Soron következő
Összes
1ó
8ó
24ó
48ó
- Kedvencek (0)
- Emelt Szorzók
Australian Open
UEFA Nations League
UEFA Champions League
UEFA Conference League
UEFA Europa League
Friendlies
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
NBA
NHL
NFL
MLB- Labdarúgás (1364)
- Kosárlabda (191)
- Tenisz (274)
- Asztalitenisz (113)
- Jégkorong (210)
- Röplabda (19)
- Kézilabda (57)
- Baseball (2)
- Krikett (16)
- Amerikai futball (71)
- Darts (30)
- Snooker (5)
- Futsal (1)
- Uniós Rögbi (34)
- Boksz (44)
- Ligarögbi (9)
- Golf (4)
- Counter-Strike (54)
- League of Legends (9)
- Harcművészetek (14)
- Kerékpározás (1)
- Biatlon (2)
- Alpesi síelés (2)
- Floorball (41)
- Jéglabda (14)
- Formula 1 (1)
- Politika (1)
- Sakk (1)
- Valorant (14)
- Dota2 (13)
- BeállításokTizedes 1.50GMT+00:00
21 okt. 19:00
21 okt. 19:00
21 okt. 16:45
21 okt. 16:45
21 okt. 19:00
21 okt. 19:00
21 okt. 19:00
21 okt. 16:45
21 okt. 16:45
21 okt. 19:00
21 okt. 19:00
21 okt. 19:00
21 okt. 16:45
21 okt. 16:45
21 okt. 19:00
21 okt. 19:00
21 okt. 19:00
- Boostolt
UEFA Champions League21 okt.•16:45Lillevs.GalatasarayLilleMindkét csapat gólt szerez - IGEN - Boostolt
UEFA Champions League21 okt.•19:00Aston Villavs.Viking FKAston Villa (-1.5)Mindkét csapat gólt szerez - IGEN1. félidő eredménye - Aston Villa - Boostolt
UEFA Champions League21 okt.•19:00Real Madridvs.RB Leipzig1. félidő eredménye - Real MadridMindkét csapat gólt szerez - IGENArda Guler Shots on Target OVER 0.5 - Boostolt
UEFA Champions League21 okt.•19:00Real Madridvs.RB LeipzigX2Mindkét csapat gólt szerez - IGEN - Boostolt
UEFA Champions League21 okt.•19:00Real Betisvs.FeyenoordReal Betis összesen FELETT 1.5Feyenoord összesen FELETT 1.5 - Boostolt
UEFA Champions League21 okt.•19:00Sporting Lisbonvs.LASK Linz1. félidő eredménye - Sporting LisbonLuis Suarez - a játékos gólt szerezLASK Linz összesen ALATT 1.5 - Boostolt
UEFA Champions League21 okt.•19:00Inter Milanvs.Shakhtar Donetsk1. félidő eredménye - Inter MilanHakan Calhanoglu - a játékos gólt szerez - Boostolt
UEFA Champions League21 okt.•16:45Lillevs.GalatasarayGalatasaray (+1.5)Szögletek összesen ALATT 9.5Galatasaray összesen FELETT 1.5 - Boostolt
UEFA Champions League21 okt.•19:00Real Madridvs.RB LeipzigReal Madrid összesen FELETT 2.5Real Madrid Szögletek hendikep (-3.5) - Boostolt
UEFA Champions League21 okt.•19:00Inter Milanvs.Shakhtar DonetskÖsszesen FÖLÖTT 2.5Inter MilanSárga lapok összesen FELETT 3.5 - Boostolt
UEFA Champions League21 okt.•19:00Aston Villavs.Viking FKViking FK összesen FELETT 1.5 - Boostolt
UEFA Champions League21 okt.•19:00Real Madridvs.RB LeipzigRB Leipzig az első gólig - 22 okt. 16:45
Mindkét csapat gólt szerez - IGEN12 - 22 okt. 16:45
Bayer LeverkusenMindkét csapat gólt szerez - NEM - 22 okt. 16:45
Bayer LeverkusenMindkét csapat gólt szerez - IGEN - 22 okt. 16:45
Mindkét csapat gólt szerez - IGENOFI Crete - 22 okt. 16:45
Összesen ALATT 2.51X - 22 okt. 16:45
Összesen ALATT 3.51. félidő összesen FELETT 0.5 - 22 okt. 16:45
Mindkét csapat gólt szerez - IGEN12 - 22 okt. 16:45
MarseilleMindkét csapat gólt szerez - NEM - 22 okt. 19:00
Mindkét csapat gólt szerez - IGEN12 - 22 okt. 19:00
TSG HoffenheimMindkét csapat gólt szerez - NEM - 22 okt. 19:00
TSG HoffenheimMindkét csapat gólt szerez - IGEN - 22 okt. 19:00
Mindkét csapat gólt szerez - IGENLyon - 22 okt. 19:00
Összesen ALATT 2.5X2 - 22 okt. 19:00
Összesen ALATT 3.51. félidő összesen FELETT 0.5 - 22 okt. 19:00
Mindkét csapat gólt szerez - IGEN12 - 22 okt. 19:00
BournemouthMindkét csapat gólt szerez - NEM - 22 okt. 19:00
BournemouthMindkét csapat gólt szerez - IGEN - 22 okt. 19:00
Mindkét csapat gólt szerez - IGENAC Milan - 22 okt. 19:00
Összesen ALATT 2.5X2 - 22 okt. 19:00
Összesen ALATT 3.51. félidő összesen FELETT 0.5
Játékban
Népszerű fogadások
Következő fogadások

UEFA Champions League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
21 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.10
3.80
3.10
2.51.50
2.52.60
1.47
2.50
16:45
2.10
3.70
3.15
2.51.60
2.52.35
1.53
2.35
16:45
1.25
6.80
9.75
2.51.20
2.54.10
1.45
2.55
19:00
2.10
3.90
3.30
2.51.60
2.52.35
1.53
2.35
19:00
1.19
7.70
12.75
2.51.26
2.53.50
1.65
2.12
19:00
1.18
8.10
13.50
2.51.27
2.53.40
1.70
2.05
19:00
2.00
4.10
3.25
2.51.40
2.52.95
1.38
2.80
19:00
1.22
6.70
12.25
2.51.27
2.53.40
1.63
2.15
19:00

DFB Pokal
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
27 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
12.25
7.10
1.18
2.51.30
2.53.05
1.80
1.90
18:00
28 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
5.80
4.35
1.47
2.51.47
2.52.40
1.63
2.15
18:00

UEFA Europa League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
22 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
3.55
3.65
2.00
2.51.75
2.52.10
1.63
2.15
16:45

UEFA Europa Conference League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
22 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
10.25
5.65
1.29
2.51.50
2.52.60
1.85
1.85
16:45

UEFA Europa League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
22 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
5.85
4.45
1.53
2.51.55
2.52.45
1.63
2.15
16:45
2.05
3.85
3.30
2.51.50
2.52.60
1.45
2.55
19:00
5.70
4.50
1.53
2.51.65
2.52.25
1.75
1.95
19:00

UEFA Champions League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
21 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.57
4.70
5.00
2.51.32
2.53.10
1.42
2.65
19:00

UEFA Europa League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
22 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.57
4.25
5.50
2.51.75
2.52.10
1.80
1.90
16:45
2.10
3.60
3.35
2.51.75
2.52.10
1.63
2.15
19:00

UEFA Europa Conference League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
22 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
5.55
4.00
1.60
2.51.90
2.51.90
1.90
1.80
16:45

La Liga
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
25 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.57
5.20
4.50
2.51.19
2.54.20
1.24
3.65
20:00

UEFA Europa League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
22 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
12.00
6.60
1.23
2.51.32
2.53.10
1.75
1.95
16:45
1.65
4.15
4.80
2.51.55
2.52.45
1.55
2.30
16:45

EFL Cup
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
28 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
3.25
3.45
2.15
2.51.80
2.51.95
1.65
2.12
19:45

UEFA Europa League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
22 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
3.10
3.55
2.20
2.51.75
2.52.10
1.63
2.15
19:00

La Liga
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
24 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
3.35
3.65
2.10
2.51.75
2.52.10
1.63
2.15
16:30

EFL Cup
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
28 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.75
3.65
2.35
2.51.45
2.52.65
1.42
2.65
19:45

DFB Pokal
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
27 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
7.30
5.40
1.32
2.51.37
2.52.70
1.63
2.15
18:00
1.42
4.75
5.90
2.51.45
2.52.45
1.63
2.15
19:45
28 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.14
8.10
13.50
2.51.18
2.53.95
1.60
2.20
19:45

UEFA Europa League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
22 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
7.60
5.15
1.38
2.51.57
2.52.40
1.80
1.90
19:00

Premier League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
25 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.85
3.90
3.90
2.51.57
2.52.40
1.55
2.30
14:00

Premiership
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
25 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
4.10
4.10
1.75
2.51.50
2.52.50
1.50
2.45
12:00

DFB Pokal
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
27 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
4.75
4.10
1.60
2.51.55
2.52.20
1.65
2.12
17:00

UEFA Europa League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
22 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.30
5.65
9.50
2.51.47
2.52.70
1.80
1.90
16:45

Premier League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
24 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.38
4.80
8.65
2.51.77
2.52.05
2.10
1.67
14:00

Bundesliga
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
25 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
6.80
5.75
1.38
2.51.24
2.53.65
1.40
2.75
16:30

Premier League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
24 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
4.55
4.10
1.70
2.51.50
2.52.60
1.55
2.30
11:30
25 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
4.40
3.85
1.77
2.51.70
2.52.15
1.67
2.10
14:00

UEFA Europa League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
22 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.70
3.50
2.55
2.51.80
2.52.00
1.65
2.12
19:00

UEFA Europa Conference League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
22 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.20
3.55
3.10
2.51.70
2.52.15
1.60
2.20
19:00

UEFA Europa League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
22 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.10
3.75
3.25
2.51.55
2.52.45
1.47
2.50
19:00

UEFA Europa Conference League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
22 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
5.00
3.90
1.67
2.51.85
2.51.95
1.85
1.85
14:30
1.35
5.40
7.70
2.51.45
2.52.75
1.67
2.10
16:45
1.70
3.70
5.10
2.52.10
2.51.75
2.00
1.72
19:00

Liga MX
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
21 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.35
3.35
2.85
2.51.72
2.52.00
1.63
2.15
Beindul07:59

UEFA Europa Conference League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
22 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.65
4.00
5.20
2.51.77
2.52.05
1.80
1.90
16:45
12.75
6.35
1.23
2.51.42
2.52.85
1.95
1.75
19:00

UEFA Europa League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
22 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
4.80
4.10
1.67
2.51.80
2.52.00
1.80
1.90
16:45
1.50
4.45
6.30
2.51.75
2.52.10
1.85
1.85
19:00

Liga MX
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
21 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
3.20
3.45
2.10
2.51.72
2.52.00
1.65
2.12
Beindul07:59
0
Szelvény
Törléshez húzza balra, elfogadáshoz jobbra.
A Fogadószelvény üres. Ha fogadni szeretnél, válassz ki egy eseményt és kattints a szorzóra.
- Tét20000 FtSzorzó225.52Nyeremény4510598 FtComo Como - Manchester United2.1X Lille - Galatasaray3.7Real Madrid Real Madrid - RB Leipzig1.25X Bayern Munich - Arsenal3.9Inter Milan Inter Milan - Shakhtar Donetsk1.19Sporting Lisbon Sporting Lisbon - LASK Linz1.18Club Brugge Club Brugge - Lens2Aston Villa Aston Villa - Viking FK1.22RB Leipzig Rot-Weiss Essen - RB Leipzig1.18VfB Stuttgart Paderborn - VfB Stuttgart1.47
- TétR$ 600Szorzó2.7NyereményR$ 1620LASK Linz Szögletek hendikep 2.5Sporting Lisbon - LASK Linz2.7
- TétR$ 585Szorzó2.7NyereményR$ 1579.5LASK Linz Szögletek hendikep 2.5Sporting Lisbon - LASK Linz2.7
- Tét40 €Szorzó20.17Nyeremény807.14 €Összesen FÖLÖTT 2.5Lille - Galatasaray1.6Sporting Lisbon összesen FELETT 2.5Sporting Lisbon - LASK Linz1.6Aston Villa összesen FELETT 2.5Aston Villa - Viking FK1.65Inter Milan összesen FELETT 2.5Inter Milan - Shakhtar Donetsk1.6Összesen FÖLÖTT 3.5Real Betis - Feyenoord1.9Real Madrid összesen FELETT 2.5Real Madrid - RB Leipzig1.57
- TétR$ 280Szorzó2.65NyereményR$ 742Offsides összesen FELETT 3.5Torque - Atletico Mineiro2.65