Nadolazeći događaji
Svi
jedan sat
osam sati
danas
četrdesetosam sati
flagSvijet, Međunarodne prijateljske utakmice
Match format rules can be changed
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.55
3.25
2.65
2.52.00
2.51.72
1.80
1.90
Počinje u30:24
flagMongolija, Premijer liga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
22.50
13.00
1.04
1.85
1.85
01 lis. 08:00
flagSvijet, U19 Međunarodne prijateljske utakmice
Match format rules can be changed
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
3.15
3.70
2.05
2.51.70
2.52.05
1.63
2.15
01 lis. 09:30
1.53
4.10
5.55
2.51.67
2.52.10
1.80
1.90
01 lis. 09:30
flagSvijet, Klupske prijateljske utakmice
Match format rules can be changed
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.15
3.40
2.95
2.51.65
2.52.02
1.60
2.20
01 lis. 10:00
flagSvijet, Međunarodne prijateljske utakmice
Match format rules can be changed
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.57
4.00
6.00
2.52.10
2.51.75
2.15
1.65
01 lis. 10:10
flagSvijet, U19 Međunarodne prijateljske utakmice
Match format rules can be changed
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.15
7.40
15.50
2.51.27
2.53.20
1.85
1.85
01 lis. 10:45
flagSvijet, Klupske prijateljske utakmice
Match format rules can be changed
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.45
3.70
2.45
2.51.35
2.52.80
1.37
2.85
01 lis. 12:00
flagIzrael, Liga oklada
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
4.10
3.60
1.67
2.51.75
2.51.90
1.72
1.95
01 lis. 12:00
1.30
4.90
7.20
2.51.35
2.52.65
1.63
2.05
01 lis. 12:00
flagNjemačka, Regionalliga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.80
3.85
2.00
2.51.25
2.53.10
1.29
3.10
01 lis. 12:00
flagEgipat, Divizija 2
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.90
2.75
2.65
2.52.80
2.51.35
2.30
1.55
01 lis. 12:30
4.75
3.10
1.82
2.52.60
2.51.40
2.35
1.53
01 lis. 12:30
2.07
2.85
4.10
2.53.05
2.51.30
2.50
1.47
01 lis. 12:30
2.50
2.75
3.15
2.53.05
2.51.30
2.45
1.50
01 lis. 12:30
3.85
2.95
2.10
2.52.60
2.51.40
2.25
1.57
01 lis. 12:30
flagAzija, ASEAN Championship
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.51.30
2.53.10
01 lis. 12:30
1.45
4.40
6.30
2.51.65
2.52.02
1.85
1.85
01 lis. 12:30
flagArgentina, Rezervna liga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.55
3.25
2.45
2.51.87
2.51.77
1.70
1.97
01 lis. 13:00
1.85
3.35
3.70
2.51.97
2.51.70
1.82
1.82
01 lis. 13:00
4.85
3.50
1.60
2.51.87
2.51.77
1.87
1.77
01 lis. 13:00
flagUAE, Predsjednički kup
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.87
3.60
3.70
2.51.65
2.52.02
1.65
2.12
01 lis. 13:15
1.57
4.00
5.15
2.51.58
2.52.15
1.70
2.05
01 lis. 13:15
flagSvijet, U19 Međunarodne prijateljske utakmice
Match format rules can be changed
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
3.30
3.35
2.10
2.51.72
2.52.00
1.65
2.12
01 lis. 13:30
flagIzrael, Liga Alef
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
3.25
3.55
1.93
2.51.58
2.52.10
1.55
2.20
01 lis. 13:30
flagEgipat, Divizija 2
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.85
3.35
4.20
2.52.08
2.51.62
1.95
1.75
01 lis. 13:30
flagOman, Liga kup
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.70
3.75
3.90
2.51.58
2.52.10
1.60
2.10
01 lis. 13:30
flagSvijet, Međunarodne prijateljske utakmice
Match format rules can be changed
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.005
21.50
24.50
2.51.40
2.52.70
01 lis. 14:00
1.34
4.50
8.85
2.51.95
2.51.75
2.45
1.50
01 lis. 14:00
flagSvijet, Klupske prijateljske utakmice
Match format rules can be changed
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.18
6.60
11.75
2.51.27
2.53.20
1.75
1.95
01 lis. 14:00
flagSvijet, U19 Međunarodne prijateljske utakmice
Match format rules can be changed
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
4.70
4.40
1.57
2.51.65
2.52.02
1.75
1.95
01 lis. 14:00
19.50
7.20
1.13
2.51.32
2.52.95
2.35
1.53
01 lis. 14:00
2.10
3.65
3.00
2.51.75
2.51.95
1.67
2.10
01 lis. 14:00
flagPoljska, Divizija 4
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.42
4.65
5.00
2.51.25
2.53.10
1.37
2.65
01 lis. 14:00
flagArgentina, Rezervna liga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.80
3.25
2.20
2.51.87
2.51.77
1.70
1.97
01 lis. 14:00
flagOman, Liga kup
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.10
3.40
2.85
2.51.72
2.51.95
1.60
2.10
01 lis. 14:25
1.22
5.65
9.35
2.51.37
2.52.55
1.82
1.82
01 lis. 14:25
flagArgentina, Rezervna liga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.42
4.15
6.15
2.51.72
2.51.95
1.87
1.77
01 lis. 14:30
flagGana, Premijer liga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.75
3.25
4.75
2.52.25
2.51.52
2.20
1.60
01 lis. 15:00
flagKatar, Kup zvijezda
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.72
3.80
4.00
2.51.60
2.52.10
1.63
2.15
01 lis. 15:00
flagEuropa, UEFA Europsko prvenstvo (U-21). Kvalifikacija
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.07
10.25
25.00
2.51.30
2.53.05
2.65
1.42
01 lis. 15:00
flagArgentina, Rezervna liga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.40
3.00
2.75
2.52.20
2.51.52
1.95
1.72
01 lis. 15:00
3.25
3.30
2.00
2.51.87
2.51.77
1.72
1.95
01 lis. 15:00
flagSvijet, Klupske prijateljske utakmice
Match format rules can be changed
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.25
5.90
9.00
2.51.30
2.53.05
1.60
2.20
01 lis. 15:30
flagIzrael, Liga Alef
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.47
3.80
5.75
2.51.77
2.51.87
1.90
1.75
01 lis. 15:30
flagUAE, Predsjednički kup
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
3.90
3.70
1.82
2.51.60
2.52.10
1.63
2.15
01 lis. 15:45
flagNorveška, Norwegian Cup
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
24.00
8.40
1.10
2.51.18
2.53.95
1.85
1.85
01 lis. 16:00
15.25
7.90
1.14
2.51.18
2.53.95
1.72
2.00
01 lis. 16:00
flagSvijet, U20 Međunarodne prijateljske utakmice
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
3.35
4.25
1.80
2.51.45
2.52.45
1.47
2.50
01 lis. 16:00
flagIzrael, Liga Alef
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.95
3.20
3.50
2.52.02
2.51.65
1.87
1.77
01 lis. 16:00
flagIzrael, Liga Leumit
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.30
5.00
8.60
2.51.42
2.52.52
1.80
1.90
01 lis. 16:00
1.50
4.00
5.65
2.51.60
2.52.10
1.75
1.95
01 lis. 16:00
3.00
3.60
2.10
2.51.58
2.52.15
1.55
2.30
01 lis. 16:00
2.07
3.40
3.20
2.51.80
2.51.90
1.72
2.00
01 lis. 16:00
1.77
3.75
3.90
2.51.65
2.52.02
1.67
2.10
01 lis. 16:00
2.25
3.40
2.80
2.51.75
2.51.95
1.67
2.10
01 lis. 16:00
1.67
4.10
4.00
2.51.37
2.52.70
1.45
2.55
01 lis. 16:00
2.00
3.75
3.10
2.51.45
2.52.45
1.45
2.55
01 lis. 16:00
flagJordan, Divizija 1
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.35
3.10
3.10
2.52.20
2.51.55
1.95
1.75
01 lis. 16:00
2.45
3.10
2.85
2.52.20
2.51.55
1.95
1.75
01 lis. 16:00
3.00
3.10
2.35
2.52.10
2.51.67
1.85
1.85
01 lis. 16:00
flagIzrael, Liga oklada
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
01 lis. 16:00
flagAfrika, Afrički kup nacija
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.70
3.30
5.90
2.52.95
2.51.37
2.85
1.37
01 lis. 16:00
flagPoljska, Divizija 3
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.10
3.35
3.00
2.51.75
2.51.90
1.63
2.05
01 lis. 16:00
flagEuropa, UEFA Liga nacija
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.14
7.60
24.50
2.51.70
2.52.15
3.35
1.30
01 lis. 16:00
flagEuropa, UEFA Europsko prvenstvo (U-21). Kvalifikacija
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.70
3.35
2.40
2.52.00
2.51.72
1.80
1.90
01 lis. 16:00
flagArgentina, Rezervna liga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
4.35
3.40
1.70
2.52.02
2.51.65
1.97
1.70
01 lis. 16:00
flagIzrael, Liga Alef
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.93
3.00
3.75
2.52.05
2.51.62
1.87
1.77
01 lis. 16:30
2.65
3.15
2.35
2.51.82
2.51.82
1.65
2.02
01 lis. 16:30
flagEuropa, UEFA Europsko prvenstvo (U-21). Kvalifikacija
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
26.00
12.50
1.05
2.51.20
2.53.75
2.30
1.55
01 lis. 16:30
flagNorveška, 5. divisjon
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
01 lis. 16:30
01 lis. 16:30
01 lis. 16:30
flagEuropa, UEFA Liga prvaka. žene
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.27
5.40
8.90
2.51.45
2.52.45
1.85
1.85
01 lis. 16:45
5.00
3.90
1.57
2.51.75
2.51.95
1.80
1.90
01 lis. 16:45
flagNorveška, 5. divisjon
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
01 lis. 16:45
01 lis. 16:45
flagIzrael, Liga oklada
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.10
3.35
2.90
2.51.75
2.51.90
1.63
2.05
01 lis. 17:00
flagEuropa, UEFA Europsko prvenstvo (U-21). Kvalifikacija
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.47
4.35
6.80
2.51.80
2.51.95
2.00
1.72
01 lis. 17:00
flagArgentina, Rezervna liga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.67
3.60
4.10
2.51.58
2.52.10
1.60
2.10
01 lis. 17:00
1.67
3.15
4.90
2.52.15
2.51.55
2.05
1.63
01 lis. 17:00
1.70
3.45
4.35
2.51.82
2.51.82
1.77
1.87
01 lis. 17:00
3.70
3.75
1.75
2.51.35
2.52.65
1.40
2.55
01 lis. 17:00
22.00
8.25
1.06
2.51.20
2.53.50
2.20
1.55
01 lis. 17:00
flagNorveška, 5. divisjon
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
01 lis. 17:00
01 lis. 17:00
01 lis. 17:00
01 lis. 17:00
flagIzrael, Liga oklada
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.55
4.20
4.45
2.51.35
2.52.65
1.45
2.40
01 lis. 17:15
flagKatar, Kup zvijezda
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.63
4.00
4.45
2.51.47
2.52.40
1.55
2.30
01 lis. 17:15
1.50
4.25
5.25
2.51.52
2.52.25
1.65
2.12
01 lis. 17:15
flagŠpanjolska, Copa Federacion
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
4.10
3.40
1.85
2.52.02
2.51.65
1.90
1.80
01 lis. 17:30
flagIzrael, Liga oklada
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.70
3.40
2.25
2.51.70
2.51.97
1.60
2.10
01 lis. 17:30
flagAustrija, Landesliga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
3.85
3.85
1.70
2.51.40
2.52.45
1.45
2.40
01 lis. 17:30
flagNorveška, 5. divisjon
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
01 lis. 17:30
01 lis. 17:30
flagSvijet, Klupske prijateljske utakmice
Match format rules can be changed
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.42
4.75
5.90
2.51.37
2.52.70
1.57
2.25
01 lis. 18:00
flagBrazil, Campeonato Carioca
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
3.35
3.45
2.15
2.52.00
2.51.80
1.80
1.90
01 lis. 18:00
3.10
3.35
2.30
2.52.05
2.51.77
1.80
1.90
01 lis. 18:00
2.25
3.40
3.20
2.52.00
2.51.80
1.80
1.90
01 lis. 18:00
3.00
3.35
2.35
2.52.00
2.51.80
1.80
1.90
01 lis. 18:00
flagSalvador, Rezervna liga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.00
3.60
3.35
2.51.58
2.52.15
1.57
2.25
01 lis. 18:00
flagArgentina, Rezervna liga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.85
2.95
2.35
2.52.25
2.51.50
1.97
1.70
01 lis. 18:00
3.45
3.00
2.05
2.52.10
2.51.58
1.95
1.72
01 lis. 18:00
2.85
3.00
2.35
2.52.15
2.51.55
1.90
1.75
01 lis. 18:00
7.70
4.45
1.32
2.51.37
2.52.55
1.65
2.02
01 lis. 18:00
1.53
3.60
5.70
2.51.97
2.51.70
2.05
1.63
01 lis. 18:00
2.15
3.20
2.95
2.51.97
2.51.70
1.77
1.87
01 lis. 18:00
2.30
3.25
2.65
2.51.87
2.51.77
1.72
1.95
01 lis. 18:00
12.25
5.80
1.15
2.51.38
2.52.60
01 lis. 18:00
flagNorveška, 5. divisjon
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
01 lis. 18:00
01 lis. 18:00
01 lis. 18:00
01 lis. 18:00
01 lis. 18:00
flagNorveška, 5. divisjon
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
01 lis. 18:05
flagEuropa, UEFA Europsko prvenstvo (U-21). Kvalifikacija
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
5.10
1.13
01 lis. 18:15
flagNorveška, Liga U19
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
49.00
17.25
1.001
1.60
2.10
01 lis. 18:15
3.90
4.85
1.53
1.15
4.25
01 lis. 18:15
2.50
4.10
2.15
2.51.20
2.53.50
1.20
3.70
01 lis. 18:15
flagNorveška, 5. divisjon
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
01 lis. 18:15
flagSalvador, Rezervna liga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.10
3.55
3.10
2.51.65
2.52.02
1.60
2.20
01 lis. 18:30
flagNorveška, Liga U19
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.85
4.30
2.95
1.17
4.00
01 lis. 18:30
flagFrancuska, Nacionalni
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.30
3.15
3.10
2.52.10
2.51.60
1.90
1.80
01 lis. 18:45
flagEuropa, UEFA Liga nacija
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.23
6.90
14.75
2.51.30
2.53.20
1.80
1.90
01 lis. 18:45
3.50
3.75
2.07
2.51.70
2.52.15
1.60
2.20
01 lis. 18:45
6.75
4.90
1.47
2.51.50
2.52.60
1.67
2.10
01 lis. 18:45
3.50
3.70
2.10
2.51.67
2.52.20
1.57
2.25
01 lis. 18:45
3.15
3.30
2.30
2.51.90
2.51.90
1.75
2.00
01 lis. 18:45
3.55
3.30
2.15
2.52.20
2.51.67
1.95
1.80
01 lis. 18:45
1.32
4.90
11.25
2.52.15
2.51.70
2.80
1.40
01 lis. 18:45
flagEuropa, UEFA Europsko prvenstvo (U-21). Kvalifikacija
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.87
3.45
3.90
2.52.00
2.51.72
1.85
1.85
01 lis. 18:45
flagEuropa, UEFA Liga prvaka. žene
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.15
7.10
13.75
2.51.35
2.52.80
2.10
1.67
01 lis. 19:00
1.63
4.00
4.35
2.51.42
2.52.52
1.50
2.45
01 lis. 19:00
flagKostarika, Liga de Ascenso
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.07
3.40
3.00
2.51.75
2.51.90
1.63
2.05
01 lis. 19:00
flagSjeverna Amerika, CONCACAF Liga nacija
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
16.25
6.60
1.15
2.51.42
2.52.52
2.30
1.55
01 lis. 19:00
flagSjeverna Amerika, CONCACAF Liga nacija
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
9.80
5.50
1.27
2.51.35
2.52.80
1.75
1.95
01 lis. 20:00
flagArgentina, Rezervna liga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.75
3.55
3.90
2.51.72
2.51.95
1.70
1.97
01 lis. 20:00
flagPeru, Copa de la Liga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.50
4.20
5.90
2.51.75
2.51.95
1.90
1.80
01 lis. 20:00
flagKolumbija, Primera B
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.70
3.50
5.40
2.52.25
2.51.60
2.20
1.60
01 lis. 20:30
flagEkvador, Primera B
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.82
3.20
4.45
2.52.40
2.51.47
2.25
1.57
01 lis. 20:30
flagSjeverna Amerika, CONCACAF Liga nacija
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
12.00
5.50
1.23
2.51.55
2.52.20
2.25
1.57
01 lis. 21:00
flagSalvador, Primera Division
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
5.40
3.55
1.65
2.52.00
2.51.72
2.00
1.72
01 lis. 21:30
flagParagvaj, Kupa
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.45
4.15
6.35
2.51.80
2.51.90
1.95
1.75
01 lis. 22:00
flagSjeverna Amerika, CONCACAF Liga nacija
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.60
3.85
5.00
2.51.85
2.51.85
1.85
1.85
01 lis. 22:00
flagArgentina, Rezervna liga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.35
4.30
7.50
2.51.75
2.51.90
2.10
1.60
01 lis. 22:00
flagBolivija, Copa de la Division Profesional
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.10
9.00
18.75
2.51.18
2.53.95
1.90
1.80
01 lis. 22:30
flagPanama, Liga Prom
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.40
3.60
2.55
2.51.58
2.52.15
1.53
2.35
01 lis. 23:00
flagBrazil, Seria B
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.55
3.25
2.70
2.52.10
2.51.67
1.85
1.85
01 lis. 23:30
0
Listić
Pomaknite prst ulijevo za brisanje, udesno za prihvaćanje
Vaš listić za je prazan. Za postavljanje oklade, odaberite događaj i kliknite na tečaj