Nadolazeći događaji
Svi
jedan sat
osam sati
danas
četrdesetosam sati
- Favoriti (0)
- Povećanje kvota
UEFA Nations League
UEFA Champions League
UEFA Conference League
UEFA Europa League
Friendlies
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
NFL
MLB- Nogomet (1165)
- Košarka (75)
- Tenis (144)
- Stolni tenis (149)
- Hokej na ledu (141)
- Odbojka (4)
- Rukomet (30)
- Bejzbol (13)
- Kriket (12)
- Američki nogomet (74)
- Pikado (16)
- Futsal (13)
- Ragbi liga (13)
- Boks (29)
- Golf (3)
- Counter-Strike (33)
- League of Legends (2)
- Borilačke vještine (16)
- Biciklizam (12)
- Hokej na parketu (1)
- Zabava (1)
- Politika (1)
- Šah (1)
- Valorant (4)
- Dota2 (6)
- PostavkeDecimalan sustav 1.50GMT+00:00
04 lis. 18:45
04 lis. 18:45
04 lis. 18:45
04 lis. 18:45
04 lis. 18:45
04 lis. 18:45
04 lis. 18:45
04 lis. 18:45
04 lis. 18:45
04 lis. 18:45
04 lis. 18:45
04 lis. 18:45
04 lis. 18:45
04 lis. 18:45
04 lis. 18:45
04 lis. 18:45
04 lis. 18:45
- Boosted
UEFA Liga nacija04 lis.•18:45Walesvs.DenmarkDenmarkOba daju gol- DA - Boosted
UEFA Liga nacija04 lis.•18:45Walesvs.DenmarkRasmus Winther Hojlund - igrač će postići gol - Boosted
UEFA Liga nacija04 lis.•18:45Irelandvs.IsraelIrelandOba daju gol- DAOscar Gloukh Shots on Target OVER 0.5 - Boosted
UEFA Liga nacija04 lis.•18:45Portugalvs.Norwayx2Erling Haaland - igrač će postići gol - Boosted
UEFA Europska konferencijska liga15 lis.•16:45Hajduk Splitvs.AjaxAjaxUkupno više 2.5 - Boosted
UEFA Europska konferencijska liga15 lis.•19:00FC Copenhagenvs.BragaOba daju gol- DAUkupno više 2.512 - Boosted
UEFA Liga nacija04 lis.•18:45Netherlandsvs.SerbiaUkupno više 4.5 - Boosted
UEFA Liga nacija04 lis.•18:45Portugalvs.NorwayPortugal (-1.5) - Boosted
UEFA Liga nacija04 lis.•18:45Walesvs.DenmarkDenmarkUkupno više 1.5Pogoci u okvir ukupno više 7.5 - Boosted
UEFA Liga nacija05 lis.•18:45Italyvs.TurkeyItalyOba daju gol- DAMoise Kean Fouls Committed Over 1.5 - Boosted
UEFA Liga nacija05 lis.•18:45Italyvs.TurkeyUkupno više 2.5Sebastiano Esposito - igrač će postići gol - Boosted
UEFA Liga nacija05 lis.•18:45Francevs.BelgiumPrvo poluvrijeme ukupno više 2.5 - Boosted
UEFA Liga nacija05 lis.•18:45Romaniavs.SwedenSwedenOba daju gol- DA - Boosted
UEFA Liga nacija05 lis.•18:45Bosnia and Herzegovinavs.PolandRobert Lewandowski Shots on Target OVER 2.5 - Boosted
UEFA Liga nacija05 lis.•18:45Northern Irelandvs.GeorgiaNorthern IrelandUkupno više 1.5Pogoci u okvir ukupno više 7.5 - Boosted
UEFA Liga nacija05 lis.•18:45Ukrainevs.HungaryUkraineNajviše kornera - Ukraine - Boosted
UEFA Liga nacija05 lis.•18:45Francevs.BelgiumFrance (-1.5)Ukupno kornera manje 10.5Ousmane Dembele - igrač će postići gol - 04 lis. 18:45
Ukupno više 2.5Kasper Hogh - igrač će postići golDenmark - 04 lis. 18:45
Ukupno više 2.5Kasper Hogh - igrač će postići golDenmark - 04 lis. 18:45
DenmarkUkupno manje 2.5Oba daju gol- NE - 04 lis. 18:45
DenmarkOba daju gol- DA - 04 lis. 18:45
Ukupno više 2.5Oba daju gol- DA - 04 lis. 18:45
DenmarkUkupno više 2.5Oba daju gol- DA - 04 lis. 18:45
DenmarkOba daju gol- NE - 04 lis. 18:45
DenmarkOba daju gol- NE - 04 lis. 18:45
Ukupno manje 2.51x - 04 lis. 18:45
Oba daju gol- DAWales - 15 lis. 16:45
Oba daju gol- DA12 - 15 lis. 16:45
Oba daju gol- DA12 - 15 lis. 16:45
Oba daju gol- DA12 - 15 lis. 16:45
Oba daju gol- DA12
Uživo
Popularne oklade
Nadolazeće oklade

UEFA Europska konferencijska liga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
15 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
5.75
4.50
1.50
2.51.55
2.52.35
1.67
2.10
16:45
6.40
4.35
1.47
2.51.72
2.52.05
1.85
1.85
16:45
6.00
4.45
1.50
2.51.65
2.52.15
1.75
1.95
16:45
1.47
4.35
6.65
2.51.60
2.52.25
1.75
1.95
19:00
1.20
6.90
11.25
2.51.30
2.53.20
1.75
1.95
19:00

UEFA Liga nacija
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
04 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
4.20
4.00
1.84
2.51.62
2.52.30
1.60
2.20
Počinje u03:03

UEFA Europska konferencijska liga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
15 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
5.90
4.20
1.53
2.51.75
2.52.00
1.85
1.85
16:45
1.35
4.90
8.65
2.51.52
2.52.45
1.80
1.90
19:00

UEFA Liga nacija
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
04 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.72
4.45
4.45
2.51.32
2.53.10
1.37
2.85
Počinje u03:03

UEFA Europska konferencijska liga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
15 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.70
3.85
4.65
2.51.85
2.51.90
1.85
1.85
16:45

UEFA Liga nacija
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
04 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
3.65
3.55
2.08
2.51.90
2.51.90
1.72
2.00
Počinje u03:03
1.18
7.65
15.00
2.51.32
2.53.10
1.95
1.80
Počinje u03:03
1.97
3.50
3.90
2.51.95
2.51.85
1.80
1.95
Počinje u03:03

Eredivisie
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
09 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.23
6.90
9.10
2.51.15
2.54.80
1.35
2.95
18:00

UEFA Liga prvaka
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
13 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.20
3.75
2.90
2.51.45
2.52.65
1.40
2.75
19:00

Seria A
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
10 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
3.15
3.35
2.30
2.52.00
2.51.80
1.80
1.95
13:00

UEFA Europska konferencijska liga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
15 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.32
5.10
9.45
2.51.65
2.52.15
2.10
1.67
16:45
3.00
3.10
2.45
2.52.30
2.51.57
1.95
1.75
16:45
1.15
7.60
16.00
2.51.33
2.53.05
2.15
1.63
19:00
1.05
13.50
38.00
2.51.20
2.54.10
2.80
1.38
19:00

Premier liga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
18 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.80
3.60
2.30
2.51.60
2.52.25
1.53
2.35
13:00

UEFA Liga prvaka
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
13 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.40
3.70
2.65
2.51.57
2.52.30
1.50
2.45
16:45

UEFA Europska konferencijska liga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
15 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.35
3.20
3.00
2.51.87
2.51.87
1.70
2.05
19:00

UEFA Liga prvaka
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
13 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.25
5.45
13.00
2.51.57
2.52.30
2.20
1.60
19:00
1.27
5.65
10.75
2.51.45
2.52.65
1.85
1.85
19:00
14 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
10.25
6.40
1.23
2.51.32
2.53.10
1.67
2.10
16:45

UEFA Europska konferencijska liga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
15 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.30
5.25
9.90
2.51.55
2.52.35
2.00
1.72
16:45
1.37
4.70
8.50
2.51.62
2.52.20
1.95
1.75
19:00

UEFA Liga prvaka
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
14 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
3.45
3.80
1.97
2.51.37
2.52.95
1.37
2.85
19:00

Premier liga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
10 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.40
4.85
7.90
2.51.77
2.52.05
2.05
1.72
11:30

UEFA Liga prvaka
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
13 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
8.30
6.10
1.29
2.51.18
2.54.30
1.37
2.85
19:00

UEFA Europska konferencijska liga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
15 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.70
3.55
2.45
2.51.67
2.52.10
1.57
2.25
16:45

UEFA Liga prvaka
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
13 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
3.55
3.65
1.97
2.51.62
2.52.20
1.57
2.25
16:45
1.97
3.90
3.25
2.51.34
2.53.00
1.35
2.95
19:00
25.00
11.00
1.08
2.51.15
2.54.60
1.67
2.10
19:00

Seria A
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
10 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.42
4.80
6.75
2.51.45
2.52.65
1.60
2.20
18:45

Superliga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
12 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.60
4.35
5.00
2.51.50
2.52.60
1.55
2.35
17:00

UEFA Liga nacija
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
06 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.13
8.50
21.00
2.51.34
2.53.00
2.30
1.57
18:45

UEFA Liga prvaka
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
14 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.15
3.55
3.10
2.51.67
2.52.10
1.60
2.20
19:00

UEFA Europska konferencijska liga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
15 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.75
3.60
2.35
2.51.55
2.52.35
1.50
2.45
19:00

Seria A
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
11 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
6.30
3.85
1.55
2.51.95
2.51.80
2.10
1.67
18:45

UEFA Liga prvaka
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
13 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.20
3.50
3.10
2.51.67
2.52.10
1.57
2.25
19:00

UEFA Liga nacija
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
06 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
9.85
6.00
1.29
2.51.42
2.52.85
1.75
2.00
18:45

Premier liga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
10 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.65
3.50
2.60
2.51.67
2.52.20
1.57
2.30
14:00

UEFA Liga nacija
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
05 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.55
4.50
5.55
2.51.47
2.52.70
1.57
2.30
18:45
4.25
4.00
1.77
2.51.65
2.52.25
1.65
2.15
18:45

MLS
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
11 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.65
3.65
2.45
2.51.57
2.52.30
1.50
2.45
02:30

Segunda
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
04 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.40
3.30
2.85
2.51.85
2.51.90
1.67
2.10
Počinje u18:03

UEFA Liga nacija
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
05 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.95
3.40
2.30
2.51.87
2.51.87
1.70
2.05
18:45
2.40
3.10
3.00
2.52.45
2.51.52
2.10
1.67
18:45
0
Listić
Pomaknite prst ulijevo za brisanje, udesno za prihvaćanje
Vaš listić za je prazan. Za postavljanje oklade, odaberite događaj i kliknite na tečaj
- Ulog900 krTečaj7.04Dobici6343.11 krDenmark Wales - Denmark2.08Ireland Ireland - Israel1.97Portugal Portugal - Norway1.72
- Ulog250 krTečaj12.22Dobici3056.55 krDenmark Wales - Denmark1.99Germany Greece - Germany1.88Portugal Portugal - Norway1.72Ireland Ireland - Israel1.9
- Ulog100 krTečaj21.77Dobici2177.56 krDenmark Wales - Denmark2.02Norway Portugal - Norway4.9Ireland Ireland - Israel2.2
- Ulog350 krTečaj3.8Dobici1330.35 krOba daju gol- DA Wales - Denmark1.751x Ireland - Israel1.3Pogoci u okvir Ireland ukupno više 3.5Ireland - Israel1.42Troy Parrott Shots on Target OVER 0.5Ireland - Israel1.13Netherlands Netherlands - Serbia1.2
- Ulog270 krTečaj3.95Dobici1066.5 krOba daju gol- DA Portugal - Norway1.45Erling Haaland Shots on Target OVER 1.5Portugal - Norway1.45Žuti karton ukupno više 3.5Portugal - Norway1.6Portugal žuti karton iznad 1.5Portugal - Norway1.63