Nadolazeći događaji
Svi
jedan sat
osam sati
danas
četrdesetosam sati
- Favoriti (0)
- Povećanje kvota
UEFA Nations League
UEFA Champions League
UEFA Conference League
UEFA Europa League
Friendlies
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
NFL
MLB- Nogomet (1515)
- Košarka (198)
- Tenis (209)
- Stolni tenis (109)
- Hokej na ledu (226)
- Odbojka (8)
- Rukomet (62)
- Bejzbol (12)
- Kriket (12)
- Američki nogomet (89)
- Pikado (4)
- Snooker (7)
- Futsal (11)
- Ragbi liga (28)
- Australski nogomet (9)
- Boks (44)
- Ragbi liga (2)
- Golf (6)
- Counter-Strike (80)
- League of Legends (8)
- Borilačke vještine (17)
- Biciklizam (1)
- Vaterpolo (5)
- Hokej na parketu (20)
- Formula 1 (1)
- Zabava (1)
- Politika (1)
- Šah (1)
- Valorant (4)
- Dota2 (7)
- PostavkeDecimalan sustav 1.50GMT+00:00
- Boosted
UEFA Liga nacija01 lis.•18:45Denmarkvs.Portugal1xUkupno više 2.5 - Boosted
UEFA Liga nacija01 lis.•18:45Germanyvs.SerbiaPrvo poluvrijeme rezultat-GermanyOba daju gol- NEGermany ukupno više 1.5 - Boosted
UEFA Liga nacija01 lis.•18:45Germanyvs.SerbiaGermany (-2.5) - Boosted
UEFA Liga nacija01 lis.•18:45Irelandvs.AustriaAustriaOba daju gol- NE - Boosted
UEFA Liga nacija01 lis.•18:45Israelvs.KosovoOba daju gol- DAUkupno više 2.5 - Boosted
UEFA Liga nacija01 lis.•18:45Walesvs.NorwayNorwayErling Haaland - igrač će postići golOba daju gol- DA - Boosted
UEFA Liga nacija01 lis.•18:45Walesvs.NorwayPrvo poluvrijeme rezultat - NorwayErling Haaland Shots on Target OVER 2.5 - Boosted
UEFA Liga nacija01 lis.•18:45Denmarkvs.PortugalPortugalUkupno više 2.5Pogoci u okvir Portugal ukupno više 3.5 - Boosted
UEFA Liga nacija01 lis.•18:45Denmarkvs.PortugalxUkupno više 3.5Denmark postiže prvi gol - Boosted
UEFA Liga nacija01 lis.•18:45Germanyvs.SerbiaGermany (-1.5)Ukupno više 3.5Germany korner hendikep (-4.5) - Boosted
UEFA Liga nacija01 lis.•18:45Germanyvs.SerbiaGermany (-2.5)Ukupno više 3.5Ukupno kornera manje 9.5 - Boosted
UEFA Liga nacija01 lis.•18:45Germanyvs.SerbiaSerbia (+1.5)Ukupno manje 2.5Germany korner hendikep (-3.5) - Boosted
UEFA Liga nacija01 lis.•18:45Greecevs.NetherlandsNetherlandsUkupno manje 3.5Netherlands postiže zadnji gol - Boosted
UEFA Liga nacija01 lis.•18:45Greecevs.NetherlandsNetherlands (-1.5)Ukupno više 2.5Ukupno kornera manje 8.5 - Boosted
UEFA Liga nacija01 lis.•18:45Greecevs.NetherlandsxUkupno više 3.5Ukupno kornera manje 9.5 - Boosted
UEFA Liga nacija01 lis.•18:45Walesvs.NorwayNorway (-1.5)Ukupno više 2.5Pogoci u okviri ukopno manje 10.5 - Boosted
UEFA Liga nacija01 lis.•18:45Denmarkvs.PortugalPortugalJoao Felix Shots on Target OVER 0.5Oba daju gol- DA
- 01 lis. 16:00
AzerbaijanOba daju gol- DA - 01 lis. 16:00
Ukupno više 2.5Oba daju gol- DA - 01 lis. 16:00
AzerbaijanUkupno više 2.5Oba daju gol- DA - 01 lis. 16:00
Ukupno manje 2.5x2 - 01 lis. 16:00
AzerbaijanUkupno manje 2.5Oba daju gol- NE - 01 lis. 18:45
PortugalOba daju gol- DA - 01 lis. 18:45
Ukupno više 2.5Oba daju gol- DA - 01 lis. 18:45
PortugalUkupno više 2.5Oba daju gol- DA - 01 lis. 18:45
PortugalOba daju gol- NE - 01 lis. 18:45
Oba daju gol- DADenmark - 01 lis. 18:45
Ukupno manje 2.51x - 01 lis. 18:45
PortugalUkupno manje 2.5Oba daju gol- NE - 01 lis. 18:45
NetherlandsOba daju gol- DA - 01 lis. 18:45
Ukupno više 2.5Oba daju gol- DA - 01 lis. 18:45
NetherlandsUkupno više 2.5Oba daju gol- DA - 01 lis. 18:45
NetherlandsOba daju gol- NE - 01 lis. 18:45
Oba daju gol- DAGreece - 01 lis. 18:45
Ukupno manje 2.51x - 01 lis. 18:45
NetherlandsUkupno manje 2.5Oba daju gol- NE - 01 lis. 18:45
KosovoOba daju gol- DA - 01 lis. 18:45
Ukupno više 2.5Oba daju gol- DA - 01 lis. 18:45
KosovoUkupno više 2.5Oba daju gol- DA - 01 lis. 18:45
KosovoOba daju gol- NE - 01 lis. 18:45
Oba daju gol- DAIsrael - 01 lis. 18:45
Ukupno manje 2.51x - 01 lis. 18:45
KosovoUkupno manje 2.5Oba daju gol- NE - 01 lis. 18:45
GermanyOba daju gol- DA - 01 lis. 18:45
Ukupno više 3.5Oba daju gol- DA - 01 lis. 18:45
GermanyUkupno više 3.5Oba daju gol- DA - 01 lis. 18:45
GermanyOba daju gol- NE - 01 lis. 18:45
Ukupno manje 2.5x2 - 01 lis. 18:45
GermanyUkupno manje 3.5Oba daju gol- NE - 01 lis. 18:45
Ukupno više 3.5Jonathan Burkardt - igrač će postići golGermany - 01 lis. 18:45
Ukupno više 2.5Vedat Muriqi - igrač će postići golKosovo - 01 lis. 18:45
Ukupno više 2.5Cristiano Ronaldo - igrač će postići golPortugal - 01 lis. 18:45
Ukupno više 2.5Mexx Meerdink - igrač će postići golNetherlands - 01 lis. 18:45
MaltaOba daju gol- DA - 01 lis. 18:45
Ukupno više 2.5Oba daju gol- DA - 01 lis. 18:45
MaltaUkupno više 2.5Oba daju gol- DA - 01 lis. 18:45
MaltaOba daju gol- NE - 01 lis. 18:45
Ukupno više 2.5Irvin Cardona - igrač će postići golMalta - 01 lis. 18:45
Ukupno manje 2.5x2 - 01 lis. 18:45
MaltaUkupno manje 2.5Oba daju gol- NE - 01 lis. 18:45
NorwayOba daju gol- DA - 01 lis. 18:45
Ukupno više 3.5Oba daju gol- DA - 01 lis. 18:45
NorwayUkupno više 3.5Oba daju gol- DA - 01 lis. 18:45
NorwayOba daju gol- NE - 01 lis. 18:45
Ukupno više 3.5Erling Haaland - igrač će postići golNorway - 01 lis. 18:45
Ukupno manje 2.51x - 01 lis. 18:45
NorwayUkupno manje 3.5Oba daju gol- NE - 01 lis. 18:45
AustriaOba daju gol- DA - 01 lis. 18:45
Ukupno više 2.5Oba daju gol- DA - 01 lis. 18:45
AustriaUkupno više 2.5Oba daju gol- DA - 01 lis. 18:45
AustriaOba daju gol- NE - 01 lis. 18:45
Oba daju gol- DAIreland - 01 lis. 18:45
Ukupno više 2.5Michael Gregoritsch - igrač će postići golAustria - 01 lis. 18:45
Ukupno manje 2.51x - 01 lis. 18:45
AustriaUkupno manje 2.5Oba daju gol- NE - 01 lis. 18:45
Jonathan Burkardt - igrač će postići golGermanyUkupno kornera više 9.5Ridle Baku Shots Over 0.5 - 01 lis. 18:45
Mexx Meerdink - igrač će postići golNetherlandsUkupno kornera više 8.5Alexandros Kyziridis Shots Over 0.5 - 01 lis. 18:45
Michael Gregoritsch - igrač će postići golAustriaUkupno kornera više 8.5Chiedozie Ogbene Shots Over 0.5 - 01 lis. 10:00
Ukupno više 2.5Oba daju gol- DA - 01 lis. 12:00
Ukupno više 3.5Oba daju gol- DA - 01 lis. 14:00
Ukupno više 3.5Oba daju gol- DA - 01 lis. 15:30
Ukupno više 3.5Oba daju gol- DA - 01 lis. 16:00
Oba daju gol- DAUkupno više 2.5Ukupno kornera više 8.5 - 01 lis. 16:00
AzerbaijanOba daju gol- DANajviše kornera - Azerbaijan - 01 lis. 18:00
Ukupno više 3.5Oba daju gol- DA - 01 lis. 18:45
Oba daju gol- DAUkupno više 2.5Ukupno kornera više 8.5 - 01 lis. 18:45
AustriaOba daju gol- DANajviše kornera - Austria - 01 lis. 18:45
Oba daju gol- DAUkupno više 2.5Ukupno kornera više 8.5 - 01 lis. 18:45
MaltaOba daju gol- DANajviše kornera - Malta - 01 lis. 18:45
Oba daju gol- DAUkupno više 2.5Ukupno kornera više 9.5 - 01 lis. 18:45
GermanyOba daju gol- DANajviše kornera - Germany - 01 lis. 18:45
Oba daju gol- DAUkupno više 2.5Ukupno kornera više 8.5 - 01 lis. 18:45
NetherlandsOba daju gol- DANajviše kornera - Netherlands - 01 lis. 18:45
Oba daju gol- DAUkupno više 2.5Ukupno kornera više 8.5 - 01 lis. 18:45
KosovoOba daju gol- DANajviše kornera - Kosovo - 01 lis. 10:00
Oba daju gol- DANK Slaven Belupo - 01 lis. 10:00
Olimpija LjubljanaUkupno više 2.5Oba daju gol- DA - 01 lis. 12:00
Oba daju gol- DAJahn Regensburg - 01 lis. 12:00
Jahn RegensburgUkupno više 3.5Oba daju gol- DA - 01 lis. 14:00
VfL WolfsburgUkupno više 3.5Oba daju gol- DA - 01 lis. 15:30
VfB StuttgartUkupno više 3.5Oba daju gol- DA - 01 lis. 18:00
Real BetisUkupno više 3.5Oba daju gol- DA
Svijet, Međunarodne prijateljske utakmiceMatch format rules can be changed
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.55
3.25
2.65
2.52.00
2.51.72
1.80
1.90
Počinje u30:24
Mongolija, Premijer ligaIsplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
22.50
13.00
1.04
1.85
1.85
01 lis. 08:00
Svijet, U19 Međunarodne prijateljske utakmiceMatch format rules can be changed
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
3.15
3.70
2.05
2.51.70
2.52.05
1.63
2.15
01 lis. 09:30
1.53
4.10
5.55
2.51.67
2.52.10
1.80
1.90
01 lis. 09:30
Svijet, Klupske prijateljske utakmiceMatch format rules can be changed
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.15
3.40
2.95
2.51.65
2.52.02
1.60
2.20
01 lis. 10:00
Svijet, Međunarodne prijateljske utakmiceMatch format rules can be changed
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.57
4.00
6.00
2.52.10
2.51.75
2.15
1.65
01 lis. 10:10
Svijet, U19 Međunarodne prijateljske utakmiceMatch format rules can be changed
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.15
7.40
15.50
2.51.27
2.53.20
1.85
1.85
01 lis. 10:45
Svijet, Klupske prijateljske utakmiceMatch format rules can be changed
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.45
3.70
2.45
2.51.35
2.52.80
1.37
2.85
01 lis. 12:00
Izrael, Liga okladaIsplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
4.10
3.60
1.67
2.51.75
2.51.90
1.72
1.95
01 lis. 12:00
1.30
4.90
7.20
2.51.35
2.52.65
1.63
2.05
01 lis. 12:00
Njemačka, RegionalligaIsplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.80
3.85
2.00
2.51.25
2.53.10
1.29
3.10
01 lis. 12:00
Egipat, Divizija 2Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.90
2.75
2.65
2.52.80
2.51.35
2.30
1.55
01 lis. 12:30
4.75
3.10
1.82
2.52.60
2.51.40
2.35
1.53
01 lis. 12:30
2.07
2.85
4.10
2.53.05
2.51.30
2.50
1.47
01 lis. 12:30
2.50
2.75
3.15
2.53.05
2.51.30
2.45
1.50
01 lis. 12:30
3.85
2.95
2.10
2.52.60
2.51.40
2.25
1.57
01 lis. 12:30
Azija, ASEAN ChampionshipIsplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.51.30
2.53.10
01 lis. 12:30
1.45
4.40
6.30
2.51.65
2.52.02
1.85
1.85
01 lis. 12:30
Argentina, Rezervna ligaIsplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.55
3.25
2.45
2.51.87
2.51.77
1.70
1.97
01 lis. 13:00
1.85
3.35
3.70
2.51.97
2.51.70
1.82
1.82
01 lis. 13:00
4.85
3.50
1.60
2.51.87
2.51.77
1.87
1.77
01 lis. 13:00
UAE, Predsjednički kupIsplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.87
3.60
3.70
2.51.65
2.52.02
1.65
2.12
01 lis. 13:15
1.57
4.00
5.15
2.51.58
2.52.15
1.70
2.05
01 lis. 13:15
Svijet, U19 Međunarodne prijateljske utakmiceMatch format rules can be changed
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
3.30
3.35
2.10
2.51.72
2.52.00
1.65
2.12
01 lis. 13:30
Izrael, Liga AlefIsplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
3.25
3.55
1.93
2.51.58
2.52.10
1.55
2.20
01 lis. 13:30
Egipat, Divizija 2Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.85
3.35
4.20
2.52.08
2.51.62
1.95
1.75
01 lis. 13:30
Oman, Liga kupIsplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.70
3.75
3.90
2.51.58
2.52.10
1.60
2.10
01 lis. 13:30
Svijet, Međunarodne prijateljske utakmiceMatch format rules can be changed
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.005
21.50
24.50
2.51.40
2.52.70
01 lis. 14:00
1.34
4.50
8.85
2.51.95
2.51.75
2.45
1.50
01 lis. 14:00
Svijet, Klupske prijateljske utakmiceMatch format rules can be changed
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.18
6.60
11.75
2.51.27
2.53.20
1.75
1.95
01 lis. 14:00
Svijet, U19 Međunarodne prijateljske utakmiceMatch format rules can be changed
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
4.70
4.40
1.57
2.51.65
2.52.02
1.75
1.95
01 lis. 14:00
19.50
7.20
1.13
2.51.32
2.52.95
2.35
1.53
01 lis. 14:00
2.10
3.65
3.00
2.51.75
2.51.95
1.67
2.10
01 lis. 14:00
Poljska, Divizija 4Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.42
4.65
5.00
2.51.25
2.53.10
1.37
2.65
01 lis. 14:00
Argentina, Rezervna ligaIsplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.80
3.25
2.20
2.51.87
2.51.77
1.70
1.97
01 lis. 14:00
Oman, Liga kupIsplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.10
3.40
2.85
2.51.72
2.51.95
1.60
2.10
01 lis. 14:25
1.22
5.65
9.35
2.51.37
2.52.55
1.82
1.82
01 lis. 14:25
Argentina, Rezervna ligaIsplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.42
4.15
6.15
2.51.72
2.51.95
1.87
1.77
01 lis. 14:30
Gana, Premijer ligaIsplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.75
3.25
4.75
2.52.25
2.51.52
2.20
1.60
01 lis. 15:00
Katar, Kup zvijezdaIsplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.72
3.80
4.00
2.51.60
2.52.10
1.63
2.15
01 lis. 15:00
Europa, UEFA Europsko prvenstvo (U-21). KvalifikacijaIsplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.07
10.25
25.00
2.51.30
2.53.05
2.65
1.42
01 lis. 15:00
Argentina, Rezervna ligaIsplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.40
3.00
2.75
2.52.20
2.51.52
1.95
1.72
01 lis. 15:00
3.25
3.30
2.00
2.51.87
2.51.77
1.72
1.95
01 lis. 15:00
Svijet, Klupske prijateljske utakmiceMatch format rules can be changed
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.25
5.90
9.00
2.51.30
2.53.05
1.60
2.20
01 lis. 15:30
Izrael, Liga AlefIsplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.47
3.80
5.75
2.51.77
2.51.87
1.90
1.75
01 lis. 15:30
UAE, Predsjednički kupIsplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
3.90
3.70
1.82
2.51.60
2.52.10
1.63
2.15
01 lis. 15:45
Norveška, Norwegian CupIsplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
24.00
8.40
1.10
2.51.18
2.53.95
1.85
1.85
01 lis. 16:00
15.25
7.90
1.14
2.51.18
2.53.95
1.72
2.00
01 lis. 16:00
Svijet, U20 Međunarodne prijateljske utakmiceIsplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
3.35
4.25
1.80
2.51.45
2.52.45
1.47
2.50
01 lis. 16:00
Izrael, Liga AlefIsplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.95
3.20
3.50
2.52.02
2.51.65
1.87
1.77
01 lis. 16:00
Izrael, Liga LeumitIsplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.30
5.00
8.60
2.51.42
2.52.52
1.80
1.90
01 lis. 16:00
1.50
4.00
5.65
2.51.60
2.52.10
1.75
1.95
01 lis. 16:00
3.00
3.60
2.10
2.51.58
2.52.15
1.55
2.30
01 lis. 16:00
2.07
3.40
3.20
2.51.80
2.51.90
1.72
2.00
01 lis. 16:00
1.77
3.75
3.90
2.51.65
2.52.02
1.67
2.10
01 lis. 16:00
2.25
3.40
2.80
2.51.75
2.51.95
1.67
2.10
01 lis. 16:00
1.67
4.10
4.00
2.51.37
2.52.70
1.45
2.55
01 lis. 16:00
2.00
3.75
3.10
2.51.45
2.52.45
1.45
2.55
01 lis. 16:00
Jordan, Divizija 1Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.35
3.10
3.10
2.52.20
2.51.55
1.95
1.75
01 lis. 16:00
2.45
3.10
2.85
2.52.20
2.51.55
1.95
1.75
01 lis. 16:00
3.00
3.10
2.35
2.52.10
2.51.67
1.85
1.85
01 lis. 16:00
Izrael, Liga okladaIsplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
01 lis. 16:00
Afrika, Afrički kup nacijaIsplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.70
3.30
5.90
2.52.95
2.51.37
2.85
1.37
01 lis. 16:00
Poljska, Divizija 3Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.10
3.35
3.00
2.51.75
2.51.90
1.63
2.05
01 lis. 16:00
Europa, UEFA Liga nacijaIsplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.14
7.60
24.50
2.51.70
2.52.15
3.35
1.30
01 lis. 16:00
Europa, UEFA Europsko prvenstvo (U-21). KvalifikacijaIsplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.70
3.35
2.40
2.52.00
2.51.72
1.80
1.90
01 lis. 16:00
Argentina, Rezervna ligaIsplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
4.35
3.40
1.70
2.52.02
2.51.65
1.97
1.70
01 lis. 16:00
Izrael, Liga AlefIsplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.93
3.00
3.75
2.52.05
2.51.62
1.87
1.77
01 lis. 16:30
2.65
3.15
2.35
2.51.82
2.51.82
1.65
2.02
01 lis. 16:30
Europa, UEFA Europsko prvenstvo (U-21). KvalifikacijaIsplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
26.00
12.50
1.05
2.51.20
2.53.75
2.30
1.55
01 lis. 16:30
Norveška, 5. divisjonIsplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
01 lis. 16:30
01 lis. 16:30
01 lis. 16:30
Europa, UEFA Liga prvaka. ženeIsplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.27
5.40
8.90
2.51.45
2.52.45
1.85
1.85
01 lis. 16:45
5.00
3.90
1.57
2.51.75
2.51.95
1.80
1.90
01 lis. 16:45
Norveška, 5. divisjonIsplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
01 lis. 16:45
01 lis. 16:45
Izrael, Liga okladaIsplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.10
3.35
2.90
2.51.75
2.51.90
1.63
2.05
01 lis. 17:00
Europa, UEFA Europsko prvenstvo (U-21). KvalifikacijaIsplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.47
4.35
6.80
2.51.80
2.51.95
2.00
1.72
01 lis. 17:00
Argentina, Rezervna ligaIsplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.67
3.60
4.10
2.51.58
2.52.10
1.60
2.10
01 lis. 17:00
1.67
3.15
4.90
2.52.15
2.51.55
2.05
1.63
01 lis. 17:00
1.70
3.45
4.35
2.51.82
2.51.82
1.77
1.87
01 lis. 17:00
3.70
3.75
1.75
2.51.35
2.52.65
1.40
2.55
01 lis. 17:00
22.00
8.25
1.06
2.51.20
2.53.50
2.20
1.55
01 lis. 17:00
Norveška, 5. divisjonIsplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
01 lis. 17:00
01 lis. 17:00
01 lis. 17:00
01 lis. 17:00
Izrael, Liga okladaIsplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.55
4.20
4.45
2.51.35
2.52.65
1.45
2.40
01 lis. 17:15
Katar, Kup zvijezdaIsplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.63
4.00
4.45
2.51.47
2.52.40
1.55
2.30
01 lis. 17:15
1.50
4.25
5.25
2.51.52
2.52.25
1.65
2.12
01 lis. 17:15
Španjolska, Copa FederacionIsplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
4.10
3.40
1.85
2.52.02
2.51.65
1.90
1.80
01 lis. 17:30
Izrael, Liga okladaIsplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.70
3.40
2.25
2.51.70
2.51.97
1.60
2.10
01 lis. 17:30
Austrija, LandesligaIsplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
3.85
3.85
1.70
2.51.40
2.52.45
1.45
2.40
01 lis. 17:30
Norveška, 5. divisjonIsplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
01 lis. 17:30
01 lis. 17:30
Svijet, Klupske prijateljske utakmiceMatch format rules can be changed
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.42
4.75
5.90
2.51.37
2.52.70
1.57
2.25
01 lis. 18:00
Brazil, Campeonato CariocaIsplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
3.35
3.45
2.15
2.52.00
2.51.80
1.80
1.90
01 lis. 18:00
3.10
3.35
2.30
2.52.05
2.51.77
1.80
1.90
01 lis. 18:00
2.25
3.40
3.20
2.52.00
2.51.80
1.80
1.90
01 lis. 18:00
3.00
3.35
2.35
2.52.00
2.51.80
1.80
1.90
01 lis. 18:00
Salvador, Rezervna ligaIsplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.00
3.60
3.35
2.51.58
2.52.15
1.57
2.25
01 lis. 18:00
Argentina, Rezervna ligaIsplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.85
2.95
2.35
2.52.25
2.51.50
1.97
1.70
01 lis. 18:00
3.45
3.00
2.05
2.52.10
2.51.58
1.95
1.72
01 lis. 18:00
2.85
3.00
2.35
2.52.15
2.51.55
1.90
1.75
01 lis. 18:00
7.70
4.45
1.32
2.51.37
2.52.55
1.65
2.02
01 lis. 18:00
1.53
3.60
5.70
2.51.97
2.51.70
2.05
1.63
01 lis. 18:00
2.15
3.20
2.95
2.51.97
2.51.70
1.77
1.87
01 lis. 18:00
2.30
3.25
2.65
2.51.87
2.51.77
1.72
1.95
01 lis. 18:00
12.25
5.80
1.15
2.51.38
2.52.60
01 lis. 18:00
Norveška, 5. divisjonIsplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
01 lis. 18:00
01 lis. 18:00
01 lis. 18:00
01 lis. 18:00
01 lis. 18:00
Norveška, 5. divisjonIsplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
01 lis. 18:05
Europa, UEFA Europsko prvenstvo (U-21). KvalifikacijaIsplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
5.10
1.13
01 lis. 18:15
Norveška, Liga U19Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
49.00
17.25
1.001
1.60
2.10
01 lis. 18:15
3.90
4.85
1.53
1.15
4.25
01 lis. 18:15
2.50
4.10
2.15
2.51.20
2.53.50
1.20
3.70
01 lis. 18:15
Norveška, 5. divisjonIsplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
01 lis. 18:15
Salvador, Rezervna ligaIsplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.10
3.55
3.10
2.51.65
2.52.02
1.60
2.20
01 lis. 18:30
Norveška, Liga U19Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.85
4.30
2.95
1.17
4.00
01 lis. 18:30
Francuska, NacionalniIsplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.30
3.15
3.10
2.52.10
2.51.60
1.90
1.80
01 lis. 18:45
Europa, UEFA Liga nacijaIsplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.23
6.90
14.75
2.51.30
2.53.20
1.80
1.90
01 lis. 18:45
3.50
3.75
2.07
2.51.70
2.52.15
1.60
2.20
01 lis. 18:45
6.75
4.90
1.47
2.51.50
2.52.60
1.67
2.10
01 lis. 18:45
3.50
3.70
2.10
2.51.67
2.52.20
1.57
2.25
01 lis. 18:45
3.15
3.30
2.30
2.51.90
2.51.90
1.75
2.00
01 lis. 18:45
3.55
3.30
2.15
2.52.20
2.51.67
1.95
1.80
01 lis. 18:45
1.32
4.90
11.25
2.52.15
2.51.70
2.80
1.40
01 lis. 18:45
Europa, UEFA Europsko prvenstvo (U-21). KvalifikacijaIsplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.87
3.45
3.90
2.52.00
2.51.72
1.85
1.85
01 lis. 18:45
Europa, UEFA Liga prvaka. ženeIsplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.15
7.10
13.75
2.51.35
2.52.80
2.10
1.67
01 lis. 19:00
1.63
4.00
4.35
2.51.42
2.52.52
1.50
2.45
01 lis. 19:00
Kostarika, Liga de AscensoIsplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.07
3.40
3.00
2.51.75
2.51.90
1.63
2.05
01 lis. 19:00
Sjeverna Amerika, CONCACAF Liga nacijaIsplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
16.25
6.60
1.15
2.51.42
2.52.52
2.30
1.55
01 lis. 19:00
Sjeverna Amerika, CONCACAF Liga nacijaIsplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
9.80
5.50
1.27
2.51.35
2.52.80
1.75
1.95
01 lis. 20:00
Argentina, Rezervna ligaIsplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.75
3.55
3.90
2.51.72
2.51.95
1.70
1.97
01 lis. 20:00
Peru, Copa de la LigaIsplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.50
4.20
5.90
2.51.75
2.51.95
1.90
1.80
01 lis. 20:00
Kolumbija, Primera BIsplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.70
3.50
5.40
2.52.25
2.51.60
2.20
1.60
01 lis. 20:30
Ekvador, Primera BIsplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.82
3.20
4.45
2.52.40
2.51.47
2.25
1.57
01 lis. 20:30
Sjeverna Amerika, CONCACAF Liga nacijaIsplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
12.00
5.50
1.23
2.51.55
2.52.20
2.25
1.57
01 lis. 21:00
Salvador, Primera DivisionIsplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
5.40
3.55
1.65
2.52.00
2.51.72
2.00
1.72
01 lis. 21:30
Paragvaj, KupaIsplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.45
4.15
6.35
2.51.80
2.51.90
1.95
1.75
01 lis. 22:00
Sjeverna Amerika, CONCACAF Liga nacijaIsplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.60
3.85
5.00
2.51.85
2.51.85
1.85
1.85
01 lis. 22:00
Argentina, Rezervna ligaIsplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.35
4.30
7.50
2.51.75
2.51.90
2.10
1.60
01 lis. 22:00
Bolivija, Copa de la Division ProfesionalIsplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.10
9.00
18.75
2.51.18
2.53.95
1.90
1.80
01 lis. 22:30
Panama, Liga PromIsplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.40
3.60
2.55
2.51.58
2.52.15
1.53
2.35
01 lis. 23:00
Brazil, Seria BIsplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.55
3.25
2.70
2.52.10
2.51.67
1.85
1.85
01 lis. 23:30
0
Listić
Pomaknite prst ulijevo za brisanje, udesno za prihvaćanje
Vaš listić za je prazan. Za postavljanje oklade, odaberite događaj i kliknite na tečaj
- Ulog₦ 25000Tečaj2.35Dobici₦ 58750Ukupno manje 168.5Pinar Karsiyaka - Galatasaray2.35
- Ulog₦ 20900Tečaj2.65Dobici₦ 55385Shots Denmark total Over 13.5Denmark - Portugal2.65
- Ulog₦ 19400Tečaj2.55Dobici₦ 49470Shots Netherlands total Under 13.5Greece - Netherlands2.55
- Ulog2803.74 €Tečaj2.07Dobici5803.74 €Netherlands Greece - Netherlands2.07
- Ulog2062.52 €Tečaj2.07Dobici4269.41 €Netherlands Greece - Netherlands2.07