Nadolazeći događaji
Svi
jedan sat
osam sati
danas
četrdesetosam sati
- Favoriti (0)
- Povećanje kvota
Australian Open
UEFA Champions League
UEFA Conference League
UEFA Europa League
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
NBA
NHL
NFL
MLB
Rolex Shanghai Masters- Nogomet (1592)
- Košarka (219)
- Tenis (130)
- Stolni tenis (181)
- Hokej na ledu (228)
- Odbojka (42)
- Rukomet (109)
- Bejzbol (11)
- Kriket (26)
- Američki nogomet (133)
- Futsal (16)
- Ragbi liga (33)
- Australski nogomet (9)
- Boks (41)
- Ragbi liga (4)
- Golf (10)
- Counter-Strike (54)
- League of Legends (8)
- Borilačke vještine (16)
- Biciklizam (1)
- Vaterpolo (6)
- Hokej na parketu (40)
- Formula 1 (1)
- Zabava (1)
- Politika (1)
- Šah (1)
- Valorant (3)
- Dota2 (3)
- PostavkeDecimalan sustav 1.50GMT+00:00
Prebuilds
- 10 lis. 11:30
Oba daju gol- DAUkupno više 2.5Ukupno kornera više 9.5 - 10 lis. 11:30
Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5ArsenalDrugo poluvrijeme ukupno manje 1.5 - 10 lis. 11:30
ArsenalUkupno više 2.5Oba daju gol- DA - 10 lis. 11:30
Oba daju gol- DAUkupno više 2.5Ukupno kornera više 9.5 - 10 lis. 11:30
ArsenalOba daju gol- NE - 10 lis. 11:30
ArsenalOba daju gol- DA - 10 lis. 11:30
Oba daju gol- NENajviše kornera - ArsenalUkupno više 1.5 - 10 lis. 11:30
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 10 lis. 11:30
Oba daju gol- DALeeds United - 10 lis. 14:00
Oba daju gol- DAUkupno više 2.5Ukupno kornera više 9.5 - 10 lis. 14:00
Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5BrentfordDrugo poluvrijeme ukupno manje 1.5 - 10 lis. 14:00
BrentfordUkupno više 2.5Oba daju gol- DA - 10 lis. 14:00
Oba daju gol- DAUkupno više 2.5Ukupno kornera više 9.5 - 10 lis. 14:00
BrentfordOba daju gol- NE - 10 lis. 14:00
BrentfordOba daju gol- DA - 10 lis. 14:00
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 10 lis. 14:00
Oba daju gol- DAAston Villa - 10 lis. 14:00
Oba daju gol- DAUkupno više 2.5Ukupno kornera više 9.5 - 10 lis. 14:00
Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5Brighton & Hove AlbionDrugo poluvrijeme ukupno manje 1.5 - 10 lis. 14:00
Brighton & Hove AlbionUkupno više 2.5Oba daju gol- DA - 10 lis. 14:00
Oba daju gol- DAUkupno više 2.5Ukupno kornera više 9.5 - 10 lis. 14:00
Brighton & Hove AlbionOba daju gol- NE - 10 lis. 14:00
Brighton & Hove AlbionOba daju gol- DA - 10 lis. 14:00
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 10 lis. 14:00
Oba daju gol- DASunderland - 10 lis. 14:00
Oba daju gol- DAUkupno više 2.5Ukupno kornera više 10.5 - 10 lis. 14:00
Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5ChelseaDrugo poluvrijeme ukupno manje 1.5 - 10 lis. 14:00
ChelseaUkupno više 3.5Oba daju gol- DA - 10 lis. 14:00
Oba daju gol- DAUkupno više 2.5Ukupno kornera više 10.5 - 10 lis. 14:00
ChelseaOba daju gol- NE - 10 lis. 14:00
ChelseaOba daju gol- DA - 10 lis. 14:00
Oba daju gol- NENajviše kornera - ChelseaUkupno više 1.5 - 10 lis. 14:00
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 10 lis. 14:00
Oba daju gol- DABournemouth - 10 lis. 14:00
Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5FulhamDrugo poluvrijeme ukupno manje 1.5 - 10 lis. 14:00
FulhamUkupno više 2.5Oba daju gol- DA - 10 lis. 14:00
FulhamOba daju gol- NE - 10 lis. 14:00
FulhamOba daju gol- DA - 10 lis. 14:00
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 10 lis. 14:00
Oba daju gol- DAIpswich - 10 lis. 14:00
Oba daju gol- DAUkupno više 2.5Ukupno kornera više 9.5 - 10 lis. 14:00
Oba daju gol- DAUkupno više 2.5Ukupno kornera više 9.5 - 10 lis. 16:30
Oba daju gol- DAUkupno više 2.5Ukupno kornera više 10.5 - 10 lis. 16:30
Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5Manchester UnitedDrugo poluvrijeme ukupno manje 1.5 - 10 lis. 16:30
Manchester UnitedUkupno više 3.5Oba daju gol- DA - 10 lis. 16:30
Oba daju gol- DAUkupno više 2.5Ukupno kornera više 10.5 - 10 lis. 16:30
Manchester UnitedOba daju gol- NE - 10 lis. 16:30
Manchester UnitedOba daju gol- DA - 10 lis. 16:30
Oba daju gol- NENajviše kornera - Manchester UnitedUkupno više 1.5 - 10 lis. 16:30
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 10 lis. 16:30
Oba daju gol- DATottenham - 11 lis. 13:00
Oba daju gol- DAUkupno više 2.5Ukupno kornera više 9.5 - 11 lis. 13:00
Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5Crystal PalaceDrugo poluvrijeme ukupno manje 1.5 - 11 lis. 13:00
Crystal PalaceUkupno više 2.5Oba daju gol- DA - 11 lis. 13:00
Oba daju gol- DAUkupno više 2.5Ukupno kornera više 9.5 - 11 lis. 13:00
Crystal PalaceOba daju gol- NE - 11 lis. 13:00
Crystal PalaceOba daju gol- DA - 11 lis. 13:00
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 11 lis. 13:00
Oba daju gol- DANottingham Forest - 11 lis. 13:00
Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5EvertonDrugo poluvrijeme ukupno manje 1.5 - 11 lis. 13:00
EvertonUkupno više 2.5Oba daju gol- DA - 11 lis. 13:00
EvertonOba daju gol- NE - 11 lis. 13:00
EvertonOba daju gol- DA - 11 lis. 13:00
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 11 lis. 13:00
Oba daju gol- DAHull City - 11 lis. 15:30
Oba daju gol- DAUkupno više 2.5Ukupno kornera više 9.5 - 11 lis. 15:30
Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5LiverpoolDrugo poluvrijeme ukupno manje 1.5 - 11 lis. 15:30
LiverpoolUkupno više 2.5Oba daju gol- DA - 11 lis. 15:30
Oba daju gol- DAUkupno više 2.5Ukupno kornera više 9.5 - 11 lis. 15:30
LiverpoolOba daju gol- DA - 11 lis. 15:30
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 11 lis. 15:30
Oba daju gol- DAManchester City - 12 lis. 19:00
Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5Newcastle UnitedDrugo poluvrijeme ukupno manje 1.5 - 12 lis. 19:00
Newcastle UnitedUkupno više 2.5Oba daju gol- DA - 12 lis. 19:00
Newcastle UnitedOba daju gol- NE - 12 lis. 19:00
Newcastle UnitedOba daju gol- DA - 12 lis. 19:00
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 12 lis. 19:00
Oba daju gol- DACoventry - 17 lis. 11:30
Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5ChelseaDrugo poluvrijeme ukupno manje 1.5 - 17 lis. 11:30
ChelseaUkupno više 2.5Oba daju gol- DA - 17 lis. 11:30
ChelseaOba daju gol- NE - 17 lis. 11:30
ChelseaOba daju gol- DA - 17 lis. 11:30
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 17 lis. 11:30
Oba daju gol- DAEverton - 17 lis. 14:00
Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5FulhamDrugo poluvrijeme ukupno manje 1.5 - 17 lis. 14:00
FulhamUkupno više 2.5Oba daju gol- DA - 17 lis. 14:00
FulhamOba daju gol- NE - 17 lis. 14:00
FulhamOba daju gol- DA - 17 lis. 14:00
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 17 lis. 14:00
Oba daju gol- DAHull City - 17 lis. 14:00
Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5Manchester CityDrugo poluvrijeme ukupno manje 1.5 - 17 lis. 14:00
Manchester CityUkupno više 3.5Oba daju gol- DA - 17 lis. 14:00
Manchester CityOba daju gol- NE - 17 lis. 14:00
Manchester CityOba daju gol- DA - 17 lis. 14:00
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 17 lis. 14:00
Oba daju gol- DAIpswich - 17 lis. 16:30
Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5Newcastle UnitedDrugo poluvrijeme ukupno manje 1.5 - 17 lis. 16:30
Newcastle UnitedUkupno više 2.5Oba daju gol- DA - 17 lis. 16:30
Newcastle UnitedOba daju gol- NE - 17 lis. 16:30
Newcastle UnitedOba daju gol- DA - 17 lis. 16:30
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 17 lis. 16:30
Oba daju gol- DAAston Villa - 18 lis. 13:00
Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5Brighton & Hove AlbionDrugo poluvrijeme ukupno manje 1.5 - 18 lis. 13:00
Brighton & Hove AlbionOba daju gol- NE - 18 lis. 13:00
Brighton & Hove AlbionOba daju gol- DA - 18 lis. 13:00
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 18 lis. 13:00
Oba daju gol- DACrystal Palace - 18 lis. 13:00
Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5BournemouthDrugo poluvrijeme ukupno manje 1.5 - 18 lis. 13:00
BournemouthOba daju gol- NE - 18 lis. 13:00
BournemouthOba daju gol- DA - 18 lis. 13:00
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 18 lis. 13:00
Oba daju gol- DASunderland - 18 lis. 13:00
Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5Manchester UnitedDrugo poluvrijeme ukupno manje 1.5 - 18 lis. 13:00
Manchester UnitedOba daju gol- NE - 18 lis. 13:00
Manchester UnitedOba daju gol- DA - 18 lis. 13:00
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 18 lis. 13:00
Oba daju gol- DALeeds United - 18 lis. 15:30
Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5ArsenalDrugo poluvrijeme ukupno manje 1.5 - 18 lis. 15:30
ArsenalOba daju gol- NE - 18 lis. 15:30
ArsenalOba daju gol- DA - 18 lis. 15:30
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 18 lis. 15:30
Oba daju gol- DANottingham Forest - 19 lis. 19:00
Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5TottenhamDrugo poluvrijeme ukupno manje 1.5 - 19 lis. 19:00
TottenhamOba daju gol- NE - 19 lis. 19:00
TottenhamOba daju gol- DA - 19 lis. 19:00
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 19 lis. 19:00
Oba daju gol- DACoventry - 10 lis. 11:30
Prvo poluvrijeme rezultat-ArsenalDrugo poluvrijeme rezultat-ArsenalKai Havertz- igrač će postići gol u oba poluvremena - 10 lis. 11:30
Ukupno više 2.5Kai Havertz - igrač će postići golArsenal - 10 lis. 11:30
Kai Havertz - igrač će postići golArsenalUkupno kornera više 9.5Eberechi Eze Shots Over 1.5 - 10 lis. 11:30
Ukupno manje 2.5x2 - 10 lis. 11:30
Oba daju gol- DA12 - 10 lis. 14:00
Oba tima postižu gol u 1.poluvremenu - DAOba tima postižu gol u 2.poluvremenu - DA - 10 lis. 14:00
Igor Thiago - igrač će postići golBrentfordUkupno kornera više 9.5Johan Manzambi Shots Over 1.5 - 10 lis. 14:00
Ukupno manje 2.51x - 10 lis. 14:00
Oba daju gol- DA12 - 10 lis. 14:00
Ukupno više 2.5Charalampos Kostoulas - igrač će postići golBrighton & Hove Albion - 10 lis. 14:00
Charalampos Kostoulas - igrač će postići golBrighton & Hove AlbionUkupno kornera više 9.5Nilson Angulo Shots Over 0.5 - 10 lis. 14:00
Ukupno manje 2.51x - 10 lis. 14:00
Oba daju gol- DA12 - 10 lis. 14:00
Oba tima postižu gol u 1.poluvremenu - DAOba tima postižu gol u 2.poluvremenu - DA - 10 lis. 14:00
Prvo poluvrijeme rezultat-ChelseaDrugo poluvrijeme rezultat-ChelseaJoao Pedro- igrač će postići gol u oba poluvremena - 10 lis. 14:00
Ukupno više 3.5Joao Pedro - igrač će postići golChelsea - 10 lis. 14:00
Joao Pedro - igrač će postići golChelseaUkupno kornera više 10.5Pedro Neto Shots Over 0.5 - 10 lis. 14:00
Ukupno manje 2.5x2 - 10 lis. 14:00
Oba daju gol- DA12 - 10 lis. 14:00
Ukupno više 2.5Gonzalo Garcia Torres - igrač će postići golFulham - 10 lis. 14:00
Ukupno manje 2.51x - 10 lis. 14:00
Oba daju gol- DA12 - 10 lis. 14:00
Gonzalo Garcia Torres - igrač će postići golFulhamUkupno kornera više 9.5Julio Enciso Shots Over 1.5 - 10 lis. 16:30
Oba tima postižu gol u 1.poluvremenu - DAOba tima postižu gol u 2.poluvremenu - DA - 10 lis. 16:30
Prvo poluvrijeme rezultat-Manchester UnitedDrugo poluvrijeme rezultat-Manchester UnitedBenjamin Sesko- igrač će postići gol u oba poluvremena - 10 lis. 16:30
Ukupno više 3.5Benjamin Sesko - igrač će postići golManchester United - 10 lis. 16:30
Ukupno manje 2.5x2 - 10 lis. 16:30
Oba daju gol- DA12 - 11 lis. 13:00
Ukupno manje 2.51x - 11 lis. 13:00
Oba daju gol- DA12 - 11 lis. 13:00
Ukupno više 2.5Thierno Barry - igrač će postići golEverton - 11 lis. 13:00
Ukupno manje 2.51x - 11 lis. 13:00
Oba daju gol- DA12 - 11 lis. 15:30
Oba tima postižu gol u 1.poluvremenu - DAOba tima postižu gol u 2.poluvremenu - DA - 11 lis. 15:30
Ukupno manje 2.5x2 - 11 lis. 15:30
Oba daju gol- DA12 - 12 lis. 19:00
Oba tima postižu gol u 1.poluvremenu - DAOba tima postižu gol u 2.poluvremenu - DA - 12 lis. 19:00
Ukupno više 2.5William Osula - igrač će postići golNewcastle United - 12 lis. 19:00
Ukupno manje 2.51x - 12 lis. 19:00
Oba daju gol- DA12 - 17 lis. 11:30
Oba tima postižu gol u 1.poluvremenu - DAOba tima postižu gol u 2.poluvremenu - DA - 17 lis. 11:30
Ukupno manje 2.51x - 17 lis. 11:30
Oba daju gol- DA12 - 17 lis. 14:00
Ukupno manje 2.5x2 - 17 lis. 14:00
Oba daju gol- DA12 - 17 lis. 14:00
Oba tima postižu gol u 1.poluvremenu - DAOba tima postižu gol u 2.poluvremenu - DA - 17 lis. 14:00
Ukupno manje 2.5x2 - 17 lis. 14:00
Oba daju gol- DA12 - 17 lis. 16:30
Oba tima postižu gol u 1.poluvremenu - DAOba tima postižu gol u 2.poluvremenu - DA - 17 lis. 16:30
Ukupno manje 2.5x2 - 17 lis. 16:30
Oba daju gol- DA12 - 18 lis. 13:00
Ukupno manje 2.5x2 - 18 lis. 13:00
Oba daju gol- DA12 - 18 lis. 13:00
Ukupno manje 2.5x2 - 18 lis. 13:00
Oba daju gol- DA12 - 18 lis. 13:00
Ukupno manje 2.51x - 18 lis. 13:00
Oba daju gol- DA12 - 18 lis. 15:30
Ukupno manje 2.51x - 18 lis. 15:30
Oba daju gol- DA12 - 19 lis. 19:00
Ukupno manje 2.5x2 - 19 lis. 19:00
Oba daju gol- DA12
Engleska, Premier ligaIsplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.40
4.85
7.90
2.51.77
2.52.05
2.00
1.72
10 lis. 11:30
2.65
3.50
2.60
2.51.70
2.52.15
1.57
2.25
10 lis. 14:00
2.90
3.45
2.40
2.51.80
2.52.00
1.65
2.12
10 lis. 14:00
1.72
4.10
4.35
2.51.43
2.52.80
1.47
2.50
10 lis. 14:00
2.80
3.50
2.45
2.51.75
2.52.10
1.60
2.20
10 lis. 14:00
1.70
4.15
4.50
2.51.47
2.52.70
1.50
2.45
10 lis. 16:30
2.65
3.30
2.70
2.51.95
2.51.85
1.75
1.95
11 lis. 13:00
3.65
3.45
2.05
2.52.00
2.51.80
1.80
1.90
11 lis. 13:00
2.55
3.65
2.60
2.51.57
2.52.40
1.50
2.45
11 lis. 15:30
3.35
3.65
2.10
2.51.67
2.52.20
1.57
2.25
12 lis. 19:00
2.75
3.70
2.30
2.51.62
2.52.20
1.53
2.35
17 lis. 11:30
1.65
3.90
4.90
2.51.72
2.52.05
1.72
2.00
17 lis. 14:00
1.22
6.70
11.00
2.51.32
2.53.10
1.72
2.00
17 lis. 14:00
2.75
3.60
2.35
2.51.50
2.52.50
1.45
2.55
17 lis. 14:00
2.07
3.75
3.20
2.51.57
2.52.30
1.50
2.45
17 lis. 16:30
1.60
4.25
4.90
2.51.57
2.52.30
1.63
2.15
18 lis. 13:00
1.97
3.55
3.65
2.51.80
2.51.95
1.67
2.10
18 lis. 13:00
2.80
3.60
2.30
2.51.60
2.52.25
1.53
2.35
18 lis. 13:00
5.80
3.75
1.60
2.51.87
2.51.87
1.90
1.80
18 lis. 15:30
1.47
4.50
6.20
2.51.55
2.52.35
1.67
2.10
19 lis. 19:00
Engleska, Liga 1Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.50
3.40
2.60
2.51.90
2.51.80
1.75
1.95
10 lis. 11:30
1.47
4.35
5.85
2.51.60
2.52.10
1.75
1.95
10 lis. 11:30
2.07
3.20
3.50
2.52.10
2.51.60
1.90
1.80
10 lis. 14:00
1.42
4.85
6.00
2.51.35
2.52.80
1.55
2.30
10 lis. 14:00
2.05
3.55
3.25
2.51.62
2.52.08
1.60
2.20
10 lis. 14:00
1.67
3.70
4.70
2.51.80
2.51.90
1.85
1.85
10 lis. 14:00
1.70
3.80
4.45
2.51.62
2.52.08
1.67
2.10
10 lis. 14:00
1.72
3.90
4.20
2.51.55
2.52.20
1.60
2.20
10 lis. 14:00
1.57
4.35
4.80
2.51.32
2.52.95
1.45
2.55
10 lis. 14:00
2.75
3.50
2.35
2.51.62
2.52.08
1.57
2.25
10 lis. 14:00
2.65
3.45
2.45
2.51.65
2.52.02
1.60
2.20
10 lis. 14:00
1.65
4.00
4.60
2.51.72
2.52.00
1.75
1.95
10 lis. 14:00
Engleska, Liga 2Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.60
3.90
5.10
2.51.75
2.51.95
1.80
1.90
10 lis. 11:30
2.55
3.40
2.50
2.51.72
2.52.00
1.63
2.15
10 lis. 11:30
2.45
3.25
2.75
2.51.95
2.51.75
1.80
1.90
10 lis. 14:00
1.97
3.50
3.50
2.51.85
2.51.85
1.75
1.95
10 lis. 14:00
3.80
3.80
1.82
2.51.67
2.52.10
1.63
2.15
10 lis. 14:00
2.20
3.40
3.00
2.51.80
2.51.90
1.67
2.10
10 lis. 14:00
4.60
4.20
1.60
2.51.45
2.52.45
1.57
2.25
10 lis. 14:00
1.85
3.50
3.90
2.51.90
2.51.80
1.85
1.85
10 lis. 14:00
1.60
3.85
5.00
2.51.80
2.51.90
1.85
1.85
10 lis. 14:00
2.10
3.55
3.00
2.51.62
2.52.08
1.57
2.25
10 lis. 14:00
2.30
3.20
3.00
2.52.08
2.51.62
1.90
1.80
10 lis. 14:00
2.55
3.45
2.55
2.51.75
2.51.95
1.65
2.12
10 lis. 14:00
Engleska, Nacionalna ligaIsplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
09 lis. 18:45
1.93
3.70
3.45
2.51.55
2.52.20
1.57
2.25
10 lis. 11:30
10 lis. 11:30
2.60
3.60
2.40
2.51.58
2.52.15
1.55
2.30
10 lis. 14:00
1.77
4.15
3.60
2.51.30
2.53.05
1.37
2.85
10 lis. 14:00
1.40
4.55
6.90
2.51.60
2.52.10
1.85
1.85
10 lis. 14:00
2.45
3.55
2.55
2.51.55
2.52.20
1.53
2.35
10 lis. 14:00
2.05
3.50
3.30
2.51.72
2.52.00
1.65
2.12
10 lis. 14:00
3.70
3.90
1.82
2.51.40
2.52.60
1.45
2.55
10 lis. 14:00
1.85
3.90
3.55
2.51.35
2.52.80
1.40
2.75
10 lis. 14:00
2.45
3.45
2.65
2.51.75
2.51.95
1.65
2.12
10 lis. 14:00
1.63
4.10
4.65
2.51.52
2.52.25
1.63
2.15
10 lis. 16:30
Engleska, EFL CupIsplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.60
4.10
5.15
2.51.65
2.52.15
1.70
2.05
28 lis. 19:30
1.82
3.60
4.25
2.51.90
2.51.85
1.80
1.90
28 lis. 19:45
3.10
3.35
2.25
2.51.87
2.51.87
1.70
2.05
28 lis. 19:45
2.10
3.55
3.20
2.51.67
2.52.10
1.57
2.25
28 lis. 19:45
2.65
3.50
2.50
2.51.60
2.52.25
1.50
2.45
28 lis. 19:45
2.25
3.40
3.00
2.51.75
2.52.00
1.63
2.15
28 lis. 19:45
27.50
11.75
1.07
2.51.32
2.53.10
2.55
1.45
28 lis. 19:45
2.35
3.30
2.95
2.51.87
2.51.87
1.70
2.05
29 lis. 19:45
Engleska, Nacionalna liga sjeverIsplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.45
3.55
2.55
2.51.62
2.52.08
1.57
2.25
10 lis. 14:00
2.90
3.55
2.20
2.51.70
2.52.05
1.63
2.15
10 lis. 14:00
1.63
4.00
4.60
2.51.58
2.52.15
1.65
2.12
10 lis. 14:00
1.90
3.70
3.60
2.51.62
2.52.08
1.63
2.15
10 lis. 14:00
2.85
3.55
2.25
2.51.70
2.52.05
1.63
2.15
10 lis. 14:00
2.05
3.50
3.25
2.51.72
2.52.00
1.65
2.12
10 lis. 14:00
2.35
3.55
2.70
2.51.65
2.52.02
1.60
2.20
10 lis. 14:00
2.45
3.55
2.60
2.51.60
2.52.10
1.55
2.30
10 lis. 14:00
3.70
3.75
1.85
2.51.60
2.52.10
1.60
2.20
10 lis. 14:00
1.47
4.40
5.65
2.51.58
2.52.15
1.75
1.95
10 lis. 14:00
2.50
3.65
2.50
2.51.52
2.52.25
1.50
2.45
10 lis. 14:00
2.80
3.55
2.25
2.51.70
2.52.05
1.63
2.15
10 lis. 14:00
Engleska, Istmijska ligaIsplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.35
3.65
2.65
2.51.55
2.52.20
1.53
2.35
07 lis. 18:45
5.90
4.75
1.42
2.51.37
2.52.70
1.60
2.20
07 lis. 18:45
2.50
3.60
2.50
2.51.58
2.52.15
1.53
2.35
10 lis. 14:00
2.90
3.60
2.20
2.51.58
2.52.15
1.55
2.30
10 lis. 14:00
2.15
3.65
2.90
2.51.58
2.52.15
1.55
2.30
10 lis. 14:00
2.15
3.75
2.85
2.51.42
2.52.52
1.45
2.55
10 lis. 14:00
1.87
3.80
3.55
2.51.52
2.52.25
1.55
2.30
10 lis. 14:00
2.15
3.55
3.00
2.51.65
2.52.02
1.60
2.20
10 lis. 14:00
2.50
3.60
2.50
2.51.58
2.52.15
1.53
2.35
10 lis. 14:00
2.50
3.55
2.50
2.51.60
2.52.10
1.55
2.30
10 lis. 14:00
1.53
4.35
5.20
2.51.45
2.52.45
1.60
2.20
10 lis. 14:00
1.80
3.80
3.80
2.51.58
2.52.15
1.60
2.20
10 lis. 14:00
3.70
3.70
1.85
2.51.60
2.52.10
1.63
2.15
10 lis. 14:00
Engleska, Sjeverna prva ligaIsplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.72
4.00
4.00
2.51.55
2.52.20
1.60
2.20
07 lis. 18:45
2.35
3.40
2.80
2.51.90
2.51.80
1.75
1.95
07 lis. 18:45
2.10
3.55
3.10
2.51.65
2.52.02
1.60
2.20
10 lis. 14:00
2.00
3.50
3.35
2.51.80
2.51.90
1.72
2.00
10 lis. 14:00
1.63
4.10
4.70
2.51.55
2.52.20
1.65
2.12
10 lis. 14:00
4.90
4.00
1.60
2.51.67
2.52.10
1.72
2.00
10 lis. 14:00
3.25
3.55
2.07
2.51.70
2.52.05
1.63
2.15
10 lis. 14:00
2.50
3.45
2.50
2.51.70
2.52.05
1.60
2.20
10 lis. 14:00
2.10
3.60
3.10
2.51.67
2.52.10
1.60
2.20
10 lis. 14:00
5.00
4.00
1.60
2.51.65
2.52.02
1.75
1.95
10 lis. 14:00
2.10
3.55
3.10
2.51.70
2.52.05
1.63
2.15
10 lis. 14:00
2.45
3.65
2.50
2.51.52
2.52.25
1.50
2.45
10 lis. 14:00
2.40
3.65
2.55
2.51.52
2.52.25
1.50
2.45
10 lis. 14:00
Engleska, Nacionalna liga jugIsplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.50
3.55
2.50
2.51.60
2.52.10
1.57
2.25
10 lis. 14:00
1.90
3.60
3.70
2.51.80
2.51.90
1.75
1.95
10 lis. 14:00
1.67
3.70
4.90
2.51.95
2.51.75
1.90
1.80
10 lis. 14:00
1.19
6.85
11.25
2.51.27
2.53.20
1.75
1.95
10 lis. 14:00
4.45
3.85
1.67
2.51.65
2.52.02
1.72
2.00
10 lis. 14:00
4.45
3.90
1.67
2.51.58
2.52.15
1.65
2.12
10 lis. 14:00
1.85
3.90
3.60
2.51.40
2.52.60
1.45
2.55
10 lis. 14:00
3.20
3.50
2.07
2.51.72
2.52.00
1.65
2.12
10 lis. 14:00
2.00
3.55
3.30
2.51.72
2.52.00
1.65
2.12
10 lis. 14:00
3.10
3.85
2.00
2.51.37
2.52.70
1.40
2.75
10 lis. 14:00
2.40
3.65
2.55
2.51.55
2.52.20
1.53
2.35
10 lis. 14:00
1.65
4.10
4.45
2.51.45
2.52.45
1.53
2.35
10 lis. 14:00
Engleska, Južna ligaIsplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.75
3.45
2.35
2.51.72
2.52.00
1.63
2.15
07 lis. 18:45
4.85
4.50
1.55
2.51.37
2.52.70
1.50
2.45
07 lis. 18:45
2.65
3.90
2.25
2.51.60
2.52.10
1.57
2.25
07 lis. 18:45
2.00
3.60
3.35
2.51.72
2.52.00
1.65
2.12
10 lis. 14:00
1.50
4.30
5.70
2.51.67
2.52.10
1.80
1.90
10 lis. 14:00
2.25
3.65
2.80
2.51.58
2.52.15
1.55
2.30
10 lis. 14:00
1.87
3.70
3.60
2.51.62
2.52.08
1.63
2.15
10 lis. 14:00
1.77
3.90
3.85
2.51.52
2.52.25
1.55
2.30
10 lis. 14:00
1.65
3.90
4.60
2.51.60
2.52.10
1.67
2.10
10 lis. 14:00
2.60
3.45
2.45
2.51.75
2.51.95
1.65
2.12
10 lis. 14:00
1.67
3.90
4.40
2.51.60
2.52.10
1.65
2.12
10 lis. 14:00
3.10
3.80
2.05
2.51.52
2.52.25
1.50
2.45
10 lis. 14:00
1.97
3.65
3.40
2.51.65
2.52.02
1.63
2.15
10 lis. 14:00
3.25
3.55
2.05
2.51.70
2.52.05
1.63
2.15
10 lis. 14:00
2.35
3.40
2.75
2.51.80
2.51.90
1.67
2.10
10 lis. 14:00
2.10
3.55
3.10
2.51.67
2.52.10
1.60
2.20
10 lis. 14:00
1.45
4.40
6.30
2.51.65
2.52.02
1.85
1.85
10 lis. 14:00
1.85
3.70
3.70
2.51.65
2.52.02
1.65
2.12
10 lis. 14:00
2.55
3.60
2.40
2.51.58
2.52.15
1.53
2.35
10 lis. 14:00
1.75
3.90
4.00
2.51.58
2.52.15
1.60
2.20
10 lis. 14:00
1.75
3.80
4.10
2.51.65
2.52.02
1.67
2.10
10 lis. 14:00
2.75
3.55
2.30
2.51.60
2.52.10
1.55
2.30
10 lis. 14:00
Engleska, PrvenstvoIsplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.50
4.50
5.80
2.51.50
2.52.50
1.60
2.20
09 lis. 19:00
2.25
3.45
3.00
2.51.80
2.51.95
1.65
2.12
10 lis. 11:30
3.15
3.30
2.25
2.52.05
2.51.72
1.80
1.90
10 lis. 11:30
2.45
3.40
2.75
2.51.75
2.52.00
1.60
2.20
10 lis. 11:30
2.75
3.30
2.55
2.51.85
2.51.90
1.70
2.05
10 lis. 14:00
3.00
3.50
2.25
2.51.75
2.52.00
1.63
2.15
10 lis. 14:00
2.65
3.55
2.50
2.51.60
2.52.25
1.53
2.35
10 lis. 14:00
2.20
3.65
2.95
2.51.57
2.52.30
1.50
2.45
10 lis. 14:00
2.70
3.30
2.60
2.52.00
2.51.75
1.75
1.95
10 lis. 14:00
2.75
3.40
2.45
2.51.80
2.51.95
1.67
2.10
10 lis. 14:00
2.07
3.45
3.45
2.51.95
2.51.80
1.80
1.90
10 lis. 14:00
1.60
4.10
5.20
2.51.65
2.52.15
1.70
2.05
11 lis. 11:00
01.06.2027 7:00Datum od cijene 27.10.2026 19:05
Engleska, EFL kup. Budući događaji2026/2027
Winner - League Cup 2026/2706/01/2027 07:00 AM
Arsenal
3.25
Manchester City
4.50
Liverpool
7.00
Chelsea
7.50
Newcastle United
17.00
Aston Villa
17.00
Everton
19.00
Brighton
19.00
Brentford
26.00
Bournemouth
26.00
Prikaži više
01.06.2027 7:00Datum od cijene 09.10.2026 19:00
Engleska, Prvenstvo. Budući događaji2026/2027
Winner - Championship 2026/2706/01/2027 07:00 AM
West Ham United
2.00
Wolverhampton Wanderers
5.50
Middlesbrough
7.00
Southampton
13.00
Swansea
17.00
Birmingham
34.00
Wrexham AFC
34.00
Norwich City
34.00
West Bromwich
34.00
Millwall
41.00
Prikaži više
Top Goalscorer06/01/2027 07:00 AM
Lankshear, William
4.50
Cyle Larin
6.50
Toure, Mohamed
8.00
Bowen, Jarrod
10.00
Jiménez, Raúl
17.00
Vipotnik, Zan
17.00
Morgan, Jimmy-jay
17.00
Piroe, Joel
21.00
Lopez, Fernando
26.00
Armstrong, Adam
34.00
Prikaži više
01.06.2027 7:00Datum od cijene 10.10.2026 11:30
Engleska, Prva liga. Budući događaji2026/2027
Winner - League One06/01/2027 07:00 AM
Stockport
4.00
Huddersfield Town
6.50
BRADFORD CITY FC
8.00
Leicester City
9.00
Plymouth
9.00
Sheffield Wednesday
9.00
Reading FC
15.00
Luton Town
17.00
Oxford United FC
26.00
Wycombe Wanderers
41.00
Prikaži više
To Finish Bottom06/01/2027 07:00 AM
Bromley FC
4.00
Peterborough United
7.00
Barnsley
10.00
Wigan
10.00
Burton Albion
11.00
Notts County
12.00
AFC Wimbledon
12.00
Doncaster Rovers
17.00
Blackpool FC
17.00
Stevenage
17.00
Prikaži više
Top Goalscorer06/01/2027 07:00 AM
Marriott, Jack
3.75
Taylor, Joseph
10.00
Pepple, Aribim
11.00
Wootton, Kyle
13.00
Wareham, Jayden
17.00
Kabia, Jaze
21.00
Lowe, Jamal
21.00
Jakobsen, Emil
21.00
May, Alfie
26.00
Evans, Will
26.00
Prikaži više
01.06.2027 7:00Datum od cijene 10.10.2026 11:30
Engleska, Druga liga. Budući događaji2026/2027
Winner - League Two06/01/2027 07:00 AM
Barnet
4.00
Salford City
5.00
York City FC
6.50
Bristol Rovers
9.00
Chesterfield
9.00
Grimsby Town
15.00
Walsall FC
26.00
Crewe
26.00
Oldham Athletic
26.00
Port Vale
41.00
Prikaži više
To Finish Bottom06/01/2027 07:00 AM
Crawley Town
3.75
Newport
3.75
Accrington Stanley
9.00
Shrewsbury Town
15.00
Exeter City FC
15.00
Tranmere Rovers FC
17.00
Swindon
17.00
Fleetwood Town
17.00
Northampton Town
21.00
Rotherham United
26.00
Prikaži više
Top Goalscorer06/01/2027 07:00 AM
Langstaff, Macaulay
6.00
Drinan, Aaron
8.00
Tshimanga, Kabongo
8.00
Pearce, Ollie
11.00
Marsh, Louie
17.00
Mullin, Paul
17.00
Cavegn, Fabrizio
21.00
Cook, Andy
26.00
Pressley, Aaron
26.00
Caton, Charlie
26.00
Prikaži više
01.06.2027 7:00Datum od cijene 10.10.2026 11:30
Engleska, Premijer liga. Budući događaji2026/2027
Winner - Premier League 2026/2706/01/2027 07:00 AM
Arsenal
1.50
Manchester City
4.75
Liverpool
11.00
Chelsea
15.00
Brighton And Hove Albion
34.00
Manchester United
51.00
Brentford
81.00
Aston Villa
251.00
Leeds
251.00
Tottenham
251.00
Prikaži više
To Be Relegated - Nottingham Forest06/01/2027 07:00 AM
Yes
8.00
No
1.05
To Be Relegated - Crystal Palace06/01/2027 07:00 AM
Yes
3.50
No
1.26
To Be Relegated - Tottenham Hotspur06/01/2027 07:00 AM
Yes
10.00
No
1.02
To Be Relegated - Brentford FC06/01/2027 07:00 AM
Yes
51.00
No
1.01
To Be Relegated - Everton FC06/01/2027 07:00 AM
Yes
17.00
No
1.01
To Be Relegated - Fulham FC06/01/2027 07:00 AM
Yes
4.00
No
1.20
To Be Relegated - Brighton And Hove Albion06/01/2027 07:00 AM
Yes
81.00
No
1.01
To Be Relegated - Aston Villa06/01/2027 07:00 AM
Yes
17.00
No
1.01
To Be Relegated - AFC Bournemouth06/01/2027 07:00 AM
Yes
15.00
No
1.01
Top On Christmas Day06/01/2027 07:00 AM
Arsenal
2.25
Manchester City
3.50
Liverpool
6.00
Manchester United
13.00
Brentford
13.00
Brighton And Hove Albion
17.00
Chelsea
21.00
Newcastle United
67.00
Everton
101.00
Tottenham
101.00
Prikaži više
Top Goalscorer06/01/2027 07:00 AM
Haaland, Erling Braut
1.40
Isak, Alexander
7.00
Junqueira De Jesus, Joao Pedro
9.50
Palmer, Cole
23.00
Thiago, Igor
26.00
Havertz, Kai
26.00
Calvert-Lewin, Dominic
29.00
Semenyo, Antoine
34.00
Saka, Bukayo
41.00
Cherki, Mathis Rayan
41.00
Prikaži više
Most Assists06/01/2027 07:00 AM
Fernandes, Bruno
3.50
Rayan Cherki
4.00
Palmer, Cole
11.00
Gakpo, Cody
15.00
Tzolis, Christos
17.00
Foden, Phil
17.00
Gross, Pascal
17.00
Saka, Bukayo
19.00
Rice, Declan
21.00
Semenyo, Antoine
26.00
Prikaži više
01.06.2027 7:00Datum od cijene 09.10.2026 18:45
Engleska, Nacionalna liga. Budući događaji2026/2027
Winner - National League 2026/2706/01/2027 07:00 AM
Boreham Wood
1.29
Southend United
7.00
Harrogate Town
13.00
Carlisle
17.00
Forest Green
34.00
Yeovil
34.00
Fylde
41.00
Barrow AFC
81.00
Sutton United
101.00
Worthing FC
151.00
Prikaži više
Top Goalscorer06/01/2027 07:00 AM
Rush, Matt
3.50
Linney, Regan
9.00
Thomas, Luca
11.00
Marquis, John
11.00
Kelly, Georgie
15.00
Walker, Lewis
17.00
Parillon, Leon
21.00
Dolaghan, Brad
21.00
Donnelly, Kieren
23.00
Cashman, Danny
29.00
Prikaži više
0
Listić
Pomaknite prst ulijevo za brisanje, udesno za prihvaćanje
Vaš listić za je prazan. Za postavljanje oklade, odaberite događaj i kliknite na tečaj