Nadolazeći događaji
Svi
jedan sat
osam sati
danas
četrdesetosam sati
- Favoriti (0)
- Povećanje kvota
Australian Open
UEFA Nations League
UEFA Champions League
UEFA Conference League
UEFA Europa League
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
NBA
NHL
NFL- Nogomet (1271)
- Košarka (153)
Svijet(4)
Sjeverna Amerika(9)
Europa(58)EurocupEurokup. Budući događajiFIBA Champions LeagueFIBA Liga prvaka. Budući događajiEuroleagueOther Leagues
Itália(6)
Španjolska(1)
França(3)
Alemanha(1)
Turquia(8)
Austrália(4)
Argentina(5)
Brazil(4)
China(7)
República Checa(4)
Dinamarca(2)
Grčka(8)
Hungria(5)
Israel(1)
Finlândia(2)
Lituânia(4)
Eslováquia(1)
Eslovénia(2)
Coreia do Sul(1)
Suécia(5)
Uruguai(1)
Chile(1)
Filipinas(4)
Paraguai(1)
Porto Rico(1) - Tenis (253)
- Stolni tenis (108)
- Hokej na ledu (178)
- Odbojka (10)
- Rukomet (41)
- Bejzbol (1)
- Kriket (27)
- Američki nogomet (76)
- Pikado (15)
- Futsal (1)
- Ragbi liga (34)
- Australski nogomet (9)
- Boks (41)
- Ragbi liga (5)
- Golf (7)
- Counter-Strike (44)
- League of Legends (6)
- Borilačke vještine (20)
- Biciklizam (1)
- Vaterpolo (8)
- Biatlon (2)
- Alpsko skijanje (2)
- Hokej na parketu (14)
- Bendi (14)
- Formula 1 (1)
- Politika (1)
- Šah (1)
- Valorant (6)
- Dota2 (6)
- PostavkeDecimalan sustav 1.50GMT+00:00
- Nazad
- Basquetebol
- Europa
- Euroleague
Prebuilds
- 27 lis. 16:00
BC DubaiUkupno više 180.51.četvrtina ukupno više 45.5 - 27 lis. 16:00
Paris (+14.5)Ukupno manje 180.5 - 27 lis. 16:00
BC Dubai (redovno vrijeme)Ukupno više 180.5 - 27 lis. 19:00
Crvena ZvezdaMaccabi Tel Aviv (+6.5) - 27 lis. 19:00
Crvena Zvezda (redovno vrijeme)Ukupno više 174.5 - 27 lis. 19:00
Ukupno više 174.5Maccabi Tel Aviv - 27 lis. 19:00
BarcelonaBayern Munich (+6.5) - 27 lis. 19:00
Barcelona (redovno vrijeme)Ukupno više 175.5 - 27 lis. 19:00
Ukupno više 175.5Bayern Munich - 27 lis. 19:00
BarcelonaUkupno više 175.51.četvrtina ukupno više 44.5 - 27 lis. 19:00
Crvena ZvezdaUkupno više 174.51.četvrtina ukupno više 43.5 - 27 lis. 19:15
PanathinaikosUkupno više 165.51.četvrtina ukupno više 41.5 - 27 lis. 19:15
Olimpia Milano (+14.5)Ukupno manje 165.5 - 27 lis. 19:30
FenerbahceValencia (+6.5) - 27 lis. 19:30
Valencia (redovno vrijeme)Ukupno više 175.5 - 27 lis. 19:30
FenerbahceUkupno više 175.51.četvrtina ukupno više 44.5 - 27 lis. 20:00
Real Madrid (redovno vrijeme)Ukupno više 182.5 - 27 lis. 20:00
Ukupno više 182.5Baskonia - 27 lis. 20:00
Baskonia (+14.5)Ukupno manje 182.5 - 27 lis. 20:00
Real MadridBaskonia (+6.5) - 27 lis. 20:00
Real MadridUkupno više 182.51.četvrtina ukupno više 46.5 - 28 lis. 17:30
OlympiacosBesiktas (+6.5) - 28 lis. 17:30
Olympiacos (redovno vrijeme)Ukupno više 175.5 - 28 lis. 17:30
Ukupno više 175.5Besiktas - 28 lis. 17:30
OlympiacosUkupno više 175.51.četvrtina ukupno više 44.5 - 28 lis. 18:00
Hapoel Tel AvivAnadolu Efes (+6.5) - 28 lis. 18:00
Hapoel Tel Aviv (redovno vrijeme)Ukupno više 172.5 - 28 lis. 18:00
Ukupno više 172.5Anadolu Efes - 28 lis. 18:00
Hapoel Tel AvivUkupno više 172.51.četvrtina ukupno više 43.5 - 28 lis. 19:00
Asvel Villeurbanne (redovno vrijeme)Ukupno više 169.5 - 28 lis. 19:00
Asvel VilleurbanneUkupno više 169.51.četvrtina ukupno više 42.5 - 28 lis. 19:30
Zalgiris (redovno vrijeme)Ukupno više 171.5 - 28 lis. 19:30
ZalgirisUkupno više 171.51.četvrtina ukupno više 43.5 - 28 lis. 19:30
ZalgirisVirtus Bologna (+6.5) - 28 lis. 19:30
Ukupno više 171.5Virtus Bologna - 27 lis. 16:00
1.četvrtina rezultat - 1 ( 3 načina)Ukupno više 170.5 - 27 lis. 16:00
Poluvrijeme/Kraj utakmice - 1/1Prvo poluvrijeme ukupno više 87.5 - 27 lis. 19:00
Poluvrijeme/Kraj utakmice - 1/1Prvo poluvrijeme ukupno više 84.5 - 27 lis. 19:00
Poluvrijeme/Kraj utakmice - 2/2Prvo poluvrijeme ukupno više 85.5 - 27 lis. 19:00
1.četvrtina rezultat - 2 ( 3 načina)Ukupno više 165.5 - 27 lis. 19:00
1.četvrtina rezultat - 1 ( 3 načina)Ukupno više 164.5 - 27 lis. 19:15
1.četvrtina rezultat - 1 ( 3 načina)Ukupno više 155.5 - 27 lis. 19:15
Poluvrijeme/Kraj utakmice - 1/1Prvo poluvrijeme ukupno više 80.5 - 27 lis. 19:30
Poluvrijeme/Kraj utakmice - 1/1Prvo poluvrijeme ukupno više 85.5 - 27 lis. 19:30
1.četvrtina rezultat - 1 ( 3 načina)Ukupno više 165.5 - 27 lis. 20:00
Poluvrijeme/Kraj utakmice - 2/2Prvo poluvrijeme ukupno više 89.5 - 28 lis. 17:30
1.četvrtina rezultat - 2 ( 3 načina)Ukupno više 170.5 - 28 lis. 17:30
Poluvrijeme/Kraj utakmice - 2/2Prvo poluvrijeme ukupno više 86.5 - 28 lis. 18:00
1.četvrtina rezultat - 1 ( 3 načina)Ukupno više 167.5 - 28 lis. 18:00
Poluvrijeme/Kraj utakmice - 1/1Prvo poluvrijeme ukupno više 85.5 - 28 lis. 19:00
1.četvrtina rezultat - 1 ( 3 načina)Ukupno više 164.5 - 28 lis. 19:00
Poluvrijeme/Kraj utakmice - 1/1Prvo poluvrijeme ukupno više 83.5 - 28 lis. 19:30
1.četvrtina rezultat - 1 ( 3 načina)Ukupno više 161.5 - 28 lis. 19:30
Poluvrijeme/Kraj utakmice - 2/2Prvo poluvrijeme ukupno više 83.5
Europa, EuroleagueIsplata po dobitku
Hendikep
Konačan ishod
1
2
1
2
Iznad
Ispod
1.17
5.10
(-10.5)1.90
(+10.5)1.90
180.01.90
180.01.90
27 lis. 16:00
2.00
1.80
(+1.5)1.90
(-1.5)1.90
175.51.90
175.51.90
27 lis. 19:00
1.40
2.95
(-5.5)1.90
(+5.5)1.90
174.01.90
174.01.90
27 lis. 19:00
1.10
7.00
(-13.5)1.90
(+13.5)1.90
165.01.90
165.01.90
27 lis. 19:15
1.93
1.88
(+1.0)1.85
(-1.0)1.95
175.51.90
175.51.90
27 lis. 19:30
4.30
1.22
(+9.0)1.90
(-9.0)1.90
182.51.90
182.51.90
27 lis. 20:00
3.20
1.30
(+6.5)1.85
(-6.5)1.85
175.51.85
175.51.85
28 lis. 17:30
1.29
3.35
(-7.0)1.85
(+7.0)1.85
172.51.85
172.51.85
28 lis. 18:00
1.80
1.90
(-1.0)1.85
(+1.0)1.85
169.01.85
169.01.85
28 lis. 19:00
2.00
1.80
(+1.5)1.90
(-1.5)1.90
171.51.90
171.51.90
28 lis. 19:30
1.30
3.20
(-6.5)1.85
(+6.5)1.85
29 lis. 19:00
1.37
2.85
(-5.5)1.85
(+5.5)1.85
29 lis. 19:05
1.55
2.30
(-3.5)1.85
(+3.5)1.85
29 lis. 19:45
1.55
2.30
(-3.5)1.85
(+3.5)1.85
30 lis. 16:00
2.50
1.47
(+4.5)1.85
(-4.5)1.85
30 lis. 17:30
1.29
3.35
(-7.0)1.85
(+7.0)1.85
30 lis. 18:00
1.63
2.15
(-2.5)1.85
(+2.5)1.85
30 lis. 19:00
1.12
5.30
(-11.5)1.85
(+11.5)1.85
30 lis. 19:15
1.75
1.95
(-1.5)1.85
(+1.5)1.85
30 lis. 19:30
1.63
2.15
(-2.5)1.85
(+2.5)1.85
30 lis. 19:30
0
Listić
Pomaknite prst ulijevo za brisanje, udesno za prihvaćanje
Vaš listić za je prazan. Za postavljanje oklade, odaberite događaj i kliknite na tečaj
- Ulog5 €Tečaj945.04Dobici4725.23 €X (redovno vrijeme) SC Rapperswil-Jona Lakers - Geneve Servette4.15Točan rezultat 5:2 Zug EV - Lugano21X (redovno vrijeme) Lada Togliatti - Admiral Vladivostok3.9X (redovno vrijeme) Neftekhimik Nizhnekamsk - Metallurg Magnitogorsk4.2SKA St. Peterburg -1.5SKA St. Peterburg - Torpedo Nizhny Novgorod2.95
- Ulog5 €Tečaj660.24Dobici3301.2 €SaiPa Lappeenranta (redovno vrijeme) Pelicans Lahti - SaiPa Lappeenranta2.4X (redovno vrijeme) K-Espoo - TPS3.9X (redovno vrijeme) HIFK - Ilves4Točan rezultat 5:2 Karpat - HPK Hameenlinna23.5Lukko -1.5Jukurit - Lukko2.85
- Ulog5 €Tečaj472.8Dobici2364.02 €x Torino - Como3.7x Sassuolo - Lazio3.5Točan rezultat 3:1 Roma - Cagliari11.25x Plymouth - Reading3.75x Sheffield Wednesday - Cambridge United3.65
- Ulog10 €Tečaj202.42Dobici2024.24 €X (redovno vrijeme) SC Rapperswil-Jona Lakers - Geneve Servette4.15Točan rezultat 5:2 Zug EV - Lugano21X (redovno vrijeme) Lada Togliatti - Admiral Vladivostok3.9X (redovno vrijeme) Neftekhimik Nizhnekamsk - Metallurg Magnitogorsk4.2SKA St. Peterburg -1.5SKA St. Peterburg - Torpedo Nizhny Novgorod2.95
- Ulog400.05 krTečaj4.6Dobici1840.23 krBrighton & Hove Albion Manchester City - Brighton & Hove Albion4.6