Nadolazeći događaji
Svi
jedan sat
osam sati
danas
četrdesetosam sati
- Favoriti (0)
- Povećanje kvota
UEFA Nations League
UEFA Champions League
UEFA Conference League
UEFA Europa League
Friendlies
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
NFL
MLB- Nogomet (1241)
- Košarka (139)
- Tenis (231)
- Stolni tenis (132)
- Hokej na ledu (186)
- Odbojka (16)
- Rukomet (66)
- Bejzbol (12)
- Kriket (20)
- Američki nogomet (77)
- Pikado (21)
- Snooker (7)
- Futsal (14)
- Ragbi liga (28)
- Australski nogomet (9)
- Boks (44)
- Ragbi liga (2)
- Golf (8)
- Counter-Strike (26)
- League of Legends (2)
- Borilačke vještine (17)
- Biciklizam (1)
- Vaterpolo (3)
- Hokej na parketu (6)
- Formula 1 (1)
- Zabava (1)
- Politika (1)
- Šah (1)
- Valorant (5)
- Dota2 (10)
- PostavkeDecimalan sustav 1.50GMT+00:00
Prebuilds
- 10 lis. 13:00
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 10 lis. 13:00
FiorentinaOba daju gol- DA - 10 lis. 16:00
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 10 lis. 16:00
Inter MilanOba daju gol- DA - 10 lis. 18:45
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 10 lis. 18:45
NapoliOba daju gol- DA - 11 lis. 10:30
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 11 lis. 10:30
ComoOba daju gol- DA - 11 lis. 13:00
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 11 lis. 13:00
LazioOba daju gol- DA - 11 lis. 13:00
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 11 lis. 13:00
BolognaOba daju gol- DA - 11 lis. 16:00
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 11 lis. 16:00
AC MilanOba daju gol- DA - 11 lis. 18:45
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 11 lis. 18:45
JuventusOba daju gol- DA - 12 lis. 16:30
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 12 lis. 16:30
AtalantaOba daju gol- DA - 12 lis. 18:45
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 12 lis. 18:45
TorinoOba daju gol- DA
Italija, Seria AIsplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
3.10
3.30
2.25
2.51.95
2.51.80
1.75
1.95
10 lis. 13:00
1.13
8.70
17.00
2.51.32
2.53.10
2.12
1.65
10 lis. 16:00
1.42
4.65
6.75
2.51.50
2.52.50
1.67
2.10
10 lis. 18:45
2.55
3.55
2.55
2.51.65
2.52.15
1.55
2.30
11 lis. 10:30
1.60
3.85
5.50
2.51.87
2.51.87
1.90
1.80
11 lis. 13:00
4.25
3.30
1.90
2.51.95
2.51.80
1.85
1.85
11 lis. 13:00
4.15
3.70
1.82
2.51.80
2.51.95
1.72
2.00
11 lis. 16:00
6.30
3.85
1.55
2.51.95
2.51.80
2.10
1.67
11 lis. 18:45
1.60
3.90
5.50
2.51.50
2.52.50
1.55
2.30
12 lis. 16:30
2.30
3.30
3.00
2.52.00
2.51.75
1.80
1.90
12 lis. 18:45
2.40
3.40
2.80
2.51.47
2.52.55
1.42
2.65
16 lis. 18:45
4.50
4.00
1.70
2.51.65
2.52.15
1.67
2.10
17 lis. 13:00
5.30
3.90
1.63
2.51.65
2.52.15
1.67
2.10
17 lis. 16:00
1.27
5.60
10.50
2.51.60
2.52.25
2.05
1.70
17 lis. 18:45
1.85
3.55
4.15
2.51.90
2.51.85
1.80
1.90
18 lis. 10:30
3.35
3.65
2.05
2.51.65
2.52.15
1.57
2.25
18 lis. 13:00
1.85
3.60
4.00
2.51.80
2.51.95
1.72
2.00
18 lis. 16:00
1.60
3.90
5.40
2.51.85
2.51.90
1.90
1.80
18 lis. 18:45
2.10
3.10
3.70
2.52.10
2.51.67
1.90
1.80
19 lis. 16:30
3.15
3.10
2.40
2.52.25
2.51.60
1.95
1.75
19 lis. 18:45
0
Listić
Pomaknite prst ulijevo za brisanje, udesno za prihvaćanje
Vaš listić za je prazan. Za postavljanje oklade, odaberite događaj i kliknite na tečaj
- Ulog5 €Tečaj2136.92Dobici10684.6 €Monaco CSKA Sofia - Monaco1.47Gent Gent - AGF Aarhus1.65PSV Eindhoven PSV Eindhoven - Heerenveen1.23Getafe Universitatea Craiova - Getafe2.45Atletico Madrid Atletico Madrid - Manchester United2.2Lens Lens - Sporting Lisbon2.35Manchester United Leeds United - Manchester United2.35Portugal Denmark - Portugal2.07Norway Wales - Norway1.5Arsenal Arsenal - Lille1.25Germany Germany - Serbia1.25Liverpool LASK Linz - Liverpool1.25Real Madrid Roma - Real Madrid2.05Barcelona Galatasaray - Barcelona1.28Bayern Munich Viking - Bayern Munich1.09Arsenal Arsenal - Leeds United1.38
- Ulog1817.53 KčTečaj2.45Dobici4452.94 KčTVB Stuttgart (redovno vrijeme) ThSV Eisenach - TVB Stuttgart2.45
- Ulog1682.47 KčTečaj2.45Dobici4122.05 KčTVB Stuttgart (redovno vrijeme) ThSV Eisenach - TVB Stuttgart2.45
- Ulog40 krTečaj75.1Dobici3004.22 krGermany Germany - Serbia1.25Portugal Denmark - Portugal2.05Norway Wales - Norway1.53Netherlands Greece - Netherlands2.15x Israel - Kosovo3.3Austria Ireland - Austria2.1Malta Malta - Gibraltar1.28
- Ulog1500 KčTečaj1.85Dobici2775 KčHBW Balingen-Weilstetten (redovno vrijeme) HBW Balingen-Weilstetten - Bergischer HC1.85