Nadolazeći događaji
Svi
jedan sat
osam sati
danas
četrdesetosam sati
  • Nogomet (1315)
    flag
    Inglaterra(176)
    Premier League
    EFL Cup
    League One
    League Two
    National League
    National League North
    Isthmian League
    National League South
    Super League Women
    Championship
    EFL Trophy
    EFL kup. Budući događaji
    FA Trophy
    FA kup. Budući događaji
    Northern Premier League
    Premijer liga. Budući događaji
    Professional Development League
    Prva liga. Budući događaji
    Prvenstvo. Budući događaji
    Southern League
  1. Nazad
  2. Futebol
flagInglaterra, Premier League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.85
3.85
3.90
2.51.50
2.52.60
1.50
2.45
31 lis. 12:30
2.15
3.40
3.40
2.51.85
2.51.95
1.70
2.05
31 lis. 15:00
2.00
3.75
3.55
2.51.70
2.52.15
1.63
2.15
31 lis. 15:00
2.65
3.40
2.65
2.51.85
2.51.95
1.67
2.10
31 lis. 15:00
2.95
3.35
2.35
2.51.90
2.51.90
1.72
2.00
31 lis. 15:00
1.67
4.30
4.55
2.51.45
2.52.75
1.47
2.50
31 lis. 15:00
1.53
4.45
5.80
2.51.57
2.52.40
1.67
2.10
31 lis. 17:30
1.97
3.75
3.65
2.51.70
2.52.15
1.60
2.20
31 lis. 20:00
3.10
3.45
2.25
2.51.80
2.52.00
1.67
2.10
01 stu. 16:30
2.15
3.55
3.10
2.51.67
2.52.10
1.57
2.25
02 stu. 20:00
1.67
3.90
4.70
2.51.72
2.52.05
1.72
2.00
06 stu. 20:00
2.45
3.45
2.70
2.51.87
2.51.87
1.70
2.05
07 stu. 12:30
1.12
8.40
20.00
2.51.42
2.52.75
2.35
1.53
07 stu. 15:00
2.10
3.70
3.10
2.51.65
2.52.15
1.57
2.25
07 stu. 15:00
4.85
4.20
1.60
2.51.57
2.52.30
1.63
2.15
07 stu. 17:30
3.35
3.55
2.07
2.51.85
2.51.90
1.70
2.05
08 stu. 14:00
3.50
3.75
1.93
2.51.62
2.52.20
1.57
2.25
08 stu. 14:00
1.82
3.80
3.80
2.51.60
2.52.25
1.57
2.25
08 stu. 14:00
4.20
4.10
1.72
2.51.50
2.52.50
1.53
2.35
08 stu. 14:00
2.20
3.70
2.90
2.51.55
2.52.35
1.50
2.45
08 stu. 16:30
0
Listić
Pomaknite prst ulijevo za brisanje, udesno za prihvaćanje
Vaš listić za je prazan. Za postavljanje oklade, odaberite događaj i kliknite na tečaj