Nadolazeći događaji
Svi
jedan sat
osam sati
danas
četrdesetosam sati
- Favoriti (0)
- Povećanje kvota
Australian Open
MLB
UEFA Nations League
UEFA Champions League
UEFA Conference League
UEFA Europa League
Friendlies
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
NBA
NHL
NFL- Nogomet (1305)
- Košarka (139)
- Tenis (289)
- Stolni tenis (95)
- Hokej na ledu (165)
- Odbojka (9)
- Rukomet (67)
- Bejzbol (8)
- Kriket (23)
- Američki nogomet (79)
- Pikado (15)
- Futsal (6)
- Ragbi liga (33)
- Boks (29)
- Ragbi liga (3)
- Golf (3)
- Counter-Strike (54)
- League of Legends (9)
- Borilačke vještine (16)
- Biciklizam (32)
- Hokej na parketu (3)
- Formula 1 (1)
- Zabava (1)
- Politika (1)
- Šah (1)
- Valorant (4)
- Dota2 (5)
- PostavkeDecimalan sustav 1.50GMT+00:00
Prebuilds
- 15 lis. 16:45
Oba daju gol- DA12 - 15 lis. 16:45
Oba daju gol- DA12 - 15 lis. 16:45
Oba daju gol- DA12 - 15 lis. 16:45
Oba daju gol- DA12 - 15 lis. 16:45
Oba daju gol- DA12 - 15 lis. 16:45
AC MilanOba daju gol- NE - 15 lis. 16:45
St. GilloiseOba daju gol- NE - 15 lis. 16:45
Sparta PragueOba daju gol- NE - 15 lis. 16:45
LyonOba daju gol- NE - 15 lis. 16:45
NK CeljeOba daju gol- NE - 15 lis. 16:45
AC MilanOba daju gol- DA - 15 lis. 16:45
St. GilloiseOba daju gol- DA - 15 lis. 16:45
Sparta PragueOba daju gol- DA - 15 lis. 16:45
LyonOba daju gol- DA - 15 lis. 16:45
NK CeljeOba daju gol- DA - 15 lis. 16:45
Oba daju gol- DAFC Salzburg - 15 lis. 16:45
Oba daju gol- DAReal Sociedad - 15 lis. 16:45
Oba daju gol- DALillestrom - 15 lis. 16:45
Oba daju gol- DACrystal Palace - 15 lis. 16:45
Oba daju gol- DAAC Omonia Nicosia - 15 lis. 16:45
Ukupno manje 2.51x - 15 lis. 16:45
Ukupno manje 2.5x2 - 15 lis. 16:45
Ukupno manje 2.5x2 - 15 lis. 16:45
Ukupno manje 2.5x2 - 15 lis. 16:45
Ukupno manje 2.5x2 - 15 lis. 16:45
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 15 lis. 16:45
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 15 lis. 16:45
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 15 lis. 16:45
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 15 lis. 16:45
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 15 lis. 16:45
Oba daju gol- DA12 - 15 lis. 16:45
SunderlandOba daju gol- NE - 15 lis. 16:45
SunderlandOba daju gol- DA - 15 lis. 16:45
Oba daju gol- DATorreense - 15 lis. 16:45
Ukupno manje 2.51x - 15 lis. 16:45
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 15 lis. 16:45
Oba daju gol- DA12 - 15 lis. 16:45
AZ AlkmaarOba daju gol- NE - 15 lis. 16:45
AZ AlkmaarOba daju gol- DA - 15 lis. 16:45
Oba daju gol- DAHapoel Be`er Sheva - 15 lis. 16:45
Ukupno manje 2.5x2 - 15 lis. 16:45
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 15 lis. 16:45
Oba daju gol- DA12 - 15 lis. 16:45
Bayer LeverkusenOba daju gol- NE - 15 lis. 16:45
Bayer LeverkusenOba daju gol- DA - 15 lis. 16:45
Oba daju gol- DALech Poznan - 15 lis. 16:45
Ukupno manje 2.51x - 15 lis. 16:45
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 15 lis. 19:00
Oba daju gol- DA12 - 15 lis. 19:00
Oba daju gol- DA12 - 15 lis. 19:00
Oba daju gol- DA12 - 15 lis. 19:00
Oba daju gol- DA12 - 15 lis. 19:00
Oba daju gol- DA12 - 15 lis. 19:00
Oba daju gol- DA12 - 15 lis. 19:00
Oba daju gol- DA12 - 15 lis. 19:00
JuventusOba daju gol- NE - 15 lis. 19:00
BournemouthOba daju gol- NE - 15 lis. 19:00
TSG HoffenheimOba daju gol- NE - 15 lis. 19:00
BenficaOba daju gol- NE - 15 lis. 19:00
RennesOba daju gol- NE - 15 lis. 19:00
Dinamo ZagrebOba daju gol- NE - 15 lis. 19:00
NEC NijmegenOba daju gol- NE - 15 lis. 19:00
JuventusOba daju gol- DA - 15 lis. 19:00
BournemouthOba daju gol- DA - 15 lis. 19:00
TSG HoffenheimOba daju gol- DA - 15 lis. 19:00
BenficaOba daju gol- DA - 15 lis. 19:00
RennesOba daju gol- DA - 15 lis. 19:00
Dinamo ZagrebOba daju gol- DA - 15 lis. 19:00
NEC NijmegenOba daju gol- DA - 15 lis. 19:00
Oba daju gol- DACelta Vigo - 15 lis. 19:00
Oba daju gol- DASturm Graz - 15 lis. 19:00
Oba daju gol- DABesiktas - 15 lis. 19:00
Oba daju gol- DACeltic - 15 lis. 19:00
Oba daju gol- DAOFI Crete - 15 lis. 19:00
Oba daju gol- DAAnderlecht - 15 lis. 19:00
Oba daju gol- DALevski Sofia - 15 lis. 19:00
Ukupno manje 2.51x - 15 lis. 19:00
Ukupno manje 2.5x2 - 15 lis. 19:00
Ukupno manje 2.5x2 - 15 lis. 19:00
Ukupno manje 2.5x2 - 15 lis. 19:00
Ukupno manje 2.5x2 - 15 lis. 19:00
Ukupno manje 2.5x2 - 15 lis. 19:00
Ukupno manje 2.5x2 - 15 lis. 19:00
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 15 lis. 19:00
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 15 lis. 19:00
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 15 lis. 19:00
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 15 lis. 19:00
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 15 lis. 19:00
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 15 lis. 19:00
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 15 lis. 19:00
Oba daju gol- DA12 - 15 lis. 19:00
FerencvarosiOba daju gol- NE - 15 lis. 19:00
FerencvarosiOba daju gol- DA - 15 lis. 19:00
Oba daju gol- DAViktoria Plzen - 15 lis. 19:00
Ukupno manje 2.5x2 - 15 lis. 19:00
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 15 lis. 19:00
Oba daju gol- DA12 - 15 lis. 19:00
Jagiellonia BialystokOba daju gol- NE - 15 lis. 19:00
Jagiellonia BialystokOba daju gol- DA - 15 lis. 19:00
Oba daju gol- DAArarat Armenia - 15 lis. 19:00
Ukupno manje 2.5x2 - 15 lis. 19:00
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 15 lis. 19:00
Oba daju gol- DA12 - 15 lis. 19:00
MarseilleOba daju gol- NE - 15 lis. 19:00
MarseilleOba daju gol- DA - 15 lis. 19:00
Oba daju gol- DAOlympiacos - 15 lis. 19:00
Ukupno manje 2.5x2 - 15 lis. 19:00
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5
Europa, UEFA Europska ligaIsplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
6.65
4.85
1.42
2.51.45
2.52.65
1.60
2.20
15 lis. 16:45
3.90
3.85
1.82
2.51.60
2.52.25
1.60
2.20
15 lis. 16:45
1.29
5.60
9.40
2.51.45
2.52.65
1.80
1.90
15 lis. 16:45
2.30
3.50
2.90
2.51.67
2.52.10
1.60
2.20
15 lis. 16:45
1.34
5.15
8.55
2.51.55
2.52.35
1.90
1.80
15 lis. 16:45
4.60
4.35
1.63
2.51.45
2.52.65
1.50
2.45
15 lis. 16:45
2.15
3.60
3.10
2.51.62
2.52.20
1.55
2.30
15 lis. 16:45
2.40
3.35
2.85
2.51.80
2.51.95
1.65
2.12
15 lis. 16:45
2.07
3.60
3.25
2.51.65
2.52.15
1.57
2.25
15 lis. 19:00
1.87
3.80
3.70
2.51.65
2.52.15
1.60
2.20
15 lis. 19:00
1.38
4.90
7.50
2.51.60
2.52.25
1.85
1.85
15 lis. 19:00
3.45
3.50
2.05
2.51.95
2.51.80
1.75
1.95
15 lis. 19:00
1.18
7.40
13.00
2.51.34
2.53.00
1.90
1.80
15 lis. 19:00
1.90
3.90
3.50
2.51.42
2.52.75
1.42
2.65
15 lis. 19:00
1.25
5.80
10.75
2.51.45
2.52.65
1.85
1.85
15 lis. 19:00
1.32
5.40
8.90
2.51.55
2.52.35
1.90
1.80
15 lis. 19:00
1.85
3.65
4.00
2.51.75
2.52.00
1.70
2.05
15 lis. 19:00
1.85
3.70
3.90
2.51.72
2.52.05
1.67
2.10
15 lis. 19:00
0
Listić
Pomaknite prst ulijevo za brisanje, udesno za prihvaćanje
Vaš listić za je prazan. Za postavljanje oklade, odaberite događaj i kliknite na tečaj
- Ulog50 krTečaj853.38Dobici42669.16 krSouth Korea South Korea - Uzbekistan1.72Start Raufoss - Start1.5Norway (U-21) Norway (U-21) - Israel (U-21)1.57England (U-21) Ireland (U-21) - England (U-21)1.57France (U-21) France (U-21) - Switzerland (U-21)1.57Doncaster Doncaster - Liverpool U-211.47Milton Keynes Dons Milton Keynes Dons - Brentford (U-21)1.77Sheffield Wednesday Sheffield Wednesday - Sunderland (U-21)1.38Saudi Arabia Saudi Arabia - UAE2.3Hornchurch Hornchurch - Fulham (U-21)1.93Spain Croatia - Spain1.28Scotland Scotland - Slovenia1.77Ukupno više 5.5Argentina - Benin2.35
- Ulog5 €Tečaj460.77Dobici2303.86 €Točan rezultat 3:1 England - Czechia11.25Kazakhstan -1.5Kazakhstan - Faroe Islands4.4x Scotland - Slovenia3.55x Luxembourg - Bulgaria3.3x Belarus - Finland3.3
- Ulog838 €Tečaj1.57Dobici1316.83 €Iceland Estonia - Iceland1.57
- Ulog562.46 S/Tečaj2Dobici1124.92 S/Hendikep igre Max Purcell -5Max Purcell - Filip Peliwo2
- Ulog10 €Tečaj107.81Dobici1078.19 €Točan rezultat 3:1 England - Czechia11.25Kazakhstan -1.5Kazakhstan - Faroe Islands4.4x Scotland - Slovenia3.55x Luxembourg - Bulgaria3.3x Belarus - Finland3.3