Nadolazeći događaji
Svi
jedan sat
osam sati
danas
četrdesetosam sati
- Favoriti (0)
- Povećanje kvota
Australian Open
MLB
UEFA Nations League
UEFA Champions League
UEFA Conference League
UEFA Europa League
Friendlies
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
NBA
NHL
NFL- Nogomet (1305)
- Košarka (139)
- Tenis (289)
- Stolni tenis (95)
- Hokej na ledu (165)
- Odbojka (9)
- Rukomet (67)
- Bejzbol (8)
- Kriket (23)
- Američki nogomet (79)
- Pikado (15)
- Futsal (6)
- Ragbi liga (33)
- Boks (29)
- Ragbi liga (3)
- Golf (3)
- Counter-Strike (54)
- League of Legends (9)
- Borilačke vještine (16)
- Biciklizam (32)
- Hokej na parketu (3)
- Formula 1 (1)
- Zabava (1)
- Politika (1)
- Šah (1)
- Valorant (4)
- Dota2 (5)
- PostavkeDecimalan sustav 1.50GMT+00:00
06 lis. 18:45
06 lis. 18:45
06 lis. 18:45
06 lis. 14:00
06 lis. 18:45
06 lis. 18:45
06 lis. 18:45
06 lis. 18:45
06 lis. 14:00
06 lis. 18:45
06 lis. 18:45
06 lis. 18:45
06 lis. 18:45
06 lis. 14:00
06 lis. 18:45
06 lis. 18:45
06 lis. 18:45
- Boosted
WTA Tour. Beijing06 lis.•04:30Linda Noskovavs.Ekaterina AlexandrovaHendikep igre Linda Noskova (-4.5) - Boosted
UEFA Europska konferencijska liga15 lis.•16:45Hajduk Splitvs.AjaxAjaxUkupno više 2.5 - Boosted
UEFA Europska konferencijska liga15 lis.•19:00FC Copenhagenvs.BragaOba daju gol- DAUkupno više 2.512 - Boosted
UEFA Liga nacija06 lis.•18:45Englandvs.CzechiaEngland (-2.5)Oba daju gol- NE - Boosted
UEFA Liga nacija06 lis.•18:45Croatiavs.SpainPrvo poluvrijeme rezultat - SpainOba daju gol- DAUkupno više 2.5 - Boosted
UEFA Liga nacija06 lis.•18:45Croatiavs.SpainSpainLamine Yamal - igrač će postići golLamine Yamal- asistencija za gol - Boosted
UEFA Liga nacija06 lis.•18:45Moldovavs.SlovakiaSlovakiaUkupno više 2.5Najviše kornera - Slovakia - Boosted
UEFA Liga nacija06 lis.•18:45Scotlandvs.SloveniaScotlandNajviše kornera - ScotlandOba daju gol- NE - Boosted
UEFA Liga nacija06 lis.•18:45Luxembourgvs.BulgariaLuxembourgOba daju gol- NE - Boosted
UEFA Liga nacija06 lis.•18:45Englandvs.CzechiaPrvo poluvrijeme rezultat-EnglandHarry Kane - Prvi strijelac - Boosted
NBA. Predsezona06 lis.•02:05Sacramento Kingsvs.Los Angeles LakersLos Angeles LakersUkupno više 224.5 - Boosted
UEFA Liga nacija06 lis.•18:45Englandvs.CzechiaEngland (-2.5)Ukupno kornera manje 10.5 - Boosted
UEFA Liga nacija06 lis.•18:45Croatiavs.SpainSpainSpain (-2.5) - Boosted
UEFA Liga nacija06 lis.•18:45Scotlandvs.SloveniaScotlandUkupno manje 2.5 - Boosted
UEFA Liga nacija06 lis.•18:45Croatiavs.SpainPrvo poluvrijeme rezultat - SpainCroatia korner hendikep (+4.5)Lamine Yamal - igrač će postići gol - Boosted
UEFA Liga nacija06 lis.•18:45Switzerlandvs.North MacedoniaSwitzerland (-2.5)Prvo poluvrijeme rezultat-SwitzerlandUkupno kornera više 9.5 - Boosted
UEFA Liga nacija06 lis.•18:45Croatiavs.SpainLamine Yamal će zabiti dva puta ili više - Boosted
UEFA Liga nacija06 lis.•18:45Englandvs.CzechiaCzechia postiže prvi gol - Boosted
UEFA Liga nacija06 lis.•18:45Englandvs.CzechiaEngland (-2.5)Harry Kane - igrač će postići golEngland korner hendikep (-4.5) - 15 lis. 16:45
Oba daju gol- DA12 - 15 lis. 16:45
Oba daju gol- DA12 - 15 lis. 16:45
Oba daju gol- DA12 - 15 lis. 16:45
Oba daju gol- DA12 - 15 lis. 16:45
Oba daju gol- DA12 - 15 lis. 16:45
AC MilanOba daju gol- NE - 15 lis. 16:45
St. GilloiseOba daju gol- NE - 15 lis. 16:45
Sparta PragueOba daju gol- NE - 15 lis. 16:45
LyonOba daju gol- NE - 15 lis. 16:45
NK CeljeOba daju gol- NE - 15 lis. 16:45
AC MilanOba daju gol- DA - 15 lis. 16:45
St. GilloiseOba daju gol- DA - 15 lis. 16:45
Sparta PragueOba daju gol- DA - 15 lis. 16:45
LyonOba daju gol- DA - 15 lis. 16:45
NK CeljeOba daju gol- DA - 15 lis. 16:45
Oba daju gol- DAFC Salzburg - 15 lis. 16:45
Oba daju gol- DAReal Sociedad - 15 lis. 16:45
Oba daju gol- DALillestrom - 15 lis. 16:45
Oba daju gol- DACrystal Palace - 15 lis. 16:45
Oba daju gol- DAAC Omonia Nicosia
Uživo
Popularne oklade
Nadolazeće oklade

UEFA Europska konferencijska liga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
15 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
5.75
4.50
1.50
2.51.55
2.52.35
1.67
2.10
16:45
6.40
4.35
1.47
2.51.72
2.52.05
1.85
1.85
16:45
6.00
4.45
1.50
2.51.65
2.52.15
1.75
1.95
16:45
5.90
4.20
1.53
2.51.75
2.52.00
1.85
1.85
16:45
1.70
3.85
4.65
2.51.85
2.51.90
1.85
1.85
16:45
1.47
4.35
6.40
2.51.57
2.52.30
1.72
2.00
19:00
1.20
6.90
11.25
2.51.30
2.53.20
1.75
1.95
19:00
1.35
4.90
8.80
2.51.52
2.52.45
1.80
1.90
19:00

Eredivisie
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
09 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.23
6.90
9.10
2.51.15
2.54.80
1.35
2.95
18:00

Seria A
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
10 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
3.15
3.35
2.30
2.52.00
2.51.80
1.80
1.95
13:00

UEFA Liga prvaka
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
13 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.20
3.75
2.90
2.51.45
2.52.65
1.40
2.75
19:00

UEFA Europska konferencijska liga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
15 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.34
4.90
8.90
2.51.65
2.52.15
2.10
1.67
16:45
3.00
3.10
2.45
2.52.30
2.51.57
1.95
1.75
16:45

Premier liga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
18 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.80
3.60
2.30
2.51.60
2.52.25
1.53
2.35
13:00

UEFA Europska konferencijska liga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
15 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.15
7.60
16.00
2.51.33
2.53.05
2.15
1.63
19:00
1.05
13.50
38.00
2.51.20
2.54.10
2.80
1.38
19:00

UEFA Liga prvaka
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
13 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.40
3.70
2.65
2.51.57
2.52.30
1.50
2.45
16:45

UEFA Liga nacija
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
06 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.10
10.00
25.50
2.51.32
2.53.10
2.35
1.55
18:45

UEFA Liga prvaka
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
13 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.25
5.45
13.00
2.51.57
2.52.30
2.20
1.60
19:00

UEFA Europska konferencijska liga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
15 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.35
3.20
3.00
2.51.87
2.51.87
1.70
2.05
19:00

UEFA Liga prvaka
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
14 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
10.25
6.40
1.23
2.51.32
2.53.10
1.67
2.10
16:45
13 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.27
5.65
10.75
2.51.45
2.52.65
1.85
1.85
19:00

UEFA Europska konferencijska liga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
15 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.30
5.25
9.90
2.51.55
2.52.35
2.00
1.72
16:45

UEFA Liga nacija
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
06 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
11.50
6.50
1.23
2.51.42
2.52.85
1.80
1.95
18:45

UEFA Europska konferencijska liga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
15 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.37
4.70
8.50
2.51.62
2.52.20
1.95
1.75
19:00

Premier liga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
10 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.40
4.85
7.90
2.51.77
2.52.05
2.05
1.72
11:30

UEFA Liga prvaka
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
14 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
3.45
3.80
1.97
2.51.37
2.52.95
1.37
2.85
19:00

Seria A
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
10 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.42
4.85
6.85
2.51.47
2.52.70
1.62
2.20
18:45

UEFA Liga prvaka
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
13 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
3.55
3.65
1.97
2.51.62
2.52.20
1.57
2.25
16:45
8.30
6.10
1.29
2.51.18
2.54.30
1.37
2.85
19:00
24.50
10.00
1.09
2.51.17
2.54.40
1.70
2.05
19:00

UEFA Europska konferencijska liga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
15 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.80
3.60
2.35
2.51.67
2.52.10
1.57
2.25
16:45

UEFA Liga prvaka
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
13 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.97
3.90
3.25
2.51.34
2.53.00
1.35
2.95
19:00

UEFA Liga nacija
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
06 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.77
3.55
4.75
2.52.30
2.51.62
2.10
1.67
18:45

Superliga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
12 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.60
4.35
5.00
2.51.50
2.52.60
1.55
2.35
17:00

UEFA Liga nacija
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
06 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.50
2.95
3.15
2.52.45
2.51.55
2.10
1.67
14:00
8.35
4.85
1.38
2.51.77
2.52.05
2.10
1.67
18:45
3.85
3.30
2.05
2.52.40
2.51.57
2.10
1.67
18:45

Seria A
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
11 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
6.35
3.90
1.57
2.52.00
2.51.80
2.05
1.72
18:45

UEFA Europska konferencijska liga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
15 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.75
3.60
2.35
2.51.55
2.52.35
1.50
2.45
19:00

UEFA Liga prvaka
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
14 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.15
3.55
3.10
2.51.67
2.52.10
1.60
2.20
19:00
13 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.20
3.50
3.10
2.51.67
2.52.10
1.57
2.25
19:00

Premier liga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
10 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.65
3.50
2.60
2.51.67
2.52.20
1.57
2.30
14:00

MLS
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
11 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.65
3.65
2.45
2.51.57
2.52.30
1.50
2.45
02:30

UEFA Liga nacija
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
06 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.07
3.30
3.65
2.52.45
2.51.55
2.10
1.67
18:45

Seria A
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
11 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
4.25
3.75
1.82
2.51.80
2.52.00
1.75
2.00
16:00

CONCACAF Liga nacija
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
06 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.00
3.30
3.70
2.52.15
2.51.58
1.95
1.75
02:00

Bundesliga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
10 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
11.25
8.35
1.19
2.51.14
2.54.90
1.42
2.75
13:30

Seria A
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
11 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.60
3.55
2.60
2.51.67
2.52.20
1.57
2.30
10:30

UEFA Liga prvaka
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
14 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.20
3.80
2.85
2.51.40
2.52.80
1.37
2.85
19:00
0
Listić
Pomaknite prst ulijevo za brisanje, udesno za prihvaćanje
Vaš listić za je prazan. Za postavljanje oklade, odaberite događaj i kliknite na tečaj
- Ulog50 krTečaj853.38Dobici42669.16 krSouth Korea South Korea - Uzbekistan1.72Start Raufoss - Start1.5Norway (U-21) Norway (U-21) - Israel (U-21)1.57England (U-21) Ireland (U-21) - England (U-21)1.57France (U-21) France (U-21) - Switzerland (U-21)1.57Doncaster Doncaster - Liverpool U-211.47Milton Keynes Dons Milton Keynes Dons - Brentford (U-21)1.77Sheffield Wednesday Sheffield Wednesday - Sunderland (U-21)1.38Saudi Arabia Saudi Arabia - UAE2.3Hornchurch Hornchurch - Fulham (U-21)1.93Spain Croatia - Spain1.28Scotland Scotland - Slovenia1.77Ukupno više 5.5Argentina - Benin2.35
- Ulog5 €Tečaj460.77Dobici2303.86 €Točan rezultat 3:1 England - Czechia11.25Kazakhstan -1.5Kazakhstan - Faroe Islands4.4x Scotland - Slovenia3.55x Luxembourg - Bulgaria3.3x Belarus - Finland3.3
- Ulog838 €Tečaj1.57Dobici1316.83 €Iceland Estonia - Iceland1.57
- Ulog562.46 S/Tečaj2Dobici1124.92 S/Hendikep igre Max Purcell -5Max Purcell - Filip Peliwo2
- Ulog10 €Tečaj107.81Dobici1078.19 €Točan rezultat 3:1 England - Czechia11.25Kazakhstan -1.5Kazakhstan - Faroe Islands4.4x Scotland - Slovenia3.55x Luxembourg - Bulgaria3.3x Belarus - Finland3.3