Nadolazeći događaji
Svi
jedan sat
osam sati
danas
četrdesetosam sati
- Favoriti (0)
- Povećanje kvota
Australian Open
UEFA Nations League
UEFA Champions League
UEFA Conference League
UEFA Europa League
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
NBA
NHL
NFL
MLB- Nogomet (1315)
Europa(101)
Inglaterra(176)Premier LeagueEFL CupLeague OneLeague TwoNational LeagueNational League NorthIsthmian LeagueNational League SouthSuper League WomenChampionshipEFL TrophyEFL kup. Budući događajiFA TrophyFA kup. Budući događajiNorthern Premier LeaguePremijer liga. Budući događajiProfessional Development LeaguePrva liga. Budući događajiPrvenstvo. Budući događajiSouthern League
Itália(47)
Alemanha(55)
Španjolska(49)
França(35)
Holanda(37)
Turquia(45)
Austrália(23)
Argentina(45)
Arménia(2)
Argélia(1)
Áustria(28)
Bielorrússia(2)
Azerbaijão(5)
Ásia(22)
Bulgária(16)
Bélgica(15)
Brazil(32)
Chile(9)
Chipre(9)
República Checa(18)
Costa Rica(2)
Canadá(2)
Colômbia(9)
Croácia(5)
Dinamarca(19)
Egito(10)
Estónia(5)
Etiópia(1)
Finlândia(3)
Geórgia(1)
Grčka(27)
Hungria(7)
Irã(2)
Índia(3)
Israel(4)
Indonésia(7)
Japão(20)
Sjeverna Amerika(1)
Polónia(23)
México(18)
Noruega(27)
Irlanda do Norte(6)
Eslováquia(8)
Portugal(30)
Paraguai(7)
Eslovénia(10)
Peru(8)
África do Sul(3)
Rússia(36)
Irlanda(7)
Roménia(27)
Escócia(38)
Arábia Saudita(13)
Coreia do Sul(14)
América do Sul(1)
Suécia(20)
Suíça(11)
Tanzânia(1)
SAD(14)
Uruguai(11)
Ucrânia(8)
Usbequistão(1)
Venezuela(2)
Albânia(10)
Angola(1)
Botsuana(3)
Bósnia e Herzegovina(13)
Emirados Árabes Unidos(2)
Equador(9)
Honduras(1)
Montenegro(5)
Panamá(2)
Qatar(4)
San Marino(2)
Sérvia(10)
Tunísia(5)
Vietnam(4) - Košarka (161)
- Tenis (269)
- Stolni tenis (99)
- Hokej na ledu (185)
- Odbojka (12)
- Rukomet (42)
- Bejzbol (2)
- Kriket (6)
- Američki nogomet (78)
- Pikado (15)
- Futsal (1)
- Ragbi liga (34)
- Australski nogomet (9)
- Boks (41)
- Ragbi liga (7)
- Golf (7)
- Counter-Strike (45)
- League of Legends (6)
- Borilačke vještine (18)
- Biciklizam (1)
- Vaterpolo (8)
- Biatlon (2)
- Alpsko skijanje (2)
- Hokej na parketu (25)
- Bendi (14)
- Formula 1 (1)
- Politika (1)
- Šah (1)
- Valorant (6)
- Dota2 (5)
- PostavkeDecimalan sustav 1.50GMT+00:00
Prebuilds
- 31 lis. 12:30
Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5ChelseaDrugo poluvrijeme ukupno manje 1.5 - 31 lis. 12:30
ChelseaOba daju gol- NE - 31 lis. 12:30
ChelseaOba daju gol- DA - 31 lis. 12:30
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 31 lis. 12:30
Oba daju gol- DAManchester United - 31 lis. 12:30
ChelseaUkupno više 3.5Oba daju gol- DA - 31 lis. 15:00
Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5SunderlandDrugo poluvrijeme ukupno manje 1.5 - 31 lis. 15:00
SunderlandUkupno više 2.5Oba daju gol- DA - 31 lis. 15:00
SunderlandOba daju gol- NE - 31 lis. 15:00
SunderlandOba daju gol- DA - 31 lis. 15:00
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 31 lis. 15:00
Oba daju gol- DACoventry - 31 lis. 15:00
Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5BournemouthDrugo poluvrijeme ukupno manje 1.5 - 31 lis. 15:00
BournemouthUkupno više 2.5Oba daju gol- DA - 31 lis. 15:00
BournemouthOba daju gol- NE - 31 lis. 15:00
BournemouthOba daju gol- DA - 31 lis. 15:00
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 31 lis. 15:00
Oba daju gol- DALeeds United - 31 lis. 15:00
Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5Manchester CityDrugo poluvrijeme ukupno manje 1.5 - 31 lis. 15:00
Manchester CityUkupno više 3.5Oba daju gol- DA - 31 lis. 15:00
Manchester CityOba daju gol- NE - 31 lis. 15:00
Manchester CityOba daju gol- DA - 31 lis. 15:00
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 31 lis. 15:00
Oba daju gol- DABrighton & Hove Albion - 31 lis. 15:00
Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5BrentfordDrugo poluvrijeme ukupno manje 1.5 - 31 lis. 15:00
BrentfordUkupno više 2.5Oba daju gol- DA - 31 lis. 15:00
BrentfordOba daju gol- NE - 31 lis. 15:00
BrentfordOba daju gol- DA - 31 lis. 15:00
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 31 lis. 15:00
Oba daju gol- DANottingham Forest - 31 lis. 15:00
Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5Hull CityDrugo poluvrijeme ukupno manje 1.5 - 31 lis. 15:00
Hull CityUkupno više 2.5Oba daju gol- DA - 31 lis. 15:00
Hull CityOba daju gol- NE - 31 lis. 15:00
Hull CityOba daju gol- DA - 31 lis. 15:00
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 31 lis. 15:00
Oba daju gol- DAHull City - 31 lis. 17:30
Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5TottenhamDrugo poluvrijeme ukupno manje 1.5 - 31 lis. 17:30
TottenhamUkupno više 2.5Oba daju gol- DA - 31 lis. 17:30
TottenhamOba daju gol- NE - 31 lis. 17:30
TottenhamOba daju gol- DA - 31 lis. 17:30
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 31 lis. 17:30
Oba daju gol- DACrystal Palace - 31 lis. 20:00
Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5Aston VillaDrugo poluvrijeme ukupno manje 1.5 - 31 lis. 20:00
Aston VillaOba daju gol- NE - 31 lis. 20:00
Aston VillaOba daju gol- DA - 31 lis. 20:00
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 31 lis. 20:00
Oba daju gol- DAFulham - 31 lis. 20:00
Aston VillaUkupno više 2.5Oba daju gol- DA - 01 stu. 16:30
Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5ArsenalDrugo poluvrijeme ukupno manje 1.5 - 01 stu. 16:30
ArsenalOba daju gol- NE - 01 stu. 16:30
ArsenalOba daju gol- DA - 01 stu. 16:30
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 01 stu. 16:30
Oba daju gol- DALiverpool - 01 stu. 16:30
ArsenalUkupno više 2.5Oba daju gol- DA - 02 stu. 20:00
Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5Newcastle UnitedDrugo poluvrijeme ukupno manje 1.5 - 02 stu. 20:00
Newcastle UnitedUkupno više 2.5Oba daju gol- DA - 02 stu. 20:00
Newcastle UnitedOba daju gol- NE - 02 stu. 20:00
Newcastle UnitedOba daju gol- DA - 02 stu. 20:00
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 02 stu. 20:00
Oba daju gol- DAEverton - 06 stu. 20:00
Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5EvertonDrugo poluvrijeme ukupno manje 1.5 - 06 stu. 20:00
EvertonOba daju gol- NE - 06 stu. 20:00
EvertonOba daju gol- DA - 06 stu. 20:00
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 06 stu. 20:00
Oba daju gol- DACoventry - 06 stu. 20:00
EvertonUkupno više 2.5Oba daju gol- DA - 07 stu. 12:30
Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5Leeds UnitedDrugo poluvrijeme ukupno manje 1.5 - 07 stu. 12:30
Leeds UnitedOba daju gol- NE - 07 stu. 12:30
Leeds UnitedOba daju gol- DA - 07 stu. 12:30
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 07 stu. 12:30
Oba daju gol- DATottenham - 07 stu. 15:00
Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5ArsenalDrugo poluvrijeme ukupno manje 1.5 - 07 stu. 15:00
ArsenalOba daju gol- NE - 07 stu. 15:00
ArsenalOba daju gol- DA - 07 stu. 15:00
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 07 stu. 15:00
Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5FulhamDrugo poluvrijeme ukupno manje 1.5 - 07 stu. 15:00
FulhamOba daju gol- NE - 07 stu. 15:00
FulhamOba daju gol- DA - 07 stu. 15:00
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 07 stu. 15:00
Oba daju gol- DANewcastle United - 07 stu. 17:30
Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5Manchester CityDrugo poluvrijeme ukupno manje 1.5 - 07 stu. 17:30
Manchester CityOba daju gol- NE - 07 stu. 17:30
Manchester CityOba daju gol- DA - 07 stu. 17:30
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 07 stu. 17:30
Oba daju gol- DANottingham Forest - 08 stu. 14:00
Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5LiverpoolDrugo poluvrijeme ukupno manje 1.5 - 08 stu. 14:00
Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5BournemouthDrugo poluvrijeme ukupno manje 1.5 - 08 stu. 14:00
BournemouthOba daju gol- NE - 08 stu. 14:00
LiverpoolOba daju gol- NE - 08 stu. 14:00
BournemouthOba daju gol- DA - 08 stu. 14:00
LiverpoolOba daju gol- DA - 08 stu. 14:00
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 08 stu. 14:00
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 08 stu. 14:00
Oba daju gol- DAIpswich - 08 stu. 14:00
Oba daju gol- DACrystal Palace - 08 stu. 14:00
Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5Brighton & Hove AlbionDrugo poluvrijeme ukupno manje 1.5 - 08 stu. 14:00
Brighton & Hove AlbionOba daju gol- NE - 08 stu. 14:00
Brighton & Hove AlbionOba daju gol- DA - 08 stu. 14:00
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 08 stu. 14:00
Oba daju gol- DABrentford - 08 stu. 14:00
Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5ChelseaDrugo poluvrijeme ukupno manje 1.5 - 08 stu. 14:00
ChelseaOba daju gol- NE - 08 stu. 14:00
ChelseaOba daju gol- DA - 08 stu. 14:00
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 08 stu. 14:00
Oba daju gol- DASunderland - 08 stu. 16:30
Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5Manchester UnitedDrugo poluvrijeme ukupno manje 1.5 - 08 stu. 16:30
Manchester UnitedOba daju gol- NE - 08 stu. 16:30
Manchester UnitedOba daju gol- DA - 08 stu. 16:30
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 08 stu. 16:30
Oba daju gol- DAAston Villa - 31 lis. 12:30
Ukupno manje 2.5x2 - 31 lis. 12:30
Oba daju gol- DA12 - 31 lis. 12:30
Oba tima postižu gol u 1.poluvremenu - DAOba tima postižu gol u 2.poluvremenu - DA - 31 lis. 15:00
Ukupno manje 2.51x - 31 lis. 15:00
Oba daju gol- DA12 - 31 lis. 15:00
Ukupno manje 2.5x2 - 31 lis. 15:00
Oba daju gol- DA12 - 31 lis. 15:00
Oba tima postižu gol u 1.poluvremenu - DAOba tima postižu gol u 2.poluvremenu - DA - 31 lis. 15:00
Ukupno manje 2.5x2 - 31 lis. 15:00
Oba daju gol- DA12 - 31 lis. 15:00
Ukupno manje 2.5x2 - 31 lis. 15:00
Oba daju gol- DA12 - 31 lis. 15:00
Ukupno manje 2.51x - 31 lis. 15:00
Oba daju gol- DA12 - 31 lis. 17:30
Ukupno manje 2.5x2 - 31 lis. 17:30
Oba daju gol- DA12 - 31 lis. 20:00
Ukupno manje 2.5x2 - 31 lis. 20:00
Oba daju gol- DA12 - 01 stu. 16:30
Ukupno manje 2.51x - 01 stu. 16:30
Oba daju gol- DA12 - 02 stu. 20:00
Oba tima postižu gol u 1.poluvremenu - DAOba tima postižu gol u 2.poluvremenu - DA - 02 stu. 20:00
Ukupno manje 2.5x2 - 02 stu. 20:00
Oba daju gol- DA12 - 06 stu. 20:00
Ukupno manje 2.5x2 - 06 stu. 20:00
Oba daju gol- DA12 - 07 stu. 12:30
Ukupno manje 2.5x2 - 07 stu. 12:30
Oba daju gol- DA12 - 07 stu. 15:00
Ukupno manje 2.5x2 - 07 stu. 15:00
Oba daju gol- DA12 - 07 stu. 15:00
Ukupno manje 2.5x2 - 07 stu. 15:00
Oba daju gol- DA12 - 07 stu. 17:30
Ukupno manje 2.51x - 07 stu. 17:30
Oba daju gol- DA12 - 08 stu. 14:00
Ukupno manje 2.51x - 08 stu. 14:00
Ukupno manje 2.51x - 08 stu. 14:00
Oba daju gol- DA12 - 08 stu. 14:00
Oba daju gol- DA12 - 08 stu. 14:00
Ukupno manje 2.5x2 - 08 stu. 14:00
Oba daju gol- DA12 - 08 stu. 14:00
Ukupno manje 2.51x - 08 stu. 14:00
Oba daju gol- DA12 - 08 stu. 16:30
Ukupno manje 2.5x2 - 08 stu. 16:30
Oba daju gol- DA12
Inglaterra, Premier LeagueIsplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.85
3.85
3.90
2.51.50
2.52.60
1.50
2.45
31 lis. 12:30
2.15
3.40
3.40
2.51.85
2.51.95
1.70
2.05
31 lis. 15:00
2.00
3.75
3.55
2.51.70
2.52.15
1.63
2.15
31 lis. 15:00
2.65
3.40
2.65
2.51.85
2.51.95
1.67
2.10
31 lis. 15:00
2.95
3.35
2.35
2.51.90
2.51.90
1.72
2.00
31 lis. 15:00
1.67
4.30
4.55
2.51.45
2.52.75
1.47
2.50
31 lis. 15:00
1.53
4.45
5.80
2.51.57
2.52.40
1.67
2.10
31 lis. 17:30
1.97
3.75
3.65
2.51.70
2.52.15
1.60
2.20
31 lis. 20:00
3.10
3.45
2.25
2.51.80
2.52.00
1.67
2.10
01 stu. 16:30
2.15
3.55
3.10
2.51.67
2.52.10
1.57
2.25
02 stu. 20:00
1.67
3.90
4.70
2.51.72
2.52.05
1.72
2.00
06 stu. 20:00
2.45
3.45
2.70
2.51.87
2.51.87
1.70
2.05
07 stu. 12:30
1.12
8.40
20.00
2.51.42
2.52.75
2.35
1.53
07 stu. 15:00
2.10
3.70
3.10
2.51.65
2.52.15
1.57
2.25
07 stu. 15:00
4.85
4.20
1.60
2.51.57
2.52.30
1.63
2.15
07 stu. 17:30
3.35
3.55
2.07
2.51.85
2.51.90
1.70
2.05
08 stu. 14:00
3.50
3.75
1.93
2.51.62
2.52.20
1.57
2.25
08 stu. 14:00
1.82
3.80
3.80
2.51.60
2.52.25
1.57
2.25
08 stu. 14:00
4.20
4.10
1.72
2.51.50
2.52.50
1.53
2.35
08 stu. 14:00
2.20
3.70
2.90
2.51.55
2.52.35
1.50
2.45
08 stu. 16:30
0
Listić
Pomaknite prst ulijevo za brisanje, udesno za prihvaćanje
Vaš listić za je prazan. Za postavljanje oklade, odaberite događaj i kliknite na tečaj
- Ulog5 €Tečaj945.04Dobici4725.23 €X (redovno vrijeme) SC Rapperswil-Jona Lakers - Geneve Servette4.15Točan rezultat 5:2 Zug EV - Lugano21X (redovno vrijeme) Lada Togliatti - Admiral Vladivostok3.9X (redovno vrijeme) Neftekhimik Nizhnekamsk - Metallurg Magnitogorsk4.2SKA St. Peterburg -1.5SKA St. Peterburg - Torpedo Nizhny Novgorod2.95
- Ulog5 €Tečaj660.24Dobici3301.2 €SaiPa Lappeenranta (redovno vrijeme) Pelicans Lahti - SaiPa Lappeenranta2.4X (redovno vrijeme) K-Espoo - TPS3.9X (redovno vrijeme) HIFK - Ilves4Točan rezultat 5:2 Karpat - HPK Hameenlinna23.5Lukko -1.5Jukurit - Lukko2.85
- Ulog5 €Tečaj472.8Dobici2364.02 €x Torino - Como3.7x Sassuolo - Lazio3.5Točan rezultat 3:1 Roma - Cagliari11.25x Plymouth - Reading3.75x Sheffield Wednesday - Cambridge United3.65
- Ulog10 €Tečaj202.42Dobici2024.24 €X (redovno vrijeme) SC Rapperswil-Jona Lakers - Geneve Servette4.15Točan rezultat 5:2 Zug EV - Lugano21X (redovno vrijeme) Lada Togliatti - Admiral Vladivostok3.9X (redovno vrijeme) Neftekhimik Nizhnekamsk - Metallurg Magnitogorsk4.2SKA St. Peterburg -1.5SKA St. Peterburg - Torpedo Nizhny Novgorod2.95
- Ulog400.05 krTečaj4.6Dobici1840.23 krBrighton & Hove Albion Manchester City - Brighton & Hove Albion4.6