Sportski događaji
Nadolazeći događaji
Svi
jedan sat
osam sati
danas
četrdesetosam sati
  1. Nazad
  2. Nogomet
flagItalija, Seria A
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
3.10
3.30
2.25
2.51.95
2.51.80
1.75
1.95
10 lis. 13:00
1.13
8.70
17.00
2.51.32
2.53.10
2.12
1.65
10 lis. 16:00
1.42
4.65
6.75
2.51.50
2.52.50
1.67
2.10
10 lis. 18:45
2.55
3.55
2.55
2.51.65
2.52.15
1.55
2.30
11 lis. 10:30
1.60
3.85
5.50
2.51.87
2.51.87
1.90
1.80
11 lis. 13:00
4.25
3.30
1.90
2.51.95
2.51.80
1.85
1.85
11 lis. 13:00
4.15
3.70
1.82
2.51.80
2.51.95
1.72
2.00
11 lis. 16:00
6.30
3.85
1.55
2.51.95
2.51.80
2.10
1.67
11 lis. 18:45
1.60
3.90
5.50
2.51.50
2.52.50
1.55
2.30
12 lis. 16:30
2.30
3.30
3.00
2.52.00
2.51.75
1.80
1.90
12 lis. 18:45
2.40
3.40
2.80
2.51.47
2.52.55
1.42
2.65
16 lis. 18:45
4.50
4.00
1.70
2.51.65
2.52.15
1.67
2.10
17 lis. 13:00
5.30
3.90
1.63
2.51.65
2.52.15
1.67
2.10
17 lis. 16:00
1.27
5.60
10.50
2.51.60
2.52.25
2.05
1.70
17 lis. 18:45
1.85
3.55
4.15
2.51.90
2.51.85
1.80
1.90
18 lis. 10:30
3.35
3.65
2.05
2.51.65
2.52.15
1.57
2.25
18 lis. 13:00
1.85
3.60
4.00
2.51.80
2.51.95
1.72
2.00
18 lis. 16:00
1.60
3.90
5.40
2.51.85
2.51.90
1.90
1.80
18 lis. 18:45
2.10
3.10
3.70
2.52.10
2.51.67
1.90
1.80
19 lis. 16:30
3.15
3.10
2.40
2.52.25
2.51.60
1.95
1.75
19 lis. 18:45
0
Listić
Pomaknite prst ulijevo za brisanje, udesno za prihvaćanje
Vaš listić za je prazan. Za postavljanje oklade, odaberite događaj i kliknite na tečaj