Soron következő
Összes
1ó
8ó
24ó
48ó
- Kedvencek (0)
- Emelt Szorzók
Australian Open
UEFA Champions League
UEFA Conference League
UEFA Europa League
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
NBA
NHL
NFL
MLB
Rolex Shanghai Masters- Labdarúgás (1592)
- Kosárlabda (219)
- Tenisz (130)
- Asztalitenisz (181)
- Jégkorong (223)
- Röplabda (42)
- Kézilabda (109)
- Baseball (11)
- Krikett (26)
- Amerikai futball (133)
- Futsal (16)
- Uniós Rögbi (33)
- Ausztrál futball (9)
- Boksz (41)
- Ligarögbi (4)
- Golf (10)
- Counter-Strike (54)
- League of Legends (8)
- Harcművészetek (16)
- Kerékpározás (1)
- Vízilabda (6)
- Floorball (40)
- Formula 1 (1)
- Szórakozás (1)
- Politika (1)
- Sakk (1)
- Valorant (3)
- Dota2 (3)
- BeállításokTizedes 1.50GMT+00:00
Anglia, Premier LeagueHáromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.40
4.85
7.90
2.51.77
2.52.05
2.00
1.72
10 okt. 11:30
2.65
3.50
2.60
2.51.70
2.52.15
1.57
2.25
10 okt. 14:00
2.90
3.45
2.40
2.51.80
2.52.00
1.65
2.12
10 okt. 14:00
1.72
4.10
4.35
2.51.43
2.52.80
1.47
2.50
10 okt. 14:00
2.80
3.50
2.45
2.51.75
2.52.10
1.60
2.20
10 okt. 14:00
1.70
4.15
4.50
2.51.47
2.52.70
1.50
2.45
10 okt. 16:30
2.65
3.30
2.70
2.51.95
2.51.85
1.75
1.95
11 okt. 13:00
3.65
3.45
2.05
2.52.00
2.51.80
1.80
1.90
11 okt. 13:00
2.55
3.65
2.60
2.51.57
2.52.40
1.50
2.45
11 okt. 15:30
3.35
3.65
2.10
2.51.67
2.52.20
1.57
2.25
12 okt. 19:00
2.75
3.70
2.30
2.51.62
2.52.20
1.53
2.35
17 okt. 11:30
1.65
3.90
4.90
2.51.72
2.52.05
1.72
2.00
17 okt. 14:00
1.22
6.70
11.00
2.51.32
2.53.10
1.72
2.00
17 okt. 14:00
2.75
3.60
2.35
2.51.50
2.52.50
1.45
2.55
17 okt. 14:00
2.07
3.75
3.20
2.51.57
2.52.30
1.50
2.45
17 okt. 16:30
1.60
4.25
4.90
2.51.57
2.52.30
1.63
2.15
18 okt. 13:00
1.97
3.55
3.65
2.51.80
2.51.95
1.67
2.10
18 okt. 13:00
2.80
3.60
2.30
2.51.60
2.52.25
1.53
2.35
18 okt. 13:00
5.80
3.75
1.60
2.51.87
2.51.87
1.90
1.80
18 okt. 15:30
1.47
4.50
6.20
2.51.55
2.52.35
1.67
2.10
19 okt. 19:00
0
Szelvény
Törléshez húzza balra, elfogadáshoz jobbra.
A Fogadószelvény üres. Ha fogadni szeretnél, válassz ki egy eseményt és kattints a szorzóra.
- Tét5 €Szorzó208.03Nyeremény1040.19 €X (rendes idő) Vaxjo Lakers - Linkopings HC4.4Frolunda HC -1.5Timra IK - Frolunda HC2.5X (rendes idő) Djurgardens IF - Orebro HK4X (rendes idő) Lulea HF - Malmo IF4.2X (rendes idő) Skelleftea AIK - Farjestad BK4.15
- Tét250 krSzorzó2.44Nyeremény612 krComet (rendes idő) Comet - Gruner1.53Manglerud Star (rendes idő) Manglerud Star - Ski Elite1.6
- Tét48 €Szorzó11.78Nyeremény565.66 €Atalanta Atalanta - Venezia1.57X2 Lecce - Bologna1.18Bayern Munich Augsburg - Bayern Munich1.1912 Mainz - Bayer Leverkusen1.23Döntetlenre nincs tét - Chelsea Chelsea - Bournemouth1.32X2 Troyes - Marseille1.23Galatasaray Galatasaray - Kasimpasa1.3PSV Eindhoven PSV Eindhoven - Heerenveen1.25X2 Alaves - Atletico Madrid1.212 Real Betis - Osasuna1.2Inter Milan Inter Milan - Parma1.14
- Tét10 €Szorzó55.62Nyeremény556.29 €X (rendes idő) Vaxjo Lakers - Linkopings HC4.4Frolunda HC -1.5Timra IK - Frolunda HC2.5X (rendes idő) Djurgardens IF - Orebro HK4X (rendes idő) Lulea HF - Malmo IF4.2X (rendes idő) Skelleftea AIK - Farjestad BK4.15
- Tét174 €Szorzó2.7Nyeremény469.8 €Összesen FÖLÖTT 3.5IF Gnistan - Inter Turku2.7