Nadolazeći događaji
Svi
jedan sat
osam sati
danas
četrdesetosam sati
- Favoriti (0)
- Povećanje kvota
Australian Open
UEFA Nations League
UEFA Champions League
UEFA Conference League
UEFA Europa League
Friendlies
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
NBA
NHL
NFL
MLB- Nogomet (1363)
Mundo(2)
Europa(89)
Inglaterra(106)
Itália(63)
Alemanha(55)
Espanha(62)
França(36)Ligue 1Ligue 2NationalLigue 1. značajke
Holanda(29)
Turska(42)
Austrália(24)
Argentina(62)
Arménia(2)
Áustria(22)
Azerbaijão(8)
Ásia(3)
Bulgária(17)
Bélgica(18)
Bahrain(4)
Brazil(42)
Chile(9)
China(8)
Chipre(9)
República Checa(17)
Costa Rica(5)
Canadá(4)
Colômbia(16)
Croácia(5)
Dinamarca(18)
Egito(16)
El Salvador(1)
Estónia(12)
Finlândia(3)
Grčka(30)
Guatemala(9)
Hungria(14)
Islândia(6)
Índia(4)
Israel(8)
Indonésia(6)
Japão(30)
América do Norte(2)
Polónia(30)
Letónia(5)
Lituânia(4)
Malta(4)
México(28)
Noruega(19)
Irlanda do Norte(7)
Eslováquia(16)
Portugal(18)
Paraguai(6)
Eslovénia(5)
Peru(10)
Rússia(33)
Irlanda(7)
Roménia(14)
Escócia(32)
Arábia Saudita(13)
Coreia do Sul(14)
Singapura(1)
América do Sul(9)
Suécia(20)
Suíça(14)
SAD(41)
Uruguai(10)
Ucrânia(8)
Usbequistão(1)
Venezuela(6)
País de Gales(24)
Bolívia(3)
Equador(10)
Iraque(2)
Jordânia(6)
Libéria(1)
Maldivas(1)
Montenegro(5)
Omã(1)
Panamá(4)
Qatar(5)
Solomon Islands(1)
Sérvia(7) - Košarka (191)
- Tenis (274)
- Stolni tenis (113)
- Hokej na ledu (210)
- Odbojka (19)
- Rukomet (57)
- Bejzbol (2)
- Kriket (16)
- Američki nogomet (71)
- Pikado (30)
- Snooker (8)
- Futsal (1)
- Ragbi liga (34)
- Boks (44)
- Ragbi liga (9)
- Golf (4)
- Counter-Strike (54)
- League of Legends (9)
- Borilačke vještine (14)
- Biciklizam (1)
- Biatlon (2)
- Alpsko skijanje (2)
- Hokej na parketu (39)
- Bendi (14)
- Formula 1 (1)
- Politika (1)
- Šah (1)
- Valorant (14)
- Dota2 (13)
- PostavkeDecimalan sustav 1.50GMT+00:00
Prebuilds
- 23 lis. 18:45
Stade BrestOba daju gol- NE - 23 lis. 18:45
Stade BrestOba daju gol- DA - 23 lis. 18:45
Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5Stade BrestDrugo poluvrijeme ukupno manje 1.5 - 23 lis. 18:45
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 23 lis. 18:45
Oba daju gol- DANice - 23 lis. 18:45
Ukupno više 2.5Ludovic Ajorque - igrač će postići golStade Brest - 23 lis. 18:45
Oba daju gol- DAUkupno više 2.5Ukupno kornera više 9.5 - 24 lis. 15:15
ToulouseOba daju gol- NE - 24 lis. 15:15
ToulouseOba daju gol- DA - 24 lis. 15:15
Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5ToulouseDrugo poluvrijeme ukupno manje 1.5 - 24 lis. 15:15
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 24 lis. 15:15
Oba daju gol- DATroyes - 24 lis. 15:15
Ukupno više 2.5Casper Tengstedt - igrač će postići golToulouse - 24 lis. 18:45
LensOba daju gol- NE - 24 lis. 18:45
LensOba daju gol- DA - 24 lis. 18:45
Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5LensDrugo poluvrijeme ukupno manje 1.5 - 24 lis. 18:45
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 24 lis. 18:45
Oba daju gol- DAParis FC - 24 lis. 18:45
Ukupno više 2.5Franjo Ivanovic - igrač će postići golLens - 24 lis. 18:45
Oba daju gol- DAUkupno više 2.5Ukupno kornera više 9.5 - 24 lis. 18:45
Oba daju gol- NENajviše kornera - LensUkupno više 1.5 - 25 lis. 14:00
MonacoOba daju gol- NE - 25 lis. 14:00
MonacoOba daju gol- DA - 25 lis. 14:00
Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5MonacoDrugo poluvrijeme ukupno manje 1.5 - 25 lis. 14:00
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 25 lis. 14:00
Oba daju gol- DALille - 25 lis. 14:00
Ukupno više 2.5Folarin Balogun - igrač će postići golMonaco - 25 lis. 14:00
Oba daju gol- DAUkupno više 2.5Ukupno kornera više 9.5 - 25 lis. 14:00
Oba daju gol- NENajviše kornera - MonacoUkupno više 1.5 - 25 lis. 16:15
LorientOba daju gol- NE - 25 lis. 16:15
LorientOba daju gol- DA - 25 lis. 16:15
Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5LorientDrugo poluvrijeme ukupno manje 1.5 - 25 lis. 16:15
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 25 lis. 16:15
Oba daju gol- DAAngers - 25 lis. 16:15
AuxerreOba daju gol- NE - 25 lis. 16:15
AuxerreOba daju gol- DA - 25 lis. 16:15
Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5AuxerreDrugo poluvrijeme ukupno manje 1.5 - 25 lis. 16:15
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 25 lis. 16:15
Oba daju gol- DALe Mans - 25 lis. 16:15
RennesOba daju gol- NE - 25 lis. 16:15
RennesOba daju gol- DA - 25 lis. 16:15
Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5RennesDrugo poluvrijeme ukupno manje 1.5 - 25 lis. 16:15
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 25 lis. 16:15
Oba daju gol- DAStrasbourg - 25 lis. 16:15
Ukupno više 3.5Esteban Lepaul - igrač će postići golRennes - 25 lis. 16:15
Ukupno više 2.5Cameron Archer - igrač će postići golAuxerre - 25 lis. 16:15
Oba daju gol- DAUkupno više 2.5Ukupno kornera više 9.5 - 25 lis. 16:15
Oba daju gol- DAUkupno više 2.5Ukupno kornera više 9.5 - 25 lis. 16:15
Oba daju gol- NENajviše kornera - RennesUkupno više 1.5 - 25 lis. 16:15
Ukupno više 2.5Ibrahima Balde - igrač će postići golLorient - 25 lis. 16:15
MarseilleOba daju gol- NE - 25 lis. 16:15
MarseilleOba daju gol- DA - 25 lis. 16:15
Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5MarseilleDrugo poluvrijeme ukupno manje 1.5 - 25 lis. 16:15
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 25 lis. 16:15
Oba daju gol- DALe Havre - 25 lis. 16:15
Ukupno više 2.5Amine Gouiri - igrač će postići golMarseille - 25 lis. 16:15
Oba daju gol- DAUkupno više 2.5Ukupno kornera više 9.5 - 25 lis. 16:15
Oba daju gol- NENajviše kornera - MarseilleUkupno više 1.5 - 25 lis. 19:45
PSGOba daju gol- NE - 25 lis. 19:45
PSGOba daju gol- DA - 25 lis. 19:45
Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5PSGDrugo poluvrijeme ukupno manje 1.5 - 25 lis. 19:45
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 25 lis. 19:45
Oba daju gol- DALyon - 25 lis. 19:45
Ukupno više 3.5Ousmane Dembele - igrač će postići golPSG - 25 lis. 19:45
Oba daju gol- DAUkupno više 2.5Ukupno kornera više 9.5 - 25 lis. 19:45
Oba daju gol- NENajviše kornera - PSGUkupno više 1.5 - 30 lis. 18:00
PSGOba daju gol- NE - 30 lis. 18:00
PSGOba daju gol- DA - 30 lis. 18:00
Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5PSGDrugo poluvrijeme ukupno manje 1.5 - 30 lis. 18:00
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 30 lis. 18:00
Oba daju gol- DALe Havre - 30 lis. 20:05
LilleOba daju gol- NE - 30 lis. 20:05
LilleOba daju gol- DA - 30 lis. 20:05
Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5LilleDrugo poluvrijeme ukupno manje 1.5 - 30 lis. 20:05
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 30 lis. 20:05
Oba daju gol- DALens - 31 lis. 16:15
RennesOba daju gol- DA - 31 lis. 16:15
Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5RennesDrugo poluvrijeme ukupno manje 1.5 - 31 lis. 16:15
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 31 lis. 16:15
Oba daju gol- DANice - 31 lis. 19:45
LyonOba daju gol- NE - 31 lis. 19:45
LyonOba daju gol- DA - 31 lis. 19:45
Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5LyonDrugo poluvrijeme ukupno manje 1.5 - 31 lis. 19:45
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 31 lis. 19:45
Oba daju gol- DAAngers - 31 lis. 19:45
Stade BrestOba daju gol- NE - 31 lis. 19:45
Stade BrestOba daju gol- DA - 31 lis. 19:45
Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5Stade BrestDrugo poluvrijeme ukupno manje 1.5 - 31 lis. 19:45
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 31 lis. 19:45
Oba daju gol- DALorient - 31 lis. 19:45
TroyesOba daju gol- NE - 31 lis. 19:45
TroyesOba daju gol- DA - 31 lis. 19:45
Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5TroyesDrugo poluvrijeme ukupno manje 1.5 - 31 lis. 19:45
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 31 lis. 19:45
Oba daju gol- DALe Mans - 01 stu. 14:00
StrasbourgOba daju gol- NE - 01 stu. 14:00
StrasbourgOba daju gol- DA - 01 stu. 14:00
Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5StrasbourgDrugo poluvrijeme ukupno manje 1.5 - 01 stu. 14:00
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 01 stu. 14:00
Oba daju gol- DAAuxerre - 01 stu. 16:15
Paris FCOba daju gol- NE - 01 stu. 16:15
Paris FCOba daju gol- DA - 01 stu. 16:15
Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5Paris FCDrugo poluvrijeme ukupno manje 1.5 - 01 stu. 16:15
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 01 stu. 16:15
Oba daju gol- DAMonaco - 01 stu. 19:45
MarseilleOba daju gol- NE - 01 stu. 19:45
MarseilleOba daju gol- DA - 01 stu. 19:45
Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5MarseilleDrugo poluvrijeme ukupno manje 1.5 - 01 stu. 19:45
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 01 stu. 19:45
Oba daju gol- DAToulouse - 23 lis. 18:45
Stade BrestUkupno više 2.5Oba daju gol- DA - 23 lis. 18:45
Ukupno manje 2.5x2 - 23 lis. 18:45
Oba daju gol- DA12 - 24 lis. 15:15
ToulouseUkupno više 2.5Oba daju gol- DA - 24 lis. 15:15
Ukupno manje 2.5x2 - 24 lis. 15:15
Oba daju gol- DA12 - 24 lis. 15:15
Prvo poluvrijeme rezultat-ToulouseDrugo poluvrijeme rezultat-ToulouseCasper Tengstedt- igrač će postići gol u oba poluvremena - 24 lis. 18:45
LensUkupno više 2.5Oba daju gol- DA - 24 lis. 18:45
Ukupno manje 2.5x2 - 24 lis. 18:45
Oba daju gol- DA12 - 25 lis. 14:00
MonacoUkupno više 2.5Oba daju gol- DA - 25 lis. 14:00
Ukupno manje 2.5x2 - 25 lis. 14:00
Oba daju gol- DA12 - 25 lis. 16:15
LorientUkupno više 2.5Oba daju gol- DA - 25 lis. 16:15
Ukupno manje 2.51x - 25 lis. 16:15
Oba daju gol- DA12 - 25 lis. 16:15
AuxerreUkupno više 2.5Oba daju gol- DA - 25 lis. 16:15
Ukupno manje 2.5x2 - 25 lis. 16:15
Oba daju gol- DA12 - 25 lis. 16:15
RennesUkupno više 3.5Oba daju gol- DA - 25 lis. 16:15
Prvo poluvrijeme rezultat-RennesDrugo poluvrijeme rezultat-RennesEsteban Lepaul- igrač će postići gol u oba poluvremena - 25 lis. 16:15
Ukupno manje 2.5x2 - 25 lis. 16:15
Oba daju gol- DA12 - 25 lis. 16:15
MarseilleUkupno više 2.5Oba daju gol- DA - 25 lis. 16:15
Prvo poluvrijeme rezultat-MarseilleDrugo poluvrijeme rezultat-MarseilleAmine Gouiri- igrač će postići gol u oba poluvremena - 25 lis. 16:15
Ukupno manje 2.5x2 - 25 lis. 16:15
Oba daju gol- DA12 - 25 lis. 19:45
PSGUkupno više 3.5Oba daju gol- DA - 25 lis. 19:45
Ukupno manje 2.5x2 - 25 lis. 19:45
Oba daju gol- DA12 - 25 lis. 19:45
Prvo poluvrijeme rezultat-PSGDrugo poluvrijeme rezultat-PSGOusmane Dembele- igrač će postići gol u oba poluvremena - 30 lis. 18:00
PSGUkupno više 3.5Oba daju gol- DA - 30 lis. 18:00
Ukupno manje 2.51x - 30 lis. 18:00
Oba daju gol- DA12 - 30 lis. 20:05
LilleUkupno više 2.5Oba daju gol- DA - 30 lis. 20:05
Ukupno manje 2.5x2 - 30 lis. 20:05
Oba daju gol- DA12 - 31 lis. 16:15
RennesUkupno više 2.5Oba daju gol- DA - 31 lis. 16:15
Ukupno manje 2.51x - 31 lis. 16:15
Oba daju gol- DA12 - 31 lis. 19:45
LyonUkupno više 2.5Oba daju gol- DA - 31 lis. 19:45
Ukupno manje 2.5x2 - 31 lis. 19:45
Oba daju gol- DA12 - 31 lis. 19:45
Stade BrestUkupno više 2.5Oba daju gol- DA - 31 lis. 19:45
Ukupno manje 2.51x - 31 lis. 19:45
Oba daju gol- DA12 - 31 lis. 19:45
TroyesUkupno više 2.5Oba daju gol- DA - 31 lis. 19:45
Ukupno manje 2.5x2 - 31 lis. 19:45
Oba daju gol- DA12 - 01 stu. 14:00
StrasbourgUkupno više 2.5Oba daju gol- DA - 01 stu. 14:00
Ukupno manje 2.5x2 - 01 stu. 14:00
Oba daju gol- DA12 - 01 stu. 16:15
Paris FCUkupno više 2.5Oba daju gol- DA - 01 stu. 16:15
Ukupno manje 2.5x2 - 01 stu. 16:15
Oba daju gol- DA12 - 01 stu. 19:45
MarseilleUkupno više 2.5Oba daju gol- DA - 01 stu. 19:45
Ukupno manje 2.5x2 - 01 stu. 19:45
Oba daju gol- DA12
França, Ligue 1Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.25
3.35
3.20
2.51.70
2.52.15
1.60
2.20
23 lis. 18:45
1.65
4.10
4.90
2.51.62
2.52.30
1.65
2.12
24 lis. 15:15
2.30
3.70
2.90
2.51.65
2.52.25
1.55
2.30
24 lis. 18:45
2.15
3.30
3.55
2.51.80
2.52.00
1.67
2.10
25 lis. 14:00
2.15
3.60
3.25
2.51.75
2.52.10
1.60
2.20
25 lis. 16:15
2.85
3.25
2.50
2.52.00
2.51.80
1.80
1.90
25 lis. 16:15
1.72
4.25
4.20
2.51.40
2.52.95
1.42
2.65
25 lis. 16:15
1.55
4.55
5.25
2.51.60
2.52.35
1.65
2.12
25 lis. 16:15
1.42
5.10
6.65
2.51.33
2.53.05
1.53
2.35
25 lis. 19:45
10.25
6.65
1.23
2.51.30
2.53.20
1.65
2.12
30 lis. 18:00
2.30
3.50
2.85
2.51.65
2.52.15
1.57
2.25
30 lis. 20:05
2.65
3.70
2.40
2.51.57
2.52.30
1.50
2.45
31 lis. 16:15
2.10
3.50
3.30
2.51.80
2.51.95
1.65
2.12
31 lis. 19:45
1.38
5.00
7.35
2.51.55
2.52.35
1.80
1.90
31 lis. 19:45
2.60
3.45
2.55
2.51.87
2.51.87
1.70
2.05
31 lis. 19:45
1.80
3.90
3.90
2.51.57
2.52.30
1.55
2.30
01 stu. 14:00
2.25
3.65
2.85
2.51.65
2.52.15
1.57
2.25
01 stu. 16:15
1.82
3.85
3.85
2.51.62
2.52.20
1.57
2.25
01 stu. 19:45
0
Listić
Pomaknite prst ulijevo za brisanje, udesno za prihvaćanje
Vaš listić za je prazan. Za postavljanje oklade, odaberite događaj i kliknite na tečaj
- Ulog20000 FtTečaj225.52Dobici4510598 FtComo Como - Manchester United2.1x Lille - Galatasaray3.7Real Madrid Real Madrid - RB Leipzig1.25x Bayern Munich - Arsenal3.9Inter Milan Inter Milan - Shakhtar Donetsk1.19Sporting Lisbon Sporting Lisbon - LASK Linz1.18Club Brugge Club Brugge - Lens2Aston Villa Aston Villa - Viking FK1.22RB Leipzig Rot-Weiss Essen - RB Leipzig1.18VfB Stuttgart Paderborn - VfB Stuttgart1.47
- UlogR$ 600Tečaj2.7DobiciR$ 1620LASK Linz korner hendikep 2.5Sporting Lisbon - LASK Linz2.7
- UlogR$ 585Tečaj2.7DobiciR$ 1579.5LASK Linz korner hendikep 2.5Sporting Lisbon - LASK Linz2.7
- Ulog40 €Tečaj20.17Dobici807.14 €Ukupno više 2.5Lille - Galatasaray1.6Sporting Lisbon ukupno više 2.5Sporting Lisbon - LASK Linz1.6Aston Villa ukupno više 2.5Aston Villa - Viking FK1.65Inter Milan ukupno više 2.5Inter Milan - Shakhtar Donetsk1.6Ukupno više 3.5Real Betis - Feyenoord1.9Real Madrid ukupno više 2.5Real Madrid - RB Leipzig1.57
- UlogR$ 280Tečaj2.65DobiciR$ 742Ukupno zaleđa više 3.5Torque - Atletico Mineiro2.65