- Kedvencek (0)
- Labdarúgás (102)
- Kosárlabda (208)
- Jégkorong (110)
- Krikett (10)
- BeállításokTizedes 1.50GMT+00:00
Beindul00:25
Video Player is loading.
/
Duration -:-:-
Stream Type LIVE
1x
- Chapters
- descriptions off, selected
- subtitles settings, opens subtitles settings dialog
- subtitles off, selected
- default, selected
This is a modal window.
Beginning of dialog window. Escape will cancel and close the window.
End of dialog window.
Következő fogadások

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
25 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.90
3.65
2.18
2.51.84
2.51.92
1.67
2.15
07:12

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
25 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.32
3.25
3.00
2.51.93
2.51.83
1.69
2.12
07:12

Cup Tournament
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
25 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.75
3.60
4.15
2.51.91
2.51.85
1.78
1.98
07:12
1.95
3.45
3.55
2.51.94
2.51.82
1.75
2.02
07:12
2.23
3.25
3.00
2.51.95
2.51.80
1.73
2.05
07:12
1.94
3.45
3.55
2.51.94
2.51.82
1.75
2.00
07:12

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
25 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.44
4.10
6.70
2.51.75
2.52.02
1.85
1.91
Beindul01:26

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
25 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.98
3.25
3.60
2.51.93
2.51.83
1.73
2.05
Beindul01:26

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
25 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.45
4.25
6.50
2.51.75
2.52.00
1.85
1.92
Beindul02:26

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
25 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.78
3.60
4.25
2.51.88
2.51.87
1.75
2.02
Beindul02:26

Cup Tournament
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
25 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.05
3.35
3.30
2.51.95
2.51.80
1.75
2.02
Beindul04:26
3.80
3.50
1.85
2.51.80
2.51.95
1.68
2.15
Beindul04:26
2.08
3.30
3.25
2.51.95
2.51.80
1.73
2.05
Beindul04:26
1.67
3.75
4.60
2.51.88
2.51.88
1.80
1.95
Beindul04:26

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
25 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.54
3.85
5.55
2.51.80
2.51.95
1.82
1.95
Beindul04:26

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
25 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.10
3.30
3.40
2.51.94
2.51.82
1.71
2.08
Beindul04:26

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
25 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.87
3.35
3.95
2.51.91
2.51.85
1.73
2.05
Beindul04:26

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
25 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.95
3.40
3.70
2.51.93
2.51.83
1.73
2.05
Beindul04:26

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
25 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
3.18
3.85
2.00
2.51.80
2.51.95
1.67
2.15
Beindul06:26

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
25 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.45
3.35
2.75
2.51.92
2.51.84
1.68
2.12
Beindul06:26

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
25 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
3.95
4.10
1.70
2.51.72
2.52.08
1.67
2.15
Beindul07:26

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
25 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.80
3.50
2.25
2.51.85
2.51.91
1.68
2.15
Beindul07:26

Cup Tournament
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
25 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
3.60
3.50
1.92
2.51.83
2.51.94
1.68
2.15
Beindul08:26
1.47
4.15
6.00
2.51.78
2.51.98
1.84
1.92
Beindul08:26
3.65
3.45
1.91
2.51.82
2.51.94
1.68
2.15
Beindul08:26
2.25
3.20
3.00
2.51.97
2.51.80
1.73
2.05
Beindul08:26

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
25 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.95
3.40
3.70
2.51.93
2.51.84
1.73
2.05
Beindul08:26

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
25 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.16
3.25
3.30
2.51.94
2.51.82
1.71
2.08
Beindul08:26

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
25 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.15
3.13
3.35
2.51.95
2.51.80
1.71
2.08
Beindul10:26

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
25 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.45
4.25
6.50
2.51.75
2.52.00
1.84
1.92
Beindul10:26

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
25 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.38
3.13
2.88
2.51.93
2.51.84
1.68
2.12
Beindul10:26

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
25 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.40
3.30
2.76
2.51.92
2.51.84
1.69
2.12
Beindul10:26

Cup Tournament
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
25 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.47
4.15
6.10
2.51.78
2.51.98
1.85
1.91
Beindul12:26
3.45
3.40
2.00
2.51.85
2.51.91
1.68
2.15
Beindul12:26
3.00
3.20
2.25
2.51.91
2.51.85
1.68
2.12
Beindul12:26
2.45
3.15
2.80
2.51.95
2.51.80
1.71
2.08
Beindul12:26

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
25 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.49
3.38
2.65
2.51.91
2.51.85
1.68
2.12
Beindul12:26

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
25 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.07
3.35
3.45
2.51.95
2.51.82
1.73
2.05
Beindul12:26

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
25 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
3.20
3.70
1.97
2.51.80
2.51.97
1.67
2.15
Beindul13:26

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
25 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.28
3.05
3.15
2.51.95
2.51.80
1.69
2.10
Beindul13:26

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
25 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.55
3.45
2.55
2.51.90
2.51.85
1.68
2.12
Beindul14:26

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
25 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.20
3.20
3.25
2.51.95
2.51.82
1.70
2.10
Beindul14:26

Cup Tournament
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
25 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.20
3.25
3.10
2.51.95
2.51.80
1.73
2.05
Beindul16:26
2.12
3.30
3.18
2.51.95
2.51.80
1.73
2.05
Beindul16:26
2.50
3.13
2.75
2.51.95
2.51.80
1.71
2.08
Beindul16:26
2.49
3.13
2.75
2.51.95
2.51.80
1.71
2.08
Beindul16:26

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
25 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.02
3.20
3.55
2.51.94
2.51.82
1.73
2.05
Beindul16:26

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
25 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.02
3.35
3.55
2.51.94
2.51.82
1.73
2.05
Beindul16:26

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
25 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.50
3.25
2.65
2.51.91
2.51.85
1.68
2.12
Beindul16:26

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
25 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
4.00
4.30
1.69
2.51.72
2.52.08
1.68
2.15
Beindul16:26

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
25 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.72
3.70
4.55
2.51.88
2.51.88
1.77
2.00
Beindul18:26

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
25 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.49
3.35
2.65
2.51.91
2.51.85
1.69
2.12
Beindul18:26

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
25 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.58
3.30
2.52
2.51.88
2.51.87
1.68
2.12
Beindul19:26

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
25 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.38
3.13
2.88
2.51.93
2.51.83
1.69
2.12
Beindul19:26

Cup Tournament
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
25 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.73
3.65
4.20
2.51.90
2.51.85
1.78
1.98
Beindul20:26
4.90
3.85
1.60
2.51.70
2.52.10
1.67
2.15
Beindul20:26
1.75
3.60
4.10
2.51.91
2.51.85
1.78
1.98
Beindul20:26
1.93
3.45
3.60
2.51.94
2.51.82
1.75
2.00
Beindul20:26

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
25 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.51
3.40
2.63
2.51.91
2.51.85
1.68
2.12
Beindul20:26

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
25 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.31
3.20
3.05
2.51.94
2.51.82
1.69
2.12
Beindul20:26

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
25 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.47
3.20
2.70
2.51.91
2.51.85
1.68
2.12
Beindul22:26

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
25 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.90
3.45
3.85
2.51.92
2.51.84
1.73
2.05
Beindul22:26

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
25 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.87
3.35
3.95
2.51.92
2.51.84
1.75
2.02
Beindul22:26

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
25 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.55
3.45
2.55
2.51.90
2.51.85
1.68
2.15
Beindul22:26

Cup Tournament
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
25 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.88
3.18
2.35
2.51.92
2.51.84
1.68
2.12
Beindul24:26
1.83
3.55
3.85
2.51.92
2.51.84
1.78
1.99
Beindul24:26
2.90
3.18
2.32
2.51.92
2.51.84
1.69
2.12
Beindul24:26
3.05
3.25
2.20
2.51.90
2.51.85
1.68
2.12
Beindul24:26

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
25 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.95
3.40
3.70
2.51.93
2.51.83
1.73
2.05
Beindul24:26

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
25 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.43
4.30
6.90
2.51.73
2.52.05
1.85
1.91
Beindul24:26

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
25 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
3.95
4.10
1.70
2.51.71
2.52.08
1.67
2.16
Beindul25:26

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
25 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.65
3.35
2.45
2.51.88
2.51.88
1.67
2.15
Beindul25:26

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
25 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.30
3.25
3.05
2.51.95
2.51.82
1.70
2.10
Beindul26:26

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
25 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.98
3.38
3.65
2.51.93
2.51.83
1.73
2.05
Beindul26:26

Cup Tournament
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
25 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.58
3.85
5.00
2.51.85
2.51.91
1.82
1.95
Beindul28:26
5.00
3.90
1.58
2.51.69
2.52.12
1.68
2.15
Beindul28:26
3.45
3.40
2.00
2.51.85
2.51.91
1.68
2.15
Beindul28:26
3.30
3.35
2.07
2.51.87
2.51.88
1.68
2.12
Beindul28:26

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
25 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
3.00
3.65
2.08
2.51.82
2.51.94
1.68
2.15
Beindul28:26

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
25 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.78
3.60
4.20
2.51.90
2.51.85
1.77
2.00
Beindul28:26

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
25 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.38
3.15
2.88
2.51.93
2.51.83
1.69
2.10
Beindul28:26

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
25 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.80
3.60
2.28
2.51.85
2.51.90
1.68
2.15
Beindul28:26

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
25 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.46
4.20
6.60
2.51.75
2.52.02
1.83
1.93
Beindul30:26

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
25 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.32
3.20
3.00
2.51.94
2.51.82
1.69
2.12
Beindul30:26

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
25 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.92
3.30
3.80
2.51.92
2.51.84
1.73
2.05
Beindul31:26

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
25 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.25
3.05
3.13
2.51.95
2.51.82
1.70
2.10
Beindul31:26

Cup Tournament
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
25 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.70
3.70
4.35
2.51.88
2.51.88
1.78
1.98
Beindul32:26
1.85
3.50
3.80
2.51.93
2.51.83
1.77
2.00
Beindul32:26
3.38
3.40
2.02
2.51.85
2.51.90
1.69
2.12
Beindul32:26
2.90
3.15
2.35
2.51.93
2.51.84
1.69
2.12
Beindul32:26

Cup Tournament
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
25 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.50
4.00
5.75
2.51.80
2.51.95
1.84
1.93
Beindul36:26
2.75
3.10
2.50
2.51.95
2.51.82
1.69
2.12
Beindul36:26
2.12
3.30
3.18
2.51.95
2.51.80
1.73
2.05
Beindul36:26
3.15
3.30
2.15
2.51.88
2.51.88
1.68
2.12
Beindul36:26

Cup Tournament
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
25 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
4.15
3.65
1.75
2.51.77
2.52.00
1.67
2.15
Beindul40:26
1.63
3.80
4.70
2.51.87
2.51.88
1.80
1.95
Beindul40:26
2.10
3.30
3.20
2.51.95
2.51.80
1.73
2.05
Beindul40:26
3.60
3.45
1.92
2.51.83
2.51.94
1.68
2.15
Beindul40:26

Cup Tournament
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
25 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.75
3.60
4.15
2.51.91
2.51.85
1.78
1.98
Beindul44:26
4.55
3.75
1.67
2.51.73
2.52.05
1.67
2.15
Beindul44:26
2.95
3.18
2.28
2.51.92
2.51.84
1.69
2.12
Beindul44:26
3.55
3.40
1.95
2.51.83
2.51.93
1.67
2.15
Beindul44:26
0
Szelvény
Törléshez húzza balra, elfogadáshoz jobbra.
A Fogadószelvény üres. Ha fogadni szeretnél, válassz ki egy eseményt és kattints a szorzóra.