Nadolazeći događaji
Svi
jedan sat
osam sati
danas
četrdesetosam sati
- Favoriti (0)
- Povećanje kvota
Australian Open
UEFA Champions League
UEFA Conference League
UEFA Europa League
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
NBA
NHL
NFL
MLB
Rolex Shanghai Masters- Nogomet (1847)
- Košarka (231)
- Tenis (82)
- Stolni tenis (146)
- Hokej na ledu (224)
- Odbojka (31)
- Rukomet (82)
- Bejzbol (5)
- Kriket (38)
- Američki nogomet (140)
- Pikado (10)
- Futsal (15)
- Ragbi liga (33)
- Australski nogomet (9)
- Boks (57)
- Ragbi liga (4)
- Golf (4)
- Counter-Strike (46)
- League of Legends (12)
- Borilačke vještine (19)
- Biciklizam (18)
- Vaterpolo (16)
- Biatlon (2)
- Alpsko skijanje (2)
- Hokej na parketu (58)
- Formula 1 (1)
- Zabava (1)
- Politika (1)
- Šah (1)
- Valorant (5)
- Dota2 (1)
- PostavkeDecimalan sustav 1.50GMT+00:00
09 lis. 18:00
10 lis. 11:30
10 lis. 14:00
10 lis. 13:00
10 lis. 18:45
09 lis. 18:00
10 lis. 11:30
10 lis. 14:00
10 lis. 13:00
10 lis. 18:45
09 lis. 18:00
10 lis. 11:30
10 lis. 14:00
10 lis. 13:00
10 lis. 18:45
09 lis. 18:00
10 lis. 11:30
- Boosted
Euroliga08 lis.•18:15Panathinaikosvs.FenerbahcePanathinaikosUkupno više 163.5 - Boosted
Primeira Liga09 lis.•17:45Moreirensevs.Gil VicenteGil VicenteUkupno više 1.5 - Boosted
Bundesliga09 lis.•18:30Borussia Dortmundvs.Werder BremenBorussia DortmundSerhou Guirassy - igrač će postići golUkupno više 3.5 - Boosted
Bundesliga09 lis.•18:30Borussia Dortmundvs.Werder BremenBorussia DortmundSerhou Guirassy - Prvi strijelac - Boosted
Liga 109 lis.•18:45Lensvs.LyonOba daju gol- DAUkupno više 3.5Ukupno kornera više 8.5 - Boosted
Primeira Liga09 lis.•19:15Bragavs.Sporting LisbonSporting LisbonOba daju gol- DALuis Suarez Shots on Target OVER 0.5 - Boosted
Euroliga08 lis.•18:45Real Madridvs.PartizanReal Madrid (-5.5)Ukupno više 173.5 - Boosted
ATP Tour. Masters Series. Shanghai09 lis.•04:00Rei Sakamotovs.Andrey RublevAndrey RublevUkupno utakmica MANJE 24.5 - Boosted
Euroliga09 lis.•18:15Olympiacosvs.Anadolu EfesOlympiacos (-9.5)Ukupno više 168.5 - Boosted
Euroliga09 lis.•18:15Olympiacosvs.Anadolu EfesOlympiacos (-8.5)Sasha Vezenkov skokovi više 5.5 - Boosted
ATP Tour. Masters Series. Shanghai10 lis.•02:00Camilo Ugo Carabellivs.Felix Auger AliassimeHendikep igre Felix Auger Aliassime (-6.5) - Boosted
Euroliga08 lis.•18:00Bayern Munichvs.Virtus BolognaBayern MunichUkupno više 166.51.četvrtina rezultat - 1 ( 3 načina) - Boosted
Euroliga08 lis.•18:15Panathinaikosvs.FenerbahcePanathinaikosUkupno više 166.51.četvrtina Fenerbahce ukupno više 18.5 - Boosted
Euroliga08 lis.•18:45Real Madridvs.PartizanReal MadridUkupno više 165.51.četvrtina Partizan ukupno više 20.5 - Boosted
NHL08 lis.•23:00Ottawa Senatorsvs.Philadelphia Flyers1.trećina - X - Boosted
Seria A09 lis.•00:30Palmeiras SPvs.EC BahiaUkupno više 4.5 - Boosted
2. Bundesliga09 lis.•16:30FC Heidenheimvs.1.FC KaiserslauternMathias Honsak - igrač će postići gol - Boosted
2. Bundesliga09 lis.•16:30Eintracht Braunschweigvs.Holstein KielPoluvrijeme/Kraj utakmice - 1/1 - Boosted
Eredivisie09 lis.•18:00PSV Eindhovenvs.HeerenveenOba daju gol- DAGuus Til će zabiti dva puta ili više - Boosted
Bundesliga09 lis.•18:30Borussia Dortmundvs.Werder BremenBorussia DortmundUkupno više 3.5Waldemar Anton Shots Over 0.5 - Boosted
Liga 109 lis.•18:45Lensvs.LyonLensOba daju gol- DAUkupno kornera manje 8.5 - Boosted
Prvenstvo09 lis.•19:00West Hamvs.QPRMaxwell Cornet Shots on Target OVER 0.5Ukupno više 4.5 - Boosted
La Liga09 lis.•19:00Malagavs.EspanyolMalagaUkupno kornera više 7.5Alex Calatrava Shots on Target OVER 0.5 - Boosted
UEFA Europska konferencijska liga15 lis.•16:45Hajduk Splitvs.AjaxAjaxUkupno više 2.5 - Boosted
UEFA Europska konferencijska liga15 lis.•19:00FC Copenhagenvs.BragaOba daju gol- DAUkupno više 2.512 - 09 lis. 18:30
BarcelonaUkupno više 173.51.četvrtina rezultat - 1 ( 3 načina) - 09 lis. 18:30
BaskoniaUkupno više 178.51.četvrtina rezultat - 1 ( 3 načina) - 09 lis. 18:30
Barcelona (redovno vrijeme)Ukupno više 173.5 - 09 lis. 18:30
Baskonia (redovno vrijeme)Ukupno više 178.5 - 09 lis. 18:30
BarcelonaZalgiris (+6.5) - 09 lis. 18:30
BaskoniaBesiktas (+6.5) - 09 lis. 18:30
BarcelonaZalgiris (+6.5) - 09 lis. 18:30
BaskoniaBesiktas (+6.5) - 09 lis. 18:30
Ukupno više 173.5Zalgiris - 09 lis. 18:30
Ukupno više 178.5Besiktas - 15 lis. 16:45
Oba daju gol- DA12 - 15 lis. 16:45
Sparta PragueOba daju gol- NE - 15 lis. 16:45
Sparta PragueOba daju gol- DA - 15 lis. 16:45
Oba daju gol- DALillestrom - 15 lis. 16:45
Ukupno manje 2.5x2 - 15 lis. 16:45
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 15 lis. 16:45
Oba daju gol- DA12 - 15 lis. 16:45
SunderlandOba daju gol- NE - 15 lis. 16:45
SunderlandOba daju gol- DA - 15 lis. 16:45
Oba daju gol- DATorreense
Uživo
Popularne oklade
Nadolazeće oklade

UEFA Europska konferencijska liga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
15 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
6.50
4.70
1.45
2.51.55
2.52.35
1.72
2.00
16:45
6.35
4.30
1.50
2.51.72
2.52.05
1.80
1.90
16:45
6.00
4.45
1.50
2.51.65
2.52.15
1.75
1.95
16:45
5.90
4.20
1.53
2.51.75
2.52.00
1.85
1.85
16:45
1.70
3.85
4.65
2.51.85
2.51.90
1.85
1.85
16:45
1.47
4.35
6.55
2.51.57
2.52.30
1.72
2.00
19:00
1.20
6.90
11.25
2.51.30
2.53.20
1.75
1.95
19:00
1.34
4.90
8.90
2.51.50
2.52.50
1.80
1.90
19:00

UEFA Liga prvaka
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
13 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.15
3.80
3.10
2.51.45
2.52.75
1.42
2.65
19:00

Eredivisie
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
09 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.25
6.90
8.65
2.51.14
2.54.90
1.32
3.10
18:00

Seria A
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
10 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
3.15
3.35
2.30
2.52.00
2.51.80
1.80
1.90
13:00

UEFA Europska konferencijska liga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
15 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.32
5.00
9.30
2.51.65
2.52.15
2.10
1.67
16:45

Premier liga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
18 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.80
3.60
2.30
2.51.60
2.52.25
1.53
2.35
13:00

UEFA Europska konferencijska liga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
15 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
3.00
3.10
2.40
2.52.25
2.51.60
1.95
1.75
16:45
1.15
7.60
16.00
2.51.33
2.53.05
2.15
1.63
19:00
1.05
13.50
38.00
2.51.20
2.54.10
2.80
1.38
19:00

UEFA Liga prvaka
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
13 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.50
3.70
2.55
2.51.57
2.52.40
1.50
2.45
16:45
1.27
5.50
13.00
2.51.62
2.52.30
2.15
1.63
19:00
14 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
10.25
6.40
1.23
2.51.32
2.53.10
1.67
2.10
16:45

UEFA Europska konferencijska liga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
15 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.30
5.20
9.85
2.51.57
2.52.30
2.00
1.72
16:45
2.35
3.20
3.00
2.51.87
2.51.87
1.70
2.05
19:00

UEFA Liga prvaka
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
13 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.29
5.70
10.75
2.51.47
2.52.70
1.85
1.85
19:00

Premier liga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
10 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.40
4.85
7.85
2.51.80
2.52.00
2.10
1.67
11:30

UEFA Liga prvaka
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
14 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
3.70
3.90
1.85
2.51.34
2.53.00
1.37
2.85
19:00

Seria A
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
10 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.45
4.80
6.60
2.51.47
2.52.70
1.60
2.20
18:45

UEFA Europska konferencijska liga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
15 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.37
4.70
8.50
2.51.62
2.52.20
1.95
1.75
19:00

UEFA Liga prvaka
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
13 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
3.60
3.70
1.97
2.51.65
2.52.25
1.57
2.25
16:45
8.40
6.20
1.30
2.51.18
2.54.30
1.38
2.80
19:00
20.50
12.75
1.09
2.51.15
2.54.80
1.72
2.00
19:00

Premier liga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
10 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.65
3.45
2.60
2.51.70
2.52.15
1.57
2.25
14:00

UEFA Europska konferencijska liga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
15 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.80
3.60
2.35
2.51.67
2.52.10
1.57
2.25
16:45

Superliga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
12 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.60
4.35
5.00
2.51.50
2.52.60
1.53
2.35
17:00

UEFA Liga prvaka
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
13 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.00
4.00
3.30
2.51.34
2.53.00
1.37
2.85
19:00

Seria A
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
11 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
6.35
3.90
1.57
2.52.00
2.51.80
2.05
1.70
18:45

UEFA Liga prvaka
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
14 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.15
3.55
3.10
2.51.67
2.52.10
1.60
2.20
19:00

Bundesliga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
10 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
12.50
8.70
1.17
2.51.13
2.55.10
1.42
2.65
13:30

UEFA Liga prvaka
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
13 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.20
3.50
3.10
2.51.70
2.52.15
1.60
2.20
19:00

UEFA Europska konferencijska liga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
15 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.85
3.60
2.30
2.51.50
2.52.50
1.45
2.55
19:00

Seria A
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
11 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.55
3.60
2.65
2.51.62
2.52.30
1.53
2.35
10:30

2. Bundesliga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
09 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.60
3.80
2.35
2.51.45
2.52.65
1.42
2.65
16:30

K-Liga 1
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
09 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.20
3.55
2.95
2.51.75
2.52.00
1.63
2.15
05:00

La Liga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
10 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.07
12.25
29.50
2.51.25
2.53.55
2.30
1.55
16:30
1.32
5.85
8.20
2.51.29
2.53.35
1.47
2.50
19:00

MLS
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
11 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.50
3.60
2.55
2.51.57
2.52.30
1.50
2.45
02:30

Super Liga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
09 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.30
6.15
10.75
2.51.45
2.52.75
1.85
1.85
17:00

Seria A
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
10 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.15
8.55
15.25
2.51.32
2.53.10
2.10
1.67
16:00
11 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
4.25
3.75
1.82
2.51.80
2.52.00
1.75
1.95
16:00

La Liga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
09 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.65
3.25
2.70
2.52.05
2.51.77
1.80
1.90
19:00
10 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
4.40
3.75
1.77
2.51.85
2.51.95
1.75
1.95
14:15

UEFA Liga prvaka
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
14 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
3.15
3.90
2.05
2.51.34
2.53.00
1.35
2.95
19:00
0
Listić
Pomaknite prst ulijevo za brisanje, udesno za prihvaćanje
Vaš listić za je prazan. Za postavljanje oklade, odaberite događaj i kliknite na tečaj
- Ulog$ 194.8Tečaj2.15Dobici$ 418.82Cards total UNDER 4.5Galatasaray - Kasimpasa2.15
- Ulog$ 80Tečaj4.4Dobici$ 352Drugo poluvrijeme rezultat-x2 Barcelona - Getafe4.4
- Ulog100 €Tečaj2Dobici200 €Ukupno manje 183.5Valencia - Hapoel Tel Aviv2
- Ulog6 €Tečaj30.79Dobici184.79 €Ottawa Senators -1.5Ottawa Senators - Philadelphia Flyers2.7X (redovno vrijeme) Tampa Bay Lightning - Minnesota Wild4.3X (redovno vrijeme) Boston Bruins - Utah Mammoth4.25Točan rezultat 5:2 Carolina Hurricanes - Vancouver Canucks12.75
- Ulog48 €Tečaj2.95Dobici141.6 €Besiktas ukupno manje 78.5Turk Telekom - Besiktas2.95