Soron következő
Összes
1ó
8ó
24ó
48ó
  • Labdarúgás (1377)
    flag
    Spanyolország(62)
    La Liga
    Segunda
    Tercera Division RFEF
    La Liga. Futures
    Primera Division RFEF
    Segunda Division RFEF
  1. Vissza
  2. Labdarúgás
flagSpanyolország, La Liga
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
3.40
3.40
2.15
2.51.95
2.51.85
1.75
1.95
21 okt. 18:00
1.77
3.60
4.80
2.52.05
2.51.77
1.90
1.80
23 okt. 19:00
1.75
3.80
4.65
2.51.80
2.52.00
1.75
1.95
24 okt. 12:00
2.40
3.65
2.80
2.51.67
2.52.20
1.57
2.25
24 okt. 14:15
3.35
3.65
2.10
2.51.75
2.52.10
1.63
2.15
24 okt. 16:30
1.29
6.15
9.55
2.51.50
2.52.60
2.05
1.70
24 okt. 19:00
1.60
3.85
5.75
2.52.30
2.51.62
2.25
1.57
25 okt. 13:00
2.65
3.40
2.55
2.51.85
2.51.95
1.67
2.10
25 okt. 15:15
1.70
4.10
4.55
2.51.65
2.52.25
1.65
2.12
25 okt. 17:30
1.57
5.20
4.50
2.51.19
2.54.20
1.24
3.65
25 okt. 20:00
1.95
3.45
3.90
2.52.10
2.51.75
1.90
1.80
26 okt. 20:00
1.53
4.45
5.45
2.51.57
2.52.30
1.67
2.10
30 okt. 20:00
5.20
4.45
1.55
2.51.50
2.52.50
1.57
2.25
31 okt. 13:00
2.20
3.35
3.20
2.52.00
2.51.75
1.80
1.90
31 okt. 15:15
1.40
5.00
6.85
2.51.50
2.52.50
1.67
2.10
31 okt. 17:30
1.15
7.75
18.25
2.51.24
2.53.65
1.85
1.85
31 okt. 20:00
2.75
2.95
2.75
2.52.80
2.51.40
2.30
1.55
01 nov. 13:00
9.35
6.55
1.25
2.51.24
2.53.65
1.47
2.50
01 nov. 15:15
2.40
3.35
2.80
2.51.90
2.51.85
1.72
2.00
01 nov. 17:30
1.97
3.60
3.65
2.51.85
2.51.90
1.72
2.00
01 nov. 20:00
2.20
3.25
3.25
2.52.30
2.51.57
2.00
1.72
02 nov. 20:00
0
Szelvény
Törléshez húzza balra, elfogadáshoz jobbra.
A Fogadószelvény üres. Ha fogadni szeretnél, válassz ki egy eseményt és kattints a szorzóra.