Soron következő
Összes
1ó
8ó
24ó
48ó
- Kedvencek (0)
- Emelt Szorzók
UEFA Nations League
UEFA Champions League
UEFA Conference League
UEFA Europa League
Friendlies
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
NFL
MLB- Labdarúgás (1664)
- Kosárlabda (225)
- Tenisz (54)
- Asztalitenisz (144)
- Jégkorong (177)
- Röplabda (18)
- Kézilabda (75)
- Baseball (31)
- Krikett (7)
- Amerikai futball (107)
- Darts (27)
- Futsal (20)
- Uniós Rögbi (29)
- Ausztrál futball (5)
- Boksz (56)
- Ligarögbi (4)
- Golf (3)
- Counter-Strike (49)
- League of Legends (13)
- Harcművészetek (20)
- Kerékpározás (36)
- Vízilabda (1)
- Floorball (26)
- Formula 1 (11)
- Szórakozás (1)
- Politika (1)
- Sakk (1)
- Valorant (6)
- Dota2 (11)
- BeállításokTizedes 1.50GMT+00:00
- Boostolt
UEFA Nations League26 szept.•16:00Bulgariavs.LuxembourgBulgariaMindkét csapat gólt szerez - NEM - Boostolt
UEFA Nations League26 szept.•18:45Czechiavs.CroatiaCroatiaMindkét csapat gólt szerez - IGENÖsszesen FÖLÖTT 2.5 - Boostolt
UEFA Nations League26 szept.•18:45North Macedoniavs.Switzerland1. félidő eredménye - SwitzerlandBreel-Donald Embolo - a játékos gólt szerez - Boostolt
UEFA Nations League26 szept.•18:45Czechiavs.CroatiaCroatiaÖsszesen FÖLÖTT 2.5Szögletek összesen ALATT 9.5 - Boostolt
UEFA Nations League26 szept.•18:45Czechiavs.CroatiaXÖsszesen ALATT 2.5Szögletek összesen ALATT 9.5 - Boostolt
UEFA Nations League26 szept.•18:45Englandvs.SpainXSzögletek összesen ALATT 8.5Szögletek összesen FELETT 7.5 - Boostolt
UEFA Nations League26 szept.•18:45North Macedoniavs.SwitzerlandSwitzerland (-1.5)Összesen ALATT 3.5Szögletek összesen ALATT 9.5 - Boostolt
UEFA Nations League26 szept.•18:45North Macedoniavs.Switzerland1XÖsszesen ALATT 2.5Szögletek összesen FELETT 7.5 - Boostolt
UEFA Nations League26 szept.•18:45Englandvs.SpainSpainLamine Yamal Shots on Target OVER 1.5Mikel Oyarzabal Shots on Target OVER 0.5 - Boostolt
UEFA Nations League26 szept.•18:45Albaniavs.BelarusAlbaniaÖsszesen FÖLÖTT 2.5Szögletek összesen FELETT 8.5 - Boostolt
UEFA Nations League26 szept.•18:45Englandvs.SpainHarry Kane Shots on Target OVER 1.5Mindkét csapat gólt szerez - IGEN - Boostolt
UEFA Nations League26 szept.•18:45Albaniavs.BelarusAlbania Szögletek hendikep (-2.5)Cristian Shpendi - a játékos gólt szerezBelarus (+1.5) - Boostolt
UEFA Nations League26 szept.•18:45Englandvs.SpainMindkét csapat gólt szerez - IGENÖsszesen FÖLÖTT 1.5 - Boostolt
UEFA Nations League26 szept.•18:45Englandvs.SpainSpainÖsszesen ALATT 3.5Szögletek összesen ALATT 9.5
- 26 szept. 16:00
BulgariaMindkét csapat gólt szerez - IGEN - 26 szept. 16:00
Mindkét csapat gólt szerez - IGEN - 26 szept. 16:00
Bulgaria - 26 szept. 16:00
Mindkét csapat gólt szerez - IGEN - 26 szept. 16:00
BulgariaMindkét csapat gólt szerez - IGEN - 26 szept. 16:00
Bulgaria - 26 szept. 16:00
Bulgaria - 26 szept. 16:00
Mindkét csapat gólt szerez - IGEN - 26 szept. 16:00
BulgariaMindkét csapat gólt szerez - IGEN
Peru, SegundaHáromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.50
3.80
6.00
2.51.95
2.51.75
2.05
1.70
Beindul05:45
Észak-Amerika, CONCACAF Nations LeagueHáromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
3.00
3.20
2.30
2.52.10
2.51.60
1.90
1.80
Beindul50:45
El Salvador, Segunda DivisionHáromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.85
3.75
2.15
2.51.42
2.52.52
1.42
2.65
Beindul50:45
Bolívia, Copa de la Division ProfesionalHáromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.85
3.30
2.35
2.51.58
2.52.15
1.55
2.30
25 szept. 21:15
Paraguay, Division 2Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.55
3.90
5.25
2.51.67
2.52.10
1.75
1.95
25 szept. 21:30
Mexikó, Liga TDPHáromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.95
3.30
3.80
2.52.10
2.51.60
1.95
1.75
25 szept. 21:30
Honduras, Reserve LeagueHáromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.57
4.45
4.50
2.51.27
2.53.20
1.37
2.85
25 szept. 21:30
25 szept. 21:30
Paraguay, PrimeraHáromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.85
3.25
4.40
2.52.20
2.51.55
2.10
1.67
25 szept. 22:00
Mexikó, Liga PremierHáromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
3.10
3.45
2.15
2.51.58
2.52.15
1.55
2.30
25 szept. 22:00
Argentína, Primera B MetropolitanaHáromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
3.15
2.90
2.40
2.52.60
2.51.40
2.20
1.60
25 szept. 22:00
Argentína, Primera C MetropolitanaHáromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.50
2.80
3.15
2.52.95
2.51.32
2.35
1.53
25 szept. 22:00
Argentína, Reserve LeagueHáromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.75
2.85
2.50
2.52.25
2.51.50
1.97
1.70
25 szept. 22:00
Mexikó, Liga TDPHáromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.20
5.90
13.75
2.51.30
2.53.05
1.80
1.90
25 szept. 22:00
2.65
3.75
2.30
2.51.40
2.52.60
1.42
2.65
25 szept. 22:00
Mexikó, Liga TDPHáromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.93
3.75
3.40
2.51.40
2.52.60
1.45
2.55
25 szept. 22:20
Brazília, Serie BHáromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.50
4.10
6.30
2.51.75
2.52.00
1.90
1.80
25 szept. 22:30
Egyesült Államok, NWSL. WomenHáromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
3.90
4.00
1.70
2.51.50
2.52.40
25 szept. 22:30
Kolumbia, Colombian CupHáromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
3.10
3.15
2.30
2.52.10
2.51.67
1.85
1.85
25 szept. 23:00
Argentína, Primera B MetropolitanaHáromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.05
3.00
3.90
2.52.40
2.51.47
2.12
1.65
25 szept. 23:00
Egyesült Államok, USL ChampionshipHáromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.50
3.55
2.40
2.51.72
2.52.00
1.63
2.15
25 szept. 23:00
Panama, Liga PromHáromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.63
3.85
4.85
2.51.52
2.52.25
1.63
2.15
25 szept. 23:00
Chile, Copa de la LigaHáromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.47
3.80
7.00
2.51.58
2.52.15
1.80
1.90
25 szept. 23:00
Kolumbia, Primera AHáromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.65
3.00
2.90
2.52.70
2.51.47
2.20
1.62
25 szept. 23:10
Brazília, Serie BHáromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.72
3.55
5.00
2.52.05
2.51.72
2.00
1.72
25 szept. 23:30
Egyesült Államok, USL ChampionshipHáromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
3.20
3.90
1.93
2.51.37
2.52.70
1.40
2.75
25 szept. 23:30
Bolívia, Copa de la Division ProfesionalHáromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.25
6.15
9.30
2.51.27
2.53.20
1.63
2.15
25 szept. 23:30
Ecuador, Primera B3.35
2.05
2.52.10
2.51.67
1.90
1.80
26 szept. 00:00
Egyesült Államok, NWSL. Women1.11
16.25
2.51.37
2.52.85
26 szept. 00:00
Észak-Amerika, CONCACAF Nations League3.35
2.10
2.51.70
2.52.05
1.63
2.15
26 szept. 00:00
1.82
4.25
2.52.15
2.51.58
2.05
1.70
26 szept. 00:00
Egyesült Államok, NWSL. Women1.90
3.45
2.51.60
2.52.20
26 szept. 00:30
Mexikó, Liga MX3.20
2.10
2.51.72
2.52.05
1.63
2.15
26 szept. 01:00
Peru, Segunda1.93
4.30
2.52.02
2.51.65
1.90
1.80
26 szept. 01:00
Kanada, CPL1.53
5.00
2.51.45
2.52.45
1.60
2.20
26 szept. 01:00
El Salvador, Primera Division1.42
6.85
2.51.65
2.52.02
1.90
1.80
26 szept. 01:00
Mexikó, Liga MX. Women3.15
2.05
2.51.55
2.52.25
26 szept. 01:00
Észak-Amerika, CONCACAF Nations League1.65
5.25
2.52.10
2.51.60
2.15
1.63
26 szept. 01:00
Egyesült Államok, USL Championship1.87
3.65
2.51.75
2.51.95
1.70
2.05
26 szept. 01:00
Mexikó, Liga de Expansion MX2.25
2.85
2.51.67
2.52.10
1.57
2.25
26 szept. 01:00
Mexikó, Liga TDP1.10
20.00
2.51.25
2.53.35
2.00
1.72
26 szept. 01:00
Kolumbia, Primera A1.95
4.15
2.52.20
2.51.67
2.00
1.75
26 szept. 01:15
Panama, LPF1.32
10.50
2.51.80
2.52.00
2.25
1.57
26 szept. 01:30
Costa Rica, Liga de Ascenso2.35
2.60
2.51.77
2.51.87
1.65
2.02
26 szept. 02:00
Mexikó, Liga TDP1.09
24.00
2.51.15
2.54.20
1.90
1.80
26 szept. 02:00
Új-Zéland, Football Championship4.55
1.57
2.51.30
2.53.05
1.42
2.65
26 szept. 02:30
Mexikó, Liga MX2.05
3.55
2.51.87
2.51.87
1.72
2.00
26 szept. 03:00
Észak-Amerika, CONCACAF Nations League1.75
4.65
2.52.15
2.51.58
2.10
1.67
26 szept. 03:00
Új-Zéland, Football Championship4.60
1.63
2.51.60
2.52.10
1.67
2.10
26 szept. 03:30
Japán, Nadeshiko Challenge League. Women5.45
1.55
2.51.90
2.51.80
1.95
1.75
26 szept. 04:00
Japán, J3 League1.67
4.40
2.51.72
2.52.00
1.75
1.95
26 szept. 04:00
Japán, Football League2.65
2.65
2.52.25
2.51.52
1.95
1.75
26 szept. 05:00
Japán, Nadeshiko Challenge League. Women2.15
3.00
2.51.95
2.51.75
1.80
1.90
26 szept. 05:00
4.25
1.70
2.51.72
2.52.00
1.72
2.00
26 szept. 05:00
2.80
2.50
2.52.25
2.51.52
2.00
1.72
26 szept. 05:00
Mongólia, Premier League3.35
1.87
2.51.40
2.52.60
1.45
2.55
26 szept. 05:00
Japán, J3 League2.05
3.35
2.51.80
2.51.90
1.70
2.05
26 szept. 05:00
Japán, Football League1.87
3.50
2.51.85
2.51.85
1.75
1.95
26 szept. 05:30
Japán, Football League3.55
2.00
2.52.02
2.51.65
1.85
1.85
26 szept. 06:00
Ázsia, Asian Games1.87
4.00
2.52.15
2.51.58
2.05
1.70
26 szept. 06:00
Hongkong, FA Cup3.90
1.82
2.51.55
2.52.20
1.60
2.20
26 szept. 06:00
Japán, J3 League2.35
2.70
2.51.70
2.52.05
1.60
2.20
26 szept. 06:00
Japán, J2 League2.35
3.10
2.52.15
2.51.58
1.90
1.80
26 szept. 08:00
2.70
2.60
2.52.30
2.51.50
2.00
1.72
26 szept. 08:00
1.60
5.00
2.51.70
2.52.05
1.75
1.95
26 szept. 08:00
2.65
2.40
2.51.58
2.52.15
1.55
2.30
26 szept. 08:00
2.65
2.40
2.51.90
2.51.80
1.72
2.00
26 szept. 08:00
3.20
2.15
2.51.90
2.51.80
1.75
1.95
26 szept. 08:00
2.10
3.15
2.51.85
2.51.85
1.72
2.00
26 szept. 08:00
1.53
6.00
2.51.90
2.51.80
2.00
1.72
26 szept. 08:00
3.40
2.05
2.51.85
2.51.85
1.72
2.00
26 szept. 08:00
2.45
2.65
2.51.75
2.51.95
1.65
2.12
26 szept. 08:00
Csehország, Czech (U-19) League1.40
5.60
2.51.25
2.53.10
1.37
2.65
26 szept. 08:00
Lengyelország, Division 45.40
1.40
2.51.25
2.53.10
1.40
2.55
26 szept. 08:00
Dél-Afrika, Diski Challenge1.70
4.25
2.51.65
2.52.02
1.70
2.05
26 szept. 08:00
Japán, J3 League4.90
1.63
2.51.80
2.51.90
1.85
1.85
26 szept. 08:00
2.30
2.90
2.52.10
2.51.67
1.85
1.85
26 szept. 08:00
2.70
2.40
2.51.75
2.51.95
1.65
2.12
26 szept. 08:00
3.45
1.95
2.51.67
2.52.10
1.63
2.15
26 szept. 08:00
3.45
1.90
2.51.72
2.52.00
1.67
2.10
26 szept. 08:00
2.15
3.00
2.51.80
2.51.90
1.70
2.05
26 szept. 08:00
3.00
2.25
2.52.15
2.51.58
1.90
1.80
26 szept. 08:00
Csehország, Czech Rep. Division 32.90
1.97
2.51.40
2.52.45
1.40
2.55
26 szept. 08:15
4.25
1.65
2.51.52
2.52.20
1.57
2.15
26 szept. 08:15
2.30
2.45
2.51.35
2.52.65
1.35
2.75
26 szept. 08:15
3.70
1.72
2.51.50
2.52.25
1.53
2.25
26 szept. 08:15
1.87
3.20
2.51.37
2.52.55
1.38
2.60
26 szept. 08:15
Csehország, Czech (U-19) League1.72
3.45
2.51.20
2.53.50
1.24
3.30
26 szept. 08:30
Thaiföld, Division 32.05
3.40
2.51.95
2.51.75
1.80
1.90
26 szept. 08:30
1.34
8.15
2.51.67
2.52.10
2.00
1.72
26 szept. 08:30
2.40
2.75
2.52.00
2.51.72
1.80
1.90
26 szept. 08:30
2.90
2.25
2.51.95
2.51.75
1.80
1.90
26 szept. 08:30
1.38
8.50
2.51.95
2.51.75
2.25
1.57
26 szept. 08:30
Indonézia, Liga 22.20
2.75
2.51.70
2.51.97
1.60
2.10
26 szept. 08:30
2.70
2.35
2.52.07
2.51.60
1.87
1.77
26 szept. 08:30
2.60
2.40
2.52.10
2.51.58
1.87
1.77
26 szept. 08:30
Oroszország, FNL2.60
2.50
2.52.10
2.51.58
1.87
1.77
26 szept. 09:00
Magyarország, (U-19) League1.87
3.15
2.51.40
2.52.45
1.42
2.47
26 szept. 09:00
Lengyelország, Division 32.20
2.55
2.51.30
2.52.85
1.33
2.85
26 szept. 09:00
Lengyelország, Division 45.20
1.45
2.51.37
2.52.55
1.53
2.25
26 szept. 09:00
1.50
4.65
2.51.35
2.52.65
1.47
2.35
26 szept. 09:00
Ázsia, ASEAN Championship15.50
1.13
2.51.27
2.53.20
2.00
1.72
26 szept. 09:00
Finnország, Naisten Liiga Women2.65
2.20
2.51.30
2.53.05
1.32
3.10
26 szept. 09:30
Észtország, Meistriliiga Women1.35
6.45
2.51.27
2.53.20
1.47
2.50
26 szept. 09:30
Spanyolország, Primera Division RFEF2.15
3.35
2.52.25
2.51.52
2.00
1.72
26 szept. 10:00
Spanyolország, Tercera Division RFEF2.50
2.70
2.52.10
2.51.60
1.85
1.85
26 szept. 10:00
2.55
2.60
2.51.95
2.51.75
1.75
1.95
26 szept. 10:00
2.15
3.15
2.52.00
2.51.72
1.80
1.90
26 szept. 10:00
Spanyolország, Primera. Women3.90
1.75
2.51.67
2.52.07
26 szept. 10:00
1.85
3.80
2.51.93
2.51.80
26 szept. 10:00
Lengyelország, Ekstraliga. Women5.40
1.47
2.51.50
2.52.30
1.65
2.12
26 szept. 10:00
Lengyelország, Division 32.65
2.20
2.51.52
2.52.20
1.50
2.30
26 szept. 10:00
1.30
7.15
2.51.25
2.53.10
1.50
2.30
26 szept. 10:00
1.38
6.00
2.51.30
2.52.85
1.50
2.30
26 szept. 10:00
Portugália, Campeonato Nacional. Women2.25
3.00
2.52.20
2.51.55
1.95
1.75
26 szept. 10:00
Ázsia, Asian Games1.23
10.75
2.51.45
2.52.45
1.90
1.80
26 szept. 10:30
Olaszország, Serie A. Women1.35
7.35
2.51.60
2.52.10
1.95
1.75
26 szept. 10:30
Svédország, Division 24.25
1.63
2.51.30
2.53.05
1.40
2.75
26 szept. 10:30
Csehország, Czech (U-19) League2.10
2.65
2.51.25
2.53.10
1.29
3.10
26 szept. 10:45
Világ, Club FriendliesA mérkőzésformátum szabályai módosíthatók
1.34
7.35
2.51.47
2.52.40
1.75
1.95
26 szept. 11:00
Norvégia, 2.liga1.38
6.70
2.51.35
2.52.80
1.60
2.20
26 szept. 11:00
1.45
5.10
2.51.22
2.53.55
1.33
3.05
26 szept. 11:00
Litvánia, A Lyga. Women 2.51.23
2.53.65
26 szept. 11:00
Norvégia, 3. liga1.06
22.00
1.75
1.90
26 szept. 11:00
Portugália, (U-19) Championship1.53
5.00
2.51.70
2.51.97
1.77
1.87
26 szept. 11:00
Svédország, Elitettan. Women4.55
1.60
2.51.40
2.52.60
1.47
2.50
26 szept. 11:00
2.50
2.60
2.51.85
2.51.85
1.67
2.10
26 szept. 11:00
Svédország, Division 11.67
4.00
2.51.37
2.52.70
1.45
2.55
26 szept. 11:00
1.82
3.90
2.51.62
2.52.08
1.63
2.15
26 szept. 11:00
Thaiföld, Division 32.15
3.15
2.51.95
2.51.75
1.80
1.90
26 szept. 11:00
2.25
3.10
2.52.15
2.51.58
1.90
1.80
26 szept. 11:00
2.55
2.70
2.52.20
2.51.55
1.95
1.75
26 szept. 11:00
Norvégia, Toppserien. Women5.20
1.47
2.51.32
2.52.95
1.47
2.50
26 szept. 11:00
2.07
2.95
2.51.45
2.52.45
1.45
2.55
26 szept. 11:00
1.55
4.90
2.51.55
2.52.20
1.67
2.10
26 szept. 11:00
Lengyelország, Division 32.85
2.10
2.51.50
2.52.25
1.47
2.35
26 szept. 11:00
Finnország, Naisten Liiga Women2.55
2.35
2.51.42
2.52.52
1.42
2.65
26 szept. 11:00
3.90
1.80
2.51.70
2.52.05
1.67
2.10
26 szept. 11:00
Svédország, Damallsvenskan1.60
4.45
2.51.55
2.52.30
26 szept. 11:00
Svédország, Division 22.20
2.70
2.51.30
2.53.05
1.33
3.05
26 szept. 11:00
5.35
1.55
2.51.55
2.52.20
1.70
2.05
26 szept. 11:00
1.67
4.40
2.51.35
2.52.80
1.45
2.55
26 szept. 11:00
6.75
1.38
2.51.30
2.53.05
1.53
2.35
26 szept. 11:00
1.47
5.90
2.51.55
2.52.20
1.72
2.00
26 szept. 11:00
1.70
4.00
2.51.32
2.52.95
1.40
2.75
26 szept. 11:00
Dánia, A-Liga. Women4.00
1.70
2.51.40
2.52.60
1.47
2.50
26 szept. 11:00
1.06
22.50
2.51.20
2.53.75
2.05
1.70
26 szept. 11:00
1.12
15.00
2.51.30
2.53.05
2.12
1.65
26 szept. 11:00
Lengyelország, Division 42.95
1.95
2.51.40
2.52.45
1.42
2.47
26 szept. 11:00
Dél-Afrika, Diski Challenge4.80
1.53
2.51.40
2.52.60
1.53
2.35
26 szept. 11:00
Anglia, Championship Women4.60
1.57
2.51.47
2.52.45
26 szept. 11:00
Dánia, 3rd Division4.35
1.53
2.51.25
2.53.10
1.34
2.80
26 szept. 11:00
Finnország, Ykkonen1.77
3.45
2.51.25
2.53.35
1.30
3.20
26 szept. 11:30
Oroszország, FNL3.35
2.05
2.52.15
2.51.55
1.97
1.70
26 szept. 11:30
Dánia, 2nd Division2.25
2.95
2.51.75
2.51.95
1.67
2.10
26 szept. 11:30
Kína, League One1.70
4.60
2.51.70
2.52.05
1.75
1.95
26 szept. 11:30
Thaiföld, Division 31.50
5.55
2.51.52
2.52.25
1.67
2.10
26 szept. 11:30
Belgium, Super League. Women1.32
7.00
2.51.32
2.53.10
26 szept. 11:30
Finnország, Ykkonen1.67
4.35
2.51.42
2.52.52
1.53
2.35
26 szept. 12:00
Spanyolország, Segunda2.35
2.80
2.51.75
2.52.10
1.60
2.25
26 szept. 12:00
Dánia, 2nd Division2.90
2.25
2.51.72
2.52.00
1.63
2.15
26 szept. 12:00
5.40
1.60
2.51.45
2.52.45
1.57
2.25
26 szept. 12:00
Norvégia, 2.liga1.20
10.00
2.51.25
2.53.35
1.63
2.15
26 szept. 12:00
2.45
2.40
2.51.35
2.52.80
1.37
2.85
26 szept. 12:00
1.08
20.00
1.65
2.12
26 szept. 12:00
Németország, Regionalliga2.85
1.97
2.51.25
2.53.10
1.27
3.15
26 szept. 12:00
2.55
2.30
2.51.45
2.52.35
1.42
2.47
26 szept. 12:00
2.65
2.10
2.51.27
2.53.00
1.30
3.00
26 szept. 12:00
1.93
3.00
2.51.27
2.53.00
1.32
2.90
26 szept. 12:00
2.70
2.10
2.51.27
2.53.00
1.30
3.00
26 szept. 12:00
Norvégia, 3. liga1.04
24.00
1.65
2.02
26 szept. 12:00
6.90
1.29
2.51.22
2.53.30
1.42
2.47
26 szept. 12:00
1.17
9.90
1.29
3.10
26 szept. 12:00
3.55
1.65
1.15
4.25
26 szept. 12:00
Svédország, Elitettan. Women3.50
1.93
2.51.62
2.52.08
1.57
2.25
26 szept. 12:00
Lengyelország, Division 31.60
4.35
2.51.55
2.52.15
1.60
2.10
26 szept. 12:00
Svédország, Division 22.35
2.75
2.51.67
2.52.10
1.57
2.25
26 szept. 12:00
2.35
2.60
2.51.42
2.52.52
1.42
2.65
26 szept. 12:00
2.90
2.10
2.51.32
2.52.95
1.35
2.95
26 szept. 12:00
1.57
4.80
2.51.32
2.52.95
1.45
2.55
26 szept. 12:00
7.10
1.37
2.51.30
2.53.05
1.55
2.30
26 szept. 12:00
1.20
12.00
2.51.25
2.53.35
1.67
2.10
26 szept. 12:00
Norvégia, Division 1. Women3.50
1.77
2.51.32
2.52.95
1.38
2.80
26 szept. 12:00
Indonézia, Liga 22.00
3.15
2.51.77
2.51.87
1.67
2.00
26 szept. 12:00
2.45
2.40
2.51.87
2.51.77
1.70
1.97
26 szept. 12:00
Észtország, Meistriliiga Women5.35
1.42
2.51.22
2.53.55
1.32
3.10
26 szept. 12:00
Dánia, 3rd Division3.00
2.05
2.51.65
2.52.02
1.57
2.15
26 szept. 12:00
1.70
3.85
2.51.42
2.52.40
1.47
2.35
26 szept. 12:00
Finnország, Ykkosliiga1.60
4.45
2.51.40
2.52.60
1.50
2.45
26 szept. 12:00
Törökország, 2. Lig1.87
3.50
2.51.40
2.52.60
1.45
2.55
26 szept. 12:30
Hollandia, Tweede Divisie1.87
3.30
2.51.35
2.52.80
1.38
2.80
26 szept. 12:30
Olaszország, Serie C2.30
3.10
2.52.25
2.51.52
2.00
1.72
26 szept. 12:30
1.82
4.00
2.51.95
2.51.75
1.85
1.85
26 szept. 12:30
4.15
1.85
2.52.15
2.51.58
2.00
1.72
26 szept. 12:30
2.30
2.95
2.51.95
2.51.75
1.80
1.90
26 szept. 12:30
2.10
3.35
2.52.00
2.51.72
1.85
1.85
26 szept. 12:30
2.80
2.35
2.51.85
2.51.85
1.70
2.05
26 szept. 12:30
Anglia, Super League Women41.00
1.03
2.51.25
2.53.35
2.80
1.38
26 szept. 12:30
Dánia, 3rd Division2.07
2.85
2.51.55
2.52.15
1.50
2.30
26 szept. 12:30
Ázsia, ASEAN Championship1.40
6.90
2.51.62
2.52.08
1.90
1.80
26 szept. 12:30
Finnország, Ykkonen2.70
2.15
2.51.30
2.53.05
1.33
3.05
26 szept. 13:00
2.30
2.85
2.52.00
2.51.72
1.80
1.90
26 szept. 13:00
Oroszország, FNL1.67
4.40
2.51.87
2.51.77
1.82
1.82
26 szept. 13:00
Dánia, 2nd Division1.72
4.15
2.51.52
2.52.25
1.60
2.20
26 szept. 13:00
Afrika, Africa Cup of Nations1.29
11.50
2.52.05
2.51.72
2.85
1.37
26 szept. 13:00
1.87
4.70
2.52.80
2.51.40
2.50
1.47
26 szept. 13:00
Norvégia, 2.liga6.10
1.40
2.51.30
2.53.05
1.50
2.45
26 szept. 13:00
1.53
4.65
2.51.25
2.53.35
1.33
3.05
26 szept. 13:00
Németország, Regionalliga1.72
3.45
2.51.22
2.53.30
1.27
3.15
26 szept. 13:00
Norvégia, 3. liga1.32
6.00
2.51.20
2.53.50
1.37
2.65
26 szept. 13:00
Paraguay, Division 21.75
4.40
2.52.02
2.51.65
1.95
1.75
26 szept. 13:00
3.45
1.97
2.51.95
2.51.75
1.80
1.90
26 szept. 13:00
Olaszország, Serie D26 szept. 13:00
Törökország, 2. Lig1.38
6.70
2.51.72
2.52.00
1.95
1.75
26 szept. 13:00
1.70
4.35
2.51.67
2.52.10
1.70
2.05
26 szept. 13:00
Hollandia, Tweede Divisie2.60
2.20
2.51.30
2.53.05
1.33
3.05
26 szept. 13:00
1.47
5.30
2.51.45
2.52.45
1.60
2.20
26 szept. 13:00
1.90
3.25
2.51.32
2.52.95
1.37
2.85
26 szept. 13:00
1.47
5.40
2.51.40
2.52.60
1.55
2.30
26 szept. 13:00
2.40
2.40
2.51.35
2.52.80
1.38
2.80
26 szept. 13:00
1.57
4.60
2.51.42
2.52.52
1.53
2.35
26 szept. 13:00
Norvégia, Toppserien. Women8.15
1.30
2.51.40
2.52.60
1.75
1.95
26 szept. 13:00
Lengyelország, Division 31.70
3.80
2.51.42
2.52.40
1.47
2.35
26 szept. 13:00
2.20
2.60
2.51.55
2.52.15
1.50
2.30
26 szept. 13:00
2.25
2.60
2.51.67
2.52.00
1.57
2.15
26 szept. 13:00
2.90
2.05
2.51.50
2.52.25
1.47
2.35
26 szept. 13:00
Svédország, Damallsvenskan1.53
4.85
2.51.50
2.52.35
26 szept. 13:00
1.08
20.50
2.51.37
2.52.90
26 szept. 13:00
12.75
1.15
2.51.38
2.52.80
26 szept. 13:00
Olaszország, Serie A. Women1.77
4.15
2.51.90
2.51.80
1.85
1.85
26 szept. 13:00
Bulgária, 2nd League2.40
2.80
2.52.30
2.51.47
2.00
1.67
26 szept. 13:00
Svédország, Division 22.15
2.90
2.51.42
2.52.52
1.42
2.65
26 szept. 13:00
Norvégia, Division 1. Women15.50
1.11
2.51.27
2.53.20
2.05
1.70
26 szept. 13:00
Lengyelország, Division 41.18
11.50
2.51.25
2.53.10
1.65
2.02
26 szept. 13:00
Európa, UEFA Nations League2.55
2.90
2.52.30
2.51.62
2.00
1.75
26 szept. 13:00
Dél-Afrika, Diski Challenge2.45
2.45
2.51.67
2.52.10
1.57
2.25
26 szept. 13:00
7.10
1.35
2.51.37
2.52.70
1.65
2.12
26 szept. 13:00
Ausztria, Bundesliga. Women2.10
2.95
2.51.58
2.52.15
1.53
2.35
26 szept. 13:00
Dánia, 3rd Division2.35
2.40
2.51.40
2.52.45
1.40
2.55
26 szept. 13:00
Finnország, Ykkosliiga2.40
2.70
2.51.90
2.51.80
1.75
1.95
26 szept. 13:00
Hollandia, Tweede Divisie2.90
2.10
2.51.47
2.52.40
1.47
2.50
26 szept. 13:15
Wales, Premier League1.47
5.55
2.51.42
2.52.52
1.60
2.20
26 szept. 13:30
4.50
1.63
2.51.40
2.52.60
1.50
2.45
26 szept. 13:30
2.50
2.45
2.51.55
2.52.20
1.50
2.45
26 szept. 13:30
2.07
3.25
2.51.80
2.51.90
1.72
2.00
26 szept. 13:30
1.63
4.85
2.51.80
2.51.90
1.85
1.85
26 szept. 13:30
3.55
1.90
2.51.62
2.52.08
1.60
2.20
26 szept. 13:30
3.45
1.90
2.51.47
2.52.40
1.50
2.45
26 szept. 13:30
38.00
1.04
2.51.15
2.54.35
2.25
1.57
26 szept. 13:30
Ausztria, Regionalliga4.50
1.53
2.51.32
2.52.75
1.45
2.40
26 szept. 13:30
Szlovákia, 2.Liga1.60
4.35
2.51.55
2.52.15
1.60
2.10
26 szept. 13:30
1.20
9.90
2.51.35
2.52.65
1.77
1.87
26 szept. 13:30
1.45
5.55
2.51.58
2.52.10
1.70
1.97
26 szept. 13:30
Szlovákia, 3.Liga1.72
3.75
2.51.40
2.52.45
1.45
2.40
26 szept. 13:30
1.34
6.90
2.51.50
2.52.25
1.77
1.87
26 szept. 13:30
1.35
6.65
2.51.40
2.52.45
1.65
2.02
26 szept. 13:30
1.93
3.20
2.51.55
2.52.15
1.53
2.25
26 szept. 13:30
Csehország, Czech Rep. Division 32.10
2.80
2.51.50
2.52.25
1.47
2.35
26 szept. 13:30
3.90
1.70
2.51.52
2.52.20
1.57
2.15
26 szept. 13:30
2.50
2.30
2.51.52
2.52.20
1.50
2.30
26 szept. 13:30
1.42
5.55
2.51.52
2.52.20
1.67
2.00
26 szept. 13:30
Lengyelország, Ekstraliga. Women18.25
1.09
2.51.30
2.53.05
2.25
1.57
26 szept. 13:30
Wales, Cymru Championship2.20
2.70
2.51.55
2.52.20
1.53
2.35
26 szept. 13:30
3.45
1.82
2.51.35
2.52.80
1.40
2.75
26 szept. 13:30
Anglia, League One2.55
2.50
2.51.60
2.52.10
1.57
2.25
26 szept. 14:00
1.55
5.30
2.51.60
2.52.10
1.75
1.95
26 szept. 14:00
1.77
4.30
2.51.95
2.51.75
1.90
1.80
26 szept. 14:00
1.32
7.80
2.51.30
2.53.05
1.57
2.25
26 szept. 14:00
26 szept. 14:00
1.42
6.70
2.51.70
2.52.05
1.90
1.80
26 szept. 14:00
1.47
6.30
2.51.75
2.51.95
1.90
1.80
26 szept. 14:00
2.35
2.80
2.51.85
2.51.85
1.72
2.00
26 szept. 14:00
2.15
3.00
2.51.75
2.51.95
1.67
2.10
26 szept. 14:00
Anglia, League Two2.10
3.10
2.51.70
2.52.05
1.63
2.15
26 szept. 14:00
2.15
3.00
2.51.75
2.51.95
1.65
2.12
26 szept. 14:00
2.40
2.85
2.51.95
2.51.75
1.75
1.95
26 szept. 14:00
2.50
2.85
2.51.90
2.51.80
1.72
2.00
26 szept. 14:00
1.70
4.30
2.51.80
2.51.90
1.80
1.90
26 szept. 14:00
4.15
1.80
2.51.80
2.51.90
1.75
1.95
26 szept. 14:00
1.53
5.15
2.51.55
2.52.20
1.70
2.05
26 szept. 14:00
1.87
3.85
2.51.90
2.51.80
1.80
1.90
26 szept. 14:00
2.95
2.10
2.51.65
2.52.02
1.60
2.20
26 szept. 14:00
Anglia, National League1.63
4.75
2.51.52
2.52.25
1.63
2.15
26 szept. 14:00
2.00
3.40
2.51.85
2.51.85
1.75
1.95
26 szept. 14:00
1.67
4.40
2.51.55
2.52.20
1.63
2.15
26 szept. 14:00
2.40
2.55
2.51.45
2.52.45
1.45
2.55
26 szept. 14:00
5.25
1.50
2.51.30
2.53.05
1.42
2.65
26 szept. 14:00
2.15
3.00
2.51.58
2.52.15
1.55
2.30
26 szept. 14:00
1.57
5.10
2.51.60
2.52.10
1.72
2.00
26 szept. 14:00
2.50
2.50
2.51.42
2.52.52
1.42
2.65
26 szept. 14:00
2.70
2.50
2.51.80
2.51.90
1.70
2.05
26 szept. 14:00
1.72
4.35
2.51.67
2.52.10
1.67
2.10
26 szept. 14:00
2.15
3.10
2.51.70
2.52.05
1.63
2.15
26 szept. 14:00
2.10
3.10
2.51.67
2.52.10
1.60
2.20
26 szept. 14:00
Finnország, Ykkonen1.29
7.15
2.51.22
2.53.55
1.42
2.65
26 szept. 14:00
Világ, Club FriendliesA mérkőzésformátum szabályai módosíthatók
2.85
2.15
2.51.65
2.52.02
1.60
2.20
26 szept. 14:00
Horvátország, 1. HNL2.45
2.70
2.52.05
2.51.70
1.85
1.85
26 szept. 14:00
2.95
2.35
2.52.15
2.51.58
1.90
1.80
26 szept. 14:00
2.00
3.60
2.52.00
2.51.72
1.85
1.85
26 szept. 14:00
Skócia, Challenge Cup1.07
19.75
2.51.25
2.53.35
2.20
1.60
26 szept. 14:00
2.15
2.90
2.51.47
2.52.40
1.47
2.50
26 szept. 14:00
1.32
7.10
2.51.32
2.52.95
1.57
2.25
26 szept. 14:00
2.60
2.20
2.51.27
2.53.20
1.30
3.20
26 szept. 14:00
1.50
4.75
2.51.30
2.53.05
1.40
2.75
26 szept. 14:00
3.40
1.80
2.51.27
2.53.20
1.30
3.20
26 szept. 14:00
1.12
14.75
2.51.25
2.53.35
1.85
1.85
26 szept. 14:00
3.75
1.70
2.51.27
2.53.20
1.32
3.10
26 szept. 14:00
1.32
7.35
2.51.37
2.52.70
1.65
2.12
26 szept. 14:00
1.11
15.75
2.51.25
2.53.35
1.95
1.75
26 szept. 14:00
3.90
1.70
2.51.35
2.52.80
1.42
2.65
26 szept. 14:00
1.63
4.10
2.51.27
2.53.20
1.34
3.00
26 szept. 14:00
3.50
1.77
2.51.25
2.53.35
1.30
3.20
26 szept. 14:00
1.70
3.80
2.51.27
2.53.20
1.35
2.95
26 szept. 14:00
1.77
3.65
2.51.35
2.52.80
1.42
2.65
26 szept. 14:00
1.23
9.35
2.51.27
2.53.20
1.67
2.10
26 szept. 14:00
2.60
2.20
2.51.30
2.53.05
1.32
3.10
26 szept. 14:00
1.12
15.75
2.51.27
2.53.20
2.00
1.72
26 szept. 14:00
Észak-Írország, Premiership1.90
3.40
2.51.55
2.52.20
1.55
2.30
26 szept. 14:00
1.67
4.50
2.51.60
2.52.10
1.67
2.10
26 szept. 14:00
2.25
2.80
2.51.65
2.52.02
1.60
2.20
26 szept. 14:00
3.15
1.95
2.51.60
2.52.10
1.57
2.25
26 szept. 14:00
Világ, U19 International Friendlies Match format rules can be changed
2.00
3.35
2.51.65
2.52.02
1.63
2.15
26 szept. 14:00
1.95
3.70
2.51.90
2.51.80
1.80
1.90
26 szept. 14:00
Anglia, FA Trophy1.80
4.00
2.51.40
2.52.60
1.47
2.50
26 szept. 14:00
1.90
3.50
2.51.52
2.52.25
1.55
2.30
26 szept. 14:00
3.85
1.82
2.51.65
2.52.02
1.67
2.10
26 szept. 14:00
2.30
2.60
2.51.45
2.52.45
1.45
2.55
26 szept. 14:00
2.50
2.45
2.51.65
2.52.02
1.60
2.20
26 szept. 14:00
2.40
2.55
2.51.55
2.52.20
1.53
2.35
26 szept. 14:00
6.00
1.47
2.51.35
2.52.80
1.50
2.45
26 szept. 14:00
1.53
5.10
2.51.35
2.52.80
1.50
2.45
26 szept. 14:00
4.65
1.53
2.51.47
2.52.40
1.60
2.20
26 szept. 14:00
1.82
3.80
2.51.52
2.52.25
1.57
2.25
26 szept. 14:00
3.70
1.85
2.51.58
2.52.15
1.60
2.20
26 szept. 14:00
1.42
5.85
2.51.40
2.52.60
1.60
2.20
26 szept. 14:00
1.72
4.25
2.51.55
2.52.20
1.60
2.20
26 szept. 14:00
Uruguay, Primera Division3.75
1.97
2.52.20
2.51.55
2.00
1.72
26 szept. 14:00
Norvégia, 2.liga1.53
5.00
2.51.40
2.52.60
1.53
2.35
26 szept. 14:00
2.15
2.75
2.51.30
2.53.05
1.32
3.10
26 szept. 14:00
Spanyolország, Tercera Division RFEF4.00
1.87
2.52.08
2.51.62
1.95
1.75
26 szept. 14:00
2.00
3.45
2.51.90
2.51.80
1.80
1.90
26 szept. 14:00
1.67
4.90
2.51.95
2.51.75
1.95
1.75
26 szept. 14:00
Ausztria, Regionalliga2.20
2.60
2.51.40
2.52.45
1.40
2.55
26 szept. 14:00
5.70
1.40
2.51.35
2.52.65
1.50
2.30
26 szept. 14:00
4.35
1.57
2.51.35
2.52.65
1.42
2.47
26 szept. 14:00
2.85
2.00
2.51.32
2.52.75
1.35
2.75
26 szept. 14:00
Ausztria, Landesliga3.55
1.67
2.51.32
2.52.75
1.38
2.60
26 szept. 14:00
1.53
4.30
2.51.25
2.53.10
1.35
2.75
26 szept. 14:00
Portugália, (U-19) Championship2.55
2.35
2.51.75
2.51.90
1.63
2.05
26 szept. 14:00
Svédország, Elitettan. Women3.75
1.87
2.51.67
2.52.10
1.60
2.20
26 szept. 14:00
Svédország, Division 15.25
1.50
2.51.75
2.51.95
1.85
1.85
26 szept. 14:00
3.00
2.10
2.51.62
2.52.08
1.57
2.25
26 szept. 14:00
3.90
1.67
2.51.45
2.52.45
1.53
2.35
26 szept. 14:00
2.75
2.25
2.51.40
2.52.60
1.40
2.75
26 szept. 14:00
Csehország, Czech Rep. Division 31.67
4.00
2.51.52
2.52.20
1.57
2.15
26 szept. 14:00
Anglia, National League North2.07
3.00
2.51.55
2.52.20
1.55
2.30
26 szept. 14:00
2.07
3.10
2.51.52
2.52.25
1.53
2.35
26 szept. 14:00
1.90
3.55
2.51.65
2.52.02
1.63
2.15
26 szept. 14:00
1.60
4.90
2.51.75
2.51.95
1.80
1.90
26 szept. 14:00
2.30
2.70
2.51.55
2.52.20
1.53
2.35
26 szept. 14:00
1.60
4.90
2.51.58
2.52.15
1.67
2.10
26 szept. 14:00
2.65
2.30
2.51.47
2.52.40
1.45
2.55
26 szept. 14:00
2.40
2.65
2.51.70
2.52.05
1.60
2.20
26 szept. 14:00
1.90
3.55
2.51.60
2.52.10
1.60
2.20
26 szept. 14:00
2.07
3.10
2.51.67
2.52.10
1.60
2.20
26 szept. 14:00
2.80
2.35
2.51.95
2.51.75
1.75
1.95
26 szept. 14:00
2.20
3.00
2.51.85
2.51.85
1.72
2.00
26 szept. 14:00
Anglia, Isthmian League2.15
2.90
2.51.52
2.52.25
1.50
2.45
26 szept. 14:00
2.15
2.90
2.51.70
2.52.05
1.63
2.15
26 szept. 14:00
Anglia, Northern Premier League2.80
2.25
2.51.72
2.52.00
1.63
2.15
26 szept. 14:00
2.10
3.00
2.51.67
2.52.10
1.60
2.20
26 szept. 14:00
1.57
5.00
2.51.60
2.52.10
1.72
2.00
26 szept. 14:00
1.42
6.15
2.51.47
2.52.40
1.70
2.05
26 szept. 14:00
Anglia, National League South2.85
2.20
2.51.52
2.52.25
1.50
2.45
26 szept. 14:00
1.85
3.80
2.51.80
2.51.90
1.75
1.95
26 szept. 14:00
2.15
2.95
2.51.58
2.52.15
1.55
2.30
26 szept. 14:00
1.47
5.40
2.51.32
2.52.95
1.47
2.50
26 szept. 14:00
1.47
5.85
2.51.62
2.52.08
1.80
1.90
26 szept. 14:00
2.15
2.90
2.51.58
2.52.15
1.55
2.30
26 szept. 14:00
2.85
2.30
2.51.85
2.51.85
1.72
2.00
26 szept. 14:00
2.25
2.75
2.51.52
2.52.25
1.50
2.45
26 szept. 14:00
3.00
2.15
2.51.75
2.51.95
1.67
2.10
26 szept. 14:00
2.75
2.15
2.51.35
2.52.80
1.37
2.85
26 szept. 14:00
3.65
1.87
2.51.58
2.52.15
1.60
2.20
26 szept. 14:00
2.60
2.50
2.51.80
2.51.90
1.67
2.10
26 szept. 14:00
Tunézia, League 21.77
4.70
2.47
1.42
26 szept. 14:00
1.70
4.30
2.52.15
2.51.55
2.05
1.63
26 szept. 14:00
Szerbia, Prva Liga 2.52.02
2.51.65
26 szept. 14:00
Lengyelország, Division 32.00
3.10
2.51.65
2.52.02
1.57
2.15
26 szept. 14:00
1.93
3.15
2.51.52
2.52.20
1.50
2.30
26 szept. 14:00
2.20
2.55
2.51.50
2.52.25
1.47
2.35
26 szept. 14:00
2.20
2.55
2.51.35
2.52.65
1.35
2.75
26 szept. 14:00
2.10
2.80
2.51.42
2.52.40
1.42
2.47
26 szept. 14:00
2.30
2.45
2.51.40
2.52.45
1.38
2.60
26 szept. 14:00
Svédország, Damallsvenskan10.75
1.20
2.51.45
2.52.50
26 szept. 14:00
Németország, German Cup. Women27.50
1.04
2.51.27
2.53.20
2.55
1.45
26 szept. 14:00
Szlovénia, 3. SNL2.40
2.40
2.51.55
2.52.15
1.50
2.30
26 szept. 14:00
10.75
1.18
2.51.27
2.53.00
1.77
1.87
26 szept. 14:00
5.45
1.42
2.51.37
2.52.55
1.53
2.25
26 szept. 14:00
2.70
2.15
2.51.50
2.52.25
1.47
2.35
26 szept. 14:00
Észak-Írország, Championship1.35
7.40
2.51.55
2.52.20
1.85
1.85
26 szept. 14:00
1.97
3.45
2.51.65
2.52.02
1.63
2.15
26 szept. 14:00
1.67
4.20
2.51.37
2.52.70
1.45
2.55
26 szept. 14:00
1.47
5.80
2.51.58
2.52.15
1.75
1.95
26 szept. 14:00
3.25
1.97
2.51.52
2.52.25
1.53
2.35
26 szept. 14:00
Svédország, Division 21.72
4.10
2.51.40
2.52.60
1.47
2.50
26 szept. 14:00
2.05
3.00
2.51.32
2.52.95
1.37
2.85
26 szept. 14:00
Lengyelország, Division 43.30
1.82
2.51.40
2.52.45
1.42
2.47
26 szept. 14:00
6.65
1.35
2.51.35
2.52.65
1.57
2.15
26 szept. 14:00
Belgium, Super League. Women2.95
2.15
2.51.90
2.51.80
26 szept. 14:00
Koszovó, Division 11.87
3.75
2.51.90
2.51.80
1.80
1.90
26 szept. 14:00
Ausztria, Bundesliga. Women1.72
3.90
2.51.42
2.52.52
1.47
2.50
26 szept. 14:00
Portugália, Campeonato de Portugal Prio2.20
3.15
2.52.00
2.51.72
1.80
1.90
26 szept. 14:00
Skócia, Football League1.47
5.10
2.51.40
2.52.60
1.57
2.25
26 szept. 14:00
Skócia, Highland League1.60
4.40
2.51.40
2.52.60
1.47
2.50
26 szept. 14:00
Svájc, Promotion League2.30
2.50
2.51.27
2.53.20
1.29
3.35
26 szept. 14:00
3.00
2.00
2.51.27
2.53.20
1.32
3.10
26 szept. 14:00
1.95
3.30
2.51.35
2.52.80
1.38
2.80
26 szept. 14:00
Horvátország, HNL 22.55
2.55
2.51.85
2.51.85
1.72
2.00
26 szept. 14:00
2.05
3.15
2.51.58
2.52.15
1.55
2.30
26 szept. 14:00
1.38
7.80
2.51.58
2.52.15
1.90
1.80
26 szept. 14:00
1.50
5.85
2.51.52
2.52.25
1.70
2.05
26 szept. 14:00
Spanyolország, Segunda2.20
3.35
2.51.95
2.51.85
1.75
2.00
26 szept. 14:15
Hollandia, Eerste Divisie1.55
5.00
2.51.37
2.52.95
1.45
2.55
26 szept. 14:30
Spanyolország, Primera Division RFEF1.67
4.85
2.52.00
2.51.72
1.95
1.75
26 szept. 14:30
2.25
3.20
2.52.25
2.51.52
2.00
1.72
26 szept. 14:30
2.55
2.75
2.52.40
2.51.47
2.05
1.70
26 szept. 14:30
2.80
2.40
2.52.10
2.51.67
1.85
1.85
26 szept. 14:30
Spanyolország, Tercera Division RFEF1.67
4.90
2.51.95
2.51.75
1.95
1.75
26 szept. 14:30
Ausztria, Regionalliga2.20
2.55
2.51.55
2.52.15
1.50
2.30
26 szept. 14:30
Csehország, Czech Rep. Division 31.80
3.35
2.51.30
2.52.85
1.35
2.75
26 szept. 14:30
Spanyolország, Primera. Women26 szept. 14:30
Hollandia, Eredivise. Women1.09
16.75
2.51.30
2.53.20
26 szept. 14:30
1.85
3.55
2.51.60
2.52.20
26 szept. 14:30
Algéria, Division 21.30
10.25
2.52.10
2.51.58
2.65
1.37
26 szept. 15:00
1.45
7.65
2.52.35
2.51.45
2.55
1.40
26 szept. 15:00
1.30
10.25
2.52.20
2.51.52
3.00
1.30
26 szept. 15:00
3.80
2.00
2.30
1.50
26 szept. 15:00
2.05
3.40
2.52.05
2.51.62
1.87
1.77
26 szept. 15:00
Spanyolország, Tercera Division RFEF2.65
2.70
2.52.10
2.51.67
1.85
1.85
26 szept. 15:00
2.25
3.10
2.52.08
2.51.62
1.90
1.80
26 szept. 15:00
1.34
8.75
2.51.85
2.51.85
2.30
1.55
26 szept. 15:00
Ausztria, Landesliga2.55
2.20
2.51.40
2.52.45
1.40
2.55
26 szept. 15:00
Svédország, Division 16.55
1.45
2.51.72
2.52.00
1.90
1.80
26 szept. 15:00
Nigéria, NPFL1.72
4.45
2.52.30
2.51.47
2.15
1.57
26 szept. 15:00
Ghána, Premier League2.30
3.20
2.35
1.53
26 szept. 15:00
Norvégia, Toppserien. Women2.00
3.10
2.51.47
2.52.40
1.45
2.55
26 szept. 15:00
Lengyelország, Ekstraliga. Women1.63
4.45
2.51.47
2.52.40
1.53
2.35
26 szept. 15:00
Lengyelország, Division 33.00
1.97
2.51.50
2.52.25
1.50
2.30
26 szept. 15:00
2.00
2.90
2.51.67
2.52.00
1.57
2.15
26 szept. 15:00
Európa, UEFA European Championship (U-21). Qualification1.29
10.00
2.51.55
2.52.20
2.00
1.72
26 szept. 15:00
4.30
1.77
2.51.85
2.51.90
1.75
1.95
26 szept. 15:00
Spanyolország, Segunda Division RFEF2.15
3.25
2.52.10
2.51.60
1.90
1.80
26 szept. 15:00
Finnország, Ykkonen2.20
2.60
2.51.30
2.53.05
1.32
3.10
26 szept. 15:15
Spanyolország, Segunda Division RFEF2.50
2.85
2.52.40
2.51.47
2.10
1.67
26 szept. 15:15
Világ, Club FriendliesA mérkőzésformátum szabályai módosíthatók
3.50
1.93
2.51.90
2.51.80
1.80
1.90
26 szept. 15:30
Spanyolország, Tercera Division RFEF4.75
1.67
2.51.85
2.51.85
1.85
1.85
26 szept. 15:30
2.80
2.25
2.51.65
2.52.02
1.60
2.20
26 szept. 15:30
4.50
1.72
2.51.95
2.51.75
1.90
1.80
26 szept. 15:30
1.72
4.75
2.51.90
2.51.80
1.85
1.85
26 szept. 15:30
Norvégia, 3. liga2.35
2.30
2.51.22
2.53.30
1.22
3.50
26 szept. 15:30
Chile, Primera B2.70
2.50
2.52.02
2.51.65
1.85
1.85
26 szept. 15:30
Olaszország, Serie C1.72
4.60
2.52.05
2.51.70
1.95
1.75
26 szept. 15:30
2.45
2.65
2.51.95
2.51.75
1.75
1.95
26 szept. 15:30
2.25
3.10
2.52.05
2.51.70
1.85
1.85
26 szept. 15:30
2.30
2.90
2.51.95
2.51.75
1.75
1.95
26 szept. 15:30
1.34
8.80
2.51.90
2.51.80
2.35
1.53
26 szept. 15:30
26 szept. 15:30
Svájc, Promotion League3.80
1.75
2.51.35
2.52.80
1.42
2.65
26 szept. 15:30
Ázsia, Gulf Cup of Nations6.15
1.53
2.52.15
2.51.58
2.25
1.57
26 szept. 15:55
Finnország, Ykkonen1.72
4.00
2.51.42
2.52.52
1.47
2.50
26 szept. 16:00
Világ, U20 International Friendlies2.00
3.40
2.51.85
2.51.85
1.75
1.95
26 szept. 16:00
1.45
6.10
2.51.58
2.52.15
1.80
1.90
26 szept. 16:00
Jordánia, Division 12.60
2.55
2.52.02
2.51.65
1.85
1.85
26 szept. 16:00
Marokkó, Botola Pro3.10
2.55
2.20
1.60
26 szept. 16:00
Spanyolország, Tercera Division RFEF2.07
3.35
2.52.05
2.51.70
1.85
1.85
26 szept. 16:00
2.85
2.60
2.52.40
2.51.47
2.05
1.70
26 szept. 16:00
Ausztria, Regionalliga1.67
3.90
2.51.50
2.52.25
1.55
2.20
26 szept. 16:00
Törökország, 2. Lig2.05
3.20
2.51.58
2.52.15
1.55
2.30
26 szept. 16:00
Peru, Segunda2.30
2.90
2.52.05
2.51.70
1.85
1.85
26 szept. 16:00
Szlovákia, 2.Liga2.50
2.55
2.51.82
2.51.82
1.67
2.00
26 szept. 16:00
Hollandia, Tweede Divisie1.97
2.90
2.51.27
2.53.20
1.30
3.20
26 szept. 16:00
Lengyelország, Division 31.80
3.55
2.51.50
2.52.25
1.50
2.30
26 szept. 16:00
2.70
2.15
2.51.52
2.52.20
1.47
2.35
26 szept. 16:00
Kolumbia, Colombia U19 Championship2.45
2.45
2.51.82
2.51.82
1.67
2.00
26 szept. 16:00
Szlovénia, Second League1.30
8.90
2.51.45
2.52.45
1.85
1.85
26 szept. 16:00
Marokkó, Botola 21.82
4.80
2.52.30
2.51.50
2.15
1.63
26 szept. 16:00
2.30
3.25
2.25
1.57
26 szept. 16:00
Olaszország, Serie A. Women3.20
2.05
2.51.80
2.51.90
1.67
2.10
26 szept. 16:00
Uruguay, Segunda Division3.60
2.00
2.52.10
2.51.67
1.90
1.80
26 szept. 16:00
Európa, UEFA Nations League2.30
3.35
2.52.40
2.51.57
2.05
1.72
26 szept. 16:00
1.25
12.25
2.51.62
2.52.30
2.15
1.65
26 szept. 16:00
35.50
1.08
2.51.53
2.52.50
26 szept. 16:00
2.30
3.30
2.52.45
2.51.55
2.10
1.67
26 szept. 16:00
Anglia, Super League Women1.90
3.45
2.51.60
2.52.10
1.57
2.25
26 szept. 16:00
Európa, UEFA European Championship (U-21). Qualification2.30
2.90
2.51.80
2.51.95
1.65
2.12
26 szept. 16:00
24.00
1.06
2.51.30
2.53.05
2.45
1.50
26 szept. 16:00
Spanyolország, Segunda Division RFEF1.87
4.10
2.52.25
2.51.52
2.10
1.67
26 szept. 16:00
3.00
2.35
2.52.20
2.51.55
1.95
1.75
26 szept. 16:00
Világ, World Cup (U-20). Women1.75
3.90
2.51.55
2.52.20
1.60
2.20
26 szept. 16:00
Finnország, Ykkosliiga1.72
3.90
2.51.40
2.52.60
1.47
2.50
26 szept. 16:00
Svájc, 2. Liga2.50
2.45
2.51.70
2.52.05
1.60
2.20
26 szept. 16:00
Anglia, League Two2.40
2.70
2.51.72
2.52.00
1.63
2.15
26 szept. 16:30
Spanyolország, Segunda1.90
4.50
2.52.30
2.51.62
2.10
1.67
26 szept. 16:30
3.15
2.25
2.51.95
2.51.85
1.75
2.00
26 szept. 16:30
Spanyolország, Tercera Division RFEF1.47
6.10
2.51.65
2.52.02
1.85
1.85
26 szept. 16:30
Norvégia, 3. liga5.00
1.40
1.22
3.50
26 szept. 16:30
Ausztria, Landesliga4.45
1.55
2.51.35
2.52.65
1.45
2.40
26 szept. 16:30
Spanyolország, Primera. Women1.75
3.90
2.51.70
2.52.05
26 szept. 16:30
Egyesült Államok, NWSL. Women1.97
3.00
2.51.42
2.52.65
26 szept. 16:30
Spanyolország, Segunda Division RFEF1.77
4.00
2.51.72
2.52.00
1.72
2.00
26 szept. 16:30
1.82
4.25
2.52.15
2.51.58
2.05
1.70
26 szept. 16:30
Spanyolország, Primera Division RFEF2.40
2.70
2.51.85
2.51.85
1.70
2.05
26 szept. 16:45
2.20
3.00
2.51.90
2.51.80
1.75
1.95
26 szept. 16:45
2.07
3.35
2.52.02
2.51.65
1.85
1.85
26 szept. 16:45
Spanyolország, Tercera Division RFEF3.55
1.97
2.51.85
2.51.85
1.75
1.95
26 szept. 17:00
Kolumbia, Colombia U19 Championship26 szept. 17:00
Szlovénia, Second League1.50
6.20
2.51.72
2.52.00
1.85
1.85
26 szept. 17:00
Marokkó, Botola 21.77
5.10
2.52.40
2.51.47
2.25
1.57
26 szept. 17:00
Európa, UEFA European Championship (U-21). Qualification11.00
1.23
2.51.42
2.52.52
2.05
1.70
26 szept. 17:00
Svájc, Promotion League1.55
5.00
2.51.32
2.52.95
1.45
2.55
26 szept. 17:00
Spanyolország, Segunda Division RFEF1.70
4.60
2.51.90
2.51.80
1.85
1.85
26 szept. 17:00
2.60
2.60
2.52.00
2.51.72
1.80
1.90
26 szept. 17:00
1.18
12.25
2.51.42
2.52.52
2.35
1.53
26 szept. 17:00
Spanyolország, Tercera Division RFEF1.53
5.70
2.51.80
2.51.90
1.90
1.80
26 szept. 17:30
Svájc, Promotion League26 szept. 17:30
Brazília, Campeonato Carioca2.30
3.15
2.52.20
2.51.67
1.90
1.80
26 szept. 17:45
2.15
3.55
2.52.35
2.51.60
2.05
1.70
26 szept. 17:45
2.10
3.75
2.52.45
2.51.55
2.12
1.65
26 szept. 17:45
1.60
6.25
2.52.35
2.51.60
2.30
1.55
26 szept. 17:45
Hollandia, Eerste Divisie1.72
3.80
2.51.29
2.53.35
1.30
3.20
26 szept. 18:00
1.95
3.50
2.51.60
2.52.25
1.55
2.30
26 szept. 18:00
1.53
5.10
2.51.33
2.53.05
1.42
2.65
26 szept. 18:00
2.50
2.60
2.51.67
2.52.10
1.55
2.30
26 szept. 18:00
1.35
7.75
2.51.32
2.53.10
1.55
2.30
26 szept. 18:00
Belgium, Belgian Cup3.10
2.00
2.51.52
2.52.25
1.50
2.45
26 szept. 18:00
4.70
1.57
2.51.55
2.52.20
1.67
2.10
26 szept. 18:00
1.47
5.45
2.51.37
2.52.70
1.55
2.30
26 szept. 18:00
2.90
2.10
2.51.52
2.52.25
1.50
2.45
26 szept. 18:00
Uruguay, Primera Division4.55
1.75
2.52.05
2.51.70
1.95
1.75
26 szept. 18:00
Marokkó, Botola Pro2.30
3.40
2.52.40
2.51.47
2.12
1.65
26 szept. 18:00
Brazília, (U-20) League2.55
2.35
2.51.70
2.51.97
1.60
2.10
26 szept. 18:00
1.38
7.30
2.51.72
2.51.95
1.97
1.70
26 szept. 18:00
1.29
8.00
2.51.55
2.52.15
1.95
1.72
26 szept. 18:00
Chile, Primera B1.93
3.65
2.51.95
2.51.75
1.85
1.85
26 szept. 18:00
Ecuador, Primera B1.85
4.60
2.55
1.45
26 szept. 18:00
Argentína, Primera B Metropolitana2.70
2.90
2.53.05
2.51.30
2.45
1.50
26 szept. 18:00
1.47
7.70
2.52.15
2.51.58
2.45
1.50
26 szept. 18:00
2.70
2.75
2.52.95
2.51.32
2.45
1.50
26 szept. 18:00
1.53
7.00
2.52.30
2.51.50
2.45
1.50
26 szept. 18:00
Argentína, Primera C Metropolitana1.50
8.00
2.52.95
2.51.32
3.20
1.30
26 szept. 18:00
Ázsia, Gulf Cup of Nations5.65
1.57
2.52.05
2.51.70
2.10
1.67
26 szept. 18:00
Belgium, Super League. Women1.57
4.80
2.51.60
2.52.20
26 szept. 18:00
Egyesült Államok, USL League One1.63
4.00
2.51.35
2.52.65
1.42
2.47
26 szept. 18:00
Argentína, Primera Division. Women5.45
1.60
2.52.15
2.51.58
2.25
1.57
26 szept. 18:00
1.45
6.65
2.51.95
2.51.75
2.20
1.60
26 szept. 18:00
Mexikó, Liga de Expansion MX2.50
2.55
2.51.65
2.52.02
1.60
2.20
26 szept. 18:00
Mexikó, Liga MX. Women2.75
2.25
2.51.57
2.52.20
26 szept. 18:06
Írország, Division 14.15
1.72
2.51.52
2.52.25
1.60
2.20
26 szept. 18:30
Argentína, Primera B Metropolitana1.80
5.00
2.52.70
2.51.37
2.50
1.47
26 szept. 18:30
Olaszország, Serie C2.80
2.45
2.52.08
2.51.62
1.85
1.85
26 szept. 18:30
1.80
4.10
2.51.85
2.51.85
1.80
1.90
26 szept. 18:30
1.97
3.70
2.52.15
2.51.58
1.95
1.75
26 szept. 18:30
Argentína, Nacional B1.77
5.00
2.65
1.37
26 szept. 18:30
Franciaország, National2.90
2.40
2.52.15
2.51.58
1.90
1.80
26 szept. 18:45
3.75
2.05
2.52.02
2.51.65
1.90
1.80
26 szept. 18:45
2.25
3.10
2.51.80
2.51.90
1.70
2.05
26 szept. 18:45
2.80
2.50
2.51.90
2.51.80
1.75
1.95
26 szept. 18:45
2.65
2.55
2.51.90
2.51.80
1.72
2.00
26 szept. 18:45
3.90
1.85
2.51.80
2.51.90
1.75
1.95
26 szept. 18:45
2.90
2.35
2.52.15
2.51.58
1.90
1.80
26 szept. 18:45
3.70
1.90
2.51.80
2.51.90
1.75
1.95
26 szept. 18:45
Európa, UEFA Nations League7.90
1.40
2.51.77
2.52.05
2.05
1.72
26 szept. 18:45
3.15
2.35
2.51.80
2.52.00
1.65
2.12
26 szept. 18:45
3.40
2.20
2.51.77
2.52.05
1.65
2.12
26 szept. 18:45
1.18
16.75
2.51.57
2.52.40
2.55
1.47
26 szept. 18:45
1.47
7.55
2.52.25
2.51.65
2.45
1.52
26 szept. 18:45
Skócia, Challenge Cup1.82
3.45
2.51.37
2.52.70
1.42
2.65
26 szept. 19:00
Kolumbia, Primera B1.70
5.00
2.52.05
2.51.72
2.05
1.70
26 szept. 19:00
Spanyolország, Tercera Division RFEF2.70
2.40
2.51.85
2.51.85
1.72
2.00
26 szept. 19:00
Chile, Segunda2.40
2.85
2.52.10
2.51.60
1.90
1.80
26 szept. 19:00
Uruguay, Segunda Division2.07
3.45
2.52.05
2.51.70
1.85
1.85
26 szept. 19:00
Argentína, Nacional B1.42
6.90
2.52.00
2.51.67
2.25
1.53
26 szept. 19:00
2.30
3.15
2.35
1.47
26 szept. 19:00
2.55
2.95
2.47
1.42
26 szept. 19:00
Brazília, Serie B2.40
2.80
2.51.75
2.52.00
1.63
2.15
26 szept. 19:30
2.15
3.50
2.52.20
2.51.62
1.95
1.75
26 szept. 19:30
Brazília, Campeonato Brasileiro. Women1.77
4.25
2.52.10
2.51.63
26 szept. 19:30
Argentína, Supercopa Argentina2.85
2.85
2.53.10
2.51.32
2.50
1.50
26 szept. 20:00
Marokkó, Botola Pro1.32
9.80
2.51.90
2.51.80
2.45
1.50
26 szept. 20:00
Brazília, Serie C2.50
3.10
2.55
1.45
26 szept. 20:00
2.20
3.00
2.51.95
2.51.75
1.80
1.90
26 szept. 20:00
Kanada, CPL1.97
3.10
2.51.37
2.52.70
1.42
2.65
26 szept. 20:00
Argentína, Primera C Metropolitana3.15
2.30
2.52.30
2.51.50
2.05
1.70
26 szept. 20:00
1.77
4.70
2.52.45
2.51.45
2.25
1.57
26 szept. 20:00
1.63
5.80
2.52.45
2.51.45
2.45
1.50
26 szept. 20:00
26 szept. 20:00
4.55
1.85
2.52.70
2.51.37
2.45
1.50
26 szept. 20:00
2.90
2.60
2.53.05
2.51.30
2.50
1.47
26 szept. 20:00
Chile, Segunda1.95
3.80
2.52.20
2.51.55
2.00
1.72
26 szept. 20:00
Costa Rica, Liga de Ascenso2.35
2.70
2.51.90
2.51.75
1.75
1.90
26 szept. 20:00
Brazília, Copa Santa Catarina2.65
2.65
2.52.25
2.51.52
2.00
1.72
26 szept. 20:00
Világ, International FriendliesA mérkőzésformátum szabályai módosíthatók
1.50
6.90
2.51.85
2.51.95
2.00
1.75
26 szept. 20:30
Venezuela, Segunda Division2.00
3.35
2.51.80
2.51.90
1.70
2.05
26 szept. 20:30
Kolumbia, Primera A3.20
2.20
2.52.05
2.51.72
1.85
1.85
26 szept. 21:00
Guatemala, Liga Nacional1.47
6.65
2.52.02
2.51.65
2.20
1.60
26 szept. 21:00
Chile, Tercera Division1.97
3.20
2.51.62
2.52.05
1.57
2.15
26 szept. 21:00
Egyesült Államok, USL League One2.30
2.60
2.51.60
2.52.07
1.53
2.25
26 szept. 21:00
1.55
4.50
2.51.40
2.52.45
1.50
2.30
26 szept. 21:00
Panama, Liga Prom2.25
2.80
2.51.40
2.52.60
1.42
2.65
26 szept. 21:00
4.70
1.60
2.51.42
2.52.52
1.53
2.35
26 szept. 21:00
Bolívia, Copa de la Division Profesional1.30
8.90
2.51.35
2.52.80
1.67
2.10
26 szept. 21:15
Brazília, Serie B2.55
2.95
2.52.65
2.51.45
2.20
1.60
26 szept. 21:30
Uruguay, Primera Division1.42
6.80
2.51.80
2.51.90
2.05
1.70
26 szept. 21:30
Brazília, Campeonato Carioca2.90
2.45
2.52.15
2.51.65
1.90
1.80
26 szept. 21:30
Paraguay, Primera2.90
2.40
2.52.15
2.51.58
1.90
1.80
26 szept. 22:00
Argentína, Primera B Metropolitana2.95
2.50
2.52.40
2.51.47
2.05
1.70
26 szept. 22:00
Uruguay, Segunda Division3.35
2.30
2.52.20
2.51.55
1.95
1.75
26 szept. 22:00
Argentína, Nacional B1.67
5.30
2.55
1.40
26 szept. 22:00
Egyesült Államok, USL League One1.87
3.40
2.51.67
2.52.00
1.60
2.10
26 szept. 22:00
Mexikó, Liga de Expansion MX2.30
2.85
2.51.85
2.51.85
1.70
2.05
26 szept. 22:00
Brazília, Serie C2.15
3.20
2.52.02
2.51.65
1.85
1.85
26 szept. 22:30
Egyesült Államok, NWSL. Women2.20
2.85
2.51.67
2.52.07
26 szept. 22:30
Világ, International FriendliesA mérkőzésformátum szabályai módosíthatók
1.70
5.00
2.51.95
2.51.85
1.95
1.80
26 szept. 23:00
Mexikó, Liga MX2.65
2.60
2.51.62
2.52.20
1.53
2.35
26 szept. 23:00
Kanada, CPL4.00
1.72
2.51.70
2.52.05
1.70
2.05
26 szept. 23:00
El Salvador, Primera Division1.60
5.40
2.51.80
2.51.90
1.85
1.85
26 szept. 23:00
Mexikó, Liga MX. Women1.17
12.75
2.51.32
2.53.00
26 szept. 23:00
Argentína, Nacional B1.90
4.15
2.47
1.42
26 szept. 23:00
Észak-Amerika, CONCACAF Nations League1.14
16.25
2.51.40
2.52.60
2.30
1.55
26 szept. 23:00
Egyesült Államok, USL Championship2.07
3.10
2.51.70
2.52.05
1.63
2.15
26 szept. 23:00
2.07
3.30
2.51.95
2.51.75
1.80
1.90
26 szept. 23:00
1.70
4.00
2.51.40
2.52.60
1.47
2.50
26 szept. 23:00
Egyesült Államok, USL League One2.20
2.75
2.51.77
2.51.87
1.65
2.02
26 szept. 23:00
3.40
1.87
2.51.65
2.52.02
1.60
2.10
26 szept. 23:00
Mexikó, Liga de Expansion MX2.60
2.40
2.51.45
2.52.45
1.45
2.55
26 szept. 23:00
Panama, Liga Prom3.35
2.05
2.51.80
2.51.90
1.72
2.00
26 szept. 23:00
Chile, Copa de la Liga1.60
5.35
2.51.95
2.51.75
2.00
1.72
26 szept. 23:00
1.57
5.35
2.51.95
2.51.75
1.95
1.75
26 szept. 23:00
Mexikó, Liga MX1.42
6.85
2.51.55
2.52.35
1.75
1.95
26 szept. 23:07
Kolumbia, Primera A2.35
3.15
2.52.15
2.51.65
1.90
1.80
26 szept. 23:15
Panama, LPF2.50
2.95
2.52.50
2.51.50
2.12
1.65
26 szept. 23:15
Egyesült Államok, MLS2.10
3.00
2.51.40
2.52.80
1.38
2.80
26 szept. 23:30
1.42
5.85
2.51.26
2.53.50
1.37
2.85
26 szept. 23:30
2.60
2.40
2.51.37
2.52.95
1.34
3.00
26 szept. 23:30
2.20
2.95
2.51.65
2.52.15
1.57
2.25
26 szept. 23:30
3.45
1.90
2.51.37
2.52.95
1.37
2.85
26 szept. 23:30
0
Szelvény
Törléshez húzza balra, elfogadáshoz jobbra.
A Fogadószelvény üres. Ha fogadni szeretnél, válassz ki egy eseményt és kattints a szorzóra.