Nadolazeći događaji
Svi
jedan sat
osam sati
danas
četrdesetosam sati
- Favoriti (0)
- Povećanje kvota
Australian Open
UEFA Champions League
UEFA Conference League
UEFA Europa League
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
NBA
NHL
NFL
MLB
Rolex Shanghai Masters- Nogomet (1592)
- Košarka (219)
- Tenis (135)
- Stolni tenis (184)
- Hokej na ledu (226)
- Odbojka (42)
- Rukomet (109)
- Bejzbol (11)
- Kriket (26)
- Američki nogomet (133)
- Futsal (17)
- Ragbi liga (33)
- Australski nogomet (9)
- Boks (41)
- Ragbi liga (4)
- Golf (10)
- Counter-Strike (55)
- League of Legends (7)
- Borilačke vještine (16)
- Biciklizam (1)
- Vaterpolo (6)
- Hokej na parketu (40)
- Formula 1 (1)
- Zabava (1)
- Politika (1)
- Šah (1)
- Valorant (3)
- Dota2 (3)
- PostavkeDecimalan sustav 1.50GMT+00:00
07 lis. 16:00
10 lis. 11:30
10 lis. 14:00
10 lis. 13:00
09 lis. 18:00
07 lis. 16:00
10 lis. 11:30
10 lis. 14:00
10 lis. 13:00
09 lis. 18:00
07 lis. 16:00
10 lis. 11:30
10 lis. 14:00
10 lis. 13:00
09 lis. 18:00
07 lis. 16:00
10 lis. 11:30
- Boosted
Euroliga07 lis.•18:45Parisvs.Asvel VilleurbanneParisUkupno više 173.5 - Boosted
ATP Tour. Masters Series. Shanghai08 lis.•02:00Adolfo Daniel Vallejovs.Valentin RoyerAdolfo Daniel VallejoUkupno utakmica VIŠE 21.5 - Boosted
ATP Tour. Masters Series. Shanghai08 lis.•02:00Martin Landalucevs.Jan-Lennard StruffMartin LandalucePobjednik 1.seta - Martin Landaluce - Boosted
ATP Tour. Masters Series. Shanghai08 lis.•02:00Jaume Munarvs.Jenson BrooksbyJaume MunarPobjednik 1.seta - Jaume Munar - Boosted
Euroliga08 lis.•16:00BC Dubaivs.Crvena ZvezdaBC Dubai (-9.5) - Boosted
Euroliga08 lis.•16:00Maccabi Tel Avivvs.Olimpia MilanoMaccabi Tel AvivUkupno više 167.5 - Boosted
Seria A07 lis.•22:30Internacional RSvs.Corinthians PaulistaOba daju gol- DANajviše kornera - Internacional RS - Boosted
Seria A07 lis.•23:30Botafogo FR RJvs.Vasco da GamaVasco da GamaUkupno više 2.5 - Boosted
NBA. Predsezona08 lis.•00:05Chicago Bullsvs.Phoenix SunsPhoenix SunsUkupno više 226.5 - Boosted
Euroliga08 lis.•18:45Real Madridvs.PartizanReal Madrid (-5.5)Ukupno više 173.5 - Boosted
Euroliga09 lis.•18:15Olympiacosvs.Anadolu EfesOlympiacos (-9.5)Ukupno više 168.5 - Boosted
ATP Tour. Masters Series. Shanghai08 lis.•02:00Hubert Hurkaczvs.James DuckworthPobjednik 1.seta - Hubert HurkaczUkupno utakmica MANJE 23.5 - Boosted
ATP Tour. Masters Series. Shanghai08 lis.•02:00Nuno Borgesvs.Facundo Diaz Acosta1.set ukupno manje 10.5Hendikep igre Facundo Diaz Acosta (+3.5) - Boosted
Euroliga08 lis.•18:00Bayern Munichvs.Virtus BolognaBayern MunichUkupno više 166.51.četvrtina rezultat - 1 ( 3 načina) - Boosted
Euroliga08 lis.•18:15Panathinaikosvs.FenerbahcePanathinaikosUkupno više 166.51.četvrtina Fenerbahce ukupno više 18.5 - Boosted
Euroliga08 lis.•18:45Real Madridvs.PartizanReal MadridUkupno više 165.51.četvrtina Partizan ukupno više 20.5 - Boosted
NHL08 lis.•23:00Ottawa Senatorsvs.Philadelphia Flyers1.trećina - X - Boosted
NFL09 lis.•00:15Dallas Cowboysvs.Tampa Bay BuccaneersTampa Bay Buccaneers (+8.5)Ukupno više 47.5 - Boosted
Seria A09 lis.•00:30Palmeiras SPvs.EC BahiaUkupno više 4.5 - Boosted
UEFA Europska konferencijska liga15 lis.•16:45Hajduk Splitvs.AjaxAjaxUkupno više 2.5 - Boosted
UEFA Europska konferencijska liga15 lis.•19:00FC Copenhagenvs.BragaOba daju gol- DAUkupno više 2.512 - 07 lis. 18:45
ParisUkupno više 173.51.četvrtina rezultat - 1 ( 3 načina) - 07 lis. 18:45
Paris (redovno vrijeme)Ukupno više 173.5 - 08 lis. 16:00
BC DubaiUkupno više 167.51.četvrtina rezultat - 1 ( 3 načina) - 08 lis. 16:00
Maccabi Tel AvivUkupno više 172.51.četvrtina rezultat - 1 ( 3 načina) - 08 lis. 16:00
BC Dubai (redovno vrijeme)Ukupno više 167.5 - 08 lis. 16:00
Maccabi Tel Aviv (redovno vrijeme)Ukupno više 172.5 - 08 lis. 16:00
BC DubaiCrvena Zvezda (+6.5) - 08 lis. 18:00
Bayern MunichUkupno više 170.51.četvrtina rezultat - 1 ( 3 načina) - 08 lis. 18:00
Bayern Munich (redovno vrijeme)Ukupno više 170.5 - 08 lis. 18:15
PanathinaikosUkupno više 162.51.četvrtina rezultat - 1 ( 3 načina) - 08 lis. 18:15
Panathinaikos (redovno vrijeme)Ukupno više 162.5 - 08 lis. 18:30
ValenciaUkupno više 180.51.četvrtina rezultat - 1 ( 3 načina) - 08 lis. 18:30
Valencia (redovno vrijeme)Ukupno više 180.5 - 08 lis. 18:45
Real MadridUkupno više 174.51.četvrtina rezultat - 1 ( 3 načina) - 08 lis. 18:45
Real Madrid (redovno vrijeme)Ukupno više 174.5 - 09 lis. 18:15
OlympiacosUkupno više 172.51.četvrtina rezultat - 1 ( 3 načina) - 09 lis. 18:30
BarcelonaUkupno više 172.51.četvrtina rezultat - 1 ( 3 načina) - 09 lis. 18:30
BaskoniaUkupno više 178.51.četvrtina rezultat - 1 ( 3 načina) - 09 lis. 18:30
Barcelona (redovno vrijeme)Ukupno više 172.5 - 09 lis. 18:30
Baskonia (redovno vrijeme)Ukupno više 178.5
Uživo
Popularne oklade
Nadolazeće oklade

UEFA Europska konferencijska liga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
15 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
6.50
4.70
1.45
2.51.55
2.52.35
1.72
2.00
16:45
6.40
4.35
1.47
2.51.72
2.52.05
1.85
1.85
16:45
6.00
4.45
1.50
2.51.65
2.52.15
1.75
1.95
16:45
5.90
4.20
1.53
2.51.75
2.52.00
1.85
1.85
16:45
1.70
3.85
4.65
2.51.85
2.51.90
1.85
1.85
16:45
1.47
4.35
6.40
2.51.60
2.52.25
1.75
1.95
19:00
1.20
6.90
11.25
2.51.30
2.53.20
1.75
1.95
19:00
1.32
5.10
9.45
2.51.50
2.52.50
1.85
1.85
19:00

UEFA Liga prvaka
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
13 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.15
3.80
3.10
2.51.45
2.52.75
1.42
2.65
19:00

Eredivisie
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
09 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.25
6.90
8.65
2.51.14
2.54.90
1.32
3.10
18:00

Seria A
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
10 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
3.15
3.35
2.30
2.52.00
2.51.80
1.80
1.90
13:00

UEFA Europska konferencijska liga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
15 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.34
4.90
8.90
2.51.65
2.52.15
2.05
1.70
16:45

Premier liga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
18 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.80
3.60
2.30
2.51.60
2.52.25
1.53
2.35
13:00

UEFA Europska konferencijska liga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
15 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
3.00
3.10
2.45
2.52.30
2.51.57
1.95
1.75
16:45
1.15
7.60
16.00
2.51.33
2.53.05
2.15
1.63
19:00
1.05
13.50
38.00
2.51.20
2.54.10
2.80
1.38
19:00

UEFA Liga prvaka
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
13 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.50
3.70
2.55
2.51.55
2.52.35
1.47
2.50
16:45
1.25
5.45
13.00
2.51.57
2.52.30
2.20
1.60
19:00

UEFA Europska konferencijska liga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
15 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.35
3.20
3.00
2.51.87
2.51.87
1.70
2.05
19:00

UEFA Liga prvaka
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
14 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
10.25
6.40
1.23
2.51.32
2.53.10
1.67
2.10
16:45

UEFA Europska konferencijska liga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
15 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.30
5.20
9.85
2.51.57
2.52.30
2.00
1.72
16:45

UEFA Liga prvaka
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
13 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.27
5.65
10.75
2.51.45
2.52.65
1.85
1.85
19:00

Premier liga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
10 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.40
4.85
7.90
2.51.77
2.52.05
2.00
1.72
11:30

UEFA Liga prvaka
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
14 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
3.60
3.85
1.90
2.51.37
2.52.95
1.37
2.85
19:00

UEFA Europska konferencijska liga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
15 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.37
4.70
8.50
2.51.62
2.52.20
1.95
1.75
19:00

Seria A
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
10 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.42
4.85
6.85
2.51.47
2.52.70
1.63
2.15
18:45

UEFA Liga prvaka
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
13 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
3.55
3.65
1.97
2.51.62
2.52.20
1.57
2.25
16:45
8.30
6.10
1.29
2.51.18
2.54.30
1.37
2.85
19:00
20.50
12.75
1.08
2.51.15
2.54.80
1.72
2.00
19:00

UEFA Europska konferencijska liga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
15 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.80
3.60
2.35
2.51.67
2.52.10
1.57
2.25
16:45

UEFA Liga prvaka
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
13 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.97
3.90
3.25
2.51.34
2.53.00
1.35
2.95
19:00

Superliga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
12 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.60
4.35
5.00
2.51.50
2.52.60
1.53
2.35
17:00

Premier liga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
10 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.65
3.50
2.60
2.51.70
2.52.15
1.57
2.25
14:00

Seria A
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
11 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
6.35
3.90
1.57
2.52.00
2.51.80
2.05
1.70
18:45

UEFA Liga prvaka
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
14 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.15
3.55
3.10
2.51.67
2.52.10
1.60
2.20
19:00

Veikkausliiga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
07 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
4.45
4.00
1.72
2.51.65
2.52.25
1.65
2.12
16:00

UEFA Europska konferencijska liga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
15 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.85
3.60
2.30
2.51.50
2.52.50
1.45
2.55
19:00

UEFA Liga prvaka
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
13 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.20
3.50
3.10
2.51.67
2.52.10
1.57
2.25
19:00

Seria A
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
11 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.55
3.60
2.65
2.51.62
2.52.30
1.53
2.35
10:30

Bundesliga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
10 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
11.25
8.35
1.19
2.51.14
2.54.90
1.40
2.75
13:30

La Liga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
10 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.07
13.00
31.50
2.51.24
2.53.65
2.25
1.57
16:30

K-Liga 1
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
09 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.20
3.55
2.95
2.51.75
2.52.00
1.63
2.15
05:00

MLS
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
11 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.65
3.60
2.45
2.51.57
2.52.30
1.50
2.45
02:30

UEFA Liga prvaka
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
14 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
3.15
3.90
2.05
2.51.34
2.53.00
1.35
2.95
19:00

Seria A
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
10 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.14
8.70
17.25
2.51.32
2.53.10
2.10
1.67
16:00
11 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
4.25
3.75
1.82
2.51.80
2.52.00
1.75
1.95
16:00

La Liga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
09 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.65
3.25
2.75
2.52.05
2.51.77
1.80
1.90
19:00
10 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
4.15
3.70
1.85
2.51.85
2.51.95
1.75
1.95
14:15
1.32
5.85
8.20
2.51.29
2.53.35
1.47
2.50
19:00

Seria A
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
07 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.95
3.45
2.35
2.51.77
2.52.05
1.63
2.15
23:30
0
Listić
Pomaknite prst ulijevo za brisanje, udesno za prihvaćanje
Vaš listić za je prazan. Za postavljanje oklade, odaberite događaj i kliknite na tečaj
- Ulog5 €Tečaj208.03Dobici1040.19 €X (redovno vrijeme) Vaxjo Lakers - Linkopings HC4.4Frolunda HC -1.5Timra IK - Frolunda HC2.5X (redovno vrijeme) Djurgardens IF - Orebro HK4X (redovno vrijeme) Lulea HF - Malmo IF4.2X (redovno vrijeme) Skelleftea AIK - Farjestad BK4.15
- Ulog250 krTečaj2.44Dobici612 krComet (redovno vrijeme) Comet - Gruner1.53Manglerud Star (redovno vrijeme) Manglerud Star - Ski Elite1.6
- Ulog48 €Tečaj11.78Dobici565.66 €Atalanta Atalanta - Venezia1.57x2 Lecce - Bologna1.18Bayern Munich Augsburg - Bayern Munich1.1912 Mainz - Bayer Leverkusen1.23Neriješeno bez oklade - Chelsea Chelsea - Bournemouth1.32x2 Troyes - Marseille1.23Galatasaray Galatasaray - Kasimpasa1.3PSV Eindhoven PSV Eindhoven - Heerenveen1.25x2 Alaves - Atletico Madrid1.212 Real Betis - Osasuna1.2Inter Milan Inter Milan - Parma1.14
- Ulog10 €Tečaj55.62Dobici556.29 €X (redovno vrijeme) Vaxjo Lakers - Linkopings HC4.4Frolunda HC -1.5Timra IK - Frolunda HC2.5X (redovno vrijeme) Djurgardens IF - Orebro HK4X (redovno vrijeme) Lulea HF - Malmo IF4.2X (redovno vrijeme) Skelleftea AIK - Farjestad BK4.15
- Ulog174 €Tečaj2.7Dobici469.8 €Ukupno više 3.5IF Gnistan - Inter Turku2.7