Sportesemények
Soron következő
Összes
1ó
8ó
24ó
48ó
flagPeru, Segunda
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.50
3.80
6.00
2.51.95
2.51.75
2.05
1.70
Beindul05:45
flagÉszak-Amerika, CONCACAF Nations League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
3.00
3.20
2.30
2.52.10
2.51.60
1.90
1.80
Beindul50:45
flagEl Salvador, Segunda Division
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.85
3.75
2.15
2.51.42
2.52.52
1.42
2.65
Beindul50:45
flagBolívia, Copa de la Division Profesional
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.85
3.30
2.35
2.51.58
2.52.15
1.55
2.30
25 szept. 21:15
flagParaguay, Division 2
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.55
3.90
5.25
2.51.67
2.52.10
1.75
1.95
25 szept. 21:30
flagMexikó, Liga TDP
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.95
3.30
3.80
2.52.10
2.51.60
1.95
1.75
25 szept. 21:30
flagHonduras, Reserve League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.57
4.45
4.50
2.51.27
2.53.20
1.37
2.85
25 szept. 21:30
25 szept. 21:30
flagParaguay, Primera
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.85
3.25
4.40
2.52.20
2.51.55
2.10
1.67
25 szept. 22:00
flagMexikó, Liga Premier
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
3.10
3.45
2.15
2.51.58
2.52.15
1.55
2.30
25 szept. 22:00
flagArgentína, Primera B Metropolitana
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
3.15
2.90
2.40
2.52.60
2.51.40
2.20
1.60
25 szept. 22:00
flagArgentína, Primera C Metropolitana
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.50
2.80
3.15
2.52.95
2.51.32
2.35
1.53
25 szept. 22:00
flagArgentína, Reserve League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.75
2.85
2.50
2.52.25
2.51.50
1.97
1.70
25 szept. 22:00
flagMexikó, Liga TDP
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.20
5.90
13.75
2.51.30
2.53.05
1.80
1.90
25 szept. 22:00
2.65
3.75
2.30
2.51.40
2.52.60
1.42
2.65
25 szept. 22:00
flagMexikó, Liga TDP
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.93
3.75
3.40
2.51.40
2.52.60
1.45
2.55
25 szept. 22:20
flagBrazília, Serie B
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.50
4.10
6.30
2.51.75
2.52.00
1.90
1.80
25 szept. 22:30
flagEgyesült Államok, NWSL. Women
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
3.90
4.00
1.70
2.51.50
2.52.40
25 szept. 22:30
flagKolumbia, Colombian Cup
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
3.10
3.15
2.30
2.52.10
2.51.67
1.85
1.85
25 szept. 23:00
flagArgentína, Primera B Metropolitana
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.05
3.00
3.90
2.52.40
2.51.47
2.12
1.65
25 szept. 23:00
flagEgyesült Államok, USL Championship
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.50
3.55
2.40
2.51.72
2.52.00
1.63
2.15
25 szept. 23:00
flagPanama, Liga Prom
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.63
3.85
4.85
2.51.52
2.52.25
1.63
2.15
25 szept. 23:00
flagChile, Copa de la Liga
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.47
3.80
7.00
2.51.58
2.52.15
1.80
1.90
25 szept. 23:00
flagKolumbia, Primera A
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.65
3.00
2.90
2.52.70
2.51.47
2.20
1.62
25 szept. 23:10
flagBrazília, Serie B
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.72
3.55
5.00
2.52.05
2.51.72
2.00
1.72
25 szept. 23:30
flagEgyesült Államok, USL Championship
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
3.20
3.90
1.93
2.51.37
2.52.70
1.40
2.75
25 szept. 23:30
flagBolívia, Copa de la Division Profesional
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.25
6.15
9.30
2.51.27
2.53.20
1.63
2.15
25 szept. 23:30
flagEcuador, Primera B
3.35
2.05
2.52.10
2.51.67
1.90
1.80
26 szept. 00:00
flagEgyesült Államok, NWSL. Women
1.11
16.25
2.51.37
2.52.85
26 szept. 00:00
flagÉszak-Amerika, CONCACAF Nations League
3.35
2.10
2.51.70
2.52.05
1.63
2.15
26 szept. 00:00
1.82
4.25
2.52.15
2.51.58
2.05
1.70
26 szept. 00:00
flagEgyesült Államok, NWSL. Women
1.90
3.45
2.51.60
2.52.20
26 szept. 00:30
flagMexikó, Liga MX
3.20
2.10
2.51.72
2.52.05
1.63
2.15
26 szept. 01:00
flagPeru, Segunda
1.93
4.30
2.52.02
2.51.65
1.90
1.80
26 szept. 01:00
flagKanada, CPL
1.53
5.00
2.51.45
2.52.45
1.60
2.20
26 szept. 01:00
flagEl Salvador, Primera Division
1.42
6.85
2.51.65
2.52.02
1.90
1.80
26 szept. 01:00
flagMexikó, Liga MX. Women
3.15
2.05
2.51.55
2.52.25
26 szept. 01:00
flagÉszak-Amerika, CONCACAF Nations League
1.65
5.25
2.52.10
2.51.60
2.15
1.63
26 szept. 01:00
flagEgyesült Államok, USL Championship
1.87
3.65
2.51.75
2.51.95
1.70
2.05
26 szept. 01:00
flagMexikó, Liga de Expansion MX
2.25
2.85
2.51.67
2.52.10
1.57
2.25
26 szept. 01:00
flagMexikó, Liga TDP
1.10
20.00
2.51.25
2.53.35
2.00
1.72
26 szept. 01:00
flagKolumbia, Primera A
1.95
4.15
2.52.20
2.51.67
2.00
1.75
26 szept. 01:15
flagPanama, LPF
1.32
10.50
2.51.80
2.52.00
2.25
1.57
26 szept. 01:30
flagCosta Rica, Liga de Ascenso
2.35
2.60
2.51.77
2.51.87
1.65
2.02
26 szept. 02:00
flagMexikó, Liga TDP
1.09
24.00
2.51.15
2.54.20
1.90
1.80
26 szept. 02:00
flagÚj-Zéland, Football Championship
4.55
1.57
2.51.30
2.53.05
1.42
2.65
26 szept. 02:30
flagMexikó, Liga MX
2.05
3.55
2.51.87
2.51.87
1.72
2.00
26 szept. 03:00
flagÉszak-Amerika, CONCACAF Nations League
1.75
4.65
2.52.15
2.51.58
2.10
1.67
26 szept. 03:00
flagÚj-Zéland, Football Championship
4.60
1.63
2.51.60
2.52.10
1.67
2.10
26 szept. 03:30
flagJapán, Nadeshiko Challenge League. Women
5.45
1.55
2.51.90
2.51.80
1.95
1.75
26 szept. 04:00
flagJapán, J3 League
1.67
4.40
2.51.72
2.52.00
1.75
1.95
26 szept. 04:00
flagJapán, Football League
2.65
2.65
2.52.25
2.51.52
1.95
1.75
26 szept. 05:00
flagJapán, Nadeshiko Challenge League. Women
2.15
3.00
2.51.95
2.51.75
1.80
1.90
26 szept. 05:00
4.25
1.70
2.51.72
2.52.00
1.72
2.00
26 szept. 05:00
2.80
2.50
2.52.25
2.51.52
2.00
1.72
26 szept. 05:00
flagMongólia, Premier League
3.35
1.87
2.51.40
2.52.60
1.45
2.55
26 szept. 05:00
flagJapán, J3 League
2.05
3.35
2.51.80
2.51.90
1.70
2.05
26 szept. 05:00
flagJapán, Football League
1.87
3.50
2.51.85
2.51.85
1.75
1.95
26 szept. 05:30
flagJapán, Football League
3.55
2.00
2.52.02
2.51.65
1.85
1.85
26 szept. 06:00
flagÁzsia, Asian Games
1.87
4.00
2.52.15
2.51.58
2.05
1.70
26 szept. 06:00
flagHongkong, FA Cup
3.90
1.82
2.51.55
2.52.20
1.60
2.20
26 szept. 06:00
flagJapán, J3 League
2.35
2.70
2.51.70
2.52.05
1.60
2.20
26 szept. 06:00
flagJapán, J2 League
2.35
3.10
2.52.15
2.51.58
1.90
1.80
26 szept. 08:00
2.70
2.60
2.52.30
2.51.50
2.00
1.72
26 szept. 08:00
1.60
5.00
2.51.70
2.52.05
1.75
1.95
26 szept. 08:00
2.65
2.40
2.51.58
2.52.15
1.55
2.30
26 szept. 08:00
2.65
2.40
2.51.90
2.51.80
1.72
2.00
26 szept. 08:00
3.20
2.15
2.51.90
2.51.80
1.75
1.95
26 szept. 08:00
2.10
3.15
2.51.85
2.51.85
1.72
2.00
26 szept. 08:00
1.53
6.00
2.51.90
2.51.80
2.00
1.72
26 szept. 08:00
3.40
2.05
2.51.85
2.51.85
1.72
2.00
26 szept. 08:00
2.45
2.65
2.51.75
2.51.95
1.65
2.12
26 szept. 08:00
flagCsehország, Czech (U-19) League
1.40
5.60
2.51.25
2.53.10
1.37
2.65
26 szept. 08:00
flagLengyelország, Division 4
5.40
1.40
2.51.25
2.53.10
1.40
2.55
26 szept. 08:00
flagDél-Afrika, Diski Challenge
1.70
4.25
2.51.65
2.52.02
1.70
2.05
26 szept. 08:00
flagJapán, J3 League
4.90
1.63
2.51.80
2.51.90
1.85
1.85
26 szept. 08:00
2.30
2.90
2.52.10
2.51.67
1.85
1.85
26 szept. 08:00
2.70
2.40
2.51.75
2.51.95
1.65
2.12
26 szept. 08:00
3.45
1.95
2.51.67
2.52.10
1.63
2.15
26 szept. 08:00
3.45
1.90
2.51.72
2.52.00
1.67
2.10
26 szept. 08:00
2.15
3.00
2.51.80
2.51.90
1.70
2.05
26 szept. 08:00
3.00
2.25
2.52.15
2.51.58
1.90
1.80
26 szept. 08:00
flagCsehország, Czech Rep. Division 3
2.90
1.97
2.51.40
2.52.45
1.40
2.55
26 szept. 08:15
4.25
1.65
2.51.52
2.52.20
1.57
2.15
26 szept. 08:15
2.30
2.45
2.51.35
2.52.65
1.35
2.75
26 szept. 08:15
3.70
1.72
2.51.50
2.52.25
1.53
2.25
26 szept. 08:15
1.87
3.20
2.51.37
2.52.55
1.38
2.60
26 szept. 08:15
flagCsehország, Czech (U-19) League
1.72
3.45
2.51.20
2.53.50
1.24
3.30
26 szept. 08:30
flagThaiföld, Division 3
2.05
3.40
2.51.95
2.51.75
1.80
1.90
26 szept. 08:30
1.34
8.15
2.51.67
2.52.10
2.00
1.72
26 szept. 08:30
2.40
2.75
2.52.00
2.51.72
1.80
1.90
26 szept. 08:30
2.90
2.25
2.51.95
2.51.75
1.80
1.90
26 szept. 08:30
1.38
8.50
2.51.95
2.51.75
2.25
1.57
26 szept. 08:30
flagIndonézia, Liga 2
2.20
2.75
2.51.70
2.51.97
1.60
2.10
26 szept. 08:30
2.70
2.35
2.52.07
2.51.60
1.87
1.77
26 szept. 08:30
2.60
2.40
2.52.10
2.51.58
1.87
1.77
26 szept. 08:30
flagOroszország, FNL
2.60
2.50
2.52.10
2.51.58
1.87
1.77
26 szept. 09:00
flagMagyarország, (U-19) League
1.87
3.15
2.51.40
2.52.45
1.42
2.47
26 szept. 09:00
flagLengyelország, Division 3
2.20
2.55
2.51.30
2.52.85
1.33
2.85
26 szept. 09:00
flagLengyelország, Division 4
5.20
1.45
2.51.37
2.52.55
1.53
2.25
26 szept. 09:00
1.50
4.65
2.51.35
2.52.65
1.47
2.35
26 szept. 09:00
flagÁzsia, ASEAN Championship
15.50
1.13
2.51.27
2.53.20
2.00
1.72
26 szept. 09:00
flagFinnország, Naisten Liiga Women
2.65
2.20
2.51.30
2.53.05
1.32
3.10
26 szept. 09:30
flagÉsztország, Meistriliiga Women
1.35
6.45
2.51.27
2.53.20
1.47
2.50
26 szept. 09:30
flagSpanyolország, Primera Division RFEF
2.15
3.35
2.52.25
2.51.52
2.00
1.72
26 szept. 10:00
flagSpanyolország, Tercera Division RFEF
2.50
2.70
2.52.10
2.51.60
1.85
1.85
26 szept. 10:00
2.55
2.60
2.51.95
2.51.75
1.75
1.95
26 szept. 10:00
2.15
3.15
2.52.00
2.51.72
1.80
1.90
26 szept. 10:00
flagSpanyolország, Primera. Women
3.90
1.75
2.51.67
2.52.07
26 szept. 10:00
1.85
3.80
2.51.93
2.51.80
26 szept. 10:00
flagLengyelország, Ekstraliga. Women
5.40
1.47
2.51.50
2.52.30
1.65
2.12
26 szept. 10:00
flagLengyelország, Division 3
2.65
2.20
2.51.52
2.52.20
1.50
2.30
26 szept. 10:00
1.30
7.15
2.51.25
2.53.10
1.50
2.30
26 szept. 10:00
1.38
6.00
2.51.30
2.52.85
1.50
2.30
26 szept. 10:00
flagPortugália, Campeonato Nacional. Women
2.25
3.00
2.52.20
2.51.55
1.95
1.75
26 szept. 10:00
flagÁzsia, Asian Games
1.23
10.75
2.51.45
2.52.45
1.90
1.80
26 szept. 10:30
flagOlaszország, Serie A. Women
1.35
7.35
2.51.60
2.52.10
1.95
1.75
26 szept. 10:30
flagSvédország, Division 2
4.25
1.63
2.51.30
2.53.05
1.40
2.75
26 szept. 10:30
flagCsehország, Czech (U-19) League
2.10
2.65
2.51.25
2.53.10
1.29
3.10
26 szept. 10:45
flagVilág, Club Friendlies
A mérkőzésformátum szabályai módosíthatók
1.34
7.35
2.51.47
2.52.40
1.75
1.95
26 szept. 11:00
flagNorvégia, 2.liga
1.38
6.70
2.51.35
2.52.80
1.60
2.20
26 szept. 11:00
1.45
5.10
2.51.22
2.53.55
1.33
3.05
26 szept. 11:00
flagLitvánia, A Lyga. Women
2.51.23
2.53.65
26 szept. 11:00
flagNorvégia, 3. liga
1.06
22.00
1.75
1.90
26 szept. 11:00
flagPortugália, (U-19) Championship
1.53
5.00
2.51.70
2.51.97
1.77
1.87
26 szept. 11:00
flagSvédország, Elitettan. Women
4.55
1.60
2.51.40
2.52.60
1.47
2.50
26 szept. 11:00
2.50
2.60
2.51.85
2.51.85
1.67
2.10
26 szept. 11:00
flagSvédország, Division 1
1.67
4.00
2.51.37
2.52.70
1.45
2.55
26 szept. 11:00
1.82
3.90
2.51.62
2.52.08
1.63
2.15
26 szept. 11:00
flagThaiföld, Division 3
2.15
3.15
2.51.95
2.51.75
1.80
1.90
26 szept. 11:00
2.25
3.10
2.52.15
2.51.58
1.90
1.80
26 szept. 11:00
2.55
2.70
2.52.20
2.51.55
1.95
1.75
26 szept. 11:00
flagNorvégia, Toppserien. Women
5.20
1.47
2.51.32
2.52.95
1.47
2.50
26 szept. 11:00
2.07
2.95
2.51.45
2.52.45
1.45
2.55
26 szept. 11:00
1.55
4.90
2.51.55
2.52.20
1.67
2.10
26 szept. 11:00
flagLengyelország, Division 3
2.85
2.10
2.51.50
2.52.25
1.47
2.35
26 szept. 11:00
flagFinnország, Naisten Liiga Women
2.55
2.35
2.51.42
2.52.52
1.42
2.65
26 szept. 11:00
3.90
1.80
2.51.70
2.52.05
1.67
2.10
26 szept. 11:00
flagSvédország, Damallsvenskan
1.60
4.45
2.51.55
2.52.30
26 szept. 11:00
flagSvédország, Division 2
2.20
2.70
2.51.30
2.53.05
1.33
3.05
26 szept. 11:00
5.35
1.55
2.51.55
2.52.20
1.70
2.05
26 szept. 11:00
1.67
4.40
2.51.35
2.52.80
1.45
2.55
26 szept. 11:00
6.75
1.38
2.51.30
2.53.05
1.53
2.35
26 szept. 11:00
1.47
5.90
2.51.55
2.52.20
1.72
2.00
26 szept. 11:00
1.70
4.00
2.51.32
2.52.95
1.40
2.75
26 szept. 11:00
flagDánia, A-Liga. Women
4.00
1.70
2.51.40
2.52.60
1.47
2.50
26 szept. 11:00
1.06
22.50
2.51.20
2.53.75
2.05
1.70
26 szept. 11:00
1.12
15.00
2.51.30
2.53.05
2.12
1.65
26 szept. 11:00
flagLengyelország, Division 4
2.95
1.95
2.51.40
2.52.45
1.42
2.47
26 szept. 11:00
flagDél-Afrika, Diski Challenge
4.80
1.53
2.51.40
2.52.60
1.53
2.35
26 szept. 11:00
flagAnglia, Championship Women
4.60
1.57
2.51.47
2.52.45
26 szept. 11:00
flagDánia, 3rd Division
4.35
1.53
2.51.25
2.53.10
1.34
2.80
26 szept. 11:00
flagFinnország, Ykkonen
1.77
3.45
2.51.25
2.53.35
1.30
3.20
26 szept. 11:30
flagOroszország, FNL
3.35
2.05
2.52.15
2.51.55
1.97
1.70
26 szept. 11:30
flagDánia, 2nd Division
2.25
2.95
2.51.75
2.51.95
1.67
2.10
26 szept. 11:30
flagKína, League One
1.70
4.60
2.51.70
2.52.05
1.75
1.95
26 szept. 11:30
flagThaiföld, Division 3
1.50
5.55
2.51.52
2.52.25
1.67
2.10
26 szept. 11:30
flagBelgium, Super League. Women
1.32
7.00
2.51.32
2.53.10
26 szept. 11:30
flagFinnország, Ykkonen
1.67
4.35
2.51.42
2.52.52
1.53
2.35
26 szept. 12:00
flagSpanyolország, Segunda
2.35
2.80
2.51.75
2.52.10
1.60
2.25
26 szept. 12:00
flagDánia, 2nd Division
2.90
2.25
2.51.72
2.52.00
1.63
2.15
26 szept. 12:00
5.40
1.60
2.51.45
2.52.45
1.57
2.25
26 szept. 12:00
flagNorvégia, 2.liga
1.20
10.00
2.51.25
2.53.35
1.63
2.15
26 szept. 12:00
2.45
2.40
2.51.35
2.52.80
1.37
2.85
26 szept. 12:00
1.08
20.00
1.65
2.12
26 szept. 12:00
flagNémetország, Regionalliga
2.85
1.97
2.51.25
2.53.10
1.27
3.15
26 szept. 12:00
2.55
2.30
2.51.45
2.52.35
1.42
2.47
26 szept. 12:00
2.65
2.10
2.51.27
2.53.00
1.30
3.00
26 szept. 12:00
1.93
3.00
2.51.27
2.53.00
1.32
2.90
26 szept. 12:00
2.70
2.10
2.51.27
2.53.00
1.30
3.00
26 szept. 12:00
flagNorvégia, 3. liga
1.04
24.00
1.65
2.02
26 szept. 12:00
6.90
1.29
2.51.22
2.53.30
1.42
2.47
26 szept. 12:00
1.17
9.90
1.29
3.10
26 szept. 12:00
3.55
1.65
1.15
4.25
26 szept. 12:00
flagSvédország, Elitettan. Women
3.50
1.93
2.51.62
2.52.08
1.57
2.25
26 szept. 12:00
flagLengyelország, Division 3
1.60
4.35
2.51.55
2.52.15
1.60
2.10
26 szept. 12:00
flagSvédország, Division 2
2.35
2.75
2.51.67
2.52.10
1.57
2.25
26 szept. 12:00
2.35
2.60
2.51.42
2.52.52
1.42
2.65
26 szept. 12:00
2.90
2.10
2.51.32
2.52.95
1.35
2.95
26 szept. 12:00
1.57
4.80
2.51.32
2.52.95
1.45
2.55
26 szept. 12:00
7.10
1.37
2.51.30
2.53.05
1.55
2.30
26 szept. 12:00
1.20
12.00
2.51.25
2.53.35
1.67
2.10
26 szept. 12:00
flagNorvégia, Division 1. Women
3.50
1.77
2.51.32
2.52.95
1.38
2.80
26 szept. 12:00
flagIndonézia, Liga 2
2.00
3.15
2.51.77
2.51.87
1.67
2.00
26 szept. 12:00
2.45
2.40
2.51.87
2.51.77
1.70
1.97
26 szept. 12:00
flagÉsztország, Meistriliiga Women
5.35
1.42
2.51.22
2.53.55
1.32
3.10
26 szept. 12:00
flagDánia, 3rd Division
3.00
2.05
2.51.65
2.52.02
1.57
2.15
26 szept. 12:00
1.70
3.85
2.51.42
2.52.40
1.47
2.35
26 szept. 12:00
flagFinnország, Ykkosliiga
1.60
4.45
2.51.40
2.52.60
1.50
2.45
26 szept. 12:00
flagTörökország, 2. Lig
1.87
3.50
2.51.40
2.52.60
1.45
2.55
26 szept. 12:30
flagHollandia, Tweede Divisie
1.87
3.30
2.51.35
2.52.80
1.38
2.80
26 szept. 12:30
flagOlaszország, Serie C
2.30
3.10
2.52.25
2.51.52
2.00
1.72
26 szept. 12:30
1.82
4.00
2.51.95
2.51.75
1.85
1.85
26 szept. 12:30
4.15
1.85
2.52.15
2.51.58
2.00
1.72
26 szept. 12:30
2.30
2.95
2.51.95
2.51.75
1.80
1.90
26 szept. 12:30
2.10
3.35
2.52.00
2.51.72
1.85
1.85
26 szept. 12:30
2.80
2.35
2.51.85
2.51.85
1.70
2.05
26 szept. 12:30
flagAnglia, Super League Women
41.00
1.03
2.51.25
2.53.35
2.80
1.38
26 szept. 12:30
flagDánia, 3rd Division
2.07
2.85
2.51.55
2.52.15
1.50
2.30
26 szept. 12:30
flagÁzsia, ASEAN Championship
1.40
6.90
2.51.62
2.52.08
1.90
1.80
26 szept. 12:30
flagFinnország, Ykkonen
2.70
2.15
2.51.30
2.53.05
1.33
3.05
26 szept. 13:00
2.30
2.85
2.52.00
2.51.72
1.80
1.90
26 szept. 13:00
flagOroszország, FNL
1.67
4.40
2.51.87
2.51.77
1.82
1.82
26 szept. 13:00
flagDánia, 2nd Division
1.72
4.15
2.51.52
2.52.25
1.60
2.20
26 szept. 13:00
flagAfrika, Africa Cup of Nations
1.29
11.50
2.52.05
2.51.72
2.85
1.37
26 szept. 13:00
1.87
4.70
2.52.80
2.51.40
2.50
1.47
26 szept. 13:00
flagNorvégia, 2.liga
6.10
1.40
2.51.30
2.53.05
1.50
2.45
26 szept. 13:00
1.53
4.65
2.51.25
2.53.35
1.33
3.05
26 szept. 13:00
flagNémetország, Regionalliga
1.72
3.45
2.51.22
2.53.30
1.27
3.15
26 szept. 13:00
flagNorvégia, 3. liga
1.32
6.00
2.51.20
2.53.50
1.37
2.65
26 szept. 13:00
flagParaguay, Division 2
1.75
4.40
2.52.02
2.51.65
1.95
1.75
26 szept. 13:00
3.45
1.97
2.51.95
2.51.75
1.80
1.90
26 szept. 13:00
flagOlaszország, Serie D
26 szept. 13:00
flagTörökország, 2. Lig
1.38
6.70
2.51.72
2.52.00
1.95
1.75
26 szept. 13:00
1.70
4.35
2.51.67
2.52.10
1.70
2.05
26 szept. 13:00
flagHollandia, Tweede Divisie
2.60
2.20
2.51.30
2.53.05
1.33
3.05
26 szept. 13:00
1.47
5.30
2.51.45
2.52.45
1.60
2.20
26 szept. 13:00
1.90
3.25
2.51.32
2.52.95
1.37
2.85
26 szept. 13:00
1.47
5.40
2.51.40
2.52.60
1.55
2.30
26 szept. 13:00
2.40
2.40
2.51.35
2.52.80
1.38
2.80
26 szept. 13:00
1.57
4.60
2.51.42
2.52.52
1.53
2.35
26 szept. 13:00
flagNorvégia, Toppserien. Women
8.15
1.30
2.51.40
2.52.60
1.75
1.95
26 szept. 13:00
flagLengyelország, Division 3
1.70
3.80
2.51.42
2.52.40
1.47
2.35
26 szept. 13:00
2.20
2.60
2.51.55
2.52.15
1.50
2.30
26 szept. 13:00
2.25
2.60
2.51.67
2.52.00
1.57
2.15
26 szept. 13:00
2.90
2.05
2.51.50
2.52.25
1.47
2.35
26 szept. 13:00
flagSvédország, Damallsvenskan
1.53
4.85
2.51.50
2.52.35
26 szept. 13:00
1.08
20.50
2.51.37
2.52.90
26 szept. 13:00
12.75
1.15
2.51.38
2.52.80
26 szept. 13:00
flagOlaszország, Serie A. Women
1.77
4.15
2.51.90
2.51.80
1.85
1.85
26 szept. 13:00
flagBulgária, 2nd League
2.40
2.80
2.52.30
2.51.47
2.00
1.67
26 szept. 13:00
flagSvédország, Division 2
2.15
2.90
2.51.42
2.52.52
1.42
2.65
26 szept. 13:00
flagNorvégia, Division 1. Women
15.50
1.11
2.51.27
2.53.20
2.05
1.70
26 szept. 13:00
flagLengyelország, Division 4
1.18
11.50
2.51.25
2.53.10
1.65
2.02
26 szept. 13:00
flagEurópa, UEFA Nations League
2.55
2.90
2.52.30
2.51.62
2.00
1.75
26 szept. 13:00
flagDél-Afrika, Diski Challenge
2.45
2.45
2.51.67
2.52.10
1.57
2.25
26 szept. 13:00
7.10
1.35
2.51.37
2.52.70
1.65
2.12
26 szept. 13:00
flagAusztria, Bundesliga. Women
2.10
2.95
2.51.58
2.52.15
1.53
2.35
26 szept. 13:00
flagDánia, 3rd Division
2.35
2.40
2.51.40
2.52.45
1.40
2.55
26 szept. 13:00
flagFinnország, Ykkosliiga
2.40
2.70
2.51.90
2.51.80
1.75
1.95
26 szept. 13:00
flagHollandia, Tweede Divisie
2.90
2.10
2.51.47
2.52.40
1.47
2.50
26 szept. 13:15
flagWales, Premier League
1.47
5.55
2.51.42
2.52.52
1.60
2.20
26 szept. 13:30
4.50
1.63
2.51.40
2.52.60
1.50
2.45
26 szept. 13:30
2.50
2.45
2.51.55
2.52.20
1.50
2.45
26 szept. 13:30
2.07
3.25
2.51.80
2.51.90
1.72
2.00
26 szept. 13:30
1.63
4.85
2.51.80
2.51.90
1.85
1.85
26 szept. 13:30
3.55
1.90
2.51.62
2.52.08
1.60
2.20
26 szept. 13:30
3.45
1.90
2.51.47
2.52.40
1.50
2.45
26 szept. 13:30
38.00
1.04
2.51.15
2.54.35
2.25
1.57
26 szept. 13:30
flagAusztria, Regionalliga
4.50
1.53
2.51.32
2.52.75
1.45
2.40
26 szept. 13:30
flagSzlovákia, 2.Liga
1.60
4.35
2.51.55
2.52.15
1.60
2.10
26 szept. 13:30
1.20
9.90
2.51.35
2.52.65
1.77
1.87
26 szept. 13:30
1.45
5.55
2.51.58
2.52.10
1.70
1.97
26 szept. 13:30
flagSzlovákia, 3.Liga
1.72
3.75
2.51.40
2.52.45
1.45
2.40
26 szept. 13:30
1.34
6.90
2.51.50
2.52.25
1.77
1.87
26 szept. 13:30
1.35
6.65
2.51.40
2.52.45
1.65
2.02
26 szept. 13:30
1.93
3.20
2.51.55
2.52.15
1.53
2.25
26 szept. 13:30
flagCsehország, Czech Rep. Division 3
2.10
2.80
2.51.50
2.52.25
1.47
2.35
26 szept. 13:30
3.90
1.70
2.51.52
2.52.20
1.57
2.15
26 szept. 13:30
2.50
2.30
2.51.52
2.52.20
1.50
2.30
26 szept. 13:30
1.42
5.55
2.51.52
2.52.20
1.67
2.00
26 szept. 13:30
flagLengyelország, Ekstraliga. Women
18.25
1.09
2.51.30
2.53.05
2.25
1.57
26 szept. 13:30
flagWales, Cymru Championship
2.20
2.70
2.51.55
2.52.20
1.53
2.35
26 szept. 13:30
3.45
1.82
2.51.35
2.52.80
1.40
2.75
26 szept. 13:30
flagAnglia, League One
2.55
2.50
2.51.60
2.52.10
1.57
2.25
26 szept. 14:00
1.55
5.30
2.51.60
2.52.10
1.75
1.95
26 szept. 14:00
1.77
4.30
2.51.95
2.51.75
1.90
1.80
26 szept. 14:00
1.32
7.80
2.51.30
2.53.05
1.57
2.25
26 szept. 14:00
26 szept. 14:00
1.42
6.70
2.51.70
2.52.05
1.90
1.80
26 szept. 14:00
1.47
6.30
2.51.75
2.51.95
1.90
1.80
26 szept. 14:00
2.35
2.80
2.51.85
2.51.85
1.72
2.00
26 szept. 14:00
2.15
3.00
2.51.75
2.51.95
1.67
2.10
26 szept. 14:00
flagAnglia, League Two
2.10
3.10
2.51.70
2.52.05
1.63
2.15
26 szept. 14:00
2.15
3.00
2.51.75
2.51.95
1.65
2.12
26 szept. 14:00
2.40
2.85
2.51.95
2.51.75
1.75
1.95
26 szept. 14:00
2.50
2.85
2.51.90
2.51.80
1.72
2.00
26 szept. 14:00
1.70
4.30
2.51.80
2.51.90
1.80
1.90
26 szept. 14:00
4.15
1.80
2.51.80
2.51.90
1.75
1.95
26 szept. 14:00
1.53
5.15
2.51.55
2.52.20
1.70
2.05
26 szept. 14:00
1.87
3.85
2.51.90
2.51.80
1.80
1.90
26 szept. 14:00
2.95
2.10
2.51.65
2.52.02
1.60
2.20
26 szept. 14:00
flagAnglia, National League
1.63
4.75
2.51.52
2.52.25
1.63
2.15
26 szept. 14:00
2.00
3.40
2.51.85
2.51.85
1.75
1.95
26 szept. 14:00
1.67
4.40
2.51.55
2.52.20
1.63
2.15
26 szept. 14:00
2.40
2.55
2.51.45
2.52.45
1.45
2.55
26 szept. 14:00
5.25
1.50
2.51.30
2.53.05
1.42
2.65
26 szept. 14:00
2.15
3.00
2.51.58
2.52.15
1.55
2.30
26 szept. 14:00
1.57
5.10
2.51.60
2.52.10
1.72
2.00
26 szept. 14:00
2.50
2.50
2.51.42
2.52.52
1.42
2.65
26 szept. 14:00
2.70
2.50
2.51.80
2.51.90
1.70
2.05
26 szept. 14:00
1.72
4.35
2.51.67
2.52.10
1.67
2.10
26 szept. 14:00
2.15
3.10
2.51.70
2.52.05
1.63
2.15
26 szept. 14:00
2.10
3.10
2.51.67
2.52.10
1.60
2.20
26 szept. 14:00
flagFinnország, Ykkonen
1.29
7.15
2.51.22
2.53.55
1.42
2.65
26 szept. 14:00
flagVilág, Club Friendlies
A mérkőzésformátum szabályai módosíthatók
2.85
2.15
2.51.65
2.52.02
1.60
2.20
26 szept. 14:00
flagHorvátország, 1. HNL
2.45
2.70
2.52.05
2.51.70
1.85
1.85
26 szept. 14:00
2.95
2.35
2.52.15
2.51.58
1.90
1.80
26 szept. 14:00
2.00
3.60
2.52.00
2.51.72
1.85
1.85
26 szept. 14:00
flagSkócia, Challenge Cup
1.07
19.75
2.51.25
2.53.35
2.20
1.60
26 szept. 14:00
2.15
2.90
2.51.47
2.52.40
1.47
2.50
26 szept. 14:00
1.32
7.10
2.51.32
2.52.95
1.57
2.25
26 szept. 14:00
2.60
2.20
2.51.27
2.53.20
1.30
3.20
26 szept. 14:00
1.50
4.75
2.51.30
2.53.05
1.40
2.75
26 szept. 14:00
3.40
1.80
2.51.27
2.53.20
1.30
3.20
26 szept. 14:00
1.12
14.75
2.51.25
2.53.35
1.85
1.85
26 szept. 14:00
3.75
1.70
2.51.27
2.53.20
1.32
3.10
26 szept. 14:00
1.32
7.35
2.51.37
2.52.70
1.65
2.12
26 szept. 14:00
1.11
15.75
2.51.25
2.53.35
1.95
1.75
26 szept. 14:00
3.90
1.70
2.51.35
2.52.80
1.42
2.65
26 szept. 14:00
1.63
4.10
2.51.27
2.53.20
1.34
3.00
26 szept. 14:00
3.50
1.77
2.51.25
2.53.35
1.30
3.20
26 szept. 14:00
1.70
3.80
2.51.27
2.53.20
1.35
2.95
26 szept. 14:00
1.77
3.65
2.51.35
2.52.80
1.42
2.65
26 szept. 14:00
1.23
9.35
2.51.27
2.53.20
1.67
2.10
26 szept. 14:00
2.60
2.20
2.51.30
2.53.05
1.32
3.10
26 szept. 14:00
1.12
15.75
2.51.27
2.53.20
2.00
1.72
26 szept. 14:00
flagÉszak-Írország, Premiership
1.90
3.40
2.51.55
2.52.20
1.55
2.30
26 szept. 14:00
1.67
4.50
2.51.60
2.52.10
1.67
2.10
26 szept. 14:00
2.25
2.80
2.51.65
2.52.02
1.60
2.20
26 szept. 14:00
3.15
1.95
2.51.60
2.52.10
1.57
2.25
26 szept. 14:00
flagVilág, U19 International Friendlies
Match format rules can be changed
2.00
3.35
2.51.65
2.52.02
1.63
2.15
26 szept. 14:00
1.95
3.70
2.51.90
2.51.80
1.80
1.90
26 szept. 14:00
flagAnglia, FA Trophy
1.80
4.00
2.51.40
2.52.60
1.47
2.50
26 szept. 14:00
1.90
3.50
2.51.52
2.52.25
1.55
2.30
26 szept. 14:00
3.85
1.82
2.51.65
2.52.02
1.67
2.10
26 szept. 14:00
2.30
2.60
2.51.45
2.52.45
1.45
2.55
26 szept. 14:00
2.50
2.45
2.51.65
2.52.02
1.60
2.20
26 szept. 14:00
2.40
2.55
2.51.55
2.52.20
1.53
2.35
26 szept. 14:00
6.00
1.47
2.51.35
2.52.80
1.50
2.45
26 szept. 14:00
1.53
5.10
2.51.35
2.52.80
1.50
2.45
26 szept. 14:00
4.65
1.53
2.51.47
2.52.40
1.60
2.20
26 szept. 14:00
1.82
3.80
2.51.52
2.52.25
1.57
2.25
26 szept. 14:00
3.70
1.85
2.51.58
2.52.15
1.60
2.20
26 szept. 14:00
1.42
5.85
2.51.40
2.52.60
1.60
2.20
26 szept. 14:00
1.72
4.25
2.51.55
2.52.20
1.60
2.20
26 szept. 14:00
flagUruguay, Primera Division
3.75
1.97
2.52.20
2.51.55
2.00
1.72
26 szept. 14:00
flagNorvégia, 2.liga
1.53
5.00
2.51.40
2.52.60
1.53
2.35
26 szept. 14:00
2.15
2.75
2.51.30
2.53.05
1.32
3.10
26 szept. 14:00
flagSpanyolország, Tercera Division RFEF
4.00
1.87
2.52.08
2.51.62
1.95
1.75
26 szept. 14:00
2.00
3.45
2.51.90
2.51.80
1.80
1.90
26 szept. 14:00
1.67
4.90
2.51.95
2.51.75
1.95
1.75
26 szept. 14:00
flagAusztria, Regionalliga
2.20
2.60
2.51.40
2.52.45
1.40
2.55
26 szept. 14:00
5.70
1.40
2.51.35
2.52.65
1.50
2.30
26 szept. 14:00
4.35
1.57
2.51.35
2.52.65
1.42
2.47
26 szept. 14:00
2.85
2.00
2.51.32
2.52.75
1.35
2.75
26 szept. 14:00
flagAusztria, Landesliga
3.55
1.67
2.51.32
2.52.75
1.38
2.60
26 szept. 14:00
1.53
4.30
2.51.25
2.53.10
1.35
2.75
26 szept. 14:00
flagPortugália, (U-19) Championship
2.55
2.35
2.51.75
2.51.90
1.63
2.05
26 szept. 14:00
flagSvédország, Elitettan. Women
3.75
1.87
2.51.67
2.52.10
1.60
2.20
26 szept. 14:00
flagSvédország, Division 1
5.25
1.50
2.51.75
2.51.95
1.85
1.85
26 szept. 14:00
3.00
2.10
2.51.62
2.52.08
1.57
2.25
26 szept. 14:00
3.90
1.67
2.51.45
2.52.45
1.53
2.35
26 szept. 14:00
2.75
2.25
2.51.40
2.52.60
1.40
2.75
26 szept. 14:00
flagCsehország, Czech Rep. Division 3
1.67
4.00
2.51.52
2.52.20
1.57
2.15
26 szept. 14:00
flagAnglia, National League North
2.07
3.00
2.51.55
2.52.20
1.55
2.30
26 szept. 14:00
2.07
3.10
2.51.52
2.52.25
1.53
2.35
26 szept. 14:00
1.90
3.55
2.51.65
2.52.02
1.63
2.15
26 szept. 14:00
1.60
4.90
2.51.75
2.51.95
1.80
1.90
26 szept. 14:00
2.30
2.70
2.51.55
2.52.20
1.53
2.35
26 szept. 14:00
1.60
4.90
2.51.58
2.52.15
1.67
2.10
26 szept. 14:00
2.65
2.30
2.51.47
2.52.40
1.45
2.55
26 szept. 14:00
2.40
2.65
2.51.70
2.52.05
1.60
2.20
26 szept. 14:00
1.90
3.55
2.51.60
2.52.10
1.60
2.20
26 szept. 14:00
2.07
3.10
2.51.67
2.52.10
1.60
2.20
26 szept. 14:00
2.80
2.35
2.51.95
2.51.75
1.75
1.95
26 szept. 14:00
2.20
3.00
2.51.85
2.51.85
1.72
2.00
26 szept. 14:00
flagAnglia, Isthmian League
2.15
2.90
2.51.52
2.52.25
1.50
2.45
26 szept. 14:00
2.15
2.90
2.51.70
2.52.05
1.63
2.15
26 szept. 14:00
flagAnglia, Northern Premier League
2.80
2.25
2.51.72
2.52.00
1.63
2.15
26 szept. 14:00
2.10
3.00
2.51.67
2.52.10
1.60
2.20
26 szept. 14:00
1.57
5.00
2.51.60
2.52.10
1.72
2.00
26 szept. 14:00
1.42
6.15
2.51.47
2.52.40
1.70
2.05
26 szept. 14:00
flagAnglia, National League South
2.85
2.20
2.51.52
2.52.25
1.50
2.45
26 szept. 14:00
1.85
3.80
2.51.80
2.51.90
1.75
1.95
26 szept. 14:00
2.15
2.95
2.51.58
2.52.15
1.55
2.30
26 szept. 14:00
1.47
5.40
2.51.32
2.52.95
1.47
2.50
26 szept. 14:00
1.47
5.85
2.51.62
2.52.08
1.80
1.90
26 szept. 14:00
2.15
2.90
2.51.58
2.52.15
1.55
2.30
26 szept. 14:00
2.85
2.30
2.51.85
2.51.85
1.72
2.00
26 szept. 14:00
2.25
2.75
2.51.52
2.52.25
1.50
2.45
26 szept. 14:00
3.00
2.15
2.51.75
2.51.95
1.67
2.10
26 szept. 14:00
2.75
2.15
2.51.35
2.52.80
1.37
2.85
26 szept. 14:00
3.65
1.87
2.51.58
2.52.15
1.60
2.20
26 szept. 14:00
2.60
2.50
2.51.80
2.51.90
1.67
2.10
26 szept. 14:00
flagTunézia, League 2
1.77
4.70
2.47
1.42
26 szept. 14:00
1.70
4.30
2.52.15
2.51.55
2.05
1.63
26 szept. 14:00
flagSzerbia, Prva Liga
2.52.02
2.51.65
26 szept. 14:00
flagLengyelország, Division 3
2.00
3.10
2.51.65
2.52.02
1.57
2.15
26 szept. 14:00
1.93
3.15
2.51.52
2.52.20
1.50
2.30
26 szept. 14:00
2.20
2.55
2.51.50
2.52.25
1.47
2.35
26 szept. 14:00
2.20
2.55
2.51.35
2.52.65
1.35
2.75
26 szept. 14:00
2.10
2.80
2.51.42
2.52.40
1.42
2.47
26 szept. 14:00
2.30
2.45
2.51.40
2.52.45
1.38
2.60
26 szept. 14:00
flagSvédország, Damallsvenskan
10.75
1.20
2.51.45
2.52.50
26 szept. 14:00
flagNémetország, German Cup. Women
27.50
1.04
2.51.27
2.53.20
2.55
1.45
26 szept. 14:00
flagSzlovénia, 3. SNL
2.40
2.40
2.51.55
2.52.15
1.50
2.30
26 szept. 14:00
10.75
1.18
2.51.27
2.53.00
1.77
1.87
26 szept. 14:00
5.45
1.42
2.51.37
2.52.55
1.53
2.25
26 szept. 14:00
2.70
2.15
2.51.50
2.52.25
1.47
2.35
26 szept. 14:00
flagÉszak-Írország, Championship
1.35
7.40
2.51.55
2.52.20
1.85
1.85
26 szept. 14:00
1.97
3.45
2.51.65
2.52.02
1.63
2.15
26 szept. 14:00
1.67
4.20
2.51.37
2.52.70
1.45
2.55
26 szept. 14:00
1.47
5.80
2.51.58
2.52.15
1.75
1.95
26 szept. 14:00
3.25
1.97
2.51.52
2.52.25
1.53
2.35
26 szept. 14:00
flagSvédország, Division 2
1.72
4.10
2.51.40
2.52.60
1.47
2.50
26 szept. 14:00
2.05
3.00
2.51.32
2.52.95
1.37
2.85
26 szept. 14:00
flagLengyelország, Division 4
3.30
1.82
2.51.40
2.52.45
1.42
2.47
26 szept. 14:00
6.65
1.35
2.51.35
2.52.65
1.57
2.15
26 szept. 14:00
flagBelgium, Super League. Women
2.95
2.15
2.51.90
2.51.80
26 szept. 14:00
flagKoszovó, Division 1
1.87
3.75
2.51.90
2.51.80
1.80
1.90
26 szept. 14:00
flagAusztria, Bundesliga. Women
1.72
3.90
2.51.42
2.52.52
1.47
2.50
26 szept. 14:00
flagPortugália, Campeonato de Portugal Prio
2.20
3.15
2.52.00
2.51.72
1.80
1.90
26 szept. 14:00
flagSkócia, Football League
1.47
5.10
2.51.40
2.52.60
1.57
2.25
26 szept. 14:00
flagSkócia, Highland League
1.60
4.40
2.51.40
2.52.60
1.47
2.50
26 szept. 14:00
flagSvájc, Promotion League
2.30
2.50
2.51.27
2.53.20
1.29
3.35
26 szept. 14:00
3.00
2.00
2.51.27
2.53.20
1.32
3.10
26 szept. 14:00
1.95
3.30
2.51.35
2.52.80
1.38
2.80
26 szept. 14:00
flagHorvátország, HNL 2
2.55
2.55
2.51.85
2.51.85
1.72
2.00
26 szept. 14:00
2.05
3.15
2.51.58
2.52.15
1.55
2.30
26 szept. 14:00
1.38
7.80
2.51.58
2.52.15
1.90
1.80
26 szept. 14:00
1.50
5.85
2.51.52
2.52.25
1.70
2.05
26 szept. 14:00
flagSpanyolország, Segunda
2.20
3.35
2.51.95
2.51.85
1.75
2.00
26 szept. 14:15
flagHollandia, Eerste Divisie
1.55
5.00
2.51.37
2.52.95
1.45
2.55
26 szept. 14:30
flagSpanyolország, Primera Division RFEF
1.67
4.85
2.52.00
2.51.72
1.95
1.75
26 szept. 14:30
2.25
3.20
2.52.25
2.51.52
2.00
1.72
26 szept. 14:30
2.55
2.75
2.52.40
2.51.47
2.05
1.70
26 szept. 14:30
2.80
2.40
2.52.10
2.51.67
1.85
1.85
26 szept. 14:30
flagSpanyolország, Tercera Division RFEF
1.67
4.90
2.51.95
2.51.75
1.95
1.75
26 szept. 14:30
flagAusztria, Regionalliga
2.20
2.55
2.51.55
2.52.15
1.50
2.30
26 szept. 14:30
flagCsehország, Czech Rep. Division 3
1.80
3.35
2.51.30
2.52.85
1.35
2.75
26 szept. 14:30
flagSpanyolország, Primera. Women
26 szept. 14:30
flagHollandia, Eredivise. Women
1.09
16.75
2.51.30
2.53.20
26 szept. 14:30
1.85
3.55
2.51.60
2.52.20
26 szept. 14:30
flagAlgéria, Division 2
1.30
10.25
2.52.10
2.51.58
2.65
1.37
26 szept. 15:00
1.45
7.65
2.52.35
2.51.45
2.55
1.40
26 szept. 15:00
1.30
10.25
2.52.20
2.51.52
3.00
1.30
26 szept. 15:00
3.80
2.00
2.30
1.50
26 szept. 15:00
2.05
3.40
2.52.05
2.51.62
1.87
1.77
26 szept. 15:00
flagSpanyolország, Tercera Division RFEF
2.65
2.70
2.52.10
2.51.67
1.85
1.85
26 szept. 15:00
2.25
3.10
2.52.08
2.51.62
1.90
1.80
26 szept. 15:00
1.34
8.75
2.51.85
2.51.85
2.30
1.55
26 szept. 15:00
flagAusztria, Landesliga
2.55
2.20
2.51.40
2.52.45
1.40
2.55
26 szept. 15:00
flagSvédország, Division 1
6.55
1.45
2.51.72
2.52.00
1.90
1.80
26 szept. 15:00
flagNigéria, NPFL
1.72
4.45
2.52.30
2.51.47
2.15
1.57
26 szept. 15:00
flagGhána, Premier League
2.30
3.20
2.35
1.53
26 szept. 15:00
flagNorvégia, Toppserien. Women
2.00
3.10
2.51.47
2.52.40
1.45
2.55
26 szept. 15:00
flagLengyelország, Ekstraliga. Women
1.63
4.45
2.51.47
2.52.40
1.53
2.35
26 szept. 15:00
flagLengyelország, Division 3
3.00
1.97
2.51.50
2.52.25
1.50
2.30
26 szept. 15:00
2.00
2.90
2.51.67
2.52.00
1.57
2.15
26 szept. 15:00
flagEurópa, UEFA European Championship (U-21). Qualification
1.29
10.00
2.51.55
2.52.20
2.00
1.72
26 szept. 15:00
4.30
1.77
2.51.85
2.51.90
1.75
1.95
26 szept. 15:00
flagSpanyolország, Segunda Division RFEF
2.15
3.25
2.52.10
2.51.60
1.90
1.80
26 szept. 15:00
flagFinnország, Ykkonen
2.20
2.60
2.51.30
2.53.05
1.32
3.10
26 szept. 15:15
flagSpanyolország, Segunda Division RFEF
2.50
2.85
2.52.40
2.51.47
2.10
1.67
26 szept. 15:15
flagVilág, Club Friendlies
A mérkőzésformátum szabályai módosíthatók
3.50
1.93
2.51.90
2.51.80
1.80
1.90
26 szept. 15:30
flagSpanyolország, Tercera Division RFEF
4.75
1.67
2.51.85
2.51.85
1.85
1.85
26 szept. 15:30
2.80
2.25
2.51.65
2.52.02
1.60
2.20
26 szept. 15:30
4.50
1.72
2.51.95
2.51.75
1.90
1.80
26 szept. 15:30
1.72
4.75
2.51.90
2.51.80
1.85
1.85
26 szept. 15:30
flagNorvégia, 3. liga
2.35
2.30
2.51.22
2.53.30
1.22
3.50
26 szept. 15:30
flagChile, Primera B
2.70
2.50
2.52.02
2.51.65
1.85
1.85
26 szept. 15:30
flagOlaszország, Serie C
1.72
4.60
2.52.05
2.51.70
1.95
1.75
26 szept. 15:30
2.45
2.65
2.51.95
2.51.75
1.75
1.95
26 szept. 15:30
2.25
3.10
2.52.05
2.51.70
1.85
1.85
26 szept. 15:30
2.30
2.90
2.51.95
2.51.75
1.75
1.95
26 szept. 15:30
1.34
8.80
2.51.90
2.51.80
2.35
1.53
26 szept. 15:30
26 szept. 15:30
flagSvájc, Promotion League
3.80
1.75
2.51.35
2.52.80
1.42
2.65
26 szept. 15:30
flagÁzsia, Gulf Cup of Nations
6.15
1.53
2.52.15
2.51.58
2.25
1.57
26 szept. 15:55
flagFinnország, Ykkonen
1.72
4.00
2.51.42
2.52.52
1.47
2.50
26 szept. 16:00
flagVilág, U20 International Friendlies
2.00
3.40
2.51.85
2.51.85
1.75
1.95
26 szept. 16:00
1.45
6.10
2.51.58
2.52.15
1.80
1.90
26 szept. 16:00
flagJordánia, Division 1
2.60
2.55
2.52.02
2.51.65
1.85
1.85
26 szept. 16:00
flagMarokkó, Botola Pro
3.10
2.55
2.20
1.60
26 szept. 16:00
flagSpanyolország, Tercera Division RFEF
2.07
3.35
2.52.05
2.51.70
1.85
1.85
26 szept. 16:00
2.85
2.60
2.52.40
2.51.47
2.05
1.70
26 szept. 16:00
flagAusztria, Regionalliga
1.67
3.90
2.51.50
2.52.25
1.55
2.20
26 szept. 16:00
flagTörökország, 2. Lig
2.05
3.20
2.51.58
2.52.15
1.55
2.30
26 szept. 16:00
flagPeru, Segunda
2.30
2.90
2.52.05
2.51.70
1.85
1.85
26 szept. 16:00
flagSzlovákia, 2.Liga
2.50
2.55
2.51.82
2.51.82
1.67
2.00
26 szept. 16:00
flagHollandia, Tweede Divisie
1.97
2.90
2.51.27
2.53.20
1.30
3.20
26 szept. 16:00
flagLengyelország, Division 3
1.80
3.55
2.51.50
2.52.25
1.50
2.30
26 szept. 16:00
2.70
2.15
2.51.52
2.52.20
1.47
2.35
26 szept. 16:00
flagKolumbia, Colombia U19 Championship
2.45
2.45
2.51.82
2.51.82
1.67
2.00
26 szept. 16:00
flagSzlovénia, Second League
1.30
8.90
2.51.45
2.52.45
1.85
1.85
26 szept. 16:00
flagMarokkó, Botola 2
1.82
4.80
2.52.30
2.51.50
2.15
1.63
26 szept. 16:00
2.30
3.25
2.25
1.57
26 szept. 16:00
flagOlaszország, Serie A. Women
3.20
2.05
2.51.80
2.51.90
1.67
2.10
26 szept. 16:00
flagUruguay, Segunda Division
3.60
2.00
2.52.10
2.51.67
1.90
1.80
26 szept. 16:00
flagEurópa, UEFA Nations League
2.30
3.35
2.52.40
2.51.57
2.05
1.72
26 szept. 16:00
1.25
12.25
2.51.62
2.52.30
2.15
1.65
26 szept. 16:00
35.50
1.08
2.51.53
2.52.50
26 szept. 16:00
2.30
3.30
2.52.45
2.51.55
2.10
1.67
26 szept. 16:00
flagAnglia, Super League Women
1.90
3.45
2.51.60
2.52.10
1.57
2.25
26 szept. 16:00
flagEurópa, UEFA European Championship (U-21). Qualification
2.30
2.90
2.51.80
2.51.95
1.65
2.12
26 szept. 16:00
24.00
1.06
2.51.30
2.53.05
2.45
1.50
26 szept. 16:00
flagSpanyolország, Segunda Division RFEF
1.87
4.10
2.52.25
2.51.52
2.10
1.67
26 szept. 16:00
3.00
2.35
2.52.20
2.51.55
1.95
1.75
26 szept. 16:00
flagVilág, World Cup (U-20). Women
1.75
3.90
2.51.55
2.52.20
1.60
2.20
26 szept. 16:00
flagFinnország, Ykkosliiga
1.72
3.90
2.51.40
2.52.60
1.47
2.50
26 szept. 16:00
flagSvájc, 2. Liga
2.50
2.45
2.51.70
2.52.05
1.60
2.20
26 szept. 16:00
flagAnglia, League Two
2.40
2.70
2.51.72
2.52.00
1.63
2.15
26 szept. 16:30
flagSpanyolország, Segunda
1.90
4.50
2.52.30
2.51.62
2.10
1.67
26 szept. 16:30
3.15
2.25
2.51.95
2.51.85
1.75
2.00
26 szept. 16:30
flagSpanyolország, Tercera Division RFEF
1.47
6.10
2.51.65
2.52.02
1.85
1.85
26 szept. 16:30
flagNorvégia, 3. liga
5.00
1.40
1.22
3.50
26 szept. 16:30
flagAusztria, Landesliga
4.45
1.55
2.51.35
2.52.65
1.45
2.40
26 szept. 16:30
flagSpanyolország, Primera. Women
1.75
3.90
2.51.70
2.52.05
26 szept. 16:30
flagEgyesült Államok, NWSL. Women
1.97
3.00
2.51.42
2.52.65
26 szept. 16:30
flagSpanyolország, Segunda Division RFEF
1.77
4.00
2.51.72
2.52.00
1.72
2.00
26 szept. 16:30
1.82
4.25
2.52.15
2.51.58
2.05
1.70
26 szept. 16:30
flagSpanyolország, Primera Division RFEF
2.40
2.70
2.51.85
2.51.85
1.70
2.05
26 szept. 16:45
2.20
3.00
2.51.90
2.51.80
1.75
1.95
26 szept. 16:45
2.07
3.35
2.52.02
2.51.65
1.85
1.85
26 szept. 16:45
flagSpanyolország, Tercera Division RFEF
3.55
1.97
2.51.85
2.51.85
1.75
1.95
26 szept. 17:00
flagKolumbia, Colombia U19 Championship
26 szept. 17:00
flagSzlovénia, Second League
1.50
6.20
2.51.72
2.52.00
1.85
1.85
26 szept. 17:00
flagMarokkó, Botola 2
1.77
5.10
2.52.40
2.51.47
2.25
1.57
26 szept. 17:00
flagEurópa, UEFA European Championship (U-21). Qualification
11.00
1.23
2.51.42
2.52.52
2.05
1.70
26 szept. 17:00
flagSvájc, Promotion League
1.55
5.00
2.51.32
2.52.95
1.45
2.55
26 szept. 17:00
flagSpanyolország, Segunda Division RFEF
1.70
4.60
2.51.90
2.51.80
1.85
1.85
26 szept. 17:00
2.60
2.60
2.52.00
2.51.72
1.80
1.90
26 szept. 17:00
1.18
12.25
2.51.42
2.52.52
2.35
1.53
26 szept. 17:00
flagSpanyolország, Tercera Division RFEF
1.53
5.70
2.51.80
2.51.90
1.90
1.80
26 szept. 17:30
flagSvájc, Promotion League
26 szept. 17:30
flagBrazília, Campeonato Carioca
2.30
3.15
2.52.20
2.51.67
1.90
1.80
26 szept. 17:45
2.15
3.55
2.52.35
2.51.60
2.05
1.70
26 szept. 17:45
2.10
3.75
2.52.45
2.51.55
2.12
1.65
26 szept. 17:45
1.60
6.25
2.52.35
2.51.60
2.30
1.55
26 szept. 17:45
flagHollandia, Eerste Divisie
1.72
3.80
2.51.29
2.53.35
1.30
3.20
26 szept. 18:00
1.95
3.50
2.51.60
2.52.25
1.55
2.30
26 szept. 18:00
1.53
5.10
2.51.33
2.53.05
1.42
2.65
26 szept. 18:00
2.50
2.60
2.51.67
2.52.10
1.55
2.30
26 szept. 18:00
1.35
7.75
2.51.32
2.53.10
1.55
2.30
26 szept. 18:00
flagBelgium, Belgian Cup
3.10
2.00
2.51.52
2.52.25
1.50
2.45
26 szept. 18:00
4.70
1.57
2.51.55
2.52.20
1.67
2.10
26 szept. 18:00
1.47
5.45
2.51.37
2.52.70
1.55
2.30
26 szept. 18:00
2.90
2.10
2.51.52
2.52.25
1.50
2.45
26 szept. 18:00
flagUruguay, Primera Division
4.55
1.75
2.52.05
2.51.70
1.95
1.75
26 szept. 18:00
flagMarokkó, Botola Pro
2.30
3.40
2.52.40
2.51.47
2.12
1.65
26 szept. 18:00
flagBrazília, (U-20) League
2.55
2.35
2.51.70
2.51.97
1.60
2.10
26 szept. 18:00
1.38
7.30
2.51.72
2.51.95
1.97
1.70
26 szept. 18:00
1.29
8.00
2.51.55
2.52.15
1.95
1.72
26 szept. 18:00
flagChile, Primera B
1.93
3.65
2.51.95
2.51.75
1.85
1.85
26 szept. 18:00
flagEcuador, Primera B
1.85
4.60
2.55
1.45
26 szept. 18:00
flagArgentína, Primera B Metropolitana
2.70
2.90
2.53.05
2.51.30
2.45
1.50
26 szept. 18:00
1.47
7.70
2.52.15
2.51.58
2.45
1.50
26 szept. 18:00
2.70
2.75
2.52.95
2.51.32
2.45
1.50
26 szept. 18:00
1.53
7.00
2.52.30
2.51.50
2.45
1.50
26 szept. 18:00
flagArgentína, Primera C Metropolitana
1.50
8.00
2.52.95
2.51.32
3.20
1.30
26 szept. 18:00
flagÁzsia, Gulf Cup of Nations
5.65
1.57
2.52.05
2.51.70
2.10
1.67
26 szept. 18:00
flagBelgium, Super League. Women
1.57
4.80
2.51.60
2.52.20
26 szept. 18:00
flagEgyesült Államok, USL League One
1.63
4.00
2.51.35
2.52.65
1.42
2.47
26 szept. 18:00
flagArgentína, Primera Division. Women
5.45
1.60
2.52.15
2.51.58
2.25
1.57
26 szept. 18:00
1.45
6.65
2.51.95
2.51.75
2.20
1.60
26 szept. 18:00
flagMexikó, Liga de Expansion MX
2.50
2.55
2.51.65
2.52.02
1.60
2.20
26 szept. 18:00
flagMexikó, Liga MX. Women
2.75
2.25
2.51.57
2.52.20
26 szept. 18:06
flagÍrország, Division 1
4.15
1.72
2.51.52
2.52.25
1.60
2.20
26 szept. 18:30
flagArgentína, Primera B Metropolitana
1.80
5.00
2.52.70
2.51.37
2.50
1.47
26 szept. 18:30
flagOlaszország, Serie C
2.80
2.45
2.52.08
2.51.62
1.85
1.85
26 szept. 18:30
1.80
4.10
2.51.85
2.51.85
1.80
1.90
26 szept. 18:30
1.97
3.70
2.52.15
2.51.58
1.95
1.75
26 szept. 18:30
flagArgentína, Nacional B
1.77
5.00
2.65
1.37
26 szept. 18:30
flagFranciaország, National
2.90
2.40
2.52.15
2.51.58
1.90
1.80
26 szept. 18:45
3.75
2.05
2.52.02
2.51.65
1.90
1.80
26 szept. 18:45
2.25
3.10
2.51.80
2.51.90
1.70
2.05
26 szept. 18:45
2.80
2.50
2.51.90
2.51.80
1.75
1.95
26 szept. 18:45
2.65
2.55
2.51.90
2.51.80
1.72
2.00
26 szept. 18:45
3.90
1.85
2.51.80
2.51.90
1.75
1.95
26 szept. 18:45
2.90
2.35
2.52.15
2.51.58
1.90
1.80
26 szept. 18:45
3.70
1.90
2.51.80
2.51.90
1.75
1.95
26 szept. 18:45
flagEurópa, UEFA Nations League
7.90
1.40
2.51.77
2.52.05
2.05
1.72
26 szept. 18:45
3.15
2.35
2.51.80
2.52.00
1.65
2.12
26 szept. 18:45
3.40
2.20
2.51.77
2.52.05
1.65
2.12
26 szept. 18:45
1.18
16.75
2.51.57
2.52.40
2.55
1.47
26 szept. 18:45
1.47
7.55
2.52.25
2.51.65
2.45
1.52
26 szept. 18:45
flagSkócia, Challenge Cup
1.82
3.45
2.51.37
2.52.70
1.42
2.65
26 szept. 19:00
flagKolumbia, Primera B
1.70
5.00
2.52.05
2.51.72
2.05
1.70
26 szept. 19:00
flagSpanyolország, Tercera Division RFEF
2.70
2.40
2.51.85
2.51.85
1.72
2.00
26 szept. 19:00
flagChile, Segunda
2.40
2.85
2.52.10
2.51.60
1.90
1.80
26 szept. 19:00
flagUruguay, Segunda Division
2.07
3.45
2.52.05
2.51.70
1.85
1.85
26 szept. 19:00
flagArgentína, Nacional B
1.42
6.90
2.52.00
2.51.67
2.25
1.53
26 szept. 19:00
2.30
3.15
2.35
1.47
26 szept. 19:00
2.55
2.95
2.47
1.42
26 szept. 19:00
flagBrazília, Serie B
2.40
2.80
2.51.75
2.52.00
1.63
2.15
26 szept. 19:30
2.15
3.50
2.52.20
2.51.62
1.95
1.75
26 szept. 19:30
flagBrazília, Campeonato Brasileiro. Women
1.77
4.25
2.52.10
2.51.63
26 szept. 19:30
flagArgentína, Supercopa Argentina
2.85
2.85
2.53.10
2.51.32
2.50
1.50
26 szept. 20:00
flagMarokkó, Botola Pro
1.32
9.80
2.51.90
2.51.80
2.45
1.50
26 szept. 20:00
flagBrazília, Serie C
2.50
3.10
2.55
1.45
26 szept. 20:00
2.20
3.00
2.51.95
2.51.75
1.80
1.90
26 szept. 20:00
flagKanada, CPL
1.97
3.10
2.51.37
2.52.70
1.42
2.65
26 szept. 20:00
flagArgentína, Primera C Metropolitana
3.15
2.30
2.52.30
2.51.50
2.05
1.70
26 szept. 20:00
1.77
4.70
2.52.45
2.51.45
2.25
1.57
26 szept. 20:00
1.63
5.80
2.52.45
2.51.45
2.45
1.50
26 szept. 20:00
26 szept. 20:00
4.55
1.85
2.52.70
2.51.37
2.45
1.50
26 szept. 20:00
2.90
2.60
2.53.05
2.51.30
2.50
1.47
26 szept. 20:00
flagChile, Segunda
1.95
3.80
2.52.20
2.51.55
2.00
1.72
26 szept. 20:00
flagCosta Rica, Liga de Ascenso
2.35
2.70
2.51.90
2.51.75
1.75
1.90
26 szept. 20:00
flagBrazília, Copa Santa Catarina
2.65
2.65
2.52.25
2.51.52
2.00
1.72
26 szept. 20:00
flagVilág, International Friendlies
A mérkőzésformátum szabályai módosíthatók
1.50
6.90
2.51.85
2.51.95
2.00
1.75
26 szept. 20:30
flagVenezuela, Segunda Division
2.00
3.35
2.51.80
2.51.90
1.70
2.05
26 szept. 20:30
flagKolumbia, Primera A
3.20
2.20
2.52.05
2.51.72
1.85
1.85
26 szept. 21:00
flagGuatemala, Liga Nacional
1.47
6.65
2.52.02
2.51.65
2.20
1.60
26 szept. 21:00
flagChile, Tercera Division
1.97
3.20
2.51.62
2.52.05
1.57
2.15
26 szept. 21:00
flagEgyesült Államok, USL League One
2.30
2.60
2.51.60
2.52.07
1.53
2.25
26 szept. 21:00
1.55
4.50
2.51.40
2.52.45
1.50
2.30
26 szept. 21:00
flagPanama, Liga Prom
2.25
2.80
2.51.40
2.52.60
1.42
2.65
26 szept. 21:00
4.70
1.60
2.51.42
2.52.52
1.53
2.35
26 szept. 21:00
flagBolívia, Copa de la Division Profesional
1.30
8.90
2.51.35
2.52.80
1.67
2.10
26 szept. 21:15
flagBrazília, Serie B
2.55
2.95
2.52.65
2.51.45
2.20
1.60
26 szept. 21:30
flagUruguay, Primera Division
1.42
6.80
2.51.80
2.51.90
2.05
1.70
26 szept. 21:30
flagBrazília, Campeonato Carioca
2.90
2.45
2.52.15
2.51.65
1.90
1.80
26 szept. 21:30
flagParaguay, Primera
2.90
2.40
2.52.15
2.51.58
1.90
1.80
26 szept. 22:00
flagArgentína, Primera B Metropolitana
2.95
2.50
2.52.40
2.51.47
2.05
1.70
26 szept. 22:00
flagUruguay, Segunda Division
3.35
2.30
2.52.20
2.51.55
1.95
1.75
26 szept. 22:00
flagArgentína, Nacional B
1.67
5.30
2.55
1.40
26 szept. 22:00
flagEgyesült Államok, USL League One
1.87
3.40
2.51.67
2.52.00
1.60
2.10
26 szept. 22:00
flagMexikó, Liga de Expansion MX
2.30
2.85
2.51.85
2.51.85
1.70
2.05
26 szept. 22:00
flagBrazília, Serie C
2.15
3.20
2.52.02
2.51.65
1.85
1.85
26 szept. 22:30
flagEgyesült Államok, NWSL. Women
2.20
2.85
2.51.67
2.52.07
26 szept. 22:30
flagVilág, International Friendlies
A mérkőzésformátum szabályai módosíthatók
1.70
5.00
2.51.95
2.51.85
1.95
1.80
26 szept. 23:00
flagMexikó, Liga MX
2.65
2.60
2.51.62
2.52.20
1.53
2.35
26 szept. 23:00
flagKanada, CPL
4.00
1.72
2.51.70
2.52.05
1.70
2.05
26 szept. 23:00
flagEl Salvador, Primera Division
1.60
5.40
2.51.80
2.51.90
1.85
1.85
26 szept. 23:00
flagMexikó, Liga MX. Women
1.17
12.75
2.51.32
2.53.00
26 szept. 23:00
flagArgentína, Nacional B
1.90
4.15
2.47
1.42
26 szept. 23:00
flagÉszak-Amerika, CONCACAF Nations League
1.14
16.25
2.51.40
2.52.60
2.30
1.55
26 szept. 23:00
flagEgyesült Államok, USL Championship
2.07
3.10
2.51.70
2.52.05
1.63
2.15
26 szept. 23:00
2.07
3.30
2.51.95
2.51.75
1.80
1.90
26 szept. 23:00
1.70
4.00
2.51.40
2.52.60
1.47
2.50
26 szept. 23:00
flagEgyesült Államok, USL League One
2.20
2.75
2.51.77
2.51.87
1.65
2.02
26 szept. 23:00
3.40
1.87
2.51.65
2.52.02
1.60
2.10
26 szept. 23:00
flagMexikó, Liga de Expansion MX
2.60
2.40
2.51.45
2.52.45
1.45
2.55
26 szept. 23:00
flagPanama, Liga Prom
3.35
2.05
2.51.80
2.51.90
1.72
2.00
26 szept. 23:00
flagChile, Copa de la Liga
1.60
5.35
2.51.95
2.51.75
2.00
1.72
26 szept. 23:00
1.57
5.35
2.51.95
2.51.75
1.95
1.75
26 szept. 23:00
flagMexikó, Liga MX
1.42
6.85
2.51.55
2.52.35
1.75
1.95
26 szept. 23:07
flagKolumbia, Primera A
2.35
3.15
2.52.15
2.51.65
1.90
1.80
26 szept. 23:15
flagPanama, LPF
2.50
2.95
2.52.50
2.51.50
2.12
1.65
26 szept. 23:15
flagEgyesült Államok, MLS
2.10
3.00
2.51.40
2.52.80
1.38
2.80
26 szept. 23:30
1.42
5.85
2.51.26
2.53.50
1.37
2.85
26 szept. 23:30
2.60
2.40
2.51.37
2.52.95
1.34
3.00
26 szept. 23:30
2.20
2.95
2.51.65
2.52.15
1.57
2.25
26 szept. 23:30
3.45
1.90
2.51.37
2.52.95
1.37
2.85
26 szept. 23:30
0
Szelvény
Törléshez húzza balra, elfogadáshoz jobbra.
A Fogadószelvény üres. Ha fogadni szeretnél, válassz ki egy eseményt és kattints a szorzóra.