Soron következő
Összes
1ó
8ó
24ó
48ó
- Kedvencek (0)
- Emelt Szorzók
Australian Open
UEFA Champions League
UEFA Conference League
UEFA Europa League
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
NBA
NHL
NFL
MLB
Rolex Shanghai Masters- Labdarúgás (1831)
- Kosárlabda (227)
- Tenisz (99)
- Asztalitenisz (161)
- Jégkorong (234)
- Röplabda (36)
- Kézilabda (81)
- Baseball (3)
- Krikett (35)
- Amerikai futball (140)
- Darts (18)
- Futsal (18)
- Uniós Rögbi (33)
- Ausztrál futball (9)
- Boksz (55)
- Ligarögbi (4)
- Golf (4)
- Counter-Strike (48)
- League of Legends (8)
- Harcművészetek (19)
- Kerékpározás (18)
- Vízilabda (15)
- Biatlon (2)
- Alpesi síelés (2)
- Floorball (58)
- Formula 1 (1)
- Szórakozás (1)
- Politika (1)
- Sakk (1)
- Valorant (4)
- Dota2 (1)
- BeállításokTizedes 1.50GMT+00:00
09 okt. 18:00
10 okt. 11:30
10 okt. 14:00
10 okt. 13:00
10 okt. 18:45
09 okt. 18:00
10 okt. 11:30
10 okt. 14:00
10 okt. 13:00
10 okt. 18:45
09 okt. 18:00
10 okt. 11:30
10 okt. 14:00
10 okt. 13:00
10 okt. 18:45
09 okt. 18:00
10 okt. 11:30
- Boostolt
Euroleague08 okt.•18:15Panathinaikosvs.FenerbahcePanathinaikosÖsszesen FÖLÖTT 163.5 - Boostolt
Euroleague08 okt.•16:00BC Dubaivs.Crvena ZvezdaBC Dubai (-9.5) - Boostolt
Euroleague08 okt.•16:00Maccabi Tel Avivvs.Olimpia MilanoMaccabi Tel AvivÖsszesen FÖLÖTT 167.5 - Boostolt
Primeira Liga09 okt.•17:45Moreirensevs.Gil VicenteGil VicenteÖsszesen FÖLÖTT 1.5 - Boostolt
Bundesliga09 okt.•18:30Borussia Dortmundvs.Werder BremenBorussia DortmundSerhou Guirassy - a játékos gólt szerezÖsszesen FÖLÖTT 3.5 - Boostolt
Bundesliga09 okt.•18:30Borussia Dortmundvs.Werder BremenBorussia DortmundSerhou Guirassy - 1. gólszerző - Boostolt
Ligue 109 okt.•18:45Lensvs.LyonMindkét csapat gólt szerez - IGENÖsszesen FÖLÖTT 3.5Szögletek összesen FELETT 8.5 - Boostolt
Primeira Liga09 okt.•19:15Bragavs.Sporting LisbonSporting LisbonMindkét csapat gólt szerez - IGENLuis Suarez Shots on Target OVER 0.5 - Boostolt
ATP Tour. Masters Series. Shanghai09 okt.•04:00Rei Sakamotovs.Andrey RublevAndrey RublevJátékok összesen ALATT 24.5 - Boostolt
Euroleague09 okt.•18:15Olympiacosvs.Anadolu EfesOlympiacos (-9.5)Összesen FÖLÖTT 168.5 - Boostolt
Euroleague09 okt.•18:15Olympiacosvs.Anadolu EfesOlympiacos (-8.5)Sasha Vezenkov lepattanók FELETT 5.5 - Boostolt
ATP Tour. Masters Series. Shanghai10 okt.•02:00Camilo Ugo Carabellivs.Felix Auger AliassimeJátékok hendikep Felix Auger Aliassime (-6.5) - Boostolt
Euroleague08 okt.•18:15Panathinaikosvs.FenerbahcePanathinaikosÖsszesen FÖLÖTT 166.51. negyedév Fenerbahce összesen FELETT 18.5 - Boostolt
Euroleague08 okt.•18:45Real Madridvs.PartizanReal MadridÖsszesen FÖLÖTT 165.51. negyedév Partizan összesen FELETT 20.5 - Boostolt
NHL08 okt.•23:00Ottawa Senatorsvs.Philadelphia Flyers1. időszak - X - Boostolt
NFL09 okt.•00:15Dallas Cowboysvs.Tampa Bay BuccaneersTampa Bay Buccaneers (+8.5)Összesen FÖLÖTT 47.5 - Boostolt
Serie A09 okt.•00:30Palmeiras SPvs.EC BahiaÖsszesen FÖLÖTT 4.5 - Boostolt
2. Bundesliga09 okt.•16:30FC Heidenheimvs.1.FC KaiserslauternMathias Honsak - a játékos gólt szerez - Boostolt
2. Bundesliga09 okt.•16:30Eintracht Braunschweigvs.Holstein KielFélidő/teljes játékidő - 1/1 - Boostolt
Eredivisie09 okt.•18:00PSV Eindhovenvs.HeerenveenMindkét csapat gólt szerez - IGENGuus Til két vagy több gólt fog szerezni - Boostolt
Bundesliga09 okt.•18:30Borussia Dortmundvs.Werder BremenBorussia DortmundÖsszesen FÖLÖTT 3.5Waldemar Anton Shots Over 0.5 - Boostolt
Ligue 109 okt.•18:45Lensvs.LyonLensMindkét csapat gólt szerez - IGENSzögletek összesen ALATT 8.5 - Boostolt
Championship09 okt.•19:00West Hamvs.QPRMaxwell Cornet Shots on Target OVER 0.5Összesen FÖLÖTT 4.5 - Boostolt
La Liga09 okt.•19:00Malagavs.EspanyolMalagaSzögletek összesen FELETT 7.5Alex Calatrava Shots on Target OVER 0.5 - Boostolt
UEFA Europa Conference League15 okt.•16:45Hajduk Splitvs.AjaxAjaxÖsszesen FÖLÖTT 2.5 - Boostolt
UEFA Europa Conference League15 okt.•19:00FC Copenhagenvs.BragaMindkét csapat gólt szerez - IGENÖsszesen FÖLÖTT 2.512 - 09 okt. 18:30
BarcelonaÖsszesen FÖLÖTT 173.51. negyed eredménye - 1 - 09 okt. 18:30
BaskoniaÖsszesen FÖLÖTT 178.51. negyed eredménye - 1 - 09 okt. 18:30
Barcelona (rendes idő)Összesen FÖLÖTT 173.5 - 09 okt. 18:30
Baskonia (rendes idő)Összesen FÖLÖTT 178.5 - 09 okt. 18:30
BarcelonaZalgiris (+6.5) - 09 okt. 18:30
BaskoniaBesiktas (+6.5) - 09 okt. 18:30
BarcelonaZalgiris (+6.5) - 09 okt. 18:30
BaskoniaBesiktas (+6.5) - 09 okt. 18:30
Összesen FÖLÖTT 173.5Zalgiris - 09 okt. 18:30
Összesen FÖLÖTT 178.5Besiktas - 15 okt. 16:45
Mindkét csapat gólt szerez - IGEN12 - 15 okt. 16:45
Sparta PragueMindkét csapat gólt szerez - NEM - 15 okt. 16:45
Sparta PragueMindkét csapat gólt szerez - IGEN - 15 okt. 16:45
Mindkét csapat gólt szerez - IGENLillestrom - 15 okt. 16:45
Összesen ALATT 2.5X2 - 15 okt. 16:45
Összesen ALATT 3.51. félidő összesen FELETT 0.5 - 15 okt. 16:45
Mindkét csapat gólt szerez - IGEN12 - 15 okt. 16:45
SunderlandMindkét csapat gólt szerez - NEM - 15 okt. 16:45
SunderlandMindkét csapat gólt szerez - IGEN - 15 okt. 16:45
Mindkét csapat gólt szerez - IGENTorreense
Játékban
Népszerű fogadások
Következő fogadások

UEFA Europa Conference League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
15 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
6.50
4.70
1.45
2.51.55
2.52.35
1.72
2.00
16:45
6.35
4.30
1.50
2.51.72
2.52.05
1.80
1.90
16:45
6.00
4.45
1.50
2.51.65
2.52.15
1.75
1.95
16:45
5.90
4.20
1.53
2.51.75
2.52.00
1.85
1.85
16:45
1.70
3.85
4.65
2.51.85
2.51.90
1.85
1.85
16:45
1.47
4.35
6.55
2.51.57
2.52.30
1.72
2.00
19:00
1.20
6.90
11.25
2.51.30
2.53.20
1.75
1.95
19:00
1.32
5.00
9.30
2.51.50
2.52.50
1.80
1.90
19:00

UEFA Champions League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
13 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.15
3.80
3.10
2.51.45
2.52.75
1.42
2.65
19:00

Eredivisie
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
09 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.25
6.90
8.65
2.51.14
2.54.90
1.32
3.10
18:00

Serie A
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
10 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
3.15
3.35
2.30
2.52.00
2.51.80
1.80
1.90
13:00

UEFA Europa Conference League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
15 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.32
5.00
9.30
2.51.65
2.52.15
2.10
1.67
16:45

Premier League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
18 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.80
3.60
2.30
2.51.60
2.52.25
1.53
2.35
13:00

UEFA Europa Conference League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
15 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
3.00
3.10
2.40
2.52.25
2.51.60
1.95
1.75
16:45
1.15
7.60
16.00
2.51.33
2.53.05
2.15
1.63
19:00
1.05
13.50
38.00
2.51.20
2.54.10
2.80
1.38
19:00

UEFA Champions League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
13 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.50
3.70
2.55
2.51.57
2.52.40
1.50
2.45
16:45
1.27
5.50
13.00
2.51.62
2.52.30
2.15
1.63
19:00

UEFA Europa Conference League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
15 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.35
3.20
3.00
2.51.87
2.51.87
1.70
2.05
19:00

UEFA Champions League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
14 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
10.25
6.40
1.23
2.51.32
2.53.10
1.67
2.10
16:45

UEFA Europa Conference League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
15 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.30
5.20
9.85
2.51.57
2.52.30
2.00
1.72
16:45

UEFA Champions League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
13 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.29
5.70
10.75
2.51.47
2.52.70
1.85
1.85
19:00

Premier League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
10 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.40
4.85
7.85
2.51.80
2.52.00
2.10
1.67
11:30

UEFA Champions League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
14 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
3.70
3.90
1.85
2.51.34
2.53.00
1.37
2.85
19:00

Serie A
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
10 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.45
4.80
6.60
2.51.47
2.52.70
1.60
2.20
18:45

UEFA Europa Conference League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
15 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.37
4.70
8.50
2.51.62
2.52.20
1.95
1.75
19:00

UEFA Champions League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
13 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
3.60
3.70
1.97
2.51.65
2.52.25
1.57
2.25
16:45
8.40
6.20
1.30
2.51.18
2.54.30
1.38
2.80
19:00
20.50
12.75
1.09
2.51.15
2.54.80
1.72
2.00
19:00

Premier League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
10 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.65
3.45
2.60
2.51.70
2.52.15
1.57
2.25
14:00

UEFA Europa Conference League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
15 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.80
3.60
2.35
2.51.67
2.52.10
1.57
2.25
16:45

Superliga
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
12 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.60
4.35
5.00
2.51.50
2.52.60
1.53
2.35
17:00

UEFA Champions League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
13 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.00
4.00
3.30
2.51.34
2.53.00
1.37
2.85
19:00

Serie A
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
11 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
6.35
3.90
1.57
2.52.00
2.51.80
2.05
1.70
18:45

UEFA Champions League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
14 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.15
3.55
3.10
2.51.67
2.52.10
1.60
2.20
19:00
13 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.20
3.50
3.10
2.51.70
2.52.15
1.60
2.20
19:00

UEFA Europa Conference League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
15 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.85
3.60
2.30
2.51.50
2.52.50
1.45
2.55
19:00

Bundesliga
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
10 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
12.50
8.70
1.17
2.51.13
2.55.10
1.42
2.65
13:30

Serie A
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
11 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.55
3.60
2.65
2.51.62
2.52.30
1.53
2.35
10:30

2. Bundesliga
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
09 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.60
3.80
2.35
2.51.45
2.52.65
1.42
2.65
16:30

K-League 1
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
09 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.20
3.55
2.95
2.51.75
2.52.00
1.63
2.15
05:00

La Liga
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
10 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.07
12.25
29.50
2.51.25
2.53.55
2.30
1.55
16:30

MLS
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
11 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.65
3.60
2.45
2.51.57
2.52.30
1.50
2.45
02:30

Serie A
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
10 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.15
8.55
15.25
2.51.32
2.53.10
2.10
1.67
16:00
11 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
4.25
3.75
1.82
2.51.80
2.52.00
1.75
1.95
16:00

La Liga
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
09 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.65
3.25
2.70
2.52.05
2.51.77
1.80
1.90
19:00
10 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
4.40
3.75
1.77
2.51.85
2.51.95
1.75
1.95
14:15
1.32
5.85
8.20
2.51.29
2.53.35
1.47
2.50
19:00

UEFA Champions League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
14 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
3.15
3.90
2.05
2.51.34
2.53.00
1.35
2.95
19:00

Premier League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
10 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
3.10
3.45
2.30
2.51.80
2.52.00
1.65
2.12
14:00
0
Szelvény
Törléshez húzza balra, elfogadáshoz jobbra.
A Fogadószelvény üres. Ha fogadni szeretnél, válassz ki egy eseményt és kattints a szorzóra.
- Tét6 €Szorzó80.43Nyeremény482.61 €Pontos eredmény 5:2 HC Fribourg Gotterron - HC Ajoie16.5JYP Jyvaskyla (rendes idő) SaiPa Lappeenranta - JYP Jyvaskyla2.65X (rendes idő) Jokerit Helsinki - HIFK4.1Pontos eredmény 5:2 Jokp - KeuPa HT15.5
- Tét$ 194.8Szorzó2.15Nyeremény$ 418.82Cards total UNDER 4.5Galatasaray - Kasimpasa2.15
- Tét193 €Szorzó2.07Nyeremény399.51 €Hynek Barton Max Hans Rehberg - Hynek Barton2.07
- Tét$ 80Szorzó4.4Nyeremény$ 3522. félidő eredménye - X2 Barcelona - Getafe4.4
- Tét100 €Szorzó2Nyeremény200 €Összesen ALATT 183.5Valencia - Hapoel Tel Aviv2