Soron következő
Összes
1ó
8ó
24ó
48ó
- Kedvencek (0)
- Emelt Szorzók
Australian Open
UEFA Champions League
UEFA Conference League
UEFA Europa League
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
NBA
NHL
NFL
MLB
Rolex Shanghai Masters- Labdarúgás (1599)
- Kosárlabda (228)
- Tenisz (131)
- Asztalitenisz (177)
- Jégkorong (229)
- Röplabda (42)
- Kézilabda (111)
- Baseball (11)
- Krikett (25)
- Amerikai futball (133)
- Futsal (16)
- Uniós Rögbi (33)
- Ausztrál futball (9)
- Boksz (41)
- Ligarögbi (4)
- Golf (10)
- Counter-Strike (54)
- League of Legends (8)
- Harcművészetek (16)
- Kerékpározás (1)
- Vízilabda (6)
- Floorball (40)
- Formula 1 (1)
- Szórakozás (1)
- Politika (1)
- Sakk (1)
- Valorant (3)
- Dota2 (3)
- BeállításokTizedes 1.50GMT+00:00
- Vissza
- Labdarúgás
- Németország
- Bundesliga
Előre összeállított fogadások
- 09 okt. 18:30
Borussia DortmundÖsszesen FÖLÖTT 3.5Mindkét csapat gólt szerez - IGEN - 09 okt. 18:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGENÖsszesen FÖLÖTT 2.5Szögletek összesen FELETT 9.5 - 09 okt. 18:30
Serhou Guirassy - a játékos gólt szerezBorussia DortmundSzögletek összesen FELETT 9.5Felix Nmecha Shots Over 0.5 - 09 okt. 18:30
Borussia DortmundMindkét csapat gólt szerez - NEM - 09 okt. 18:30
Borussia DortmundMindkét csapat gólt szerez - IGEN - 09 okt. 18:30
1. félidő összesen FELETT 0.5Borussia Dortmund2. félidő összesen ALATT 1.5 - 09 okt. 18:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGENWerder Bremen - 10 okt. 13:30
Bayern MunichÖsszesen FÖLÖTT 4.5Mindkét csapat gólt szerez - IGEN - 10 okt. 13:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGENÖsszesen FÖLÖTT 2.5Szögletek összesen FELETT 10.5 - 10 okt. 13:30
Harry Kane - a játékos gólt szerezBayern MunichSzögletek összesen FELETT 10.5Arijon Ibrahimovic Shots Over 0.5 - 10 okt. 13:30
Bayern MunichMindkét csapat gólt szerez - NEM - 10 okt. 13:30
Bayern MunichMindkét csapat gólt szerez - IGEN - 10 okt. 13:30
1. félidő összesen FELETT 0.5Bayern Munich2. félidő összesen ALATT 1.5 - 10 okt. 13:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGENFC Augsburg - 10 okt. 13:30
TSG HoffenheimÖsszesen FÖLÖTT 3.5Mindkét csapat gólt szerez - IGEN - 10 okt. 13:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGENÖsszesen FÖLÖTT 2.5Szögletek összesen FELETT 10.5 - 10 okt. 13:30
Andrej Kramaric - a játékos gólt szerezTSG HoffenheimSzögletek összesen FELETT 10.5Alexander Prass Shots Over 0.5 - 10 okt. 13:30
TSG HoffenheimMindkét csapat gólt szerez - NEM - 10 okt. 13:30
TSG HoffenheimMindkét csapat gólt szerez - IGEN - 10 okt. 13:30
1. félidő összesen FELETT 0.5TSG Hoffenheim2. félidő összesen ALATT 1.5 - 10 okt. 13:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGENHamburger SV - 10 okt. 13:30
Union BerlinÖsszesen FÖLÖTT 2.5Mindkét csapat gólt szerez - IGEN - 10 okt. 13:30
Union BerlinMindkét csapat gólt szerez - NEM - 10 okt. 13:30
Union BerlinMindkét csapat gólt szerez - IGEN - 10 okt. 13:30
1. félidő összesen FELETT 0.5Union Berlin2. félidő összesen ALATT 1.5 - 10 okt. 13:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGENSV Elversberg - 10 okt. 13:30
VfB StuttgartÖsszesen FÖLÖTT 3.5Mindkét csapat gólt szerez - IGEN - 10 okt. 13:30
VfB StuttgartMindkét csapat gólt szerez - NEM - 10 okt. 13:30
VfB StuttgartMindkét csapat gólt szerez - IGEN - 10 okt. 13:30
1. félidő összesen FELETT 0.5VfB Stuttgart2. félidő összesen ALATT 1.5 - 10 okt. 13:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGENSC Paderborn - 10 okt. 13:30
Bayer LeverkusenÖsszesen FÖLÖTT 3.5Mindkét csapat gólt szerez - IGEN - 10 okt. 13:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGENÖsszesen FÖLÖTT 2.5Szögletek összesen FELETT 9.5 - 10 okt. 13:30
Patrik Schick - a játékos gólt szerezBayer LeverkusenSzögletek összesen FELETT 9.5Sheraldo Becker Shots Over 1.5 - 10 okt. 13:30
Bayer LeverkusenMindkét csapat gólt szerez - IGEN - 10 okt. 13:30
1. félidő összesen FELETT 0.5Bayer Leverkusen2. félidő összesen ALATT 1.5 - 10 okt. 13:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGENMainz - 10 okt. 13:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGENÖsszesen FÖLÖTT 2.5Szögletek összesen FELETT 9.5 - 10 okt. 13:30
Emmanuel Latte Lath - a játékos gólt szerezUnion BerlinSzögletek összesen FELETT 9.5Derrick Kohn Shots Over 0.5 - 10 okt. 13:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGENÖsszesen FÖLÖTT 2.5Szögletek összesen FELETT 9.5 - 10 okt. 13:30
Deniz Undav - a játékos gólt szerezVfB StuttgartSzögletek összesen FELETT 9.5Marvin Pieringer Shots Over 0.5 - 10 okt. 16:30
RB LeipzigÖsszesen FÖLÖTT 3.5Mindkét csapat gólt szerez - IGEN - 10 okt. 16:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGENÖsszesen FÖLÖTT 2.5Szögletek összesen FELETT 10.5 - 10 okt. 16:30
RB LeipzigMindkét csapat gólt szerez - NEM - 10 okt. 16:30
RB LeipzigMindkét csapat gólt szerez - IGEN - 10 okt. 16:30
1. félidő összesen FELETT 0.5RB Leipzig2. félidő összesen ALATT 1.5 - 10 okt. 16:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGENEintracht Frankfurt - 11 okt. 13:30
FC KolnÖsszesen FÖLÖTT 3.5Mindkét csapat gólt szerez - IGEN - 11 okt. 13:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGENÖsszesen FÖLÖTT 2.5Szögletek összesen FELETT 10.5 - 11 okt. 13:30
FC KolnMindkét csapat gólt szerez - NEM - 11 okt. 13:30
FC KolnMindkét csapat gólt szerez - IGEN - 11 okt. 13:30
1. félidő összesen FELETT 0.5FC Koln2. félidő összesen ALATT 1.5 - 11 okt. 13:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGENBorussia Monchengladbach - 11 okt. 15:30
SC FreiburgÖsszesen FÖLÖTT 2.5Mindkét csapat gólt szerez - IGEN - 11 okt. 15:30
SC FreiburgMindkét csapat gólt szerez - NEM - 11 okt. 15:30
SC FreiburgMindkét csapat gólt szerez - IGEN - 11 okt. 15:30
1. félidő összesen FELETT 0.5SC Freiburg2. félidő összesen ALATT 1.5 - 11 okt. 15:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGENSchalke - 16 okt. 18:30
Eintracht FrankfurtÖsszesen FÖLÖTT 3.5Mindkét csapat gólt szerez - IGEN - 16 okt. 18:30
Eintracht FrankfurtMindkét csapat gólt szerez - NEM - 16 okt. 18:30
Eintracht FrankfurtMindkét csapat gólt szerez - IGEN - 16 okt. 18:30
1. félidő összesen FELETT 0.5Eintracht Frankfurt2. félidő összesen ALATT 1.5 - 16 okt. 18:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGENFC Koln - 17 okt. 13:30
MainzÖsszesen FÖLÖTT 2.5Mindkét csapat gólt szerez - IGEN - 17 okt. 13:30
MainzMindkét csapat gólt szerez - NEM - 17 okt. 13:30
MainzMindkét csapat gólt szerez - IGEN - 17 okt. 13:30
1. félidő összesen FELETT 0.5Mainz2. félidő összesen ALATT 1.5 - 17 okt. 13:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGENSchalke - 17 okt. 13:30
SV ElversbergÖsszesen FÖLÖTT 3.5Mindkét csapat gólt szerez - IGEN - 17 okt. 13:30
SV ElversbergMindkét csapat gólt szerez - IGEN - 17 okt. 13:30
1. félidő összesen FELETT 0.5SV Elversberg2. félidő összesen ALATT 1.5 - 17 okt. 13:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGENFC Augsburg - 17 okt. 13:30
VfB StuttgartÖsszesen FÖLÖTT 3.5Mindkét csapat gólt szerez - IGEN - 17 okt. 13:30
VfB StuttgartMindkét csapat gólt szerez - NEM - 17 okt. 13:30
VfB StuttgartMindkét csapat gólt szerez - IGEN - 17 okt. 13:30
1. félidő összesen FELETT 0.5VfB Stuttgart2. félidő összesen ALATT 1.5 - 17 okt. 13:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGENHamburger SV - 17 okt. 13:30
Werder BremenÖsszesen FÖLÖTT 3.5Mindkét csapat gólt szerez - IGEN - 17 okt. 13:30
Werder BremenMindkét csapat gólt szerez - NEM - 17 okt. 13:30
Werder BremenMindkét csapat gólt szerez - IGEN - 17 okt. 13:30
1. félidő összesen FELETT 0.5Werder Bremen2. félidő összesen ALATT 1.5 - 17 okt. 13:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGENSC Paderborn - 17 okt. 13:30
Borussia DortmundÖsszesen FÖLÖTT 3.5Mindkét csapat gólt szerez - IGEN - 17 okt. 13:30
Borussia DortmundMindkét csapat gólt szerez - NEM - 17 okt. 13:30
Borussia DortmundMindkét csapat gólt szerez - IGEN - 17 okt. 13:30
1. félidő összesen FELETT 0.5Borussia Dortmund2. félidő összesen ALATT 1.5 - 17 okt. 13:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGENUnion Berlin - 17 okt. 16:30
Bayern MunichÖsszesen FÖLÖTT 4.5Mindkét csapat gólt szerez - IGEN - 17 okt. 16:30
Bayern MunichMindkét csapat gólt szerez - NEM - 17 okt. 16:30
Bayern MunichMindkét csapat gólt szerez - IGEN - 17 okt. 16:30
1. félidő összesen FELETT 0.5Bayern Munich2. félidő összesen ALATT 1.5 - 17 okt. 16:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGENRB Leipzig - 18 okt. 13:30
Bayer LeverkusenMindkét csapat gólt szerez - NEM - 18 okt. 13:30
Bayer LeverkusenMindkét csapat gólt szerez - IGEN - 18 okt. 13:30
1. félidő összesen FELETT 0.5Bayer Leverkusen2. félidő összesen ALATT 1.5 - 18 okt. 13:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGENSC Freiburg - 18 okt. 15:30
TSG HoffenheimMindkét csapat gólt szerez - NEM - 18 okt. 15:30
TSG HoffenheimMindkét csapat gólt szerez - IGEN - 18 okt. 15:30
1. félidő összesen FELETT 0.5TSG Hoffenheim2. félidő összesen ALATT 1.5 - 18 okt. 15:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGENBorussia Monchengladbach - 09 okt. 18:30
Mindkét csapat szerez gólt az 1. félidőben - IGENMindkét csapat szerez gólt a 2. félidőben - IGEN - 09 okt. 18:30
1. félidő eredménye - Borussia Dortmund2. félidő eredménye - Borussia DortmundSerhou Guirassy - player will score a goal in both halves - 09 okt. 18:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGENÖsszesen FÖLÖTT 2.5Szögletek összesen FELETT 9.5 - 09 okt. 18:30
Összesen FÖLÖTT 3.5Serhou Guirassy - a játékos gólt szerezBorussia Dortmund - 09 okt. 18:30
Mindkét csapat gólt szerez - NEMA legtöbb szöglet - Borussia DortmundÖsszesen FÖLÖTT 1.5 - 09 okt. 18:30
Összesen ALATT 2.5X2 - 09 okt. 18:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGEN12 - 09 okt. 18:30
Összesen ALATT 3.51. félidő összesen FELETT 0.5 - 10 okt. 13:30
Mindkét csapat szerez gólt az 1. félidőben - IGENMindkét csapat szerez gólt a 2. félidőben - IGEN - 10 okt. 13:30
1. félidő eredménye - Bayern Munich2. félidő eredménye - Bayern MunichHarry Kane - player will score a goal in both halves - 10 okt. 13:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGENÖsszesen FÖLÖTT 2.5Szögletek összesen FELETT 10.5 - 10 okt. 13:30
Mindkét csapat gólt szerez - NEMA legtöbb szöglet - Bayern MunichÖsszesen FÖLÖTT 1.5 - 10 okt. 13:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGEN12 - 10 okt. 13:30
Összesen ALATT 3.51. félidő összesen FELETT 0.5 - 10 okt. 13:30
Mindkét csapat szerez gólt az 1. félidőben - IGENMindkét csapat szerez gólt a 2. félidőben - IGEN - 10 okt. 13:30
1. félidő eredménye - TSG Hoffenheim2. félidő eredménye - TSG HoffenheimAndrej Kramaric - player will score a goal in both halves - 10 okt. 13:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGENÖsszesen FÖLÖTT 2.5Szögletek összesen FELETT 10.5 - 10 okt. 13:30
Összesen FÖLÖTT 3.5Andrej Kramaric - a játékos gólt szerezTSG Hoffenheim - 10 okt. 13:30
Mindkét csapat gólt szerez - NEMA legtöbb szöglet - TSG HoffenheimÖsszesen FÖLÖTT 1.5 - 10 okt. 13:30
Összesen ALATT 2.5X2 - 10 okt. 13:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGEN12 - 10 okt. 13:30
Összesen ALATT 3.51. félidő összesen FELETT 0.5 - 10 okt. 13:30
Mindkét csapat szerez gólt az 1. félidőben - IGENMindkét csapat szerez gólt a 2. félidőben - IGEN - 10 okt. 13:30
Összesen FÖLÖTT 2.5Emmanuel Latte Lath - a játékos gólt szerezUnion Berlin - 10 okt. 13:30
Összesen ALATT 2.5X2 - 10 okt. 13:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGEN12 - 10 okt. 13:30
Összesen ALATT 3.51. félidő összesen FELETT 0.5 - 10 okt. 13:30
Mindkét csapat szerez gólt az 1. félidőben - IGENMindkét csapat szerez gólt a 2. félidőben - IGEN - 10 okt. 13:30
1. félidő eredménye - VfB Stuttgart2. félidő eredménye - VfB StuttgartDeniz Undav - player will score a goal in both halves - 10 okt. 13:30
Összesen FÖLÖTT 3.5Deniz Undav - a játékos gólt szerezVfB Stuttgart - 10 okt. 13:30
Összesen ALATT 2.51X - 10 okt. 13:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGEN12 - 10 okt. 13:30
Összesen ALATT 3.51. félidő összesen FELETT 0.5 - 10 okt. 13:30
Mindkét csapat szerez gólt az 1. félidőben - IGENMindkét csapat szerez gólt a 2. félidőben - IGEN - 10 okt. 13:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGENÖsszesen FÖLÖTT 2.5Szögletek összesen FELETT 9.5 - 10 okt. 13:30
Összesen FÖLÖTT 3.5Patrik Schick - a játékos gólt szerezBayer Leverkusen - 10 okt. 13:30
Összesen ALATT 2.51X - 10 okt. 13:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGEN12 - 10 okt. 13:30
Összesen ALATT 3.51. félidő összesen FELETT 0.5 - 10 okt. 13:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGENÖsszesen FÖLÖTT 2.5Szögletek összesen FELETT 9.5 - 10 okt. 13:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGENÖsszesen FÖLÖTT 2.5Szögletek összesen FELETT 9.5 - 10 okt. 13:30
Mindkét csapat gólt szerez - NEMA legtöbb szöglet - VfB StuttgartÖsszesen FÖLÖTT 1.5 - 10 okt. 16:30
Mindkét csapat szerez gólt az 1. félidőben - IGENMindkét csapat szerez gólt a 2. félidőben - IGEN - 10 okt. 16:30
1. félidő eredménye - RB Leipzig2. félidő eredménye - RB LeipzigRomulo - player will score a goal in both halves - 10 okt. 16:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGENÖsszesen FÖLÖTT 2.5Szögletek összesen FELETT 10.5 - 10 okt. 16:30
Összesen FÖLÖTT 3.5Romulo - a játékos gólt szerezRB Leipzig - 10 okt. 16:30
Mindkét csapat gólt szerez - NEMA legtöbb szöglet - RB LeipzigÖsszesen FÖLÖTT 1.5 - 10 okt. 16:30
Összesen ALATT 2.5X2 - 10 okt. 16:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGEN12 - 10 okt. 16:30
Összesen ALATT 3.51. félidő összesen FELETT 0.5 - 11 okt. 13:30
Mindkét csapat szerez gólt az 1. félidőben - IGENMindkét csapat szerez gólt a 2. félidőben - IGEN - 11 okt. 13:30
1. félidő eredménye - FC Koln2. félidő eredménye - FC KolnSaid El Mala - player will score a goal in both halves - 11 okt. 13:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGENÖsszesen FÖLÖTT 2.5Szögletek összesen FELETT 10.5 - 11 okt. 13:30
Összesen FÖLÖTT 3.5Said El Mala - a játékos gólt szerezFC Koln - 11 okt. 13:30
Mindkét csapat gólt szerez - NEMA legtöbb szöglet - FC KolnÖsszesen FÖLÖTT 1.5 - 11 okt. 13:30
Összesen ALATT 2.5X2 - 11 okt. 13:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGEN12 - 11 okt. 13:30
Összesen ALATT 3.51. félidő összesen FELETT 0.5 - 11 okt. 15:30
1. félidő eredménye - SC Freiburg2. félidő eredménye - SC FreiburgIgor Matanovic - player will score a goal in both halves - 11 okt. 15:30
Összesen FÖLÖTT 2.5Igor Matanovic - a játékos gólt szerezSC Freiburg - 11 okt. 15:30
Összesen ALATT 2.5X2 - 11 okt. 15:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGEN12 - 11 okt. 15:30
Összesen ALATT 3.51. félidő összesen FELETT 0.5 - 16 okt. 18:30
Mindkét csapat szerez gólt az 1. félidőben - IGENMindkét csapat szerez gólt a 2. félidőben - IGEN - 16 okt. 18:30
Összesen ALATT 2.5X2 - 16 okt. 18:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGEN12 - 16 okt. 18:30
Összesen ALATT 3.51. félidő összesen FELETT 0.5 - 17 okt. 13:30
Mindkét csapat szerez gólt az 1. félidőben - IGENMindkét csapat szerez gólt a 2. félidőben - IGEN - 17 okt. 13:30
Összesen ALATT 2.51X - 17 okt. 13:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGEN12 - 17 okt. 13:30
Összesen ALATT 3.51. félidő összesen FELETT 0.5 - 17 okt. 13:30
Mindkét csapat szerez gólt az 1. félidőben - IGENMindkét csapat szerez gólt a 2. félidőben - IGEN - 17 okt. 13:30
Összesen ALATT 2.5X2 - 17 okt. 13:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGEN12 - 17 okt. 13:30
Összesen ALATT 3.51. félidő összesen FELETT 0.5 - 17 okt. 13:30
Mindkét csapat szerez gólt az 1. félidőben - IGENMindkét csapat szerez gólt a 2. félidőben - IGEN - 17 okt. 13:30
Összesen ALATT 2.51X - 17 okt. 13:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGEN12 - 17 okt. 13:30
Összesen ALATT 3.51. félidő összesen FELETT 0.5 - 17 okt. 13:30
Mindkét csapat szerez gólt az 1. félidőben - IGENMindkét csapat szerez gólt a 2. félidőben - IGEN - 17 okt. 13:30
Összesen ALATT 2.5X2 - 17 okt. 13:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGEN12 - 17 okt. 13:30
Összesen ALATT 3.51. félidő összesen FELETT 0.5 - 17 okt. 13:30
Mindkét csapat szerez gólt az 1. félidőben - IGENMindkét csapat szerez gólt a 2. félidőben - IGEN - 17 okt. 13:30
Összesen ALATT 2.51X - 17 okt. 13:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGEN12 - 17 okt. 13:30
Összesen ALATT 3.51. félidő összesen FELETT 0.5 - 17 okt. 16:30
Mindkét csapat szerez gólt az 1. félidőben - IGENMindkét csapat szerez gólt a 2. félidőben - IGEN - 17 okt. 16:30
Összesen ALATT 2.5X2 - 17 okt. 16:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGEN12 - 17 okt. 16:30
Összesen ALATT 3.51. félidő összesen FELETT 0.5 - 18 okt. 13:30
Összesen ALATT 2.5X2 - 18 okt. 13:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGEN12 - 18 okt. 13:30
Összesen ALATT 3.51. félidő összesen FELETT 0.5 - 18 okt. 15:30
Összesen ALATT 2.51X - 18 okt. 15:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGEN12 - 18 okt. 15:30
Összesen ALATT 3.51. félidő összesen FELETT 0.5
Németország, BundesligaHáromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.37
5.45
7.40
2.51.33
2.53.05
1.57
2.25
09 okt. 18:30
11.25
8.35
1.19
2.51.14
2.54.90
1.40
2.75
10 okt. 13:30
1.45
4.80
6.75
2.51.40
2.52.95
1.55
2.30
10 okt. 13:30
2.25
3.80
2.80
2.51.57
2.52.40
1.50
2.45
10 okt. 13:30
4.90
4.70
1.57
2.51.33
2.53.05
1.42
2.65
10 okt. 13:30
2.90
3.85
2.25
2.51.42
2.52.85
1.38
2.80
10 okt. 13:30
1.53
4.90
5.10
2.51.29
2.53.35
1.37
2.85
10 okt. 16:30
1.97
4.00
3.45
2.51.45
2.52.75
1.42
2.65
11 okt. 13:30
1.65
3.90
5.30
2.51.62
2.52.30
1.67
2.10
11 okt. 15:30
1.93
4.15
3.35
2.51.32
2.53.10
1.34
3.00
16 okt. 18:30
3.85
3.85
1.82
2.51.32
2.53.10
1.34
3.00
17 okt. 13:30
2.85
3.55
2.30
2.51.57
2.52.30
1.50
2.45
17 okt. 13:30
1.75
4.10
4.00
2.51.50
2.52.50
1.50
2.45
17 okt. 13:30
2.40
3.75
2.60
2.51.40
2.52.80
1.37
2.85
17 okt. 13:30
4.55
4.25
1.65
2.51.45
2.52.65
1.50
2.45
17 okt. 13:30
1.23
6.55
10.50
2.51.14
2.54.90
1.35
2.95
17 okt. 16:30
1.63
4.35
4.60
2.51.42
2.52.75
1.47
2.50
18 okt. 13:30
3.40
4.10
1.90
2.51.34
2.53.00
1.35
2.95
18 okt. 15:30
0
Szelvény
Törléshez húzza balra, elfogadáshoz jobbra.
A Fogadószelvény üres. Ha fogadni szeretnél, válassz ki egy eseményt és kattints a szorzóra.
- Tét5 €Szorzó208.03Nyeremény1040.19 €X (rendes idő) Vaxjo Lakers - Linkopings HC4.4Frolunda HC -1.5Timra IK - Frolunda HC2.5X (rendes idő) Djurgardens IF - Orebro HK4X (rendes idő) Lulea HF - Malmo IF4.2X (rendes idő) Skelleftea AIK - Farjestad BK4.15
- Tét250 krSzorzó2.44Nyeremény612 krComet (rendes idő) Comet - Gruner1.53Manglerud Star (rendes idő) Manglerud Star - Ski Elite1.6
- Tét48 €Szorzó11.78Nyeremény565.66 €Atalanta Atalanta - Venezia1.57X2 Lecce - Bologna1.18Bayern Munich Augsburg - Bayern Munich1.1912 Mainz - Bayer Leverkusen1.23Döntetlenre nincs tét - Chelsea Chelsea - Bournemouth1.32X2 Troyes - Marseille1.23Galatasaray Galatasaray - Kasimpasa1.3PSV Eindhoven PSV Eindhoven - Heerenveen1.25X2 Alaves - Atletico Madrid1.212 Real Betis - Osasuna1.2Inter Milan Inter Milan - Parma1.14
- Tét10 €Szorzó55.62Nyeremény556.29 €X (rendes idő) Vaxjo Lakers - Linkopings HC4.4Frolunda HC -1.5Timra IK - Frolunda HC2.5X (rendes idő) Djurgardens IF - Orebro HK4X (rendes idő) Lulea HF - Malmo IF4.2X (rendes idő) Skelleftea AIK - Farjestad BK4.15
- Tét174 €Szorzó2.7Nyeremény469.8 €Összesen FÖLÖTT 3.5IF Gnistan - Inter Turku2.7