NK CeljeBeide teams scoren - NEE - 15 okt. 16:45
AC MilanBeide teams scoren - Ja - 15 okt. 16:45
St. GilloiseBeide teams scoren - Ja - 15 okt. 16:45
Sparta PraagBeide teams scoren - Ja - 15 okt. 16:45
LyonBeide teams scoren - Ja - 15 okt. 16:45
NK CeljeBeide teams scoren - Ja - 15 okt. 16:45
Beide teams scoren - JaFC Salzburg - 15 okt. 16:45
Beide teams scoren - JaReal Sociedad - 15 okt. 16:45
Beide teams scoren - JaLillestrom - 15 okt. 16:45
Beide teams scoren - JaCrystal Palace - 15 okt. 16:45
Beide teams scoren - JaAC Omonia Nicosia
Live wedden
Populaire weddenschappen
Binnenkort

UEFA Europa Conference League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
15 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
5.75
4.50
1.50
2.51.55
2.52.35
1.67
2.10
16:45
6.40
4.35
1.47
2.51.72
2.52.05
1.85
1.85
16:45
6.00
4.45
1.50
2.51.65
2.52.15
1.75
1.95
16:45
5.90
4.20
1.53
2.51.75
2.52.00
1.85
1.85
16:45
1.47
4.35
6.40
2.51.57
2.52.30
1.72
2.00
19:00
1.20
6.90
11.25
2.51.30
2.53.20
1.75
1.95
19:00
1.35
4.90
8.80
2.51.52
2.52.45
1.80
1.90
19:00

UEFA Nations League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
05 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
1.45
4.65
6.90
2.51.60
2.52.35
1.75
2.00
Begint over17:59

UEFA Europa Conference League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
15 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
1.70
3.85
4.65
2.51.85
2.51.90
1.85
1.85
16:45

UEFA Nations League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
05 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
1.52
4.45
5.85
2.51.57
2.52.40
1.67
2.10
Begint over17:59
3.60
3.65
2.02
2.51.65
2.52.25
1.60
2.25
Begint over17:59

Eredivisie
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
09 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
1.23
6.90
9.10
2.51.15
2.54.80
1.35
2.95
18:00

UEFA Nations League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
05 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
3.20
3.30
2.30
2.52.00
2.51.80
1.80
1.95
Begint over17:59

Serie A
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
10 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
3.15
3.35
2.30
2.52.00
2.51.80
1.80
1.95
13:00

UEFA Champions League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
13 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
2.20
3.75
2.90
2.51.45
2.52.65
1.40
2.75
19:00

UEFA Europa Conference League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
15 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
1.34
4.90
8.90
2.51.65
2.52.15
2.10
1.67
16:45
3.00
3.10
2.45
2.52.30
2.51.57
1.95
1.75
16:45

UEFA Nations League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
05 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
1.44
4.65
7.10
2.51.70
2.52.15
1.95
1.80
Begint over17:59

UEFA Europa Conference League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
15 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
1.15
7.60
16.00
2.51.33
2.53.05
2.15
1.63
19:00
1.05
13.50
38.00
2.51.20
2.54.10
2.80
1.38
19:00

Premier League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
18 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
2.80
3.60
2.30
2.51.60
2.52.25
1.53
2.35
13:00

UEFA Champions League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
13 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
2.40
3.70
2.65
2.51.57
2.52.30
1.50
2.45
16:45

UEFA Nations League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
05 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
2.40
2.90
3.40
2.52.95
2.51.40
2.35
1.55
Begint over17:59

UEFA Champions League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
13 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
1.25
5.45
13.00
2.51.57
2.52.30
2.20
1.60
19:00

UEFA Europa Conference League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
15 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
2.35
3.20
3.00
2.51.87
2.51.87
1.70
2.05
19:00

UEFA Nations League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
05 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
2.80
3.00
2.75
2.52.40
2.51.57
2.00
1.75
Begint over17:59

UEFA Champions League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
14 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
10.25
6.40
1.23
2.51.32
2.53.10
1.67
2.10
16:45
13 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
1.27
5.65
10.75
2.51.45
2.52.65
1.85
1.85
19:00

UEFA Europa Conference League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
15 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
1.30
5.25
9.90
2.51.55
2.52.35
2.00
1.72
16:45
1.37
4.70
8.50
2.51.62
2.52.20
1.95
1.75
19:00

Premier League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
10 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
1.40
4.85
7.90
2.51.77
2.52.05
2.05
1.72
11:30

UEFA Nations League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
06 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
1.11
9.40
24.50
2.51.32
2.53.10
2.30
1.57
18:45

UEFA Champions League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
14 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
3.45
3.80
1.97
2.51.37
2.52.95
1.37
2.85
19:00
13 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
8.30
6.10
1.29
2.51.18
2.54.30
1.37
2.85
19:00
24.50
10.00
1.09
2.51.17
2.54.40
1.70
2.05
19:00

UEFA Nations League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
06 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
9.80
6.00
1.29
2.51.42
2.52.85
1.80
1.95
18:45

UEFA Champions League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
13 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
3.55
3.65
1.97
2.51.62
2.52.20
1.57
2.25
16:45

UEFA Europa Conference League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
15 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
2.80
3.60
2.35
2.51.67
2.52.10
1.57
2.25
16:45

Serie A
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
10 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
1.42
4.85
6.85
2.51.47
2.52.70
1.62
2.20
18:45

UEFA Champions League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
13 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
1.97
3.90
3.25
2.51.34
2.53.00
1.35
2.95
19:00

Superligaen
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
12 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
1.60
4.35
5.00
2.51.50
2.52.60
1.55
2.35
17:00

UEFA Europa Conference League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
15 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
2.75
3.60
2.35
2.51.55
2.52.35
1.50
2.45
19:00

Serie A
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
11 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
6.30
3.85
1.55
2.51.95
2.51.80
2.10
1.67
18:45

UEFA Champions League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
14 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
2.15
3.55
3.10
2.51.67
2.52.10
1.60
2.20
19:00

UEFA Nations League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
06 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
7.55
4.70
1.40
2.51.72
2.52.05
1.95
1.75
18:45

UEFA Champions League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
13 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
2.20
3.50
3.10
2.51.67
2.52.10
1.57
2.25
19:00

Premier League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
10 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
2.65
3.50
2.60
2.51.67
2.52.20
1.57
2.30
14:00

Segunda
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
05 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
1.82
3.60
3.90
2.51.70
2.52.05
1.67
2.10
Begint over02:59

MLS
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
11 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
2.65
3.65
2.45
2.51.57
2.52.30
1.50
2.45
02:30

Primera División
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
05 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
1.90
3.15
4.70
2.52.80
2.51.43
2.50
1.50
19:45
0
Bet Slip
Veeg naar links om te verwijderen, naar rechts om te accepteren
Je weddenschapsformulier is leeg...
- Inzet300 €Quotering4.31Winst1295.73 €Frankrijk Frankrijk - België1.53Arsenal Arsenal - Leeds United1.4Napoli Napoli - Frosinone1.42Lille Lille - Le Havre1.42
- Inzet57.5 krQuotering20.27Winst1165.91 krFrankrijk totaal OVER 1.5Frankrijk - België1.47Zweden totaal OVER 1.5Roemenië - Zweden1.55Montenegro totaal OVER 1.5Montenegro - Armenia1.47Shots Zweden Totaal Over 12.5Roemenië - Zweden1.53Italy totaal OVER 1.5Italy - Turkije1.4België gele kaarten OVER 1.5Frankrijk - België1.53Turkije gele kaarten OVER 2.5Italy - Turkije2.3
- Inzet360 FtQuotering3.2Winst1152 FtGeorgië Noord-Ierland - Georgië3.2
- Inzet562.46 S/Quotering2Winst1124.92 S/Spelhandicap Purcell, Max -5Purcell, Max - Peliwo, Filip2
- Inzet360 FtQuotering3.1Winst1116 FtX Oekraïne - Hongarije3.1