Soron következő
Összes
1ó
8ó
24ó
48ó
- Kedvencek (0)
- Emelt Szorzók
Australian Open
UEFA Nations League
UEFA Champions League
UEFA Conference League
UEFA Europa League
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
NBA
NHL
NFL
MLB- Labdarúgás (1542)
- Kosárlabda (160)
- Tenisz (133)
- Asztalitenisz (137)
- Jégkorong (199)
- Röplabda (21)
- Kézilabda (55)
- Baseball (2)
- Krikett (14)
- Amerikai futball (77)
- Futsal (1)
- Uniós Rögbi (40)
- Ausztrál futball (9)
- Boksz (41)
- Ligarögbi (9)
- Golf (9)
- Counter-Strike (34)
- League of Legends (6)
- Harcművészetek (18)
- Kerékpározás (1)
- Vízilabda (11)
- Biatlon (2)
- Alpesi síelés (2)
- Floorball (33)
- Jéglabda (14)
- Formula 1 (1)
- Politika (1)
- Sakk (1)
- Valorant (5)
- Dota2 (5)
- BeállításokTizedes 1.50GMT+00:00
28 okt. 19:45
28 okt. 19:45
28 okt. 20:00
28 okt. 19:30
28 okt. 19:45
28 okt. 19:45
28 okt. 19:45
28 okt. 20:00
28 okt. 19:30
28 okt. 19:45
28 okt. 19:45
28 okt. 19:45
28 okt. 20:00
28 okt. 19:30
28 okt. 19:45
28 okt. 19:45
28 okt. 19:45
- Boostolt
EFL Cup28 okt.•19:30Manchester Cityvs.Brighton & Hove AlbionManchester CityMindkét csapat gólt szerez - IGENSzögletek összesen FELETT 8.5 - Boostolt
EFL Cup28 okt.•19:45Fulhamvs.Crystal PalaceFulhamA legtöbb szöglet - Fulham - Boostolt
EFL Cup28 okt.•20:00Liverpoolvs.ChelseaLiverpoolAlexander Isak - a játékos gólt szerez - Boostolt
EFL Cup28 okt.•20:00Liverpoolvs.ChelseaMindkét csapat gólt szerez - IGENÖsszesen FÖLÖTT 2.5Szögletek összesen FELETT 9.5 - Boostolt
ATP Tour. Basel29 okt.•09:00Valentin Vacherotvs.Rafael JodarRafael Jodar1. szett győztese - Rafael Jodar - Boostolt
ATP Tour. Vienna29 okt.•09:00Tommy Paulvs.Luciano DarderiTommy PaulJátékok összesen ALATT 22.5 - Boostolt
ATP Tour. Basel29 okt.•10:00Alex Michelsenvs.Arthur FilsArthur Fils1. szett győztese - Arthur Fils - Boostolt
Serie A29 okt.•17:30Frosinonevs.LecceFrosinoneMindkét csapat gólt szerez - IGENA legtöbb szöglet - Frosinone - Boostolt
Serie A29 okt.•19:45Fiorentinavs.AtalantaFiorentinaMindkét csapat gólt szerez - IGENSzögletek összesen FELETT 7.5 - Boostolt
EFL Cup29 okt.•19:45Evertonvs.Newcastle UnitedMindkét csapat gólt szerez - IGENJack Grealish - 1. gólszerző - Boostolt
EFL Cup29 okt.•19:45Evertonvs.Newcastle United12Mindkét csapat gólt szerez - IGENÖsszesen FÖLÖTT 2.5Szögletek összesen FELETT 9.5 - Boostolt
Serie A28 okt.•19:45Monzavs.NapoliKevin De Bruyne - to Assist A Goal - Boostolt
DFB Pokal28 okt.•19:45Bayer Leverkusenvs.FC NurnbergÖsszesen FÖLÖTT 3.5Bayer Leverkusen Szögletek hendikep (-3.5) - Boostolt
Serie A28 okt.•19:45Genoavs.JuventusJuventusA legtöbb szöglet - JuventusNick Woltemade - a játékos gólt szerez - Boostolt
Serie A28 okt.•22:30Fluminensevs.Internacional RSFluminenseÖsszesen FÖLÖTT 2.5Mindkét csapat gólt szerez - IGEN - Boostolt
MLS28 okt.•23:30Inter Miamivs.FC CincinnatiLionel Messi - 1. gólszerzőInter Miami - Boostolt
Serie A29 okt.•17:30Frosinonevs.LecceA legtöbb szöglet - Lecce - Boostolt
Serie A29 okt.•17:30Frosinonevs.LecceFrosinoneÖsszesen ALATT 3.51. félidő összesen FELETT 0.5 - Boostolt
Pro League29 okt.•18:00Al-Nassr Riyadhvs.Al KholoodCristiano Ronaldo - 1. gólszerzőAl-Nassr Riyadh - Boostolt
Serie A29 okt.•19:45Fiorentinavs.Atalanta1. félidő eredménye - Atalanta - Boostolt
EFL Cup29 okt.•19:45Evertonvs.Newcastle UnitedEvertonÖsszesen ALATT 3.5 - Boostolt
Serie A29 okt.•19:45Fiorentinavs.Atalanta1XÖsszesen FÖLÖTT 2.5A legtöbb szöglet - Fiorentina - 29 okt. 19:00
Crvena ZvezdaBayern Munich (+6.5) - 05 nov. 20:00
Mindkét csapat gólt szerez - IGEN12 - 05 nov. 20:00
TorreenseMindkét csapat gólt szerez - NEM - 05 nov. 20:00
TorreenseMindkét csapat gólt szerez - IGEN - 05 nov. 20:00
Mindkét csapat gólt szerez - IGENArarat Armenia - 05 nov. 20:00
Összesen ALATT 2.5X2 - 05 nov. 20:00
Összesen ALATT 3.51. félidő összesen FELETT 0.5 - 05 nov. 20:00
Mindkét csapat gólt szerez - IGEN12 - 05 nov. 20:00
Hapoel Be`er ShevaMindkét csapat gólt szerez - NEM - 05 nov. 20:00
Hapoel Be`er ShevaMindkét csapat gólt szerez - IGEN - 05 nov. 20:00
Mindkét csapat gólt szerez - IGENOFI Crete - 05 nov. 20:00
Összesen ALATT 2.5X2 - 05 nov. 20:00
Összesen ALATT 3.51. félidő összesen FELETT 0.5 - 05 nov. 20:00
Mindkét csapat gólt szerez - IGEN12 - 05 nov. 20:00
Celta VigoMindkét csapat gólt szerez - NEM - 05 nov. 20:00
Celta VigoMindkét csapat gólt szerez - IGEN - 05 nov. 20:00
Mindkét csapat gólt szerez - IGENSt. Gilloise - 05 nov. 20:00
Összesen ALATT 2.5X2 - 05 nov. 20:00
Összesen ALATT 3.51. félidő összesen FELETT 0.5 - 05 nov. 20:00
Mindkét csapat gólt szerez - IGEN12
Játékban
Népszerű fogadások
Következő fogadások

DFB Pokal
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
28 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.22
6.65
10.50
2.51.29
2.53.35
1.63
2.15
Beindul16:03

EFL Cup
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
28 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.90
4.00
3.60
2.51.43
2.52.80
1.42
2.65
Beindul01:03
5.20
4.20
1.60
2.51.60
2.52.35
1.63
2.15
Beindul16:03
2.60
3.50
2.60
2.51.67
2.52.20
1.57
2.25
Beindul31:03

DFB Pokal
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
28 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
5.75
4.80
1.47
2.51.32
2.53.10
1.42
2.65
Beindul16:03

Serie A
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
28 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
5.35
4.20
1.60
2.51.62
2.52.30
1.67
2.10
Beindul16:03
5.15
3.40
1.77
2.52.45
2.51.55
2.25
1.57
Beindul16:03

UEFA Nations League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
15 november
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.55
4.50
5.45
2.51.65
2.52.25
1.70
2.05
19:45

UEFA Champions League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
04 november
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
8.10
5.75
1.30
2.51.30
2.53.20
1.55
2.30
17:45

La Liga
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
01 november
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
10.50
7.25
1.23
2.51.20
2.54.10
1.47
2.50
15:15

UEFA Nations League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
12 november
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
4.10
4.00
1.80
2.51.55
2.52.45
1.53
2.35
19:45
18.00
6.85
1.18
2.51.47
2.52.70
2.20
1.60
19:45

UEFA Champions League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
03 november
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
4.75
4.55
1.57
2.51.32
2.53.10
1.40
2.75
20:00
1.23
6.45
10.75
2.51.20
2.54.10
1.45
2.55
20:00

Premier League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
31 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.63
4.45
4.60
2.51.40
2.52.95
1.45
2.55
15:00

UEFA Champions League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
04 november
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
5.20
4.60
1.53
2.51.32
2.53.10
1.40
2.75
20:00

DFB Pokal
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
28 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.04
13.50
22.00
2.51.10
2.55.85
1.85
1.85
Beindul16:03

EFL Cup
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
28 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.07
3.75
3.35
2.51.62
2.52.30
1.53
2.35
Beindul16:03

DFB Pokal
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
28 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.07
3.65
3.20
2.51.57
2.52.30
1.50
2.45
Beindul16:03

Pro League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
29 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.22
6.90
12.00
2.51.32
2.53.10
1.80
1.90
18:00

UEFA Nations League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
13 november
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
9.00
5.65
1.32
2.51.34
2.53.00
1.65
2.12
19:45

UEFA Champions League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
03 november
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
3.20
4.00
1.97
2.51.34
2.53.00
1.35
2.95
20:00

UEFA Nations League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
15 november
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.38
5.10
7.90
2.51.65
2.52.25
1.90
1.80
19:45

EFL Cup
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
28 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.72
3.90
4.65
2.51.67
2.52.20
1.65
2.12
Beindul16:03

UEFA Nations League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
14 november
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.40
4.90
7.45
2.51.55
2.52.45
1.72
2.00
19:45

Premiership
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
28 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
3.80
3.75
1.93
2.51.62
2.52.30
1.55
2.30
Beindul31:03

UEFA Nations League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
14 november
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.29
5.75
10.50
2.51.45
2.52.75
1.80
1.90
17:00

Super Lig
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
07 november
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.53
4.25
5.55
2.51.65
2.52.15
1.75
1.95
16:00

UEFA Champions League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
03 november
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.25
3.90
2.85
2.51.40
2.52.95
1.37
2.85
17:45

UEFA Europa League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
05 november
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
3.55
3.65
1.97
2.51.80
2.51.95
1.67
2.10
20:00

La Liga
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
31 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.12
9.10
21.00
2.51.24
2.53.65
1.95
1.75
20:00

UEFA Nations League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
12 november
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
3.85
3.90
1.87
2.51.50
2.52.60
1.50
2.45
17:00

UEFA Europa League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
05 november
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.70
3.75
2.30
2.51.52
2.52.45
1.45
2.55
17:45

Premiership
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
28 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
3.30
3.50
2.15
2.51.85
2.51.95
1.70
2.05
Beindul16:03

Serie A
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
28 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.87
3.55
4.20
2.51.95
2.51.85
1.85
1.85
22:30
29 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.70
3.50
2.50
2.51.70
2.52.15
1.57
2.25
00:30
28 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
3.35
3.45
2.15
2.51.80
2.52.00
1.67
2.10
22:30

Netherlands Cup
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
28 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
12.50
6.80
1.18
2.51.27
2.53.20
1.80
1.90
Beindul31:03

UEFA Europa League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
05 november
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.72
3.80
4.50
2.51.95
2.51.80
1.90
1.80
20:00

Bundesliga
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
31 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.77
4.40
3.75
2.51.30
2.53.20
1.32
3.10
14:30

Premiership
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
28 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.55
3.40
2.70
2.51.85
2.51.95
1.67
2.10
Beindul16:03

League One
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
31 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.25
3.70
2.75
2.51.47
2.52.40
1.45
2.55
12:30

Serie A
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
28 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.29
6.00
9.50
2.51.30
2.53.20
1.60
2.20
22:30

National League Cup. Women
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
28 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
12.00
7.30
1.15
2.51.27
2.53.35
Beindul01:03

Portugal League Cup
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
28 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.38
4.90
8.40
2.51.75
2.52.10
2.05
1.70
20:30

UEFA Europa League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
05 november
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.82
3.90
3.80
2.51.55
2.52.35
1.53
2.35
17:45

Serie A
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
29 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.90
3.75
3.90
2.51.70
2.52.15
1.65
2.12
00:30

Austria Cup
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
28 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.37
5.00
6.90
2.51.32
2.52.95
1.57
2.25
Beindul01:03

Egyptian Premier
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
29 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.42
4.25
7.15
2.51.85
2.51.85
2.10
1.67
17:00

UEFA Champions League. Women
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
28 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.03
12.25
39.00
2.45
1.50
Beindul31:03
0
Szelvény
Törléshez húzza balra, elfogadáshoz jobbra.
A Fogadószelvény üres. Ha fogadni szeretnél, válassz ki egy eseményt és kattints a szorzóra.
- Tét5 €Szorzó1113.75Nyeremény5568.78 €X (rendes idő) Seattle Kraken - Toronto Maple Leafs4.55X (rendes idő) Colorado Avalanche - New Jersey Devils4.4X (rendes idő) Edmonton Oilers - Calgary Flames4.65Pontos eredmény 5:2 Washington Capitals - Philadelphia Flyers15X (rendes idő) Lugano - Lausanne4.1
- Tét10 €Szorzó210.67Nyeremény2106.76 €X (rendes idő) Seattle Kraken - Toronto Maple Leafs4.55X (rendes idő) Colorado Avalanche - New Jersey Devils4.4X (rendes idő) Edmonton Oilers - Calgary Flames4.65Pontos eredmény 5:2 Washington Capitals - Philadelphia Flyers15X (rendes idő) Lugano - Lausanne4.1
- Tét5 €Szorzó385.07Nyeremény1925.37 €X Fluminense - Internacional RS3.55X Santos - Palmeiras SP3.4X EC Bahia - Sao Paulo SP3.7X Remo - Botafogo FR RJ3.5Pontos eredmény 3:1 RB Bragantino - Chapecoense10
- Tét1000 KčSzorzó1.87Nyeremény1870 KčFluminense Fluminense - Internacional RS1.87
- Tét5 €Szorzó274.63Nyeremény1373.16 €Mindkét csapat gólt szerez - IGEN Sassuolo - Fiorentina1.53Mindkét csapat gólt szerez - IGEN Frosinone - Torino1.45Como Como - Venezia1.32Mindkét csapat gólt szerez - IGEN Chelsea - Manchester United1.55Mindkét csapat gólt szerez - IGEN Brentford - Nottingham Forest1.63Atletico Madrid Levante - Atletico Madrid1.6Real Betis Real Betis - Malaga1.38Real Madrid Racing Santander - Real Madrid1.23Mindkét csapat gólt szerez - IGEN Athletic Bilbao - Real Sociedad1.63PSG Le Havre - PSG1.23Mindkét csapat gólt szerez - IGEN Nice - Rennes1.5Mindkét csapat gólt szerez - IGEN Lille - Lens1.6X Brentford - Nottingham Forest3.75